• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jj, nemocnici máme skoro za barákem, takže to bude nejschůdnější, teď tam rodila švagrová a říkala, že dobrý, tak uvidíme. Ale už mě chytá z porodu menší panika :grinning:
11. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
no, když nebude zbytí, je i taková možnost, ale věřím, že Anetka pochopí i bez tvojí ukázky :grinning: :grinning: :wink:

Super, Weleda právě dorazila :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
tesi, nepanikař :wink: Ted už Kubík ven musí :wink: ještě teda at pár týdnů počká :slight_smile:

Weleda je fajn, taky jsme jí používali :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
luci, tím se taky uklidňuju, že šel dovnitř, musí jít i ven, někdy to zabere a někdy ne :grinning:
já Weledu volila kvůli tomu, že manža je dost velkej alergik, tak na začátek Weleda a pak budeme zkoušet i něco jiného, doufám, že to bude v poho.
11. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
kuk kočky...

tak jsem to dostala, po 11 měsících :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a u antikoncepce pro kojící, což by bejt nemělo že....bolí mě břuch,tak si na chvilenku lehnu......
11. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
tesi, počkej...ke konci se na ten porod budeš těšit..uvidíš :wink: ted máš ještě chvilku čas

žofi, no prosím tě :confused: a ty teda ještě kojíš? já myslela, že je Vašík už jen na UM
11. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
luci, já se na něj i těším, ale to je prostě takový to, že nevím do čeho jdu, každá kámoška mi to popisuje jako horor, tsk mám občas záchvaty paniky, ale když jste to zvládly vy, já to dá taky :wink:

ahoj žofi :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tesi, kámošky neposlouchej :wink: stejně má každá jiný porod a tohle se nedá srovnávat :wink: zrovna ty můžeš mít štěstí a porodit za 2 hodiny od první bolesti :wink:
11. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
luci, v to doufám, moje matka měla oba porody rychlý (jeden 2 hodiny a druhý dokonce 1,5 hodiny ) a nevolnosti až do 17 týdne, nevolnosti jsem po ní zdědila, tak třeba i s tím rychlým porodem se na mě usměje štěstí.
Ke kosmetice pro Kubíka jsem si objednala ještě ten olejíček na masáž hráze, tak proštuduju návod a třeba taky pomůže.
11. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tesi, tak vidíš :wink: to bude rychlý :wink:
11. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Luci, hele, prosím tě, co bych měla ještě koupit, z oblečení, vždycky koukám, co všechno má Sanuska a nevím, jestli něco ještě přikupovat, myslím, že toho máme jak na malou školku, ale třeba kombinézku mám jen takovou fleesovou spíš podzímní a pak 2 zimní budničky. Není to málo?
11. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
tesi, tak zrovna kombinézku bych ještě koupila :wink: nějakou teplejší na zimu..já v zimě bundičky nedávala, jen kombinézky, bylo to praktičtější :wink: dala jsem jí 2-3 vrtsvy pod kombošku, pak kombinézku a šup do fusaku :wink: já měla kombinézek asi 5 :sweat_smile: z toho 2 teplejší do mrazů
11. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
no, taky si myslí, že by to ještě aspoň zimní kombinézu chtělo, ale zase nevím jakou velikost, Lucká nám odhaduje porodní váhu přes 3500g spíš prý ke 4000g, tak nevím, aby to pak Kubíkovi vůbec bylo :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Tesi, tu teplejší kombinézku můžeš dokoupit až po porodu :wink: Ted stejně ještě nikde nic moc nemaj a pak uvidíš, jak bude velkej :wink: na to budeš mít pak ještě čas
11. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Rozi... nevím, asi že ta cvičitelka jim nedá vůbec zabrat, ale pokud nepůjdeš na naši hodinu, tak je to šumák... vás tam nedřou :grinning: :grinning: :grinning:

