• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu, je to http://mimishop.cz/katalog.php a do textu napíšeš rychlozavinovačka a je jich tam 636, některé se ale opakují.
9. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahooooj. Tak jsme dopoledne navštívili tetičku, odpoledne celkem 4 babičky, z toho jednu jsem stihla naštvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: když jsem "dr.ka" nevymáchaná.... ale co už. Jinak celkem příjemná neděle. Jdu dočíst. :wink:
9. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
Sanu, škytavky jsou fajn, užívej si je :wink: pamatuješ, jak si nedávno čekala, kdy se konečně začne mimi hýbat? To to letí... :wink:
Sanu, náhodou těhu věci z CA jsou super... jak jsem koupila tašku věcí od kámošky, tak jsem zjistila, že celé těhotenství jsem odchodila v CAčku, fakt :wink: Ale je pravda, že to bylo cca 3 roky staré kousky, možná už to teď šijí jinak, nevím. Anebo mám konfekční postavu, tedy, mívala jsem :grinning:

Artep se moooc dlouho neozvala. Snad jsou OK.
Majerku tu tuším, že tu je s námi, psala tenkrát, že čte, ale nepíše.
Neli se ozvala, nepíšeš, zda je vše OK, ale předpokládám, že ano :wink:
Kdo měl ještě absenci?? Muchla, tradičně, ale ta je v pohodě, ta "to má na háku" a to je dobře :wink:

Přeju krásný večer, kouknu později nebo až zítra :wink:

Jo a... látkovka "selhala" v tom smyslu, že Anežku nevzbudila. Spala v kuse 6 hodin... kdybych neměla budík, tak snad do rána nejí... uvidíme dnes v noci :wink:
9. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahoj holky
Dani - takové hodné miminko chci taky, ale když mu jsou jen 2 týdny, to bych asi chtěla moc že? Však on se nám prďolka ještě uuuuuuuuuurčitě zlepší. Jinak ty kapky používáme stejně jako vy. Vždy na noc a opravdu je mnohem klidnější, rychle zaťukat, aby nás dnešní noc nevytrestal. Zatím se mi v noci budí asi po 3 hodinách, ale ono to určitě bude lepší a lepší.
Dokonce jsme udělali velký pokrok v koupání, už nebrečíme. :slight_smile:
9. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile:
švagrová mi dneska říkala, že měla těhukalhoty velikost 36 :sweat_smile: jó když je někdo tintítko, to se to pak nakupuje :grinning:
Bery, mně Šilhán říkal nepíchat a v pondělí přijít, taky si myslím, že když jsem to dostala, tak už bych mohla, ale Štěpán mě uklidňoval, že nějaký ten den nehraje roli, tak nezbývá než důvěřovat :pensive: Doufám, že už mě nechají doma - máme doma děsný binec :zipper_mouth: a chtěla bych si to tu v klidu opečovat :wink: jinak si snad vezmu dovolenou :grinning:
jo a pro Gabču :wink: http://www.youtube.com/watch?v=fADyj_nLKqs
9. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj holky tak pro zasmání. Dnes jsme byli na cvičáku. Max přeskakoval překážky a prolézal tunel. Pak jsme tunel zahli doprava. Já se rozběhla koukla dozadu zda běží a narazila do tunelu a spadla. :angry: Moje milovaná kamarádka co tam se mnou chodí taky se psem byla v křečích :grinning: a já na zádech taky. :grinning: Pak jdeme k autám a ona celou hodinu a půl nechala svítit, naštěstí odjela to jsem zase nemohla já.
9. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahojda tak jsme si o víkendu užili Sázavu bylo tam krásně ale doma je doma. :wink: Jinak Woblu u Gonalu se myslím začíná píchat 2-3den cyklu.Teda mě docela děsí ten dl.protokol s tou ms.No já si jdu ten sajrajt píchnout 17.8.A ještě jak dopadnou výsledky toho profilu.Měla jsem je vždy o.k. ale furt se něco mění.Ještě že jsem za tebou aspon vím co a jak.Jinak mě dal opět Menopur když jsem na něj minule dost dobře reagovala.A ptala jsi se na ten Prednison? :wink: Jé Beryk už má stimulku.Tak at je zítra vše o.k.a ono bude. :slight_smile: Agi mě jak přišli výsl.z imuna tak tam byli i z hematologie a tam nic nebylo vše o.k.Tak jsem trošku nechápala.A na imunu jste byli? :wink: dábli hlavně že Max běžel a nic se Ti nestalo :wink:
9. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dabli :grinning:
Ahoj andi :slight_smile: no rozi mě docela uklidnila, že to měla taky zpožděné :wink: Dr. říkal, že ze začátku nějaká ta hodina nehraje roli, ale ke konci že je třeba to píchat přesně v určitou hodinu, tak snad to nezkazíme :slight_smile: Na ten predison jsem se ptala, jen mávnul rukou, že teď to vůbec řešit nebudeme - tak nevím, jestli třeba až po transferu, každopádně při stimulaci není třeba :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj Woblu no já ten Prednison brala už při stimulce a ted jsem koukala do rozpisu tak tam je taky.Tak jsem zvědavá co mi taky na to řekne.Nebot výsledky ted žádný nechtěl vidět ale řekl mi že i když jsou o.k. tak tam mám pořád toho Leidena(trombofilii).Tak co chce provádět nevím zatím až toho 17.Tak držím palce na zítra.
9. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahojda, tak jsme zpět z nákupu. No nechali jsme tam dva a půl a jeli dom :sweat_smile: Ale potřebovala jsem prášky na praní a tak kolem a okolo......

