• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Madlin to tady asi nikdo vědět nebude jestli vejcovod něčemu za dělohou vadí nebo ne. Dr nic neřekl? Ségra ať se určo dotáže....
A na KET? Ani nic, jestli ti dorůstá sama dobře sliznice, tak jen se v den mrchy objednat na UTZ před KET. Jeslti potřebuješ na dorůstání sliznice hormony, tak se objednat k dr, napíše ti hormony a pak během mrchy začneš dlabat prášečky a půjdeš pak na KET :wink:
Aspoň jestli si to dobře pamatuju :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
¨
Zofi jo jo myslím si, že uděláte dobře.... :wink: Jako s tím prodlooužením. Nebo vy si nechcete nechat jistotu, kdyby to náááááááááááááhodou nešlo zase doma.....???

Dietka by měla napomoct, myslím, tak uvidíme. Ale když je cukrovka tak se to řádně hlídá ty váhy a kdyby viděli, že to nějak roste, tak to vyvolaj dřív..... Uvidíme :wink: :sweat_smile:

Dneska se loučím, jsem straaašně upracovaná.

Připravím druhou večeři, pak první snídani a jdu zalehnout.

Tak brou :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
TAkže nejvyšší čas zvednout telefon.No nechám to asi na září.Teď jedem ještě do Jižních Čech a pak to rozjedu naplno.Pokud to příroda nezařídí za mě.
6. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Sanu, Tvůj chlap má roztomilé představy :slight_smile:

Maralko, Sab simplex máme od včerejška. Včera nezabral, tedy zapomněli jsme protřepat, no... ale dnes jsme ho dali před krmením a spí jak nemluvně. Možná je to tím, možná ne, ale obecně s prdama podle mě moc problém nemá, svíjela se obvykle max. hodinu denně, zpravidla večer. Držím palce, ať kapky zaberou i Martínkovi, nám 1x denně stačí, Dr. říkala max. 3x denně. :wink:

Jdu dočíst :wink:
6. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Holky, taky jdu spát... Marinka je hodné mimino= spící mimino :slight_smile: .

Doufám, že Luuc nebude moc řádit :astonished: !!!

Dobrou nocku...
6. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Těm co jdou spát přeju dobrou noc.No a já tu budu ještě chvílu strašit.
6. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
"Mateřská láska je to, co matka cítí, když dítě spí."
To není moje věta, to kámoška někde našla. Už jsem to tu psala, jen mi to Sari zas připomněla... :grinning:

Tak, nebylo moc co dočítat. To je dobře, musím jít zalehnout. ...

Dnes po půl osmé jsem Anežce vysvětlila, že hodná miminka touto dobou chodí spát, že když mě zavolá, že přijdu, že jsem vedle, a teď ať už spinká. A ona spinká!!! :confused: :fearful: Fakt mě to překvapilo, ty smailíky myslím vážně. Zajímalo by mě, v kolik se vzbudí na krmení, zda zas bude interval 7 hodin, to by bylo na mý kozenky moc... :grinning: :grinning:

Žofi, máš vlastně rok od ET, proto se ptají, co s mražáčky... A prodloužit - podle mě jediné možné rozhodnutí :wink:

Madli, podle mě na KET potřebuješ jen domluvit termín, volala bych 1. DC, vše ostatní si domluvíš, Sanuska to píše pěkně, jasně.
No a vejcovod za dělohou?? Pokud to označí za problém, tak ho odříznou. Pokud to problém není (myslím kvůli růstu dělohy v těhotenství), tak má ještě jeden, takže může i na IUI a samo taky na IVF, tam vejcovody nepotřebuje vůbec. Posuzuju to logikou, nejsem odborník. :wink:

A přeju krásnou dobrou :slight_smile:
6. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
Sarii - prosím tě a to ty kapičky dáváš každý den? Od kdy je Márince dáváš. Nám budou 2 týdny.
6. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
ahoj všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak postupně čtu ,že se tu rozjede zase velká těhu vlna. Moc držím pěstičky všem holčinám. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Beryku- to 3 IVF to musí už prostě klapnout, holka moc na tebe budu myslet. Já se do toho ted pouštět nebudu. Mám z toho strach jak čert kříže.
Hopi- čtu, že tě taky čeká snaženíčko takže držim všechno co to jen jde.

