• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahooooooj Woblu, tak hodně štěstíčka, věřím,že za pár dnů z nás budoou těhule :wink:
5. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Dabli třeba se podaří přirozeně :wink: Držím pěstičky :wink:

Takk já padám na pivase ,už mě nahánějí
5. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Dabli, manžel má o Tebe jen starost, opravdu to chce čas :wink: bojí se, že se to stane znovu a budeš se trápit... já mám strach, že až mě manžel uvidí vyřízenou, že to bude chtít vzdát a na celý ivf se vykašlat, je to cíťa... ale my ženský něco vydržíme :wink: přece nevyhynem :grinning:
5. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
woblud já ho chápu, ale já se nechci milovat kvůli mimi, ale protože chci a to mu nemůžu nějak vysvětlit.
5. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
nějakou taktiku snad vymyslíme :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Dočteno :wink: ... jdu spát. Jsem k.o. Dobrou...
5. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
... večer stejný jako včera - vřeštění, rudnutí, šermování :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale stejně jako včera - manžel zaklapnul dveře, šel na noční, malá vytuhla. A já jdu taky. ... no, až tak tuhá není, teď jsem tam byla :unamused: Ale má to výhodu, v noci nebudíme, takže když bude spát do tří, tak bude. A já taky :dizzy_face:

Woblud, držím palce na zítra!! :wink: A říkáš to dobře, přeci nevyhynem :wink:

Beryk, držím palce na stimulaci a hlavně přeju, ať to konečně dopadne!! :wink:

Dabli, jak to píšeš, chce to čas :wink:

Přeju krásnou dobrou a zamykám :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
Hola, hola... na pedálky :slight_smile: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dani... váha pěkná :wink: Co náušničky, budete dávat?

Sanu... dobré kupy. Co ti ještě chybí???

Jaji... na židličku má Verunka ještě čas, nee? Snad až bude sama sedět... Tý jo, už příkrmy :slight_smile: ...

Rozi... tak příště... když ono tam moc prostoru není... a že vás, těhulí, bylo!!! Já jsem tam akorát zahlídla holku, spolužačku ze základky... Jsem na tebe myslela, do kdy jsi cvičila, páč to byl masakr už od začátku. Už jsem měla připravenou historku, kdyby chtěla cvičitelka vědět, kdo mi o cvíču řekl... jako že bych tě tam zapracovala :wink:.

Luuc... kočár prodanej a za chvíli budeš pokukovat po novým :wink:
6. srp 2009 v 06:42  • Odpověz
Tý joo... jsem to ještě nedopsala a poslala :angry: ...

Very... jupí, budeš tu s námi a konečně si odfrkneš od práce :wink:... A co na to v práci? A gratulka k negativním výsledkům... a už 16. tt :dizzy_face: !!!

Beryk se tu vokázala :wink: !

Holkám na KO dobré pořízení... Woblud a Beryk...

Vypadá to na krááásný den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 06:49  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tu zase po delší době, v pondělí mi píchli DIPHERELINE a bude následovat MS, kontrola, stimulka... vsak to znáte. Chtěla bych slyšet Váš názor a radu zda v práci říci, že mě čeká IVF či nikoliv. Protože je to tu hodně stresový, chci bejt doma, chci pro to udělat max a ne se nervit ještě v práci. Myslím, že když to neřeknu a pak budu marodit, budou naštvaní, že jsem jim to neřekla, neustále budou volat proč, co se mnou je , kdy přijdu atd atd. no a když to řeknu.. nevím... myslím že at to udělám jakkoliv budu stejně špatná. Jak jste to řešily vy? :dizzy_face:
6. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
vysocanko já jsem to v práci řekla, protože to tam každej tušil, když jsem každý měsíc jezdila do sanusu. Je to ale individuální
6. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Tady se dospávaj probdělé noce? :sweat_smile: :pensive:

Dobré ranko

Sari no chybí já nevím, musím juknout do mého chytrého paapíru.
Včera jsme večer v Tescu koupili první balení plíííín Pampers Newborn, Tesco plíny ty jedničky nedělaj nebo je jen neměli???????????????????
Jsem koukala, že ty dvojky by byly asi taky v poho bylo to nějak od 3-6 kil (?) teď nevím.
A měli tam kráááááááááááásnej bílej kabátek nezateplenej, ale do autosedajdy by stačil, no slinila jsem tam, pak jsme ho vrátili, abych to nekupovala nesmyslně.........
Chceme stejně jet do té IKEA a vzít to i do HMka a tam maj prej taky super věci, tak uvidíme.

