• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ranko též!!!!
Sari-když jsem fuč, tak tu klábosíte o 106, a když můžu, tak si povídám sama- musím to příště lépe načasovat :grinning:
Woblu-jupíííííííjou!!!!!Taky jsem na MS čekala, jak na smilování-oddálila se mi tenkrát asi o 10 dní, hrůza. Ale ty už ji máš tu, tak hurá pícháníčko! Co si budeš píchat, já píchala hned 2. den cyklu Gonal, ty máš asi něco jiného, když až 3. den, viď?
8. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
Tak zase si tu píšu sama :grinning:
Hojky-loučím se, přeju pěkný víkend a v úterý zas budu.(odjíždím na chalupu hlídat našeho trhače) :slight_smile:
Sarii-tak v úterý na cvíču,ju? papa
8. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Rozi... cvičitelka jede na dovolenou... místo ní bude zástup a ta je prej měkká co do náročnosti cvičení :astonished: , tak některé holky nejdou... já snad joo :dizzy_face:

Woblu... tys to říkala, že to dostaneš :astonished: :astonished: :astonished: ... tak to já jsem u sebe zaboha nepoznala... Tak v pondělí :wink:.
8. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Kdepak je Luuc??? Nějak dlouho vyspává :astonished: ... Jen je doma sama, tak už si vyhazuje z kopýtka :angry: !!!

A Verýsek??? Jestli ona nelítá po pouti :angry: !!!
8. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
To tady musím krapet hlídat, aby se nám to mládí nějak nerozdovádělo!!!
8. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
AHooooooooooj

Tak včera grilovačka byla vynikající skoro jak za starejch časů :dizzy_face: Dala jsem si dva plátky kuřecízho masa, jeden chleba, jedno žužu, jednu slanou tyčku a dvě svestky :grinning: :grinning: :dizzy_face: Ňam.
Ani špuntová se nehejbala :grinning:

Rozi, tak strniště tě taky dostihlo, já se musím smát, jak to popisujete, ale ono to nic příjemného není pro dotyčnou osobu, to chápu :angry: :unamused: Ale tak to třeba odezní........jako ještě během těhu a když ne teď tak nejdýl po...... :wink:

Dančo to budeš mít za chvilku kilča úplně dole co, teda jestli už nemáš...... takové tůry :slight_smile:

Luca, že by se ze salátku stavila v Pata?? :grinning:

Sari taky jste ogrilovali??? Včera na to bylo úúúúplně optimální počasí, večer byl krásně teplej :dizzy_face:

Agi grilovanej hermelín je gut a zkoušela jsi někdy grilovanou fetu????????????????????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když budeš chtít, tak ti písnu "recept". Je to spíš do řeckého stylu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska dáme tu IKEA a teď se ještě musím juknout, aby bylo HMko a Zara na Chodově. Modlím se, abych sehnala nějakej hadr na¨sebe, hlavně ty kalhoty..... :pensive: :pensive: :pensive:
8. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Sanu... grilovali... bylo fakt krásně. My měli jen klobásky... Ten recept na fetu hoď i mně :wink: , my sýry nikdy nedělali :astonished: . Si užijte courání po kvelbech :wink: .
8. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Sari tak jsem ti to písla.

Na Chodově oba cílové obchody jsou, tak snad pořídím. Jedeme, tak se zatím mějte, jak dorazíme, tak se nahlásím.

Zatím se mějte paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
8. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Sanu-síím taky mi písni do IP ten receptík. Hermelín se včera moc povedl a byla to mňamka.
Ti závidim tu Ikeu ,taky se tam chystám pro židle , ale až někdy v září.

Jinak všem krásný den. :dizzy_face: :dizzy_face:
8. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahooooj, všem kouzelný víkend:sunglasses:

Woblud supeeeer, konečně dorazila,tak do boje a věřím ve vítěztví :wink:

Rozi krásně si to užij na chajdě

Sári tenhle víkend je poutˇ v Chrudimi?

