• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
zofik: tu manducu třeba z www.branakdetem.cz půjčujou :wink: my měli lehátka 2 :sweat_smile: a v žádným nevydržel ani 5minut..já bych takový ty bejkárny jako lehátka, houpačky a nevim co už nikdy nekoupila..mimčo chce bejt stejně s tebou a ne se houpat v nějaký blbosti :wink: jako třeba na chvíli je to ok, když ho to tam baví, a potřebuješ něco udělat..ale stejně mi furt přijde lepší to nosítko :wink: ale každej na to není, já už jsem ted spíš "alternativnějc" zaměřená :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: než když jsem byla těhu a chvíli po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
Tak mám hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

žofi, já Maducu mám..ted jí má půjčenou kámoška :wink: já byla moc spokojená :wink: My teda doma nenosily, ale na ven byla super :dizzy_face:

Tak lehátko Anetka opět objevila :sweat_smile: ted v něm sedí, houpe se a čučí na telku :grinning: :grinning: :grinning: A když byla mimi, tak jsme ho využily hoodně, v něm i usla :dizzy_face: Ale každý mimi chce něco jinýho :wink:
10. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Sarii, já jsem to měla s sebou v Sanusu a píchla mi ji sestřička :wink: takže jsem žádnou odvahu prokazovat nemusela :stuck_out_tongue_closed_eyes: zavřela jsem kukadla a otevřela je, až když bylo po všem :grinning:
10. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
luuci: tohle je až do 3let ne :wink: jako sedátko je to fajn..my máme takovou tu dětskou židličku z plastu, ale sedí v tom tak 20vteřin :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a pouští si vibrace? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
siss, zatím ne..nejsou tam baterky :grinning:
10. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Tygr už nák dlouho spí :confused: to zas bude příjemnej ještě víc, než dopoledne :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já už jsem fakt na mašli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luuci: u vás už dobrý zuby, jemu o dost popolezly ty dvojky..ale jako noc masakr...a ještě nás čeká tolik zubů :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. srp 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
Jdu ven, přijde těhotná kámoška :slight_smile: , tak půjdem procházkou... Budu večer...
10. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
siss, průjem má, ale jinak OK :wink: se jí tam musím podívat až se vzbudí :wink: dneska spala krásně..od 7:30 do 6 a pak ještě do 8 :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak já mám vytřeno a kdyby takhle byl uklizenej celej barák jako je důla, tak to bude naprostá lahoda, ale nahoře nějak těch věcí pořád přiibejvá a hromaděj se.......
Musíme to dát už dohromady všechny ty skříně a komody a postýlku, aby se mohl začít dělat ten "čistej" pořádek..... :unamused:

Sar, tak to určitě vezmete přes klackov co.... tu prochajdu.... :wink:

Já si dám vanu až vychladnu, pak vytáhnu seznam, pár věcí zase poškrtám a pak začnu připravovat k véče lečoooooooooooo ňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
Já budu dělat taky lečo :grinning: :dizzy_face: a k tomu se mi dopejká domácí slunečnicový chlebíček :dizzy_face:
10. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
Hoj, hoj...

Sanu... to víš, že jsme to vzaly přes Klacíkov :wink: Jsem těhotné kamarádce osvětlovala, co všechno bude potřebovat a co nee :wink: ...

Lečo... bych si dala, žel manža ho nejí a já ho pro sebe dělat nebudu :frowning2: . Já si dám bagetku s moravským uzeným... mám chuť na maso :wink:
10. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahojda holky, dnes večer jedu na ďobanec na pohotovost,zas prý je přestěhovaná,má být na Dubině, doufám, že to v poho najdu, ve středu na odběr folikulů :wink: .Dnes na UTZ pravý vaječník 6folikulů, levý vaječník do ted je mi z toho ňáko divně, nemohl zaměřit,zkoušel to dlouho,pěkně mě promačkal břicho,ale bohužel, přestěhoval se za dělohu,tak vůbec nevím jak to tam vypadá :unamused: Vůbec nechápu jek to je možné,předtím to bylo vždy v pořádku.

Woblu mě prednison naordinovali vždy od začátku stimulky ráno jeden a večer půlku
10. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
Woblu už mám připraveno, po šesté to hodím jen na pánev a pak si dáme do nosu, mám na něj straaašnou chuť :slight_smile:

Sari tak to zase je rychlovka a když nebudeš mít manžu doma, tak by sis ho udělat mohla..... jen si představu tu chuť paprik rajčátek salámku a dooobrej chleba k tomu :grinning: Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bery no prosím tě, vaječník cesstovatel?! Tak moc držím pěsti a teda kde je pohotovost vůbec netuším, naposledy vím o pohotovosti na Dukle.
10. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
Sanu dík, pohotovost má být na Dubině ul. Košťála 1114 a jen do 22h.
10. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
Erno Košťála to mi něco říká, ale teda kde to přesně je to vůůůbec netuším. Ale Dubina to je, to je jistý :grinning: Tak pak dej vědět, kde se teď nachází.....
10. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Holky tak jsem přemýšlela a když by se muselo na matriku kvůli štemplu, že není jméno v kalendáři a já porodila dřív než by jsme se tam dohrabali, (hned ťukám, nic nepřivolávám), tak jak to bude???? To jako nebudu moct to jméno dát nebo jak???? :fearful:
10. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
My už skoro jedli, jenže manžel doma zjistil, že zapomněl ty moje injekce v práci v lednici :sweat_smile: tak chudák jede zase 25 km tam a 25 km zpátky :confounded: ťunťa :zipper_mouth: :grinning:
10. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Hmmm, lečo bych si taky dala :dizzy_face: ale manža ho taky nejí, tak mám smůlu :frowning2:

