• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani, super :wink: ono se to srovná :wink:

Sanu, dík za recepis :dizzy_face: jakej dáváš salám? já bych si asi spíš udělala bez salámu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
10. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Tak tedy sraz:

můžu přijet v týdnu po 24/8, preferuji PO, UT nebo ST :wink: ... musím trochu řešit auto, když nám druhé stále stojí na bazáru, neúspěšně...

A máte to. Vyjádřete se, kdo může kdy. Nejlíp asi oběd? Nejlíp asi zahrádka nebo místo, kam se vejde x kočárků :grinning:
10. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Bery, cestující vaječník??? Tak hlavně, ať je vajíček co nejvíc!! Třeba je to dobré znamení :wink:

Chuanita vypadá dobře :grinning: :grinning: Sanusko, nejpozději 33. tt bych si to zařídila, to jméno. Nikdy nevíš... kámoška měnila příjmení svého syna, protože rodila ve 36. tt a jaksi to nestihli :grinning:

A nedělejte chutě s lečem, jo?? Čerstvej chleba můžu, to Anežku nenadýmá, ale papriky, ty cejtím 2 dny, takže to teď neriskuju. A táááák bych si ho dala....

Sari, zajímavý odkaz na jména, moooc zajímavý... takže naše Anežka je "čistá, neposkvrněná", to jsem věděla, ale ještě k tomu ctnostná, no, hezké, to chci vidět :grinning: :grinning:

Holčiny, vyjádřete se ke srazu.
Zítra budu snad ráno a určitě večer. Mějte se moc krásně, jdu zas něco dělat, když je klid :wink:
10. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Luci já to můžu taky bez slámu, ale manža že lečo jí, tak by mu tam chyběl. Já taky salám nebo uzeninu v jídlech nemusím. Ale v leču mi neva. Dala jsem godhaj :wink:
Tchyňka dává párek i do čočkovky ble, to mě vůbec nejede. A taky někdo do bramborového salámu dává salám, to už vůůůůůůůůůbec nemůžu fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sari no právě ani tam :sweat_smile: Ani jednu verzi toho jména to nenašlo :confused:

Já jdu 24.8. na KO a možná i před obědem, že bych to jako pak rovnou vzala na sraza :wink:

Tak klidně vyhlašuju toho 24.8. (ještě se podívám radši do diáře, aby tam nebyly ještě nehty nebo pedina :grinning: )
10. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky tak se hlásím byla jsem mimo a pořád ještě jsem :frowning2: :cry: :cry: jdu Vás dočíst co nového??
10. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Gab ahojda, a co ty smutný smajlíci????????????????????????????????????????? A jakpak mimo....???
Měla jsem dotaz, jak děláš to s těma mandarinkama a piškotama jak jsi přinesla Nelče?? :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Gab... coo?
10. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Dani, tak se mnou ležely v porodce 2 holky a obě ty příjmení nestihly... to pak je lítání po úřadech :unamused: ...

Sanu... no to mě ... too. Ani tam to není :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ???
10. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jé Sanu teď jsem dočetla, že chceš recept :wink: Tak normálně koupím kysanou smetanu hodím do toho 2 lžice cukru zamíchám.Do misky dám piškoty na to mandarinky pak to jako poplácám tou smetanou a znova piškoty, mandarinky a smetana podle toho kolik pater děláš.Pak to strčím do ledničky a hotovo a moc ňam ňam.Neli se mi udělala rados jak si pochutnala a hlevně, že jí to bodlo. :wink:

sanu jsem s nervama v kyblu.Báchu srazila motorka a je na JIP a je na tom špatně od soboty :frowning2: mám o něj strach aby byl v pořádku. :frowning2:
10. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Gab... tak to chápu :frowning2: ... je v Pcích?
10. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Gab no prosim tě :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak to je mi líto, to tě chápu, že máš nervy v kýblu :cry: Kolik bráchovi je?? TO je v prčicích, to je mžik a je nějakej průser :frowning2: Tak se drž a brácha ať je co nejdřív v pořádku!!!!!