Jinak dnes jsem byla na tý hematologii ve FN a výsledky budou tak do 10 dnů což je super. Mudr. byl moc fajn i když mě ze začátku připadal jak podivín ,aĺe jinak moc sympaťák. Řekl mi ,že si myslí, že v krvi nic nebude, že je tohle spíš záležitost žen co často potrácí a tohle není zas tak úplně nejčastější příčina nepolodnosti. Nestává se to zas tak častěji , tak nevím no. Přirovnal to jako, když se tonoucí stébla chytá. V každým případě krev mi nabrali a uvidíme co a jak.
Ještě se objednáme do tý Plzně na to speiální imuno at vím, že jsem proto udělala co jsem mohla.Popřípadě 3.IVF až na jaře příští rok.
6. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
Holky děkuji za rady. Já jen mám strach, že když mu to budu dávat denně, že to přeženu, ale pokud to budu dávat 1x denně na noc, tak asi ne. Ještě že tu jste a že se vás člověk může zeptat.
6. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
Díky. Zkusím si zavolat do Sanusu v Pardubkách jak ordinuje dr.Novotná.
6. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
Holky tak to je fakt síla.Mám v zásuvce Reid proti hmyzu(nebo co to je)a právě jsem v obýváku zmasakrovala dva sršně.Dostali přímej zásah Reidem ve sprey a dodělala jsem je plácačkou.Nechci ani pomyslet kdyby mě ďobli.Jsem alergická na hmyzí jed.BRRRRRRRRRRRRR,mám úplně husí kůži.
6. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem právě dorazila s posezení s kámoškou...ona jde zítra do práce, takže já zatím umyju okna a uklidím a pak vyrazíme na brusle a pak na vínko :dizzy_face:

Jsem koukala, co je v tuhle dobu ve městě lidí :sweat_smile: :sweat_smile:

Ale je mi smutno :cry: :cry: :cry: At už se mi to moje zlatíčko vrátí :cry:

Tak dobrou, jdu hodit spršku, jsem zvědavá v koli kse vzbudím, když nemusím :grinning:
6. srp 2009 ve 23:36  • Odpověz
Dobré ráno a opět krásný den :dizzy_face:

Dani... ta věta je úžasná!!! Dani, tak kolik dneska hodin?

Žofi... a je nějakej limit na to zamražení??? Nebo možná Luuc by to věděla :wink: . Žofi, má Váša reakci po TBC očkování???

Maralko...Sab Simplex se může od 3. týdne :wink: ... Určitě to nepřeženeš :wink: ... jsou sladký a dětem to chutná. Další otázka je, zda pomůžou :confounded: ...

Luuc... večer to žije, coo? Jako za starejch časů... :grinning: :grinning: :grinning:

Agi... proč AŽ příští rok :astonished: :astonished: :astonished: ???

Madli... Raid elektrický strojek jsem pořizovala na chatu... jsem po první noci měla pupence jak pralinky... Mari jsme měli naštěstí zasíťovanou! Noo ale pozor, měl by se používat jen na nezbytně nutnou dobu, je to pěkný s.instvo... Doma máme sítě, takže poho. A alergie na bodnutí je :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pokud to jde až do anafylaktickýho šoku...
7. srp 2009 v 07:12  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Gabi ahoj, nepíchám, musím počkat na výsledky estrogenu, protože jsem nedostala MS - měly by být dnes kolem druhé hodiny a podle nich mi řeknou, jestli už můžu nebo ne :unamused: odkaz pošlu, jen co dorazím domů, z práce mi to nejde :wink:
Madli, to má jen jeden a ještě vzdau, nebo je jeden ok a druhý vzadu? Já tomu teda až tak nerozumím, ale v zásadě by to asi tak hrozné být nemělo, jen k němu asi spermie budou mít horší přístup... ale pokud je ten druhý ok, tak se zase tak moc neděje... no a u Tebe záleží, proč máte Áďu z IVF - pokud byl problém u manžela, tak asi nic extra potřeba nebude, pokud to máš třeba jako Míša, tak budeš muset nadrat peří na peřinu :sunglasses:
Agi, někde ten šotek je - a jde o to ho najít :wink:
maminy a skoro maminy, pěkný den :slight_smile:
7. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
krásné ranko...

Sari Vášovi se udělal takový fialový pupínek na rameni ale to nás v porodce upozorňovali že je to reakce na to Tbc, teda aspoň myslím,,,,,

Maralko u nás ani nevím zda se dá říct že sab simplex účinkuje, my toho máme povíce a kombinace toho všeho, tedy kapiček +nutrilonu comfort nám dělá dobře a to je moc dobře :slight_smile:

holky co jdete do výroby dětiček, moc vám držím pěstičky :wink:
7. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahooj

Tady se povídalo, tak super, jdu dočíst :slight_smile:

Všem jinak přeji krásný den, pro mě bohužel zase ošklivé počasí dneska :grinning: :rolling_eyes:

A jsem zvědavá na Lucčinu noc :slight_smile:
7. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj holky,

já vůbec v noci nemohla spát..připadalo mi, že jsem se furt budila :unamused: a v 8 už jsem byla vzhůru úplně :rolling_eyes: no aspoň budu mít brzo hotový okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějak se mi do nich nechce :confounded:

Jakej je limit na zamražení nevím, ale určitě si to můžeš nechat prodloužit...asi bych svoje emrbyjka taky nedarovala :pensive:
7. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Agi proč až za rok? Já bych to zase brala tak, že manža měl dobré spermoníky, tak bych to chtěla využít...... kdo ví co bude za rok............... tím nechci nic přivolávat........ a mě jak Václav tak Šári vždycky říkali, že je lepší jet jako by v kuse než dělat pauzy..... Ale samo když se na to necejtíš, tak musí každý dle svého uvážení.
Já bych rok nevydržela čekat :pensive: Třeba by teď vyšel hned první pokus............................... :wink:
No každopádně držím pěst!!!!!!!

