• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani, já jí to pořádně vytírám večer po koupání :wink: jinak přes den ne...razím heslo, že se to nemá přehánět :sweat_smile:

Náušničky bych taky nastřelila :wink: my byly na píchnutí a dobrý, ale to nastřelení je rychlejš :wink:

Sanu, OK :wink: dneska je zas vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
brééé poledne,

tak děvčata stimulantky držím pěsti co to dá ať to klapne, já bych to cca za 14 dnů měla dostat, takže začnu brát Estrofem a jdu taky :grinning:

no a aby toho nebylo málo, tak jsem v neděli byla po dvou letech na koupáku a mám z toho kvasinkovou infekci páč jsem brala ty zas..... antibiotika na ten trhanej zub :angry:

jo a ptala jsem se MUDr. jakou mám sliznici páč mám v sobotu ovulaci tak je přesně 3mm, slovy tři, chce se mi brečet, mám prý krásný vajíčko vpravo a je to úúúplně k ho...... :angry:

Vysocanko já to v práci řekla i když jsem nemusela, ale nebývám vůbec nemocná, tak by jim to bylo divný, ale nemáš povinnost hlásit proč jsi doma, zkrátka jsem nemocná a nazdar :wink:

Very gratulace k výsledkům :grinning:
6. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahojda holky :slight_smile:
nevyspávám, ale lítám po všech čertech, úřadech a stejně nikde nic neví :frowning2:

co se týče neschopenky, nebudu to psát do diskuse, páááč znáte to shoda s touto událostí by byla čistě náhodná :grinning: , takže to nechám na srazík.

V každém případě jsem ráda, že tu budu častěji a v klidu si vás dočtu aspoň těch pár dní. Musím nasbírat infošky :wink: :slight_smile: a na rovinu, žádné peníze nestojí za nervy. Miminko je přednější i kdybych se měla uskromnit ve všem co jsem pro něj chtěla, tak klidně radši to, než mít nervy a bolesti, které mimochodem přetrvávají už 3den :frowning2: , jestli to nepřejde vyrazím večer na pohotovost.

Te´d se jdu schladit melounem a vemu si noťas asi ven pod slunečník a budu dočítat
6. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Very a bereš Magneisum? Já ho kolem toho 15., 16. tt začla brát, pže mě pořád bolelo břicho :wink: A neschopenku už máš až do konce??
6. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Luci, zatím megnesko neberu, chtěla jsem to co doporučovala Danča, ale je na předpis a podle krve mám všechno v pořádku, takže nic neberu kromě listovky a ještě něco na vlasy a draslík už jen dobírám.
A neschopenka nejspíš až do konce i když mě propustí ještě ve zkušebce :confounded:
6. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Very, jmenuje se to Magnosolv, napsal by Ti to každý gyndař, i na pohotovosti, taky jsem to měla od 17. tt, fakt doporučuju :wink:

Vysočanko, informace o svém zdravotním stavu nejsi povinná sdělovat nikomu. A už vůbec ne v práci! Řekni, že si nemocná, že nevíš co Ti je a nevíš, kdy se vrátíš. A když budou prudit, je to jejich problém... :wink:

Míšo, teď sliznici nepotřebuješ. Pak ji "vyrobíte" a bude to tutovka :wink:

Venku je hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Very a kež půjdeš k dr, tak pij Magnesii, ta je taky na ty bolesti dobrá :wink:

Já si jdu užít Anetku než mi odjede :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Dani já vím, že ted ne, ale chtěli jsme to naposled s drahým zkusit páč pak a já veřím, že to tak bude, už nebude možnost bo budu v tom :wink:

Very pravdu díš, miminko je přednější a peníze ti to nevynahradí :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Holky díky, magnoslolv jsem doma taky našla, mamce to napsala dr a i taťka to bere, tak si vezmu od nich + ještě tu magnesii, děkuji za rady.

Míšo, jj, peníze ti jsou v tomto k ničemu.