Dančo jsem se zasmála, no jo někdy to bábrdle neunesou. Já jsem taky většinou ta nehorší, páč jí řeknu to, co ostatní si - nevím proč - nedovolej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mě je to fučík.

Ďabli jo když se daří tak se daří a co Maxik asi ho to baví, se vyblbne viď.... :slight_smile:

Já se jdu natáhnout.

Nelčo dík za odkaz, zítra na to juknu.

Jo a Gabčo Gabčo Gabčo, jak dělláš ty piškoty s mandarinkama a zakys smetanou??????????????????????????????? :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak brou
9. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Krásný den. Zase tu máme pondělí, pracujícím nezávidím :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

Večer mně nešel net :angry: . Ale zase tolik jste tu nedrbaly. Nelča se tu jen mihla, tak snad alespoň Sanuska podá info, jak se Nelča má :wink:, že joo??? Mimochodem, Sanu, jsem zvědavá, jak si z těch 600ti zavinek vybereš :grinning: :grinning: :grinning:

No Dani, kladu ti na srdce, babičkám neodporovat :wink: !!! A počkej, za chvíli budíka nebudeš potřebovat, si sama "řekne"... jen ať si holka zvyká v noci spát :wink: :wink: :wink:

Dabli... na cvičák jsem chodila moc ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Woblu... tak dneska :wink:

Jinak Rozi obdivuju, že chce s dvojkama látkovat :astonished: :wink: :slight_smile:

Jdu něco podělat, dopolko chci vlítnout do města. Pro bylinky na kojení a nějaký olejíček Marince na pacičku. Myslím, že ty homeopatika trochu pomohla... produkce se mírně zvýšila :grinning: :grinning: :grinning:, ovšem zdaleka ne požadavkům :grinning: :grinning: :grinning: . Mrknu na ty holinky :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
10. srp 2009 v 07:09  • Odpověz
Krásné ráno!

Dnes je mi lépe, tak podám zprávy. :slight_smile:

Každé ráno kapu dvě infuze, abychom zvládli ranní kontrakce. O víkendu jsem se zase dusila, abych nevypadla ze cviku. O víkendu budeme zase měřit čípek a za týden v úterý Kubíka. Máme hodně plodové vody, tak doufám, že to nebude o moc horší. Břicho mi ale roste neuvěřitelnou rychlostí. Pan doktor říká, že tam má mladej pěkněj bazén. :slight_smile: No a jinak neúspěšně bojujeme s vaginální infekcí, nemůžu se toho zbavit. Cukrovka se docela drží, jsem na 26 jednotkách denně, tak to jde. Dnes mám nabrané odběry krve, tak doufám, že se jatýrka drží. Mám nasazenej zase Utrogestan a ten oni moc nemusí. Ležím, nesedám si, v tom je vše při starém. Jen mi dochází žíly, už není kam píchat.
V pátek tu budu jubilejních 100 dnů vcelku. Předtím jsem tu ještě strávila 4 týdny. Moc jsem si v tom těhu domova neužila. Ale doufám, že se dočkám konce.