Dančo předpokládám, že to moudro vyhledala tvoje kamarádka s dovjčatama??! :grinning: Má docela trefné postřehy a nápady :slight_smile: Stejně jako s rozbitým miminkem................... :grinning:

Luci já si to myslela, že bude noc na prd, prostě jsi pořád na něco zvyklá a pak kvůli 4 dnům se ti rytmus nezmění noooo :sweat_smile: Já se budím i když nemám doma trhače natož ty Anetku :grinning: :wink:

A dneska v Pcích porodila tak jako by sestřenka holčičku 4,40 a přes 50 cm. :dizzy_face: :fearful: :fearful: Zkoušeli to normoš, pak teda šla císařem.
Na JIP pouštěj jen rodinu a z JIP pouštěj tak po 2-3 dnech???????
7. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Sanu 4,40 fíha??? :astonished:

čus Luci :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Anežka má zase rande v kavárně, tak jí nesmím zdržovat :grinning: :grinning: Dočtu později.

Sari, nenechala jsem ji spát. Mě to nedalo. V 11 večer mlaskala, tak jsem měla strach, že když ve 12 bude řvát, že mě nevzbudí, že to zaspím, tak jsem jí v 11 dala. Spala do 4 a pak do 8. Takže pohoda :wink:

Ten Sab simplex, jednou na noc určitě není moc, taky to mám v plánu takto.

Pádíme. Užijte si den, holčiny :wink:
7. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahojda
Agi nedivím se, že máš strach do toho teď jít. Třeba to úplně vypustíš z hlavy a přijde to samo. Já v to věřím.

Woblud tak uvidíš proč se ještě MS nedostavila.

Jinak všem čekatelkám na IVF držím palečky a maminkám hodná miminka
7. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
zdravím všechny

verunka očkování zvládla bez problémů, naučila se pískat, je to děs, bolí mě z toho často hlava jsem migrenik tak to není nic moc
má opravdu vysoké ženské tony. .přes den toho moc nenaspí,za to vnoci spinká, je hodne hravá a společenská, nechce být v potýlce sama
četla jsem tu vaši diskuzi o plínkách, já vyzkoušela huggies, ty jsou bezva, pak pampers, tesco i huggies classic, se všemi jsem byla spokojená a zvlhčené ubrousky mám taky od více firem a všechny ok..

dnes je zase vecdro tak jsme doma, jedeme za kamarádek až navečer na topinky s masíčkovou směsí, těším se..
no jdu nakopovat přes net tu židličku na jídlo pro Veruku
zdravím lucíka a žofíka, jak se vede?
7. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Žofi... pěkný fotky :dizzy_face: , Vašík je fešák... :dizzy_face:
7. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Zofi Vašík vypadá jako pořádnej pohodář, když nemá prdíky.... :sunglasses: Je kořen :slight_smile:

Já mám chuť na pangaciusa.

Jdu se lámaat do vany, musím shodit strniště :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak mi držte pěsti, abych se pak ještě narovnala :grinning:
7. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Šári, Sanu díky...nicméně maminka je z něho pěkně zničená :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co občas s ním už je sranda a hlavně kombinace lefaxu, comfortu, babycalmu a probiotických kapiček z něj dělají i spokojeného chlapečka :dizzy_face: ale než jsem to vychytala, to bylo něco teda :astonished: jo a ještě rourka, jsem zapomněla :sweat_smile:

Sari a vy máte nějakou reakci na to TbC?

ahoj Jaji, co jakou židli nakonec tu fabulu nebo s beruškou?

Luci tobě přeji ať ti jde čištění od ruky :wink:
7. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Sanu já strniště taky průběžně udržovala, pak i pomocí zrcátka...a nakonec jsem dobře udělala, pač když mě přijmuli, nebyl na nic čas, takže jsem aspoň dole byla v cajku :dizzy_face:
7. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Tak ještě nakukuju než vlezu do té vany. Se stavil bratránek tak jsme kafrali....

Zofi no děs, jednou jsem si řekla že jako to shodím až druhej den a ten den mě pokousal ten pes, tak jsem se musela nečekaně roznožit v ne zrovna upraveném stavu, bych se do západního Německa propadla nejradši :pensive: Takže od té doby si říkám člověk nikdy neví, tak radši pravidelně :grinning:
Ale nechce se mi, musím zrcátko koupit, tak se dneska ještě budu kroutit a nakrucovat a podle paměti...... ach jo. :grinning:

Tak jdu.

Luci už asi lítá na bruslích :sunglasses:
7. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Žofi... mně nikdo nic neřekl, naštěstí jsem to měla načtené :wink: ... má tam pupenec jak hrách... Jó, tak nám ještě vyfoť Vášovu maminu, ať vidíme, jak ji ten fešák ničí :grinning: :grinning: :grinning:

Sanu... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: To nee, v neupraveném stavu bych nikde nic nikomu neukazovala!!!
7. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Tak já mám pro dnešek hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: okna umytý, byt vygruntovanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mám teda dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted jsem dala sprchu a jdu se konečně zkulturnit :grinning:
7. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.