• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
holky, Very šla dneska poprvé do práce :wink: na UZ jde myslím až dýl :confused:
1. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Luci- ajoooo- mě už se to tak všechno plete, to je děs... :sunglasses: :sweat_smile:
1. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Evi, no já se zas lekla, že jsem něco prošvihla :sweat_smile: ale pamatuju si, že Very psala, že na UZ jde až za dýl :slight_smile:

Co ta Rozi, jestli netestovala a Agi?? :confused:
1. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Ode dneška už je v Pce otevřenej novej Sanus, ne?
1. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Luci- a jaktože v novém Sanusu nestříháš mašli,když si takové zvíře, jak tu kdysi psala Žofi? :wink: :grinning: ..

Luci- ale já mám pořád pocit (nechce se mi to hledat zpětně), že Very psala o tom, že má trochu lufta z té návštěvy u Dokyho- nemá to nakonec s tím nástupem do práce v jeden den? :confused: :confused: ...

Já to snad v těch příspěvcích jdu dohledat :grinning:
1. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Evi, to nevím :confused: ale myslím, že spíš šla jen do práce...ale když to pohledáš, taks e ráda přiučím :sweat_smile:

Od toho jsou jiný zvířata :grinning: třeba Starucha a Tranďák :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Tak žofi píše, že už jede domů..do půl hodinky podá hlášení, ale už se to prý fakt blíží :astonished:
1. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Luci-No, to by byla dvojka na titulkách novin :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsem mrkla pár stránek zpě na Verýskovy příspěvky a pravda je, že jsem to asi trochu splácala dohromada- Sice píše, že má obavy, jak u dokyho, ale ne- kdy k němu jde.. :fearful:

Pozor,pozor- hlášení Žofíka-do půl hoďky hodí zpravodaj, ale zatím píše, že to vypadá, že se to fakt blíží- jupíííí :dizzy_face:
1. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Evi, viď? to by nikdo nepřehlídnul :grinning: :grinning: :grinning: ale jestli by se obě na tu titulku vešly :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Evi, j ási myslím, že dneska enměla jít na kontrolu, ale člověk to tady lehce přehlídne :wink:
1. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Luci- nedostal jsme náhodou stejnou zprávu??? :grinning: :grinning: ..ale Žofík dobře dělá- s tím, jak nám tu stále padá ten net, je potřeba to posychrovat, aby byly ostatní sanusky v obraze.. :sunglasses: :wink:
1. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no konečně :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Luci- transka by vzala staruchu na hřbet :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Evi, asi jooo...ale ono fakt lepší...můžu být někde venku s Anetkou, tak aby holky nečekaly :slight_smile:

Evi, myslíš?? aby si u toho nezlomila podpateček nebo nedejbůh nehet :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: ještě by jí Starucha vyrvala pár vlásků z její lví hřívy :grinning:
1. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Luci- jo,jo- to by byl pohled :grinning: - ona by jí starucha mlátila klackem po zádech, takže by na podpatečky něměla čas myslet- úplně to vidím.. :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
juu no vsak to by bylo, aby se neblizilo :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahojda se hlásím hned, ať nenarušuju vaše plány....

takže opravdu to byla zátka, jsem otevřená myslím na prst, sice kontrakce zatím nejsou -teda na monitoru nebyly -v normě, ale už mám poslíčky či bolesti, pač to jsou hnusný tlaky jakoby do konečníku, začnu měřit po kolika....a hlavně odhadní váha mimíse je 4140 g, takže prostě velké mimi....takže už je čas na to jít ven....prý možná to bude i na císaře....
1. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
žofi, ty vogo :astonished: a co ti dr řekl??
1. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
takže doky si myslí, že možná ještě dneska porodím, že se to rozjede, vlastně mi i pomohl, tak malinkato špiním a pokud ne, tak ráno před 7 hodin. nástup v porodnici....

můj doky tam nebyl, byl odvolenej na sál, tak zastupoval dr. BOudyš, byl moc fajn, povídal mi, že pokud si řeknu, že porodím mimíse i takhle velkýho přirozeně, ale pokud si to dám do hlavy, že to nedám, tak to nedám....tak jsem se rozhodla, že se teda budu snažit a dám to no... :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
kdybych začla krvácet, silný bolesti, odtok plodovky, okamžitě mám jet no....
1. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoooooj všem,

týýýýýýýjo, člověk se po dvou dnech připojí a tady se dějí věci

Žofi tfuj tfuj tfuj at ti všechno dobře dopadne a hlavně at jste oba v pořádku a Vašík je kluk jako buk :grinning:

Very držím pěsti do nové práce

Agi a Rozi at se ti objeví // :wink:

my jsme v sobotu našli luxusní letenky do Kanady za 13tis se vším všudy z Mnichova, takže poletíme z tama, auto tam můžem nechat na dlouhodobém parkingu za 70 euro což je paráda, tak už se těším :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
tak jsem kočky zvědavá no.....
1. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
no a můj doky zrovna zítra neslouží, ale přislíbil účast...no uvidíme nebudu si s tím lámat hlavu..stejně to jsou věci, které neovlivním že?
1. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Žofi držíme všechny pěsti at je to v pohodě :wink:

Woblu neměla bys taky ted někdy testovat??? :grinning:

Čtu, že Arti je celá a už zase v nemocnici, tak at se drží :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
jo jo Míšso říkaly že letenky klesly docel ana minimum.....
jo a je mi děsný vedro.....
Týjo, Žofi- tak to bude Váša opravdu chlapisko :sweat_smile: :sweat_smile: ..MUDr. Boudyš mi dělal screening v I. trimestru- je to pohodář a sympaťák, to máš pravdu :slight_smile:

Tak to jsem zvědavá, kdy to bude... :dizzy_face: ..Jsi moc statečná- a to je půl úspěchu- půjde to dobře, uvidíš :slight_smile: :wink:
1. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Evíku to se teprve uvidí jak moc jsem statečná :astonished: :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ale-Žofi- být statečná přeci neznamená nemít strach..Ty jsi statečná už jen tím, jak se ke všemu stavíš čelem a přijímáš to jako výzvu :dizzy_face: :slight_smile: ..a já jsem přesvědčená, že tenhle přístup ti může jen pomoci :sunglasses: :wink:
1. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
hele Evíku, musím...když ti někdo řekne že máš bříšku 4 kiláčka....a ten doky byl fakt fajn.....
1. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.