• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
holky, tak buchtičky byly mňamózní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Rozi, néé, běžně se to nevykládá, ale ze sestřičkou jsme o tom cvíču hodily řeč :wink:
11. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
jsem tak s prominutím přež..., že se jdu válet :grinning:
11. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
Hoj Hoj Hoj

Tak trhači vyvenčení, jdu dočíst :slight_smile:
11. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Zdravím... jsem po cvičení, dneska se necvičilo :angry: :angry: :angry:
11. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahoooj:slight_smile:Tak jsem zase tu, zběžně jsem dočetla co nového a držím palce na stimulky a kdo čeká na září, tak aŤ si ještě užije dovču a pak na to vlítne:slight_smile:
Nám dnes přivezli sedačku, no je hnědá,tak trochu je nevýrazná,ale to neva,snad si zvyknu:slight_smile:
Jinak zítra jdu na první monitor,tak jsem zvědavá:slight_smile: A mám být nalačno, což snad do deseti vydržím:slight_smile:
Na srazík bych možná mohla,ale uvidíme jak mi bude, datum každopádně registruju:slight_smile:
11. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
Very je pryč sakryš, jsem se chtěla zeptat na obtížnost buchtiček, jsem je v životě nedělala, a teď nevím, jestli sem už odkaz nedávala :sweat_smile: Teda recepis.

Sari jakpak to tak???

Hooooooooooolky já dostala dneska krásnýho usínáčka a krásný boty na špuntovou od Lůůůůci :dizzy_face: Ještě jsem je teď tady prohlížela a prohlížet budu dál :grinning: :sunglasses:
A v CAčku jsem padla na další usínáčky, tak jsem ještě 2 koupila :grinning: A bodýčka - poslední.
Teď už potřebuju jen nějaké dupačky a jsem pro začátek hotová s hadýrkama. Teda ještě mikču a čepičku.
11. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahojky, tak jsme taky doma...na Kuňce to bylo fajn, nebylo moc lidí :dizzy_face: nakrmily jsme kozy, pohoupaly se a jely domů :dizzy_face:

Veru, no v září jdu stejně na prevenci, tak se chci rovnou domluvit...než se to povede a ještě 9 měsíců...to už budou Anetce 3..to je tak akorát :wink: uvidíme...

Sarii, tady je odkaz na obchod s holínkama, tak mrkni, že nekecám :grinning: http://www.kabelkysnu.cz/ :wink:
11. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Maru čaaaaaaaaaaau, dneska jsme mluvili zrovna s Nelčou o monitoru :wink:

S Nelčou jsem to zase vše probrala zepředu do zadu a zezadu dopředu, no je to správnej blázinec :grinning: :sweat_smile:

Maru nějaký poslíci nebo něcco....?
11. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Sanu, tak super, usínáček se bude hodit:slight_smile:Občas si ho třeba půjčíš a se špuntovou krásně usnete:slight_smile:
A jak ti Sanu je?!?
Mě dnes taky přišla chůvička a monitor, nakonec jsem se rozhodla,že to objednám a snad budu spokojená...
11. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
Sanu, tak to je bomba, jak obě myslíme na to samé:slight_smile: A jak to vidí Nelča?!? Budou ho mít? Já si říkám,že třeba mě to v noci opravdu nechá klidnou a budu moc v klidu spát...uvidíme...a chůvičku tu jsem chtěla tak jako tak, často cestujem, máme chatu i chalupu,takže ta se vždycky hodí:slight_smile:
Poslíčci nic, myslím,že mám ještě čas...Ale občas mě to břicho trochu tvrdne, ale to taky nevím, jestli je to ono:slight_smile:
11. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
LLuci některý holinky jsou super!!!! :grinning: :dizzy_face:

Maru no mě je normoš, trochu mě ubíjej ta tepla, ale jinak ok :slight_smile: Usínáčci budou dobře schovaní, kdyby jsme jednoho ztratili... jako to praktikuje Lucka :wink: Já jsem z nich naprosto poprďánkovaná :grinning: Snad bude i špuntová nooo :sweat_smile: naše malá Chuanita :grinning:

Kámoška si monitor nemůže vynachválit..... :wink:
11. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Luci, máš moc krásnou fotečku, Anetka je na ni rozkošná v brejličkách:slight_smile:
Very, fíha, toto letí, viď? Třeba výpověď nedostaneš, občas se stane, že někdo onemocní ve zkušebce,ne?
Sarii, proč se necvičilo? Už jsi poznala Rozi?
11. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
Maru, my mluvili o monitoru ve špitále jak jdeš zítra. Ne o monitoru dechu, teda vlastně taky :grinning: co blbnu. Já na něj slyšela většinou chválu.... Kámoška mi ho bude půjčovat.
11. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
Maru, dík :wink: tý brďo, ty už seš 36.tt :astonished: už máte vymyšlený jméno??

