• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Čauky,díky za názory a co nejdřív si tam zavolám.

Ohledně toho zkladování.Platí se to jednou za rok.Nám vždycky po roce chodí papír co s embrijkama chceme dělat dá.Zatím jsme si je nechali u ledu.
7. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tak jsme doma. Po obědě, po krmení, čekáme, až se vzbudí taťka a půjdem zas ven :slight_smile: Zítra je Anežce měsíc, tak si mamky daly na oslavu kafe a miminka dostala mlíčko, co jiného :grinning: No a s taťkou si taky něco dáme. On pivo a já hlt piva, to mi stačí. Ale chutná mi, to mi z těhotenství zůstalo :grinning:

Agi, líbí se mi, jak to bereš, ano, udělat pro to všechno. Tím se člověk uklidní a už si nemůže vyčítat, že něco nezkusil. A třeba přes to uklidnění vede cesta :wink:

Madli, el. raid - na nezbytně nutnou dobu, je to fakt hnus, co se z toho vypařuje, nemyslím tu vůni (nebo smrad), ale tu chemii...

Woblud, čekám na Tvůj výsledek. Určitě bude dobrý :wink:

Žofi, Vašík je kus... by se k sobě s Anežkou hodili :grinning: :grinning: Je seznámíme, ne?
Reakce na Tbc má být v 1 měsíci. My zatím nic. Tak buď je ještě čas, nebo nebude. To prý neva :wink:

Luci, to vydržíš :wink: Se mi to mluví.... :grinning: :grinning: nevím o čem mluvím, musí to být zvlášní pocit... Nechceš jít pokračovat s úklidem ke mně?? Je pátek, mám to před sebou, nešáhla jsem na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak asi jdu.

Pěkné odpoledne všem :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Uf, tak s včeličkama musíme počkat :frowning2: Štěpán zrovna operoval, ale mluvila jsem se Šilhánem a ten říkal, že hotnotu e2 (asi estrofem/estrogen - netuším) nebo co mám 58 a píchat se může, když je pod 50. No a Vašek kouknul do počítače a říkal, že podle UTZ jsem měla vysokou sliznici, takže mám počkat a hned v pondělí naklusat do Sanusu :confounded: Ale řekla bych, že ta hodnota odpovídá BT, podle které bych to měla dostat tak dnes večer nebo zítra dopoledne. To jsou doktoři, do mého dokonalého osmadvacetidňového cyklu mi píchnou nějakej sajrajt a pak se díví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Teda Váša už je tak krásně vyloupnutej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
ježiš, Vašík je rozkošnej :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
Woblud, tak v pondělí uvidíš. Třeba MS dorazí a pak se uvidí. Snad nebudeš muset čekat měsíc, ne??? :confused:
7. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
no snad né :sweat_smile: já doufám, že když mi ty vaječníky uspali, tak mi je zase někdy probudí :sweat_smile:
Luci, je dobře, že jsi to zkusila být pár dní bez Anetky, já nemám ráda děti, co jsou v tohle směru na rodiče hrozně fixované... se mi to píše, manžel když byl poprvé sám bez maminky, tak málem zbořil školku a celý den žmoulal v ruce tkaničku, co jí vyrval z bundy :grinning:
7. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
Sari hele nech toho s těma smajlama s otevřenou pusou, to víš, že bych se nejradši neviděla, ale bohužel, když mě manža vezl z místa činu s obličejem od krve a celou bolavou, tak jsem na holení v tom okamžiku nemyslela noooo. Ale tak on měl službu Mindžák, tak jsem mu to přála :grinning: Ne bylo to divný, já nepochopim ženský co se neholej vůbec...... :pensive:

Jinak já dneska dala novou žiletku, předklonila se švihem a holila a holila :grinning: Ale dobrý výsledek ok, manža říkal, že pruh mám rovnej, tak jsem v klidu :sunglasses:

Dneska jedem na grilovačku, tak se těším a poruším dietu a dám si místo jednoho dvě masíčka a udělám si k tomu z bílého jogurtu česnekový dip :slight_smile:
7. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ptáte se proč až za rok půjdu na to ,ale ono to do vánoc hrozně rychle uteče a únor či březen je tu hned.
Ted půjde manža v září na kontrolní spermio a podle výsledků chceme zkusit iui. Já vím, že tam je menší šance naž při IVF ,ale něco dělat musíme no. :sweat_smile:
7. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
My jsme Anetku zvykali, aby na nás nebyla moc závislá..takže poprvé bez nás byla asi v 5 měsících, přes noc :wink: A asi v 10ti měsících byla bez nás přes víkend :wink: Já to jakž takž zvládám, pže mám docela program, dneska jsem uklízela a pak jsem si došla pro oběd..do Meka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a omrkla jsem obchody v Afi..ted jedu na brusle a pak na vínko :wink: Takže to jde, ale i tak je to najednou divný, když můžu jít, kdy chci, kam chci :sweat_smile: a hlavně je tady fakt smutno :frowning2:

Ted volal manža, že je ukňouraná, ubrečená..rostou jí ty stoličky, taka si proto :unamused: že nic nestíhá..prej..to je mateřská dovolená :grinning: jen at si to vyzkouší :slight_smile:

žofi, Vašík je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se těším až ho uvidím :wink: tebe samo taky :wink:

agi, máš pravdu..ono to neuspěcháš :wink: jetsli budete mít dobré spermio, tak zkuste IUI :wink: podívej se na mě :wink:

sanu, užij si grilovačku a moc neporuš dietku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani, týjo, Anežce už bude měsíc? :confused: to to letí :astonished:

Tak a jdu na ty brusle, zatím
7. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
sanu- a propooooooooooo, mně vždy Šilhán kladl na srdce, že právě nic neuspěchat a já to takhle hlavně cítím. :dizzy_face:

A taky budem dnes s manžou grilovat nějaký dobrůtky.
7. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
luuci- a kde máš holčičku??????Ty už půjdeš do práce????
7. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
agi, Anetka je s manžou od včerejška do neděle na Seči..maj akci Apalucha..4 chlapi a 4 děti :grinning: Anetka je nejmladší, jinak jim je 4,5 let :wink: takže takovej Mates :grinning: :grinning: :grinning: No do práce asi půjdu od října, ale jen a 0,25%..uvidíme :wink:
7. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
Luci jen užívej a ber to tak, že manža pozná........ přesně jak píšeš :wink:
A teda dietku moc neporuším když si dám o jeden plátek víc..... :sweat_smile: :frowning2:

Agi jasan aspoň pěkně IUI vidíš :wink:
No jo tak oni třeba raděj dr případ od případu........ a únor není za rok :grinning: :wink:

Jdu si umýt hlavu, jak nemám melíry, tak mi to nedrží a mastí se to :angry:
7. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
Luuci- jéééééééé akce apalucha ,tak to by stálo za to namontovat tam někam tajnou kameru. To by ses asi pěkně nařáchala vid???4 chlapi bez bab s dětma to musí být nářez. :sweat_smile: :sweat_smile:

Žofi- Vašík je opravdu kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
Sanu- no tak není no,ale už to bude prostě na jaře 2010 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .
Já musím jít taky na melíry,v září jdeme švagrovi na svatbu a už to mám hrozně odrostlý. Minule jsem do toho zkusila hnědý melíry a hned to pěkně oživilo.

Luuci- to budeš mít veget co!! To abys toho pořádně využila a někam vyrazila.
7. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
agi, no asi to bude dost zajímavý :wink: :grinning: ale možná lepší nevidět, co se tam děje :sweat_smile: :grinning:

sanu, to je hrůza ta dietka, kor ted v létě..fakt nezávidím :pensive:

Tak a už jdu na ty kolečkáče, tak pa
7. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Luuci- ta fotka je dost dobrá, jste tam jak 2 agentky. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
agi, dík :grinning:
7. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
luuci: dobrá fotka..mně už se chladí Frisco na večerní pokec na pigmentech..doufám, že neusnu :sweat_smile:
7. srp 2009 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz
Luci nádherná fotka, kor Anet s těma okulárema :grinning: :dizzy_face: :grinning:

Agi no uvidíme zázraky se dějou a IUI taky není bezvýsledná jak vidíme zde že..... :sunglasses:

Jdu mejt tu hlavu, abych pak stíhala.

Luci dieta začíná docela jít, asi se mi scvrknul žaludek, tak to není taaaakovej boj a docela jsem si jídlo urovnala tak, abych ten hlad takovej neměla, tak tipuju ještě 14 dní a budu naprosto v poho.... :slight_smile:

Jdu zatím pa
7. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
Čus...

