• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojky,

koukám, že se tady dneska kecalo :dizzy_face: Já dneska nestíhala, dopolko jsme byly v HK ve městě pokoupit nějaký dobroty, odpoledne jsme byly na výletě na kole :dizzy_face: a pak na zahradě...Anetce rostou ty stoličky, takže se od ní nemůžeme ani hnout, jinak kňourá, brečí,.. :frowning2: tak snad brzy vylezou :dizzy_face:

Neli, Kubík teda pěkně nabírá :dizzy_face: to je dobře :dizzy_face:

Sanu, zítra budem doma až večer, ale ve čtvrtek budem doma celý den :wink: až do 5 než si manža Anetku odveze :cry:

add vlhčený ubrousky..my používaly Nivea pure..ty jsou bez parfemace, na základě vody a super, ale Anetka trpěla na opruzeniny, takže jsme spíš používaly plínku namočenou ve vodě :wink:

add plínky...ty používáme Pampers..Huggies mi několikrát protekly a jiný jsem nezkoušela :wink: ale každá je spokojený s něčím jiným :wink:

Muchli, týýýbrdo, tobě už to taky letí :astonished:

Věrko, ty máš krásný bříško :dizzy_face: vypadá takový akorát :dizzy_face: a malá má teda pěknou káru :dizzy_face:

Tak já taky jdu, všechny chrupčíte...sarii snad ještě zamkne :grinning:
4. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
Dobré jitro!!!
Bylo OPEN, jsem spala bez přestávky až do teď :pensive: :pensive: :pensive: .

Dnes máme měření, vážení... Věrka, Danča...
5. srp 2009 v 05:29  • Odpověz
rychnov: tak na těch ubrouskách něco bude, páč dřív nikdo nezažil, že by holčičkám zarůstaly pysky..a ted je to dost častý jev. Ty ubrousky vysušujou sliznici, a ty pysky jsou v tomhle věku samy o sobě suchý, natož s ubrouskama....dobrý je si koupit Perlan a medvídka, a vyrobit si tu vodičku ve flaštičce a nastříkáš na čtverec nebo separačku :slight_smile:
5. srp 2009 v 07:07  •  2 děti  • Odpověz
Čauuu

Tak jsem dočetla, hmmmm o ubrouskách zajímavé info :confused: A to jako to eventuelně srůstá i po těch neparfémovanejch??? Např ta nivea...???

Holky já fakt vůbec nic nemám, to je děs, dneska jsem se pevně rozhodla, že v Tescu musím něco prostě koupit :grinning:

Dančo ty seš fakt borec, takhle všechno zvládat "jako dřív"....!!

Sar tak to jsem zvědavá na míry vašeho drobečka :wink:

Luci aha aha, tak si když tak písnem......

Sisi a copak že to jako je za vodičku to jako stříkáš na plíny?????? A jako proč?? Není lepší nechat to prostředí tak jak je.... kor když už maj prďolu namazanou mastičkou....???

Čím dál tím větší věda....

Jdu úřadovat, nějak se ozvu, zatím paaaaaaaaaaaaaa
5. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
sanus: no to je místo toho vlhčení ubrousků :wink: ty jsou vlhčený mnohem většíma sračkama, než je ten medvídek :wink: a nastříkáš to na plínku..a žádný vlhčený ubrousky nepoužíváš :wink:
5. srp 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
Čus, jsem si ještě dáchla... je na to počasí :wink: ... Viz ubrousky... mám i Perlan, namočím jen v čisté vodě, ale na ven a na cesty jsou ubrousky nepostradatelné...

Siss... co vlasy? Nějaká radik změna?