Sanu, to jo, některý holínky jsou super :grinning: :grinning: :grinning: Neee, že Chuanitě usínáčky oslintáš :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Luci ne ne neboj, koukám na ně jak na svatej obrázek :grinning: :dizzy_face: Je to pro mě svátost, faaaakt, jsem se asi zamilovala :sunglasses:
Mám je taky vyprat? Asi jo cooo
11. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
Gab se dneska neukázala, jak říkala, že dorazí cooo.
11. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
Sanu, jedině ve vedrech nevylezat, max. rano a pak večer...to je to co na mě platí..ale máme barák, v paneláku nevím co bych dělala:frowning2: Jo tak tenhle monitor:slight_smile: Já ale jdu do G-medu, do nemocnice zatím ne, tam prý se chodí až když přenášíš...no anebo když mě budou plánovat ten císař, takže k Mindžákovi do rizikovky...
A Sanu,jak si ten monitor budeš půjčovat?!? na noc? nebo ti ho půjčí třeba na rok?!? jestli jo, tak to se máááš..
11. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
Sanu, já ho asi neprala :pensive: ale když ho vypereš, tak už nebude tak heboučkej :frowning2:
11. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
Sanu, pošli foto,jakýho usínačka máš, poděl se s námi:slight_smile:
Luci, no jo, letí to, ale ted jsem teprve začala prát, takže rodit dřív snad nebudu:slight_smile: páč kdo by to připravil:slight_smile:A jméno máme, relativně...asi 3 podobné, jen zvolit tu správnou koncovku:slight_smile:
11. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
jééé,tak všechny asi děláte večeři, tak já zas natáhnu břuch:slight_smile: hezký večer:slight_smile:M.
11. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
Luci no prááávě, že nebude tak ňuchací..... Tak na to házím boba, dám to pak je mezi vyprané prádlo, aby se trošku navoněl :wink:

Maru jo jo tak na ten rok. Ona má klučíka rok a čtvrt, tak to nebude třebovat.... on se jí už motá v postýlce a když se nějak přetočí, tak to ječí poplach, tak to už stejně akorát nervuje :wink:
11. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
No Maruuu ty nemáš vůbec výdrž :grinning: Tak zatím pa a zase se ukaž jo :wink:
11. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
Maru, pa a at ti monitor dobře dopadne :wink:

Já si vařím k véče brambory na loupajdu :sweat_smile: už jsem to asi měsíc neměla :astonished:
11. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
Se necvičilo, asi jsem minule nedávala pozor, noo... Ne, tady na tu cvičitelku asi holky nechoděj... Joo, Rozi poznala mě. Já si v šatně připadala jak kukýs... samo, že jsem koukala po jiný holce :slight_smile:

Maru... ses tady zase jen mihla :angry: Mmch, s monitorem dechu se fakt spí klidně :wink:

Luuc... dík za odkaz... jsem slepoň.
11. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
Tak jsem se rozhodla, udělám si bramboru a k tomu okurek na kefíru :dizzy_face: Luci jsi mě navnadila.

A pak vyfotím usínáčky a šoupnu si je do alba místo toho míma ve květináči :sunglasses:

A teda budu tu, kdyby tu někdo byl dál.....
11. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Venku je nějaká tma :astonished: to je jak na podzim :unamused:
11. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Very... čekáme :wink:
11. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahój, tady se vaří :grinning: já dělala plněné papriky :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky,Míšo dík asi se vyrazíme juknout,to tam bude zas blázinec,co,zejména pokud vyjde počasí.
Luci,též děkuji u mě byl s intubací při první laparce problém a při druhé jsem to nahlásila,tak si anestezioložka přizvala primáře a ten mi po operaci sdělil,že to bylo obtížnější tak teď mám strach,kdyby mě čekala ta brániční kýla co bude.Problém je u mě zřejmě ortopedického původu.
Jinak gastroskopii mám za sebou,přežila jsem do měsíce budou výsledky a pak pokud vše OK hurá Sanus.
Tady prší... :frowning2:
11. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
pěkný večer holky, jen v rychlosti, to víte užíváme si s manžou, když jsme konečně jen my dva doma+? :grinning:

břuch dám do albíka teď
a recepis na buchtičky šoupnu Sanu třeba zítra ju a už se těším na ty věcičky a usínáčky :slight_smile:

dočtu zítra, páč nás čeká druhá véča :stuck_out_tongue_closed_eyes:

přeju všem hezký večer :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.