Holky, já vůbec nevím, kdo všechno budete stimulovat, Maruška psala, že vás bude 6, já vím asi o 3musím se dát do toho dočítání :wink: , abych vám mohla držet pěstičky a podpořít vás aspoň tak
6. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Very stimuluje Beryk, Gabča, Wobludka, Andi a tuším bude Hopi, ale nechci kecat, no a já jdu na KET někdy začátkem září :wink:
6. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Míšo, děkuji za infošky, o Gabče vím, ta do toho řešila tu dovču,Wobludku jsem taky četla, tebe taky vím, ale zbytek jsem prošustrovala :sweat_smile: pardon :pensive:

Takže holky, moc moc moc vám všem držím pěsti, ať se zadaří co nejdřív ať jsou z vás všech těhulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Very čus, posílíš tu řady :wink: Odpočívej a konečně si užívej těhu!!!

Sanu... tak výrok tvýho muže mě pobavil... Noo, my to měli obdobné. S manžou jsme chodili, vlastně žili 6 let a když padlo slovo svatba, chtěl to nechat teď na léto... nevím, kdo by to všechno zařizoval, do jakých šatů bych se nasoukala a taky jak bych odbíhala krmit a tak... no chlapi :wink: !

Já ve městě pořídila sandály, hned jsem je nazula a nohy mám oskřípaný... Prolezla jsem obchůdky v Afi... mají plno slev :astonished: :astonished: :astonished: .
6. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
Very jak píšeš, nic za to nestojí..... jsem zvědavá na srazu co popovídáš. Magnezko bumbej, je to pak lepší...

Luci už ani ne hodinu a bude bez Anetky poprvé od porodu (???), to bude zkouška :sweat_smile:

Sari no jo čéče, nějak to klluci nepobíraj no :sweat_smile: No hlavně, že to poberou když jim to člověk vysvětlí. Ale stejně určo bude v šoku, co dá mímo práce nervů a starostí, bych se vsadila, že nemá ani minimální páru :grinning: :fearful: :grinning:
Botky snad rozchodíš... koupila jsi jen botky?

Já jdu opláchnout pár nádobíček a vymejšlet co by se dalo podnikat, aby jsme se s trhačema nenudili.... :unamused:
6. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
Jo Sari koukala jsem do toho mého chytrého seznamu a teda chybí toho nějak ještě hodně i když je fakt, že spíš vícero z těch "technickejch" věcí..... postýlka, vanička, přebalovák, bomby do porodnice, vložky do porodky, podprda......................................................................................................atd
6. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
sanus: jak máš velký mlíkárny? Mám tu novou kojo z kosticema :wink:
6. srp 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu na vás chvilku mrknout. Měly jste pravdu, to šití už se mooooooooc lepší, opravdu stačila studená sprcha, chladit a chladit.
Jinak je to opravdu mazec. Kloudně se nevyspím, ale je to nádhera. Ale před maminkama dvojčatovkama smekám, opravdu klobouk dolu, mě už by odvezli do blázince. A to jsem si mylela, jak sem budu chodit, až bude mimi na světě, že na to budu mít čas. To byl velký omyl.
Sanu - rodila jsem v Litomyšli ne v Pardubicích.
Jinak od MUDr. jsme dostali kapky Sab simplex, protože se ten náš klučina neustále kroutí, to bříško je pěkná potvora. používáte někdo tyto kapky? Jak často je mimi dáváte. Mám strach, abych to nepřehnala.
6. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
Míšo, jak píše Danča, před KETem budeš mít duchnu jedna báseň :sunglasses:
Veru, ráda Tě tu vidím :dizzy_face: opatruj se :slight_smile:
S tou MS to je teda pech :angry: člověk pomalu každou ořve a když má přijít, tak se zase zasekne :angry: :angry: :angry:
6. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
Tak už jsou pryč :frowning2: :frowning2: :frowning2: Večer si jdem sednout s kámoškou naplánovat, co budem dělat o víkednu :wink:

Sanu, bez Anetky jsem už víkend byla...loni jsme byli s manžou ve Vídni a hlídali naši :wink: ale to se dalo, pže jsme nebyla sama a ještě doma :unamused:
6. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
čusík kočky, jakpak se máte?

maralko přesně vím o čem mluvíš.....