Sanu... příjemné nakupování :wink:
5. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
sarii: ne :wink: jenom dodělávka melírů :wink: já nejsem nějakej velkej experimentátor..už x let nosím dlouhý blond melírovaný vlasy :wink:

holky, já už mám fakt dost...už jsem dneska na Tygra i zakřičela :confounded: což normálně nikdy nedělám, ale už mám z něj fakt nervy na pochodu za ty tři dny :unamused: co vstane, tak jen řve a knučí...furt po mně leze...když ho držim, tak chce na zem..když ho postavim na zem, tak zas řve, že chce nahoru..a furt takhle :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. srp 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
A s tím srůstem u holčiček... prostě někomu se to udělá, jinýmu nee... to je obdobný jako u kluků...
5. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
sarii: já si myslím, že na to fakt vliv ty papírovky nebo ubrousky mít budou, páč dřív to nikomu nezarůstalo..a ted to má snad každá druhá :confused: něčím to asi fakt bude :wink: s předkožkou maj kluci problémy odjakživa :wink:
5. srp 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
Siss... Tygr vypadá tak miloučce, hodňoučce :slight_smile:
5. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
sarii: on jako nezlobí, že by něco rozbíjel, někam běhal nebo tak...ale je děsně uknučenej, a jak nemluví..tak každej problém furt jenom řve a já si jako můžu domejšlet, co teda chce :rolling_eyes: jedině ho omlouvá, že jsme byli na očkování, tak jestli to není z toho..ale spíš si myslim, že ne :pensive: on je totiž pěkně rozmazlenej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
Snad... ono vůbec, životní prostředí, modifikované potraviny, chemie... to mi připomíná. že mi zavřeli obchůdek se zdravou výživou u nás :angry: ...
5. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
sarii: no právě, že je tý chemie všude mrtě...tak se to snažit trošku eliminovat... :wink: já taky používám na ven jednorázovky..a používala jsem je mrtě dlouho plně.. ubrousky taky..ale na další dítě chci látkovat od narození, a i si vyrábět ty ubrousky :slight_smile: u těch ubrousků i dost ušetříš..ten medvídek je levnej, a vydrží mnohem dýl než balík ubrousků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
Siss... klíííd... Moje ségra má velmi silně nedoslýchavého kluka, budou mu 4... zjistili to kolem 3. roku... ten kňučí furt, páč nemluví :frowning2: ...
5. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
sarii: no naštěstí slyší dobře, reaguje na jméno, zvuky..brouká si písničky :wink: ale aby něco řekl, to ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby si aspon ukázal, co chce nebo tak..ale on hned spustí jekot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
Čusinky!
Tak hlásím,že máme vymalováno.Včera jsme to zfoukli,ale taťka říkal,že natírat barvou už ho nokdy nikdo nedonutí.Jedině na bílo!!! :angry:
No,trošku nervy to byly,ale jsem ráda,že to máme z krku,i když v bytě je stále jako po výbuchu a ještě mě čeká závěrečný úklid všeho,co se přeneslo z kuchyně a pokojíčku do obýváku a teď je tady jedna velká kupa,kterou musím roztřídit,přebrat a vyházet. :sweat_smile: Do toho se ale pustím asi příští týden až nebude Terka doma,protože by mi z pytle s věcma na vyhození zase polovinu vyndala,protože je určitě hrozně nutně potřebuje. :grinning:
Stejně tady teď nejsme,ale vegetíme u našich,tak se to snad do příštího týdne už nezblázní.

No a dneska na 11h jdu za Provazníčkem a uvidím na UZ zase tu moji malou cácorinku,tak už se moc,moc těším. :dizzy_face:
5. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
Nebudu si stěžovat, vím, že to mám jen "půlmazec", ale dnašní noc stála za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Má modré pyžamko, protože ostatní ve vhodných barvách jsou buď pokakaná nebo počůraná - vše při přebalování :grinning: :grinning: A teď je andílek...

Neli, je to moc fajn, že pěkně rostete.

