• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tak jsem po večeři, moooc nám to přišlo k chuti.

Jdu vložit ty usínáčky.

Very nooo tak na mě nezapomeň s recepisem jo :wink:

Jdu juknout na bříško :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Tak Very z osmého týdne už jsem viděla, teď ještě aktuální :grinning: :wink:
11. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Very, pupík je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pěkně se kulatí :dizzy_face:

Ahojko, tak to zase nahlas a snad si s tím zase poradí :wink: a nevíš s čím přesně byl problém?

Very, recepis na buchtičky taky prosím :wink:
11. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Sanu, zítra bude recepis, neboj.
břuchy tam jsou a ty vlož usínáčky, ať vím po čem mám do budoucna koukat :wink:
11. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
a jinak kdo máte doma klasické receptury, tak je to tam, děláme je podle toho, jen to mám rozpočítaný na 5 a 7 porcí, protože i tak toho je plný plech a v normách to mají jen pro 10 osob :wink: , teď už musím , ale jinak zítra vložím, jo a vám jde z koníka kopírovat??? mě totiž už nějakou dobu nejde, dřív to šlo, ale teď ne :unamused:
11. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Holky manžovi stávkuje pc, tak usínáčky nevložím :unamused: Budu to zkoušet ještě během večera, snad se to nějak rozchodí.

Very jdu juknout :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
No Very super, už se krásně kulatí :dizzy_face: A ty jsi taková šťopka (nechápu kam ty vaše večeře dáváš), že to ty pohyby určo budou :dizzy_face: :wink:
11. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
To se někdo má, že může baštit jak nedovřenej a je takhle hubenej :dizzy_face: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Dobrý večer :wink:

Tak další rada zklamala. Koupali jsme dříve, krmení proběhlo, uložení taky... od semi chodím střídavě ke kolíbce a něco dělat, protože od sedmi se mladá snaží usnout (tedy, já se ji snažím uspat), prokládáno kojením, přebalováním, zpíváním a vším možným. Marně. Jediné, co nebylo, je to šílené řvaní, to dnes nějak "zapomněla" :grinning: :grinning: aspoň tak :wink:

Zkusím dočíst, bude-li mi umožněno :wink:
11. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
manža mě na chvíli opustil, tak nakukuji na usínáčky a oni budou asi zítra, to neva hlavně ať jsou a Sanu hoď tam taky foto z výbavičky, vždyť pořád nakupuješ
11. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Luci,myslím že zavedení dělalo problém,já mám díky hrbu hlavu předsunutou a když mi jí zakláněli,tak se tam nemohli dostat.První laparka na mimo byla dvě a půl hodiny,což je obvykle hodina a druhá trvala hodku a pul z toho pul hodky se čekalo na toho primáře.Ono celkově mám ze všeho blbý pocit,dnes mi řekl doky,že brániční kýla mi při těhu vadit nebude a posledně říkal,že by byla lepší operace,tak si vyber.
Verýsku,krásný bříško a to to na tobě fakt nikdo nepoznal ani tušení neměli?Jinak recepis na buchtičky taky uvítám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj holky jen v rychlosti jdu Vás pozdravit :wink:
Brášku už máme na normálním pokoji, ale asi ho nemine operace nosu a dutin, zítra se rozhodne..a pak čelisti :frowning2: :frowning2:

Jdu Vás dočíst jen jsem okoukla Verči bříško, krásně se zakulacuje :slight_smile: :wink: a koukám, že si zas děláte chutě :wink: co Sanu už jsi zkusila ten dortík??
Co Neli je s Kubasem v pohodě??A už jsi přelouskala ty mamainky??Ve čtvrtek ti můžu donést další.. :wink:
11. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jéé Dani je to záhul viď :wink:
11. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
hihi, hubená jo, dávno ne, nic mi není, všechny rifle teď nesnáším, co jsem milovala, protože mě tlačí :grinning: a holky tu moji celulitidu a strie bych vám žádný nepřála a to nemám ještě ani jednoho svišťa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :unamused: , si neumím představit jak budu vypadat v lednu, to asi pak navštívím Sanus v jiném patře :grinning:
11. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Dančo, hlavně že nebrečí :wink: , ale upřímně mám z tohoto hrůzu co budu dělat až nebudu vědět co mám dělat :grinning:

