• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
a foto břucha asi až dnes :sweat_smile: páč včera nebyl čas, jsem lustrovala mmb, já už bych tak potřebovala vědět co to je :grinning: teď se tam objevilo takových hezkých kombinéz na zimu a než se to dovím, tak je zase prodají :frowning2: :grinning:
11. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Dobré...
Brrrr... se pěkně ochladilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

24. též nic nemám...bych tam snad mohla nakouknout :wink:
11. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Very... a kdy jdeš na další UZ? To letí, už 16.tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Šári, letí podle PM jsme 15+6, ale podle UZ 16+6, takže tak asi rychle roste po taťkovi :grinning: já mám KO u své doktorky až 27.8., ale mám se objednat na ten 20tt k dr.který má až do toho 19 dovolenou takže nevím kdy vůbec půjdu, v každém případě mi to přijde nekonečné :grinning: , ale všechny jste to vydržely tak já musím taky :frowning2:
11. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
hlavně ať je ten uTZ ve 20tt v pořádku ať má zdravé srdíčko a pak snad začnu pomalu nákupy :sweat_smile:
11. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Hmm, tak jsem chtěla odpoledne vyrazit na kole na Kuňku a prší :unamused: tak snad se to zlepší

Very, neboj, UZ bude určitě v pořádku :wink: a pak začnou peníze lítat :grinning:
11. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Luci, no právě :grinning: , pro jistotu jsem založila obálku :grinning:
11. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
tady neprší, ale podezřele zahřmělo :unamused: bojim, bojim :grinning:
jsem sama doma, naši odjeli k babičce do čtvrtka na chatu, tak na to nejsem zvyklá být doma sama
11. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Dobré ráno. Hurá, tak srazík se zatím hodí všem :wink:
Tady prší. Nejdem ven, spíš deoháním u PC takové ty resty...

Stimulantkám přeju dobré pořízení a ostatním taky :wink: Všem pěkný den :wink:
11. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Hezké skoro poledne,
holky když sechci objednat do Sanusu jen na Konzultaci,tak je jedno kolikátej den cyklu to je,že jo? Koncem srpna jedem na tejden pryč a já už si moc nepamatuju jak to je.
11. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Very... jasné, uteče to i tobě... a pak huráááá do nakupování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Buchtičky už se pečou? Já je pekla snad jen jednou...
11. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Šári, ještě nepeču až dýl manža přijede z práce na půl pátý tak aby je měl teplé, dneska budu mít odpolko flákandu až pak to začne :grinning: já je miluju, čerstvý z trouby jsou luxus
11. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Zdravím!
V průběhu vaření budu dočítat.
Sarii-jak hodně je měkká? :confused: ta jiná cvičitelka? Neříkaly?
Dani- ještě jednou moc děkuju, moc mi to bodlo a jak asi řikáš, že v 1. 6-nedělí asi nemá cenu látkovat s dvojčatama, tak až po tom začnu :wink:
Sanu-jak proužek po ránu?
Jdu dočíst, kdy je ten srazík.
11. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Madli, když jdeš jen na konzultaci, tak je jedno, který den cyklu se objednáš :wink: aspon si myslím :confused:
11. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Bré dopoledne.

Tak dneska jsem si ráno protáhla do půl jedenácté. V noci jsem nemohla spát, mi byl hic :confounded: :angry: :confounded:

Jdu dočíst.
11. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Tak jsme začly zase s tréninkem na nočník..tak snad to tentokrát dopadne dobře :sweat_smile: zatím skončil bobek těsně vedle nočníku :grinning: ale vypadá, že to pochopila, chodí tady se staženýma teplákama a každou chvíli si na nočník sedne, ale zatím nic :wink:
11. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Very tyjoooooooooo tak ale dneska už joooo!!! Se na ten tvůj břišan těším :slight_smile: A buchtičky o těch mi ani nepiš!!!! :angry: Ale těším se, v neděli zhřeším a udělám si něco sladkého :dizzy_face:
A UTZ se neboj, určo bude vše jak má být.....

Rozi proužek je určitě negativní, protože nejsem celej den doma, tak se aspoň snažím baj voko jíst, aby to vycházelo časově i gramově...., ale hlad nemám, takže je to ok určitě
:grinning:
Pozítří jdu ale do poradny, tak zítra musím sekat latinu a ve čt před 6 vstávat :unamused: :unamused: :unamused:

Luci Anet je šikulína prostě nooo, už určo půjde jen o pár dnů a budete nočníkové :wink:
11. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
sanu, snad jo :wink: před tím měsícem měla hysteráky jen si měla na nočník sednout, ted už tam v poho trůní :grinning: tak uvidíme...Jak to vůbec dopadlo s těma majitelama psa, jak tě napadnul? zaplatili ti ty věci??
11. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Posílala jsem na pojišťovnu papíry a body od dr. Ale manža říkal, že včera šel kolem a teda že hodil zpátečku, že zapomněl jak je ten pes obrvskej a včera čokl zase stál opřenej o vrata a naháněl hrůzu kolem, že dostal strach i on, tak že s nima dá poslední řeč............................. A mám přísnej zákaz tam chodit okolo :grinning: :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
A to manža není žádný tintítko, že by se něčeho hned leknul........ :unamused:

Jdu si dát sprchu a možná vymyslím, že bych jukla na rychlo do města, jste doma Luci????????
11. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
sanu, jsme :wink: odpolko možná pojedem akorát na kolo, ale to až se Anetka vyspí a jestli nebude pršet :wink: Tak se klíďo stav :wink:
11. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Já že bych se otočila pro toho usínáčka konečně :sweat_smile: Bo to je se mnou děs. Bych ti zavolala až bych byla dole pod barákem.... :wink:

Jdu se zlidštit.
11. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
bré poledne přeju :slight_smile:
jsem se po delší době zase přišla juknout :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tes čaaaaaaaaaaaaau

Jsi ještě pěkně v celku, tak to je ok, doufám, že se ti jinak daří dobře.

Já pádím, zatím pa
11. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Sanu, OK :wink:

ahoj Tesi, tak jak se chystáte??
11. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
čau sanu, no nejraději bych už rodila, Kubík se pěkně pronese a nebude to žádnej prcek, jsem zvědavá, kdo ho jako porodí :grinning: :sweat_smile:
Zaznamenala jsem, že už máte vybraný nějaký jméno pro prckovou :wink:
A taky, že se chystá srazík, možná bych se taky vtírla, pokud by to nevadilo :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
tesi, to víš, že tě rády uvidíme :wink: klidně doraž
11. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj Luci, no, už máme vše až na kojící podprdy, ty tak nějak tenhle nebo příští týden, no a od pátku se mi někde potuluje balík s Weledou, ale zatím nic nedorazilo, jinak jsme nachystaní a připravení :slight_smile:
Hodně zdaru Anetce i tobě při nočníkování :slight_smile: :wink:
11. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
no já Luci uvidím, jestli něco obleču, jsem jako slon, teda manža říká vorvaň :angry:
11. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
tesi a rodit budeš v Pce?

Mě už s tím nočníkem napadlo, že se do něj vyčůrám já, že to třeba pochopí líp :sweat_smile: ale zatím si to nechávám až na dýl :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.