Máme novou Luuc :confused:

Manža jel taky na kolečkáče... co na tom všichni máte? Se přiznám, že jsem to na nohách v životě neměla... já jsem na sebe opatrná :wink:

Copak Veruš, že se tady dneska ani neotočila :astonished: ?

Tak jste mě naladily... asi taky něco grilnem...
7. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
Ty vogo, holky, mám dost...pár týdnů jsem necvičila a fyzička je v tahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: daly jsme to na Kuňku a zpátky a nohy se mi klepou :confounded: Ted se osprchnu a jdem někam a zahrádku na salátek :dizzy_face:

Fotka už byla potřeba změnit, tamta byla rok a půl stará :astonished:

Sarii, mě kolečkáče baví víc než třeba kolo..kor podél tý řeky ke Kuňce je to krása :dizzy_face:

Všem příjemný grilování a hezký večer :slight_smile:
7. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
Luci, hezká fotka :wink:

Sanusko, dobře, že dietku už zládáš, jen tak dál... :wink:

Já kolečkáče taky můžu - tedy, zásadně s přilbou a chráničema. Už se na ně zase těším. I s kočárkem to půjde :dizzy_face: Jo, kočárek doporučuju, dneska zvlád 5 km terénem, podle Orlice z Kostelce k Doudlebám :wink:

Anežka řve, jdem krmit a (snad) spát :slight_smile:
Přeju krásnou dobrou všem :slight_smile:
7. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Zdravím!!!!!!
Tak jsme se vrátili a rychle dočítám a odepisuju postupně po stránce. Holky, za ty dva dny jste toho ale nabrebentily :grinning:
Tak UTZ dopadl dobře, pořád se oba mrskali, :grinning: byla to nádhera, furt si to ještě moc neuvědomuju, ale když je vidím, tak prostě zatajený dech :sweat_smile: a za 3 týdny jdu na ten 16tt KO, Veru- co ti vše dělali-jo a jinak moooooooc gratuluju k super výsledkům z testů!!!!!!!
Dani-děkuju a hned ti jdu napsat a taky mě napadly ty S, když budou ze začátku asi hodně maličký, viď?
Woblu-asi ty hormony, ale je to děs běs :frowning2:
Dablik-děkuju
Hojky-držím Vám palečky na stimulkuuuuuuuuuuuuuuu
7. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
tak budeme péct pepu na gril-čili hermelín.Nikdy jsem to nejedla takhle na ohni tak uvidím jaký to bude. Miluju sýry.
Dani- a tak to by si někdy mohla s kočíkem procházkou za mnou. Já bych tě moc ráda viděla. Nebo bych se přijela na Anežku podívat a něco hezkého ji přivést. :dizzy_face: :dizzy_face:

Rozi- to jsi psala ty o tom knírku pod nosem???????Já jen, že ho mám ted taky a je to strašný. Chodím každý měsíc na vosk ,ale ted co se děje to je jak kdybych se měnila na muže. :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: Tedy myslím jen nad těmi rty. :grinning:
7. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Veru- myslim, že je dobře, že jsi už doma. Odpočívej a opatruj sebe i bříško.
Sari-tak příště a to stou mou story už to vědí i na gyndě u DR. Šillerové, paáč ta sestřička co cvičí je u DR. sestřička, gře mi volaly 2 kámošky jestli jsem OK.
Sanu-zas nakupuje, jak zběsilá :grinning: panebože, co se to furt děje venku za hrůzy, samý bouračky a přejetej pejsánek, doufám,že netrpěl :cry: :frowning2:
Vysoč-vůbec bych jim to neříkala, když budou otravovat, tak neber prostě mobil, já ho taky nebrala a pak jsem řekla, že mi bylo děsně zle, že jsem nekomunikovala s nikým.
7. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Agi-já nemám knírek pod nosem, ale strniště na bradě :grinning: :frowning2: a než počkám až to doroste, abych to mohla vyškubat, tak se také někdy cítím jako muž :frowning2: :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
Asi někde paříte, tak já půjdu spinkat. Dobrou všeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pensive:
7. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Dobré ránko...

tady to večer nějak upadlo, jediná Rozi si tu psala :slight_smile: ...
8. srp 2009 v 06:57  • Odpověz
Dobré ráno, mám MS :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ! Krve jak z prasete, sotva se belhám, ale jsem happy :grinning: člověk se holt musí radovat i z dílčích úspěchů :grinning: :dizzy_face: Tak snad mě v pondělí pochválí a budeme moct ďobat :slight_smile:
Rozi :grinning:
8. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.