Maruš, když Ti někdo nabízí, ať si naplánuješ císaře, tak si ho naplánuj a neváhej. Řekni si o částečnou narkozu a jdi do toho. Vlastní zkušenost... Já jsem ho sice neměla plánovaného (a jsem tomu ráda, protože mimi si samo řeklo, jaké datum si vybere), ale když půjdeš rodit a pak to půjde na rychlo na císaře, třeba Ti nenabídnou tu částečnou a to by byla škoda. Naplánuj to na 40+1, třeba do té doby začneš rodit, uvidíš... Ale fakt bych se císaře nebála. ... já furt čekala, kdy to začne bolet a ono nezačlo. :wink:

Jdu se zkulturnit, pak dočtu :wink:
5. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Holky s tou srostlou pipinkou u holčiček..já teda slyšela, že to je tím, že se špatně vytírá ten mázek, co tam maj :confused: my vytíráme poctivě a nestalo se to :wink:

Sanu, hezky nakup, jsem zvědavá :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
luuci: jenže to srůstá poševní chod..ne jako ty velký pysky :wink: oni nemaj hormonální změny, takže maj pipinku úplně suchou a pak se tvoří srůst :wink: a čím víc to vysušíš( ubrouskama), tím to je horší :unamused:
5. srp 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
luuci: já taky nejdřív furt nechápala, jak můžou zarůst pysky, když vytíráš ten mázek :wink: ale pak tam někdo dával odkaz na odborníka..a právě, že jim fakt zaroste dírka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a psala tam doktorka tohle :wink:
5. srp 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
siss, aha, já to pochopila tak, že jim srostou ty malý stydký pysky :confused:

Tak zítra má dorazit mrcha a cinknu si do Sanusu :dizzy_face: už se těšíííííííííííííííííím :dizzy_face:
5. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
luuci: no já nejdřív taky..ty pysky asi fakt můžou zarůst, když nevytíráš..ale toho si všimneš :wink: ale prej tý srostlý pipky si třeba holky děsně dlouho ani nevšimly :pensive:
5. srp 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
siss, ahaaa...to musím teda zkontrolovat :confused: Anetka má zas výbornej průjem :angry: chjo, ty zuby jsou děsný
5. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
luuci: ach jo :unamused: já jsem taky na nerv z něho...i rodiče říkali, že je fakt ty poslední dny příšernej :unamused:
5. srp 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
jinak tady je ten medvídek, kdyby měl někdo zájem:
http://www.branakdetem.cz/medvidek-myci-olej-na-zadecky-100ml-eone.htm
5. srp 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
a tady ubrousky, na který se ten medvídek nastříká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.branakdetem.cz/suche-ubrousky-perlicka-50ks-eone.htm
5. srp 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
dočítám: Muchli, potvrzuju, přibírá se po skocích, chvíli nic a pak naráz. A zda to má stoupající tendenci nebo ne? Individuálně, jsou holky, které od 34. tt mohutně naberou a pak jsou holky, které už nepřibírají. Uvidíš, neovlivníš... :wink: Každopádně obdivuju, jak se jako dvojčatovka držíš a jsi v pohodě, už 29. tt :wink:
Muchli, porod neřeš, nějak ven musej :wink:

A muziku k porodu bych si vzala, dokonce jsem ji měla s sebou (tedy, zbytečně), podle mě to pomáhá.

Maruš, nechci zbytečně uklidňovat, ale kýla je bez klystýru, aspoň v RK.

Pádím :wink:
5. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
ahojky!
Tak jsem zpátky z KO.
Všechno je tak jak má být,velikost odpovídá "stáří",a přibrala jsem přesně 7,4 kg. :wink: Provazníček mi předepsal magnézium,protože mi docela často tvrdne břuch a doporučil klidový režim min.do 36 týdne,kdy už budou vyvinuté plíce a malá by se event.už mohla vykulit. :sunglasses:
Jinak teda dneska mi malou ani neukázal.Asi nějak pozapomněl,ale jdu tam zase za 14 dní 19.8.,tak se kdyžtak připomenu. :grinning:
5. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
holčiny, co látkujete: chtěla bych koupit nějaký plíny vše v jednom, velikost S. Myslím, že nám nějakou dobu ještě Sko vydrží... :grinning: :grinning: Jakou značku byste mi doporučily??
Dík :wink:
5. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
rychnov: hodně si pochvalujou Swadlebees a Bum genius :wink: jestli bude Anežka střízlík i dál, tak S využije hooodně dlouho :wink: Tygr by se do Itti Bitt S narval ještě ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.