• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobrý večer :slight_smile:

Pro koho je to aktuální, doporučuji Sab Simlex (kapky na prdíky), 15 kapek, hodinu před spaním. Už třetí den stejný scénář: kapky, koupat, krmit, půl hodiny šíleného řevu že souseda lituju, pak asi celkově po hodině kapky zaberou a je klid. Anežka spí jak nemluvně.

Koukněte na tohle, ten začátek je moc hezký. Holčiny, přeju, abyste všechny našly ten svůj mráček, svého čápa a svoje štěstíčko :wink:
http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id=751g84349133f4b178d2

Jdu dočíst.
8. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Bery nemáš zač :wink: Jídelák je černej těžkej dřevěnej teda jako ne pravé dřevo samo.... se širokejma nohama.
8. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dančo jsem se teda neřehtala, chudák čáp :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Sanu, pěkné nákupy. Neboj, všechno využiješ a když ne, aspoň budeš mít dobrý pocit, že máš plnou komodu :grinning: :grinning: Si ten pocit užívám... řadu věcí miminku vůbec nevoblíkám, je pár oblíbených, ty peru i v ruce, abych je mohla dávat, a pak je hromada toho, co půjde zpět, kde byly půjčené, bez použití :wink: a taky některé nové kousky, které nikdy nepoužijem (třeba čepice s tkaničkama, fuj), asi to tak má být. :grinning: :wink:

Jinak na dočítání moc nic nebylo. Hlavně držím palce Bery i Wobludce, ať stimulace probíhá jak má a hlavně ať přinese konečně to vytoužené miminko.

Tak, jdu cvičit, umýt se a spát. Přeju všem krásnou dobrou :wink:
8. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Dani čáp je supeeer :grinning: Jak bylo na výletě?

Sanu a budou fotečky až to smontujete?
8. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Bery nooo asi jo, ale tak ono to je všechno na IKEA stránkách :sweat_smile: Ale tak samo vám to pak blejsknu a pak to třeba smažu :wink:

Dneska se loučím, zítra nějak juknu.

Mějte se a dobrou :slight_smile:
8. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
jé Dani krásný,taková pohádka na dobrou noc,jsem vubec netušila,že maj ty čápi takový práce pak se mám dočkat,že? :sweat_smile: Třeba k nám přiletí vrána je mi to celkem jedno,ale spíš se zařídím podle textu na čápa však
nečekejte sami si mimčo udělejte,takže jdem na to :wink:
Dobrou noc
8. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz
Tak jsem konečně dožehlila hromadu prádla,jdu si dát spršku a hají dadý.Krasnou dobrou noc :wink:
9. srp 2009 v 00:18  • Odpověz
Ahoj... krááásný dobrý den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!
Včera jsem dočetla, ale už nepsala... My byli v Chocni, šli jsme Peliny... příjemná prochajda.

Beryk... tak jste nakonec na pouť nejeli? To je škoda...

Dani... s těma oblíbenýma "úborama" jsme na tom stejně :dizzy_face: . A ty čepice jak by smet :wink: ...

Sanu... noo, ale dobrý kupy :wink: . Hadérky na sebe pořídáš i tady :wink: . Dík za recept, já taky ráda "vytírám" pečivem :dizzy_face: ...
9. srp 2009 v 06:56  • Odpověz
Brééé ráno :slight_smile:

Jdu dočíst jestli je co...

A hlásím, že procházíme první oficiální šťukačkou :grinning: :grinning: :grinning: Mě tady asi už dvě minuty pravidelně úplně jemně poskakuje břicho :grinning: :dizzy_face:
9. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
krásné ráno :slight_smile: :slight_smile:
Dani- díky :wink:
Sanu- díky :wink:
9. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Dani- hezký s těma čápama,já tyhle animovaný pohádky můžu. Mají to čím dál víc vymakaný.

Sanu- bylo hodně lidí v Ikee?????
9. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
ahojda všem nádhernou neděli :wink:

Sári nakonec na pouť jsme nejeli,milďa na navečer byl v práci a musel zas od rána,ještě jsem zkoušela ségru a ta už měla jiný plány :unamused:

Sanu tak sis vychutnala první škytajdu :wink:

Agi ahooooj

Luci kdepak jsi? Dnes už ti přijedou, to bude muckánička :wink:
9. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Tak jsem to přelítla opravdu moc práce to nedalo...

Sari joooo a kde sim tě??? V CAčku mi přijdou ty věci jak pytel a v těhu krámu to bude všechno pod prsa a drahý..... :sweat_smile:
Jsem nevěděla, že HMko má těhu oblečení (abych se zeptala, tak daleko mi to asi nemyslí) a docela i hezké, i pěkné nízké rifle s těma vsadkama, že se to pěkně roztáhne.... no bohužel přišla jsem na to pozdě, kdy zase pofrčíme do Prahy nevím...... :unamused: Takže něco tady někde splašit budu muset...... :unamused:
9. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Agi lidí v Ikee bylo asi tak milion, je asi rozumnější jet v tejdnu a spíš dopolko když je možnost... nebo až večer....
9. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Noo, Ikea je plná kdykoliv... Mně to tam dá obvykle tak 3-4 hoďky...