Luci hoj, si prodala kočík? to je super.....a koukám, že se bude rozjíždět nová vlna stimulantek....dneska mi přišel dopis se Sanusu, co chci udělat se 3 zamraženými dětmi....???
6. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
LUci aspoň si trochu odpočineš....a uteče to jako voda :dizzy_face:
6. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
Hoj, jsem tu jak na koni :wink: ... byla tu ségra, tak jsme poplkaly a prošly se, byly jsme až v Klacíkově u Sanu :wink:

Maral... Sab Simplex máme... 3x 8-15 kapek...

Žofi... a co jim odepíšeš??????

Jóó... Luuc už si užívá :slight_smile:

Sanu... noo, víc jsem toho nekoupila, jen občíhávala... pak tam musím vlítnout sama... Taky potřebuju plavky, když budem chodit plavat :wink: .
6. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
hojda,

woblu já doufám a věřím, že duchna bude, ale člověka to stejně štve

woblu mě sestřička tenkrát říkala, že ji můžu dostat a nemusím, když ne tak ti berou krev, kdyby náhodou cysta, já ji sice měla, ale u každého je to jinak, uvidíš zítra, třeba už začneš včeličky :wink: :grinning:
6. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
hele tak ta krev je kvůli cystě :confused: já myslela, že když na UTZ cystu nevidí, tak že tam není :confused: no uvidíme :wink: ale už se mi motá hlava, jsem jak přejetá tankem :pensive: a taky jsem vsi stáhla píchání Gonalu z youtube a budu si před tím asi muset dát panáka :grinning:
6. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
holky ahooj :slight_smile: :confused:
6. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Woblud tak ty už pícháš??Nemáš odkas na to píchání???Že bych se poučila :wink:
Míšo čus s tou sliznicí je to na prd co :frowning2: snad se ještě polepší :wink: sem zvědavá jakou ji budu mít já :confused:
Sari Márinka je kouzelná :wink:

Koukám všechny jste akční :wink:
A dnes jsme byli za Neli pozdravuje vás, pohladila jsem si Kubíčka a Dušánek Neli nakrmil ucho a určitě ji rozptýlil :wink:
6. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Zofi vy jste přemejšleli, že by jste je darovali nebo mražení neprodlužovali??? :confused: Teda nijak jsi se nevyjádřila, tak jsem si to spíš tak přebrala sama....

Sar no tak to by jsi měla plavky zařídit teď ne, pak na podzim bude už z teď malého výběru ještě menší :sweat_smile:
No já jsem zvědavá, kdy dáš vědět předem, že se jdeš procházet...... :wink:

Hoooolky to je super, že se zase rozjíždí další "akce" :dizzy_face: Překročil se mrtvej bod (a to doslova) a teď to tady zase pojede :slight_smile:

Dneska bych eventuelně dle mých výpočtů spát. Celej den jsem si doma šůrovala, pak uvařila dietní véču, a byli jsme skoro hodinu venku s trhačema.

Jo u Spojila dneska v noci přejel taxikář nějakýho kluka-mužskýho :confounded: Byl opilej a tak si schrupnul na silnici a co situaci ještě "okořenilo" měl s sebou psa na vodítku........................................ :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :pensive:
6. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Sanu... no to je hrozný!!! Jo, na plavky budu muset co nejdřív... už léta si kupuju Litexácký...
6. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Sar je to naprosto šílený, mě když to manža četl ( je to na seznamu), tak jak pak došel ještě k tomu psovi, tak jsem ho zarazila, protože to všechno i s tou představou na mě bylo silné kafe - asi hormony bo co :confounded:

Kde maj výběr bavlněnejch čepiček????
6. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Hezký večer.Holky může to být velký problém když dneska v Sanusu ségře zjistili že má jeden vejcovod za dělohou? A pak mám ještě jeden dotaz.Nevíte náhodou co potřebuje když chci jít na KET? Mám zamražíno už z prvního IVF a teď chci jen ten KET.
6. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Sanu asi si prodloužíme uschování.....nevím doky furt říká, že v podstatě ty 3 mražáčci jsou potenciální dvojčata Vašíka...a představa že bych po HK někde mohla potkat dalšího VAšíka, už si nejsem tak úplně jistá, že bych darovala, ale přemýšlela jsem o tom tenkrát...proč nepomoci jiným :confused: :dizzy_face:

Sanu s tou dietkou , ale aspoň neudeš rodit 4 kiláčka, ono to taky má ně co do sebe...nebo blbost?
6. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.