• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
LUci válčíme :grinning: napsalas to dobře....hodně pláče, tak vám tady nechci tím otravovat....ale koukám, že se všechny máme dobře a to je dobře....
10. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
nová fotečka koukám :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
uf..Tygr spí, chvilka klidu..tak na vás jdu juknout :wink:

Luuci, normálně včera už jsem měla dost..jsem jen mrkla do toho hladovýho mlíka a do toho trapnýho tématu o chování matek k dětem..tady fakt už nemaj co na práci, jen někoho drbat :rolling_eyes:

zofk: čauvec, Tygr taky ted furt řve...tak jsme na tom stejně :sweat_smile:
10. srp 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz
Anetka vypadá jak agentka v těch brejlích :wink:
10. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Jsem zpět, zase takové chlladno jak se mi zdálo tam není.... nevadí, mám, co jsem potřebovala zařízené.

Teď jdu pofackovat, aby až odpoledne přijdou ty lijáky, tak ať to tady mám hezký (miluju když leje, tak bejt pěkně zavrtaná doma nic nemuset a teda ještě něco dobrého jíst no :sunglasses: :sweat_smile:

Very nooo tak aspoň dej břuch neeee nemusíš vkládat celouo figůůůru :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A jak to srážení?????????????????????????????????????????????????????????????????

Jdu pak juknu.
10. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Luci, jj dám - někdy :grinning: , řeknu manžovi ať blýskne, začnu se tomu teď věnovat pravidelněji :wink: , mám asi jen 2 :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
sanus: chladno? Ty vole, dyt tam je tak 28stupnů..ze mě teklo už o půl 11 :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
Žofi, proč bys tady otravovala s tím že Vašíček pláče, víš co dětí brečí a ty naše taky budou :wink: :grinning: a to už bude Vašík starší a my budeme na nervy a ty s Vášou v těžké pohodě :slight_smile:

Sanu, jj, asi večer to tam dám, nejdýl zítra, teda doufám.
A s tím srážením já nevím, mě je to teď fuk, já vesměs můžu kdykoliv, kromě příštího pondělí, tak se podřídím většině
10. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
siss, já už ty témata nějak nesleduju, mě to nebaví, když se tam furt někdo dohaduje :unamused:

žofi, trápí ho bříško?? :frowning2: chudák malej :frowning2:

Anetka dneska už dorbý, musím jí omrknout pusu, jestlu už zubiska vyrostly :confused:
10. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
luuci: no masakr, ted sem chodí nějaká pinda, co chodila i na e-mimino a všude možně, a jen každýho posílá do prdele..takže se tam asi 5hodin rvaly..trapný a další téma, kde drba matky, co jak která dělá blbě..už se mi sem nikam ani nechce přispívat, mimo do Sanusek a do termínu :pensive:
10. srp 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz
Sraz je mi taky celkem jedno kdy :wink:

siss, no jo, někdo se tím baví :angry:
10. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
luuci: jako nechápu, že to baví i ty ostatní se tam x hodin dohadovat o pičovinách a nadávat si :confused: , ten kůn jde fakt od 10k 5, aby se člověk bál něco napsat, aby si pak o sobě nepřečetl něco v tématu, co dělá blbě :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: objednávala sis ted něco od Lush, já čekám balíček od Lendy..a ještě z cz, vzala jsem si tu čerstvou masku čokoládovou a pár věcí, se těšim :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
siss, jj, dneska mi akorát přišel :wink: objednala jsem si ten Vanishing, Herbalism nebo jak se to píše a Tea tree :wink: Já se těším na ten Next :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hele to jsou IQ tykve ty holky, co se tam dohadujou s nějakou krávou...mě jsou tyhle hádky ukradený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
no můj cíl je plato vajec a holky pozor... jdou k vám kuřátka :grinning:
Źofi, pořád prdíky, nebo ho trápí i něco jiného? Ale roste jako z vody, já myslím, že se to bude jen a jen zlepšovat :wink: a klidně si postěžuj, já tu brsňám furt :grinning:
sis, jo e-mimino znám, ale tam to bylo na mě moc velkej slepičinec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Veru, je fajn, že jsi doma a klidně pro klid k dr. zajeď :wink:
10. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
podle mě si vymýšlí někdy, chce nosit atd., pač ho nebaví ležet.....raubíř no :astonished:
10. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
luuci: Vanishing je bomba, vydrží fakt dlouho, nejlepší krém, co jsem kdy měla :wink: ted mi přijdou nějaký sprcháče, šampony, kondiš a ty masážní oleje :grinning: to vyzkoušim na MP ve středu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jako já se taky občas někde hádám, nebo spíš debatuju..ale k tématu..a nepíšu tam o někom, že je tlustej, hnusnej nebo at jde do prdele.. :rolling_eyes: to mě jako fakt nebaví :rolling_eyes:
10. srp 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
wobludka: jenže to začíná bejt i tady..když jsem začla chodit na koně, tak tu byl relativně klid..a ted se všude jen hádaj a posílaj do prdele :rolling_eyes:

zofik: tak ho nos a chovej, je to malý miminečko ještě :wink:

luuci: Next mi přijde asi ve čtvrtek :dizzy_face: akorát nepřišly bomba džíny, jsou už vyprodaný :unamused:
10. srp 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
siss, mě se má kolem 12. ozvat s platbou a pošle to až jí dojdou peníze, tak spíš až příští týden :wink: doufám, že dojde všechno :dizzy_face:

žofi, tak si pořid nějaký nosítko :wink: každý mimi je jiný, třeba zrovna Vašík bude nosící :slight_smile: a s tím nosítkem i víc uděláš :wink:

Jdu žehlit, mrknu dýl :wink:
10. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
holky, já taky valim, jsem mrtvá..

luuci: tak si zejtra písneme, páčko :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
Čao...

tady se to pěkně rozjíždí... :wink: ...

Woblu... super, tak tu budeš s námi a od kdy pícháš???

Very... tý brďo, ty už cítíš šimrání :dizzy_face: .

Luuc... noo, takový odloučení jednou za čas je good ne :wink: ?

Žofka... co blázníš, že bys otravovala??? Já mám na Mari taky podezření, že to večer zkouší a chce nosit :sunglasses: !!!

Jaji... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: už 3. zub!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sanu... je to na tobě, musíš svolat SRAZ... Jsi přeci organizační typ, ne :wink: ???
10. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ode dneška :wink: jsem si to malovala, co všechno si doma udělám a už to vidím, že se budu válet u koně :grinning:
10. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jo a ten obchod s holinkama tam snad už není... jsem ho nenašla :astonished: :astonished: :astonished:
10. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
holky a jaký nosítko mi doporučíte?
10. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
zofik: Vašík je teda na nosítko ještě malej, nejdřív od 3m...ale za sebe třeba Manducu ne, mně nevyhovovala..já bych šla do Erga nebo Becca, ale chce to vyzkoušet.. :wink:
10. srp 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
sarii, je :wink: jsem šla včera okolo :wink: jestli víš, kde je čajovna v ulici, co vede z Perštýnáku k zámku..tak naproti, malinko blíž k Perštýnáku :wink:
10. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
aha od 3 m, sem nevěděla, tak já se juknu na to co píšeš Sis :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
kdypak čekáte next?já až tak kolem 25.8.
10. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
zofik: jako Manduca spoustě lidem vyhovuje :wink: mně třeba ne, jak mám úzký boky, tak mi nešla přes ně zapnout tak, jak to má bejt..a pak jsem už po hodině chcípala na záda..jsem byla ráda, že mi ji půjčila Lucka a nekoupila jsem si ji :wink: fakt je lepší si zajít někam, kde ty nosítka maj..i s VAšíkem a vyzkoušet, jestli se mu tam bude vůbec líbit a jestli je to pohodlný tobě, páč ty nosítka rozhodně nejsou levná záležitost :wink:
10. srp 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
Luuc, aha... no že by to zrovna mně uniklo :astonished: . No nic, zítra tam zase jdu, tak znovu a lépe...

Já už taky přemýšlela nad Manducou, ale nevím, zase na nošení doma mi to přijde luxus...

Woblu... a už jsi píchala? Že nebyla reportáž??????????????????????????????????????
10. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Sis to vidím....máme lehátko za 500 kč z MMb a v tom je furt ne a pak např, jsem mu koupila novou houpačku za 2 tisíce a když ho do ní dám, tak řve jak tur...tak ji asi prodám....
10. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.