Sanu... ve Sladkovskýho ul., pak v Grandu a ve Sparu... a Litex má taky těhu módu :wink: Sanu, si užívej pohybů, škytajdy, kopanců... je to tááák krásný :dizzy_face:

Jdu něco tvořit do kuchyně...
9. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
No tak já dnes budu dělat pangasiuse a na večer nám tam ještě zbyl Pepa na gril tak ho pak uděláme.

Sanu- to je krásný jak nakupuješ těhu modu. Bych chtěla taky uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuž. :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak jsme se s manžou dohodli ,že pojedem o dovolené do Maďarska do lázní. Od 7. září nám začíná dovča 14 dnů tak místo moře to vyhráli lázně.
Sarii- já bych taky v ikee snad strávila mládí. Ale většinou se zaseknu jen u doplňků, svíček a vybavení kuchyně. I když to už doma nemám kam dávat tak mi to stejně nedá a pořád něco kupuju.Teda hlavně svíčky, těch není nikdy dost.
9. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Sari a maj výběr? Ve Sparu už nejsou, tam jsem vlítla asi před 2ma měsícema a bylo tam něco jiného....
Ti sem hodím jakou mám asi tak představu.

Agi no ta těhu moda je pro mě spíš za trest. Nic těhu jsem ještě nekoupila, všechno mám zatím z normálního krámu. Ale kalhoty už fatk nejdou :unamused:
9. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Např.

http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=19608267&tab=0

Ale bohužel přes net si to netroufnu koupit, já měla pokaždé problém s koupíí kalhot a teď si to už vůbec netroufnu.... :unamused:
9. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holky,

tak už je mám doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ted oba spí :grinning: Tak jdu uvařit oběd :wink:

Sanu, s tou těhu modou je to tady tragédie :stuck_out_tongue_closed_eyes: C&A je jak pro slony, obchod v grandu to samý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ve Sladkovskýho jsem nebyla, ale podle výlohy to taky není můj styl :unamused: Já kupovala těhugatě v HK ve FineseTam měli pěkný :wink:
9. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Luci čaukky, tak ty už je máš doma? |Tak to byl fičák, já myslela, že dorazej navečer (nevím jak jsem na to přišla), tak to se Anetka radovala viď :slight_smile:
A taťka dokázal, že se postarat umí, tak toho můžeš využít častějc :grinning:
Ta Finesa mi něco říká, nevím, jestli jsem už na to nekoukala. Jdu se juknout na net.
9. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
sanu, myslím, že jsou rádi, že už jsou doma :sweat_smile: Anetka chvíli brečela za dětma, ale ted už dobrý :wink: Manža toho má plný brejle :sweat_smile: :sweat_smile:

Ve Finese si kupovala těhu gatě i žofi..jako jsou trošku dražší, ale já je pak za dobrou cenu prodala :wink:
9. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Noo, zkus HK, tam snad něco pořídíš :wink: ... Já na MMB koupila rifle, riskla jsem to a naštěstí mi byly... V obchodech to byla fakt bída...

Luuc... tý joo, už je máš doma... to uteklo.
9. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Já bych se kupování těhu gatí z netu nebála :wink: většinou uváděj rozměry, tak by to mělo být v pohodě :wink:

Sarii, no na konec to docela uteklo, ale bylo mi stejně smutno :pensive:
9. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Právě tyhle co jsem vložila, tak jsou za 4 kila, tak jsem si říkala, že kdyby mi nebyly, tak bych je zase prodala.....
Mě právě vaděj ty vysoké, jak se ten pás tahá přes břicho :sweat_smile: Potřebuju to mít pod....

Luci aspoň vidí, že nemáš doma flákárnu..... :wink:
9. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdu ven, je tam krásně...

Snad se dneska holky nahlásej... Míša, Nelča, Trool, Majerka by mohla... uvidíme :wink: .
9. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Luci taky jsem si říkala, že je to všeechno širší a v pase guma..... tak by to sedět třeba mohlo.... teda pod břichem....
Však Anetka se určo na mamku taky těšila :dizzy_face:

Sari jooo dneska tam je naprosto báječně, jsem si říkala, že by bylo hezky v ZOO :sunglasses:
Zkusím nějak naplánovat vejlet na tenhle týden, má být dle předpovědi snesitelně, hlavně aby nepršelo...
9. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
čaaaauky holky,jsem o obídku,pekla jsem mořské tresky na hořtici, posypané zelenou cibulkou a nastrouhaným hermelínem, ted jdu narvat do pračky povlečení a pak hurá ven s čoklikem na prochajdu :sunglasses:
9. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Loučím se, je tu skoro mamka. Jedem do porodnice, juknout na tu 4,40 holčičku :slight_smile:

Zatím se mějte, pak se nahlásímm.
9. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
:confused: CHápu, na procházku dneska jak strořené :dizzy_face:

Točíme do Globu teda během dneška, tak se nějak přijdu juknout jestli se někdo nahlásil :wink:

Nelčo vložila by jsi mi tu stránku na rychlozavinovačky sim?? Bych ráda jukla :wink:

Zatím pa
9. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.