Jo a chtěli jsme vzít vaničku, krásná zelinkavá barva, ale zjistili jsme, že když se do toho dá to lehátko, tak bych neměla už kde nabírat vodu, vůbec kolem nebylo místo!!!!
Jsem si myslela, že se prostě veme vanička a ono se to taky musí řešit. Hm....... :sweat_smile:

No a jelikož to dneska vypadá na oškllivé počasí ( :grinning: ), tak budu zavřená doma a šolichat po baráku.
Vyžehlím a tak celkově to pofackuju po baráku.....

Vysočanko těžko říct, není to jednoduchá záležitost IVF a lidi na to reagujou různě, protože kdo tím neprošel nepochopí, kor v práci.......
Já osobně to na štěstí řešit nemusela, ale většinou holky to tady neříkaly, si myslím. A hlavně když tě budou bombardovat, tak co jim odpovědět no, nic, jsem ještě nemocná nevím kdy přijdu.
Třeba se zadaří a nebudeš tam muset :slight_smile: Držím pěsti!

Ostatním KOntrolujícím, stimulujícím držím pěst!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Agi jak včera ta krev?????????????????

Very jsem napjatá co nám písneš, určo vyspává, když může být doma :dizzy_face:
6. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
sanu já nespím!
6. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Dobré ránko,

my se dneska dobře vychrupli :dizzy_face: Za chvíli se staví kamarádka pro zbytek věcí do kočárku a odpolko budu balit a ještě něco musíme jít dokoupit a v 5 udělám Anetce pápá :cry: :cry:

Sanu, tak se dneska stavíš??
6. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Sanu... jj, i vanička se musí řešit :grinning:

Vysočanko... fakt je to na každým, tady nejde radit. Zase když to řekneš narovinu, tak budeš mít po starostech...

Luuc... no joo, tobě už se blýská na volné dny...

Nakrmím a letím do města :wink:
6. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Já vím že je to indivudální. Ale co říci, v práci je to celkem masakr na psychiku a ja pokud to klapne už bych ráda zůstala doma a tohohle všeho se chránila. Ale to jim přece říct nemůžu. že už nechci přijít. Je to fakt zapeklitá situace :unamused:
6. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Dobre ranko holky, já ted opravdu teprve vstávám:slight_smile:Dnes mě čeká kotrola,tak jsem zvědavá co bude nového:slight_smile:
Sanu, teda, ty jedeš:slight_smile:Jeden nákup a tolik věciček?!?Jo a ten kabátek, bílý chlupatý mám taky:slight_smile:Jsem neodolala,tak uvidíme jaký bude:slight_smile:
Rozi, tak to je škoda, tak ať ti kontrola dopadne dobře a užijte si to u tchánovců, až přijedeš,tak se zas ozvi a uvidíme:slight_smile:
Dani, díky za názor ohledně kýly, uvidíme co dnes, ale jsem rozhodnutá příští týden skočit na chirurgii...
Holky, měli jste v těhu průkazce razítko od obvoďáka?!?Nevím, co bych u ní dělala:slight_smile:
Taky mám radost, že se tu začíná zas stimulovat, už je skoro konec prázdnin,tak teď to tu zas pojede...napočítala jsem asi 6 lidí,tak všem budu mačkat palčáky...
6. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Maru, jj, měla jsem razítko od obvodáka :wink: mě změřila tlak, zvážila,.. byla sjem tama si 10 minut :wink:
6. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Maru, já u OL taky byla... se musí!!!
6. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj,
vysočanko je to tvoje rozhodnutí zda to řekneš nebo ne.A taky záleží jaká jste parta.Já jsem to v práci řekla jen těm holkám se kterejma jsem přímp dělala a před ostatníma jsem mlžila.A ty co to věděli,to vzali skvěle.Nejdřív se ptqali jestli mi neva o tom mluvit a zajímali se o to jak to probíhá a funguje.Bylo vidět že nám upřímě přáli aby se to povedlo.

Sanu, mám tu taky koš na žehlení.Tak kdybys toho měla málo,doplním ti zásoby.Vůbec se mi do toho nechce.
My měli vaničku půjčenou a naštěstí taky jednu z těch větších.Jen jsem si ji trochu vyzdobyla obrázkama na sklo.Adélka by se do tý malinký moc dlouho nevešla.Měli jsme ji stejně jen chvilku protože Adu je kachna tak se stěhovala do velký vany.Tam si mohla řádit jak chtěla.
6. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Nás je v práci málo - 5 já, kolegyně - ta o tom ví, má obě děti rovněž z umělého a pak tři chlapi.
6. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
sanu, my jsme měli lehátko do vaničky a použily jsme ho 2x ..líp se nám Anetka myla v ruce :wink:
6. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Tak holky, další doktor kam musím:slight_smile: Děkuji za info,tak to vemu příští týden s tou chirurgií:slight_smile: ted jedu do Jysku, potřebujem nové matrace:slight_smile:páá
6. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Tak kolegyňka je spřízněná dušička.To by mohlo bejt v poho.No a chlapům... I když Petrův spoluhráč z hokeje byl zvědavější než některý ženský.V tom dobrým.Docela to vypadalo jako že to prožívá s náma.