Byla za mnou Gabi s Dušánkem, přinesli obrovskou dobrotu, nediabetickou, mňam. :slight_smile: Byla to moc příjemná návštěva.

Včera sem zašla věrná duše Sanuska, krásně jí roste bříško. Mám vždycky radost, když ji vidím.
10. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
Sanu, Adajar z listopaduje po porodu. Malej má 880 gramů a 33 cm. Byla tam infekce v placentě. :astonished:
10. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahoj Neli... parádní info o tobě a Kubíkovi, máš pochvalu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! Určo se nech zase vyblejsknout... ať vidíme bříško a možná zase jinak barevný lavůrek :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojky Sari, děkuju za pochvalu :wink: . Focení bude zase po týdnu, asi v pátek. Lavorek mám ještě bílý, tak to zkusím s ním. :grinning:

Přeju všem krásný den.
10. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Jůůůů, Nel... teď jsem koukla do alba :astonished: :astonished: :astonished: !!!!!!!!!!!!!!!!! Tam máš novou fotku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak to joooo... noo, bříško pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hele a na jednu stranu buď ráda za ležení... nemusíš řešit těhu oblečení :wink: :wink: :wink: ...
10. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahooooj

Nelčo cooooooooooooooooooooooooooo???? :astonished: :astonished: :astonished: Tyjo juknu tam. A jak se udělá infekce v placentě? :confused: To jsou věci. :unamused: Hlavně, aby byli oba v pořádku, hlavně asi teda malej....... :pensive:

Já dneska trošku poůřaduju, pak trochu pofackuju domácnost a budu přemejšlet co pořídím jako dalšího.
10. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Pěkné pondělní dopoledne :dizzy_face:
jsem tu zase chvilku nebyla, návštěva Vysočiny o víkendu a včera konečně na pouti :dizzy_face: , to se bříško pomělo :grinning: , takových dobrůtek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, má krásnou fotečku s Anetkou, superrr :dizzy_face:

Dančo, mimochodem dost dobrý videoklip :wink: :grinning:

Nelčo, ty teda máš radosti, ale co - ještě vydržte s Kubíčkem a pak si budete už užívat doma, se vám to se Sanuskou krátí, týdny vám naskakují bude to tu cobydup :wink:

opět jsem toho v noci moc nenaspala, večer padnu a spím a v noci jdu na záchod a pak nemůžu vůbec spát, se dvě hoďky převaluju, břicho mě bolí a ještě nevím co to včero bylo, jestli je možný že bych už prcka mohla cítit???? :confused: bylo to zvláštní, fakt netuším, zdá se mi to brzy, ale zase když jsme o týden starší, ale stejně, přes den nic, jen jak bylo v noci ticho a soustředila jsem se na to, jsem si přivolala nějaký prdy :grinning: :grinning: :grinning:

už ať je KO a zase něco vím, tohle je hrozný, si fakt snad něco vymyslím a vyrazím do nemocnice :grinning: , dneska se mi zdál hezký sen o UTZ z nemocnice, takže bych to prubla, stejně mě to břicho pobolívá :pensive: :confused: :sweat_smile:
10. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Neli, a stejně jsi statečná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No Danča mě na ty látkovky taky docela naladila :slight_smile: ikdyž určitě budu spíš kombinovat, látkovky asi jen na doma :slight_smile:
Kontrola dopadla na jedničku :dizzy_face: dostala jsem pochvalu, vytouženou neschopenku a první včeličku :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Very čaaau, já pohyby začala poprvé cejtit 17+4 a to jsem se na to soustředila až po rozhovoru s Dančou na srazíku. Takže je možné, že kdybych se na to koncentrovala dřív, že taky něco ucítím, tak třeba to je možné.... :dizzy_face:
A taky jsem to tak měla na začátku, že jsem vypla tv, zhasla světlo a koncentrovala se jen na to lechtání :dizzy_face: :slight_smile: Teď už mi šibalka skáče po močáku i přes den, jak např včera. Jsem si šla vyloženě cvrknout a pocit jsem měla, jako bych vypila litr vody...... :dizzy_face: :rolling_eyes: :sunglasses:
10. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
zdravím všechny ty těhu týdny vám těhulky naskakují a maminkám zase týdný a měsíce u miminek je to děs jak to letí
šári vám už budou za chvilku 3 měsíce :slight_smile:) juuu
já dnes ráno našla naší Verunce v pusince třetí zub, tak už máme 2 dole a 1 nahoře. ..
a co lucík žofík?? jak se máte?

nelčo ty se drž v té nemocnici :slight_smile:) pak si budeš už doma užívat s miminkem neboj uteče to jako voda..
10. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Woblu, takže velká gratulace!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Teda holky, vám co teď takhle začínáte ať to dopadne a ten čáp si vás najde, cestou na Vysočinu jsem potkala dva a cestou z Vysočiny ještě jednoho, takže plodné období je tu!!!!!!!! :wink: :slight_smile:

Sanu,šibalka skáče, to je hezký :dizzy_face: no jo asi se miminku nechtělo spát tak proč by měla spát taky maminka, si asi chtělo hrát :grinning: , ale my jsme 16+5 to máš skoro o týden, kdoví co to bylo.

No jo vidíte a co s tím srazíkem????
10. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
jdu pomalu chystam obídek přijede mi manža dnes máme kuřecí řízek v bramboráku mňam :grinning: :grinning: a zeleninový salátek. .
odpoledne jdeme na návštěvu ke kamarádce co má 2 kluky tak se těším. .

přeji všem hezký sluníčkový den :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdu úředničit, pak juknu.

Srazík, mě je fuk, se nějak jako domluvte, já to klidně zamlluvím.

Zatím pa
10. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj kočky,

Very, s těma pohybama..ty seš hubeňour, tak je možný, že už pohyby cítíš :wink: Já je poprvý cítila v 17.tt a to jsem takový hubeňour jako ty, nebyla :wink:

Nelčo, ještě s Kubíkem vydržte :slight_smile: Seš statečná, jak to zvládáš :slight_smile:

Woblu, super :slight_smile: držím pěsti :wink:

My jsem se ted vrátily z města...a Anetka svačí meloun :slight_smile: od Seče je nějaká rozežraná :sweat_smile: jak k´dyby jí manža nedával najíst :sweat_smile: furt do sebe něco tlačí :sweat_smile:
10. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Jo a na Seči se naučila nový slovo...blbý :grinning: na to, že tam byli 4 chlapi, to mohlo dopadnout hůř :grinning:
10. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Holky, tak možná jo no, jen ať se prcek hýbe, ať nemám strach, bych stejně nejraději zašla k dr. po těch stresech ať jen jukne, jen tak z lehýnka jestli mu tluče srdíčko a je OK :sweat_smile: :pensive: , kdyby to dělala každá mamina, tak aby měli běžné gynekologie NONSTOP :grinning: :grinning:

Jáji, užijte si návštěvu :wink:

Luci, to víš, jestli tam s nima chlapi dělaly blbiny jakože 100%, tak po tom dětem vyhládne a pak mají pořád hlad :grinning: a slovo blbý opravdu není zas tak strašný, mohlo to opravdu dopadnout hůř, jj na tohle se dětičky chytnou hned a přesně vědí kam to slovo patří a kdy ho použít :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Very, to máš pravdu...tak neměla čas jíst :sweat_smile: ted už zase dlabe oběd :grinning: a jak usne, tak budu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Very, dáš do alba nějak´ý foto bříška, at víme, jak ti roste? :dizzy_face:
10. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
ahoj kočky, jdu vás pozdravit...
10. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
ahoj žofi, tak jak válčíte s Vašíkem?
10. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.