Tesi... v klidu, na začátek máš a když bude málo, přikoupíš. Moje kámoška 2. týden po porodu zjistila, že toho má málo, tak hnala přikupovat :slight_smile: ...
11. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
luci, sari, dík za uklidnění :wink: , já na nějaký lítání po obchodech moc nejsem, spíš se řídím heslem "Buď připraven", ale asi to fakt budu muset odložit a uvidím, jakej bude Kubík cvalík :slight_smile:
11. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
kojím v noci....zdravím všechny, Vášík se vzbudil, tak ho jdu nakrmit..
11. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Tak jsem právě volala do Sanusu v Pardubkách.Chtěla jsem se objednat k dr.Novotný na konzultaci a jedu hned zítra ráno.Vypadla jim nějaká paní tak mě tam hned napsala.Takovej fofr jsem nečekala.
11. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
luci jaká je dobrá autosedačka když už je malé vajíčko? poradíš pro kámošku....
11. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
vidíš madli, to je rychlost....
11. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
:slight_smile: .Jestli takhle rychle otěhotním,tak to bude fajn. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Dobré popoledne :slight_smile:
Tak po dnešním nákupu jsem si jistá, že po stimulaci budu tunová :grinning: ačkoliv to vůbec nemám ve zvyku, tak jsem nakoupila samé sušenčičky :sweat_smile:
Zofi, já tomu moc nerozumím, ale někdo to má dřív, něko později... jedna známá to dostala až skoro po roce a bylo jí úplně zle, tělo se nutně potřebovalo ,,vyčistit"
Madli, paráda :slight_smile: budete to zkoušet přirozeně, nebo zavedete mrazáčky a pak se uvidí?
11. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
přirozeně to zkoušíme od začátku roku a nic.Takže se od září vrhnem do rozmražování +příroda.Teď už rozmrazit nestihnem,jedem ještě na dovču tak KET nebudu ryskovat.
11. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
žofi, my máme tuhle http://www.kocarky-shop.eu/autosedacka-ferrari-primo-roso-121663.html :wink: a jsme spokojený :wink: je polohovatelná :wink: ale hodně si chválej třeba Romer,...at se mrkne spíš na nějaký testy :wink:

madli, no vidíš, to je rychlost..já to nechám asi až na září :wink:

Tak sanuska je fuč a my vyrazíme na kolo :wink:
11. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
aha Luci, díkes, pošlu jí odkaz, to se na pevno připne k sedadlU, nebo jakpak to funguje?

užijte si kolo :slight_smile:
11. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Sarii-já tam asi půjdu na půl 5. Ty tam jdeš taky nebo si počkáš na větší dril? :grinning:
Sanu- pejsky miluju, hlavně toho našeho, ale z cizích mám obrovskej respekt - kor teď :confounded: jsi stejně bojovnice a ti majitelé by asi potřebovali nějakou přednášku. :rolling_eyes:
11. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
my máme zadělané těsto, tak ještě aby vykynulo :grinning: , ale snad jo :wink:
jsem si na oběd pustila vývovj miminka, úplně od začátku to bylo hezký, až mi sla ukápla u porodu :dizzy_face:

Sanuska, má konečně usínáčka :dizzy_face: :grinning: to se bude dneska holkám spát :slight_smile: sanu neboj po večeři na to s manžou vlítnem, jako na ten břuch :grinning:

Madli, tak ať zítra dobře pochodíš v sanusu :wink:

Luci, tak vy už jste se doma rozhodli, že jako v září do toho jdete??? :confused: mi zase něco uteklo :grinning:

Rozi, já bych na to cvíčo taky měla vyrazit, ať ze mě má sestřička radost, ty jsi jí prý dala, jsme se o tom tuhle bavily a ona, no ta s těma dvojčátkama ta mi dala :grinning: , tak jsme se nasmály i jak si to tu popisovala :grinning: :wink:
11. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
Žofi a co vy s Vašíkem dáte srazík nebo ne?
11. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
Žofi... ty už jsi to dostala? Tak to já ani nečekám, jsem to dostávala jedině po injekcích... A tu HA jsem začala brát teprve minulý týden...

Rozi... jestli přijde manža včas, tak joo...

Luuc... jsem zase neobjevila ten obchod s holinkama :angry: ... teda ve výloze je nikde neměli!!!

Madli... to je rychlost :wink:
11. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
Veru-ježišmarjá, to se všude takhle povídá, to je ostuda. No nic, radši jedu cvičit a buchtičky jen závidím!!!! :dizzy_face:
11. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.