K tomu lehátku do vaničky.Použila jsem ho taky minimálně.Docela mi překáželo a Petr to s ním neuměl vůbec.Tak šlo.Mám pocit že ho snad ještě někde mám.Tak kdybyste měla některá zájem ,můžu se po něm mrknout.
6. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Vysočanko - já to vedoucí řekla i nejbližším kolegům, jenže já pracuju ve státní správě, tady když nepřijdeš do práce, tak si toho nikdo ani nevšimne :zipper_mouth:

Děkuju za podporu :wink: pocity rozporuplné - cysta ani těhotenství tam nejsou, ale MS (ani špinění nebo cokoliv, co by to mohlo byť vzdáleně připomínat) jsem stále nedostala, takže mi vzali krev a musíme počkat na výsledky. Ty budou až zítra odpoledne a podle nich se uvidí, jestli budu moci píchat... nicméně nafasovala jsem Gonal :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Dobré ráno. Jsem se kráásně vyspala :dizzy_face: :dizzy_face: Když Anežka vydrží 7 hodin od kojení ke kojení, to snad ani není normální... :wink:

Sari, náušničky budou, přemýšlím, zda nastřelit nebo píchnout - jsem pro nastřelení, v RK to dělají, manžel by zas radši píchnout... krásné starosti :wink:

Maru, hodně štěstí na kontrole! K obvoďákovi se musí. Hele, tak jí ty body dopřej, i když se nic nedozvíš a nic Ti neudělá.

Vysočanko - zatloukat, zatloukat, zatloukat - říct jen, že máš gynekologické problémy, možná Tě čeká operace, nevíš, kdy přijdeš. Nemají právo se Tě ptát na nic dalšího :wink:

Woblud, výsledky budou OK a konečně se to rozjede! Těš se, těš :wink:

Ty, Luci, leží mi v hlavě ten mázek, co mají holčičky mezi stydkými pysky. Jak moc se to čistí? Jako tak, aby tam nebyl? Doktorka mi řekla: při koupání čistěte, ale neřekla, do jaké míry... Díky za info :wink:

A my jdem ven než bude vedro :wink:
6. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
To je právě to, že oni moc neví na co právo mají a na co ne, takže je to bude zajímat a to že jim to říci nechci je nebude moc zajímat. Budou prudit každej druhej den a volat kdy už přijdu. Když jsem byla v listopadu po laparo volali a chtěli to vědět. Vím, že teď to bude to samé, pak už jsem s nima nekomunikovala, nebrala tel. to bude něco zase ach jo.. :( prý jsem jim povinna tyto informace sdělovat mi bylo řečeno
6. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Sari no fakt jsem myslela, že je vanička jako vanička a ono prdlačky, neva juknem po větší.....

Luci dneska to vidím opět bledě :confounded: Jsem si musela jít dát pauzu od žehlení a jdu pokračovat a jsem už uvařená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já vím je to se mnou boj. Potřebovala bych, aby byly tak aspoň 3 dny za sebou chladnější, abych stihla všechno a všechny v klidu jak potřebuju :frowning2:
Jinak netruchli, že ti Anetka odjede, musíš si najít pozitivní stránky..... :pensive: :wink:

Maru já takhle nakupuju většinou, vůůůbec nemám ráda nákupy tipu nejdřív všechno obejít, porovnat kvality a ceny a pak jít tam kde je to nej..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě Tesco vím, že to tam je za dobrej peníz, výběr je taky, chládek tam byl, tak jsem byla v poho.

A včera jsem musela vyvést manžu z lehkého omylu. Jsme koukali na věcičky a říkal, tak počkej, až přijedeš z porodnice a a hned si to nakoupíš, třeba se ti za 3 měsíce bude líbit něco jiného.... Si myslel, že špuntovou "vyprdnu" a během jednoho dne se život vrátí do stejných kolejí co byl před těhu :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
Kde na to přišel nevím, ale špatné by to nebylo, no realitka je většinou jiná :sunglasses:

Fuj to je hic :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
vysočanko to záleží jen na tobě jestli to řekneš a co všechno jim řekneš.
6. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Vysočanko říkat jim nemusíš vůbec nic a to bych jim na to i odpověděla. Jak se říká na blbou otázku blbá odpověď. To ať se nejdřív správně někde informujou.
Jak píše Danča třeba že jdeš na gynekologickou operaci, vrátíš se, až ti to povolíí dr. Na shledanou.
:wink:
6. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.