Za recepis děkuju, já nevěděla tu smetanu takže jeden kelímek dvě polévkové lžíce cukr krupice.(?)
10. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Sari no není noooo, radši se pro sichr na tu matriku otočím.
10. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
holky je mu 16 roků a jde na stavebku.Snad se do září dostane domů.
10. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Holky já junku zítra Dušánek tu má kamaráda přes noc tak je du nacpat do postele..A zkusí usnout ikdyž se to moc nedá...

sarii je pcích a hezky se o něj staraj.. včera mu rovnali ruku a pak ho čeká operace zápěstí :frowning2:
10. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Gab měj se, teda v rámci možností a hlavně se držte!!!!
10. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Gab... ať do září, nebo října... hlavně aby byl o.k. :wink:

Sanu... na matrice mám známou :wink: , tak třeba kecne, co tam měli za extrovní případ :wink:
10. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
tak dobrou...
10. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
No tak jsem na podobné jméno tam padla, ale tenhle tvar se nám tak nějak nelíbí (hošííííí tady řeším kraviny).
Sar jak jako kecne, co tam měli za extrovní případ??? Začínám být asi unavená :grinning:
10. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Sanu... no to tam budou mít po vaší návštěvě, přeci :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
10, 20... už jdu. Snad se ochladí a sprchne...

Dobrou noc a hezké sny...
10. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jo taaaaaaaaaaaaaaaaaak :grinning: Ale mě to fakt tak extrovní nepřijde :sweat_smile: Ale třeba to na někoho moc cizí bude, nevím, kašlu na to.
Hele a to není úřední tajemství????????????????? :grinning:

S R A Z :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

24.8. 2009 na 12 hodinu?????????????????? Místo zatím neznámé.
10. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
OK, tak se mějte, dobrou, zítra juknu paaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:

A prosím o vyjadřování se ke srazíku :wink:
10. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Sanu, se srazem souhlas, piš mě do seznamu, počítej židli a kočárek :wink:

Úřední tajemství??? :grinning: :grinning: :grinning: Jestli existuje, tak tady, na malém městě, nebylo ještě zavedeno :confused: :grinning: :grinning:

Gabi, přeju, ať je brácha v pořádku!
10. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Tak vás zase všechny zdravím,u nás už začalo mírně pršet,takový teplý deštík.
Sanu taky dělám tu smetanu a dávám na 200gr smetany jeden vanilkový cukr,ale ochutnej a sama poznáš zda přidat.Jinak na mě zítra myslete jdu na tu gastroskopii.
A co Míša,není na dovolený,jestli se ukážeš chci se zeptat na kdy vychází tento rok ve Znojmě vinobraní?Někde vpůlce září asi,viď?
Gaban,hodně sil snad to bude dobrý.
Ještě mám dotaz na zdravotnice tuším Luci a Neli,proč se provádí při operacích zaintubování a provádí se vždy nebo jen při větších?Dík
10. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jsem zpátky z pohotovosti a z procházky s pejskem.Pohotovost je na Dubině na proti školnímu hřišti, u Salt Medica (solná jeskyně).

Gab, myslím na tebe ,drž se,ať to s bráškou dobře dopadne

Sanu na srazík napiš mě taky na seznam

ahojkyholky ať zítra je vše OK

Dani už se moc těším na srazík,že vás s Anežkou uvidím naživo :wink:
10. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
Všem krásnou dobrou noc :wink:
10. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz
Dobré ránko,

Gabi, to s bratránkem mě mrzí :pensive: snad se uzdraví a stihne školu :wink:

Na srazík můžem :wink:

Venku je nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nevím, co budem robit :confused:

Ahojko, intubace se dělá u déle trvajících operací :wink: protože účinkem anetezie je i to, že přestáváš dýchat, takže tě musí napojit na umělou ventilaci :wink: třeba u OPU se neintubuje :wink: ale u laparoskopie jo :wink:
11. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
bré ráno,

všem stimulantkám držím pěsti at je co nejvíc vajuch

Gab tobě taky at je bráška v pohodě a vám se taky zadaří

chvíli jsem tu nebyla, nějak nebyl čas a pořád někde trajdáme a v neděli odjíždím na dovču

Ahojko Vinobraní bude tuším 11. - 12. září
11. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Hézké dopoledne,
večer jsem se sem nedostala v posteli nešel net, jako obvykle :unamused: :angry:

Srazík souhlas, aspoň zatím, ještě mě čeká jedno objednání k dr., ale má do 19 dovolenou a pak tak rychle mě snad nevezme a nevyjde to zrovna na pondělí :wink: od 12 hod mám vycházky takže good :slight_smile:

S tím lečem jste mi udělaly pěkné chutě, takže dnes to k večeři jistí, k obědu pozdnímu(až přijede manža z práce) budou dukátové buchtičky do zlatova upečené :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: se už těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabčo, teda to je pech :frowning2: , ale jak psala Šári, jedno jestli do září nebo října, hlavně ať je v pořádku a ten měsíc se dá dohnat :wink: ať se brzy uzdraví.
11. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.