Agi myslím na tebe,přeji , aby už nebylo na jaře potřeba IFV :wink:

Dani dnes Anežce měsíc, tý brďo to t o utíká :wink:

Luci ještě se jednou vyspinkáš a máš je doma,užij si volnosti,pěkně relaxuj :sunglasses:

Sanu prosím, prosím,mě písni taky recept já bych se sýrů užrala. At ti vyjdou nákupy a neupečete se:wink:
8. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Beryk... joo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je...
8. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Přeju všem krásný víkendík :wink:

Jo, jo, dnes je Anežce měsíc. Letí to hrozně... Jedem na výlet do Pekla u Nováče, moc se těším :wink:

Ohledně nočního krmení - vedlejší efekt látkovek je, že v počurané nevydrží, takže se pravidelně budí max po 5 hodinách, už si nemusím dávat budík :wink: No a spala jsem asi 8 hodin, takže spokojenost. Zlaté miminko :dizzy_face:

Rozi, Ty si stejně dílo, strniště na bradě, cvičení atd. Jasný, už mi došlo, co jsem Ti slíbila. Pošlu :slight_smile:

Woblud, hurááá, jasně, radost z dílčích úspěchů je na místě :wink:

Sanu, užij si nákupy :wink:

Agi, tak zajdem na kafe na zahrádku s kočárkem? Až půjdeš někdy z práce? Nebo se stavíš u mě? Moc ráda Tě uvidím :wink:
8. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Sári jeee, tak to doufám, že večer milďu uženu a pojedem se juknout :slight_smile:

Dnes máme se známejma domluvený oběd, ale v tomhle vedru se mi vůbec nechce,nejlíp by bylo u vody,ale zas mám zákaz koupání, tak kámoši jeli na Hrádek beze mě, tak pěkně závidím :unamused: .
V pondělí mám KO,tak doufám, že sliznice bude v poho a folikuly pěkně povyrostou :wink:
8. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahojda koky, omyl..já nevyspávám, ale ted jsem přijeůa z Globusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebylo tady do eho kousnout, mě to nějak neva, stejně nejsem doma, ale zítra se mi vrátí, tak jim uvařím nějakou mňamku :dizzy_face:

Včera jsme seděli do 2..přišla i ta holčina, co jí zemřela holčička, tak to bylo takový smutný :pensive: ale bere prášky na nervy, tak byla docela v klidu a občas se i zasmála :slight_smile: ale je to děsně těžký :pensive: vyhýbali jsme se tématům o dětech, ale občas se na to narazí :unamused:

Koukám, že grilovačky se vyvedly :dizzy_face: Pepu na gril bych si taky dala, ten mi moooc chtuná :dizzy_face:

Dani, všechno nej Anežce k měsíčnicnám :dizzy_face:

Sanu, užij si nákupy a něco hezkýho pořidte :wink:

Woblu, tak super, že mršule dorazila :slight_smile:

Jdu vybalit nákup a pak jdem na oběd a na koupálko a zase na brusle :wink: Tak si užijte hezký den :dizzy_face:
8. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Dani- tak jo, dohodnem se někdy na příští týden jo????????????????????? Ale napiš mi tvoje tel. číslo, protože jak jistě víš já utopila mobil v Orlici a tím pádem nemám na tebe tel. :slight_smile:
8. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Beryk- nějak mi to uteklo ,ale ty už jsi stimulovala na 3.IVF nebo jak, že máš kontrolu silznice????Nějak jsem mimo. Ale strááááááááááááááááááááááááááááááááááášně držim palečky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Luuci- dost často si na tu holčinu vzpomenu. :pensive: :pensive: :pensive: Nastávající švagrová měla jít v týdnu za kolegyní z práce a ta má za týden termín a ted v pondělí porodila mimi,ale bohužel.......
8. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
agi, já na ní myslím každý den..co asi dělá, jak se cítí,... :pensive: nejhorší je, jak si na ní lidi ukazujou a povídaj si, hlavně ty drby, co jdou po pcích jsou dost nechutný :confounded: Nevím, jestli to někdy může být lepší :pensive: Já jsem bez Anetky od čtvrtka a je mi smutno, je tady najednou prázdno :unamused: ale já vím, že se mi v neděli vrátí a zas to bude super :dizzy_face: ale ona.... :pensive:
8. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Agi to je hrozný jak si psala o kolegyni,říkám si proč je život tak krutej???
Já stimuluji a v pondělí KO sliznice a velikosti folikulů
8. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
život je v tomhle fakt hnusnej :frowning2: jako když zemře starej člověk, je to taky smutný..ale dítě :pensive: to by se nemělo stávat :pensive:

Bery, tak držím pěsti na pěkný folíky a sliznici :wink:
8. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Luci jj a ještě jak si psala,nechápu ty lidi ,co akorát drbou a jsou bezcitný a šíleně ubližujou ,místo toho,aby pomohli
8. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
Luci dík
8. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
bery, lidi jsou v tomhle zlí..maj to jako senzaci, maj se o čem bavit,... :angry: :angry: :angry:

Už aby se mi vrátili, je mi smutno :frowning2:

Tak já se jdu sbalit na koupálko, užijte si hezkou sobotu :slight_smile:
8. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Luci užij si koupalko

Já letím na obídek
8. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
já jsem po obědě a chlapi u nás sundávaj starý tašky na slepičárně. Nejradši bych ji schodila celou.

Beryk- tak at je co nejvíce foliků a vajíček. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Luuci- lidi dokážou být hrozný hyeny.Ježiš ted nevím zda hyeny nebo hieny. je fakt, že to mají jako senzaci a ukazují si a špekulují ,že kdo ví jak to bylo atd... :angry: :angry:

Takovýhle životní tragédie člověka posunou víc dopředu a stává se tím ještě více silnější.V tu chvíli kdy se mu nějaká takováhle věc stane si to vůbec neuvědomí ,ale za pár let kdy ta bolest trochu ustoupí sám vycítí ,že je najdenou silnější. Tak mi to alespon jednou řekla paní která žila v Dillí a byla jsem u ní na masáži. Strašně jak ženská .
8. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
nakukuji nikdo nikde

ted jsme se vrátili z projížky na kolech,zvládli jsme i zmrzlinový pohár,bylo to fajn až teda na ďobanec od vosy,ruku mám pěkně nateklou,jdu to máznout fenistilem
8. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Rozi, já mám taky Gonal :wink: a třetí den až proto, že to vyšlo zrovna na víkend :grinning:
Beryk, držím palce :dizzy_face: taky máš Gonal :confused: ?
Dani, jsem ráda, že jsi spokojená mamina :slight_smile:
Agi my dnes taky likvidovali starou slepičárnu na chaloupce, ale slepice tam nebyly odhaduju 20 let... zato srnčích kopýtek tam bylo na můj vkus příliš :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Jdu chrupkat, pěkně jsem se utahala :slight_smile:
8. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
ahoj Woblu já mám taky Gonal, ale předem mi řekli, že když to dostanu v pátek na večer tak mám od soboty začít dávkou 225 a v neděli to samé
8. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoooooooooooj

Tak jsme se vrátili a jsme oba totálně ko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Máme postýlku, z dvou komod uděláme přebalovák, povleečení, peřinky. V Kika jsme koupili jídelní stůl, květináče ven, deky aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jo a na Chodově jsme koupili kulové, páč v Zara (měla jsem to jako tutovku) jim ještě nepřišla nová kolekce tak na těhule věci neměli, nějak jsem nepochopila, asi to prostě všechno vyprodali :frowning2:
V HMku jsem koupila jen 4 bodýčka s dlouhým rukávem 56ku a 6x ponožky na novorozence (proč tolik nevím, třeba je využiju :grinning: )

Woblu takhle brzo spát jo, to bych byla ve 4 vzhůru s očima jak žárovky...... :sweat_smile:

Luci copak uvaříš vejletníkům dobrého??? A co manža zvládá?? :slight_smile:
8. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Sanu tak to teda pořádný nákup. Jaký jste si vybrali jidelák? Dík za recept
8. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.