Gabčo, ahoooooj, s tebou jsem se tu už nepotkala ani nepamatuji, co srazík??? hodí se ti?
11. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Veru ty hubeňoure bych tu celulku chtěla vidět :wink: :grinning: počkej na srazu kdy teda bude snad dorazím :confused:
holky já jsem jak chodící mimoň nejsem ničeho schopná :pensive: uvidím jak na tom budu a brácha nevím jestli to ivf neodložit :pensive:
11. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojko, hmm, tak to se bude muset celou operaci držet na obličeji maska, s tím se dá poradit, ničeho se neboj :wink:

Very, maj to v Sanusu dobře promyšlený, co :grinning: nejdřív v prvním patře udělat mimi a pak v druhém upravit postavu po porodu :grinning:

Gabi, to je super, že už je bráška na normálním pokoji :wink: Ted už bude líp :wink: At operace dobře dopadnou
11. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Gab... tak vidíš, bráška je na tom zase o chlup líp :wink: . To je dobře :wink: ...

Very... pěkný pupajzlík :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Tesi, na srazík přijď, rády Tě poznáme osobně :wink:

Weleda je fajn, taky máme (a jako jedna z mála věcí na miminka není z ropy, což se třeba o Johnson říct nedá...) :wink:

Madli, držím palce, abys otěhotněla tak rychle, jak si dostala termín v Sanusu :wink:

Woblud, no a co, sušenčičky, třeba je tělo potřebuje pro ten kýžený výkon :wink:

Žofi, Tvoje MS mě nepřekvapuje, v porodnici říkali, že i při kojení může být, ať to čekáme. Tak nevím...

Maruš, na srazík doraz!!!! Rády Tě uvidíme ještě celou :wink:

... jsem paranoidní, dole v bytě někdo něco dělá a já mám pocit, že slyším malou prdět z vedlejší místnosti. No blázen :grinning: :grinning:

Sanu, buchtičky doporučuju koupit. Bych se s tím nedělala. Ale krém dělám vlastní (pudink s rumem). No a buchtičky jsem měla tento týden 2x, fakt je miluju :dizzy_face: :dizzy_face:

Monitor - máme, funguje dobře, a je to pohoda, doporučuju!
11. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Gabčo srazík 24.8 kolem 12 hod :wink:
četla jsem to o tvém bráškovi, ale Gabčo psala ti to i Šári a já se přídávám, jedno jestli se uzdraví do zaří nebo října, hlavně že to bude a pak bude zase dobře. A ivf bych neodkládala, když už jste takhle rozjetí a hlavně nezapomeň na 100% jistotu, čím větí stres a míň soustředění se na těhu - je největší šance, aby se to povedlo :wink: :dizzy_face:
Very, ty seš trochu kecka, viď :wink:
ááá manža je zpět, takže se loučím a ještě jednou vám všem přeji krásný večer :slight_smile:

A Dančo kupovaný nevoní :unamused: a nejsou tak nadýchaný :wink: a jinak máš teda supr tupr sluch, když slyšíš Anežku prdět z vedlejšího pokoje, kam ty na ty hlášky chodíš :grinning:
11. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
To jinak nevidím, než že si na srazu budeme porovnávat celulku :grinning: :grinning: :grinning: ... A já se hlásím na rozhodčího :grinning: :grinning: :grinning: ...
11. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
brý večer, jdu vás dočíst
11. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
holky moc díky za uklidnění člověk fakt potřebuje od někoho slyšet pozitivní slova...už i po hlase je slyšet, že je lepší... :pensive:

Mějte se hezky všem dobrou noc a zítra nebudu nepujde nám tu proud od 7.30 do 17.30h si tak říkám co ty léky v lednici???? :confused: :confused: přežijou??
11. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Dani... slyšíš trávu růst...

Very... domácí jsou domácí, ale když já s kvasnicema moc neka... To vidím taky na polotovar :wink:

Já jdu změnit kulisy... Holky, dobrou...
11. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
jo chci pozdravit Evíka, vím že nás čte, jen nepíše :frowning2:
11. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Taky zdravím Evíka :dizzy_face: Holky, už je líp??

Taky jdu na kutě, dobrou :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ježíš vy jste toho nepovídaly.

Tak mám jinej pokus, tak jdu zkusit vložit usínáčky, jestli to půjde :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahojda holky , krásný večer. :wink: Mě dnes není nejlíp, asi mám už nervíky z narkózy a z toho schovanýho vaječníku

Very nádherný bříško :wink:

Gab ať je bráškoj líp a líp

Dani máš porád pěknej kolotoč

Woblu jak zvládáš?

holky dočtu zítra jak jsem tady narazila na jídlo ........mám šílený hlad a ta chuť,ale nechci riskovat,minule jsem po narkóze vesele blinkala....,tak dnes už radši nejím od 17h.
11. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.