Já dělala k véče šopák :slight_smile:

Sanu, to teda nevím, jak to je :confused: tak si tam radši zajděte dřív, ne :wink:

Bery, kde je pohotovost nevím :unamused: Teda to bude překvápko, kolik bude folíků na pravým vaječníku :wink:

Anetka žere fakt jak nedovřená :sweat_smile: za celý den snědla 15dkg paprikáše např. :sweat_smile: je salámová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
Beryk, však on se vaječník neztratí :wink: a v nejhorším se pochlubí až při odsátí :slight_smile: držím palce, ať je počet optimální :wink:
Sanu, pochlubíš se, co jste vybrali, nebo je to tajné :wink:
Luci, potřebuje doplnit energii :grinning: v neděli byl u nás synovec a utahali jsme ho tak, že se ani nevzbudil a počůral se v autě prdelka malá :slight_smile: (3,5 roku)
10. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
Uuuuuuuuuuuuuž mi to tady voní, se těším ňam.

Luci Woblu no když my ještě nevíme na 100%, tak to neříkáme....
10. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Woblu dík,to se teda manža pěkně projel :grinning: ,,jojo stane se, já jsem se bála , abych je nenechala na chaloupce

Sanu jak je to s tím jménem to nevím, přeji dobrou chuť

Luci to je dobře ,že Anetce chutná :wink: kámoška si včera stěžovala, že holčina jí v těhlech vedrech nechce skoro nic jíst,za to by porád lemcala šťávičku
10. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
Hoooooooooooolky kdo máte rádi lečo, tak si ho fakt udělejte, kor když je sezooona :grinning: To bylo tak strašně dobrý, že to ani popsat nemůžu..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci to je dobře, že Áňa dlabánkuje, vzpomeň si, jak někdy před půl rokem nechtěla jíst...... :wink:
10. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
sanu, jakej máš recept na lečo?? já ho nikdy nedělala :sweat_smile:

jj, jsem ráda, že Anetka jí...to je fakt krásnej pohled, jak lomcuje ledničkou a řve hami, hami :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahooooj, holčiny.

Včera jsem si místo sezení u PC sedla s manžílkem na balkon, on si dal pivko, já víno a bylo nám dobře. :slight_smile:
A dnes jsem to měla nabité návštěvami, takže jsem tu až teď. Řeknu Vám, je to dřina... když už si člověk sedna k počítači, chce vyřídit maily, zaplatit účty atd., však to znáte, takže stihnout třeba uložit na rajče fotky nebo být na koni, to se nedá... a pořád si uvědomuju, že to mám jen půlmazec, vzpomínám na Artep a Evču... dvojčatovky, držte se!

Jdu dočíst :wink:
10. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahojda tak mě dnes zase bolí pravý podbřišek a to jsem 22DC. Nevím co tělo blbne.
10. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
Sanu... děláš chutě... kór když je čerstvej chleba :dizzy_face: a s tou matrikou... si to koukej zařídit předem. Holka, co to bude za Chuanitu???

Luuc... ti tam Anet snad přeprogramovali, nee :grinning: :grinning: :grinning: ???
10. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Sarii, Chuanita :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jinak první dítě, první pokus :grinning: :grinning: U nás je už několikátý den stejný scénář, jak jsem psala, u posledního kojení řve a řve, rudne, šermuje, potí se, máme strach, jestli jí něco není. ... Tak jsem se svěřila kámošce, že tak kolem půl osmé máme půlhodinku vyvádění, že se otřásá panelák. A dostala jsem radu: dej jí spát dřív. No jasně, ono to funguje! Nakrmit dřív, uspat dřív, vyvádění se srazilo asi na 10 min. Takže zítra začnem ještě o chviličku dříve a snad bude pohoda. Kéž by... :wink: Jo a... prý na to nemá copyright :grinning: a taky to prý nezabírá všude :grinning:

Maralko, uvidíš, zda u Vás to zabere. Takže Tvůj Martínek je jen o pár dní mladší než naše Anežka... :slight_smile:

Neli, drž se... fotka pěkná. A koukám, že se držíš, tak jen tak dál! Třicítka je za dveřmi, pak třiatřicítka, pak šestatřicítka a to už bude sranda :wink:

Woblud, gratuluju ke stimulaci a přeju, ať má ten NEJ výsledek :wink:

Very, možná pohyby :dizzy_face: nádhera :wink:

Luci, slovo "blbý" ještě jde, po takové akci :grinning:
10. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
:grinning: CHuanita :grinning: Dobrej pracovní název :grinning: Ale je fakt, že jsem to teď zadala do vyhledávače na stránce co jsou registrovaná jména a teda to prozatím naše tam nějak nenaskočilo :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:

Luci normoš, cibulku na oleji, na to trochu salámu na kostičky, na to paprika červená a zelená, osolím nechám vydusit, aby papriky změkly, na to hodim rajčata, přidám vodu a až to je všechno pěkně měkké a ještě tak 0,5 cm té šťávy, tak do toho kidnu většinou 2 vajíčka. Zamíchám a je hotovo :wink:
10. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
holky dočučíme v hokeji nájezdy a jedem na pohotovost,zatím paaa :wink:
10. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.