• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Hurááá zdařilo se :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Sanu ty máš teda zásobičku :grinning:
11. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Tak ještě nakukuju..

Bery, držím na zítra pěsti, at je všechno OK a máš krásnou úrodičku :wink:

Sanu, usínáčci jsou pěkný :dizzy_face: máš pěknou zásobičku :grinning:

A už jdu :pensive:
11. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Sanu jsou kouzelný :wink:
Ještě k monitoru: podle četnosti blikání světýlka se pozná jak tvrdě spí, to je takové fajn :slight_smile:

.... tak, je přebaleno, ještě si cucla a snad už je pokoj... Dnes sice neřvala, ale zato je naprosto nepředvídatelná. Kde jsou časy, kdy se nakrmila a člověk mohl počítat, že 3 hodiny vydrží v pohodě... uvidíme dál. Stejně je to naše zlatíčko :slight_smile:
Luci dík, krásnou dobrou noc :wink:
11. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Beryk,přeji ti pohodové probrání z narkozy a at se zadaří :slight_smile:
Sanu,krásný botičky.
Dobrou všem :pensive: :pensive: :pensive:
11. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Dani, specifikuj tu četnost blikání?
11. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jo jo holky sichr je sichr potřebuju, aby nám vydrželi do doby, než z toho bude mít špuntová taky rozum, je super, jak se Anetka s "méďou" pořád ňuňáčkuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

Snad dorazí na sraza i Lady, dneska jsme o tom mluvili, tak by se nás tam mohlo sejít dost.....

Sari přece musíš dorazit, jako proč by jsi se tam otáčela na chvilku možná.......???!!!!

Gabčo, super zprávy, normální pokoj už zní hodně pozitivně.... :wink:

Dančo já myslela, že napšíeš, že jako se vám tam někde někdo loupe do bytu, když slyšíš rány a ty o prdech :grinning: Tak asi slyšíš souseda ne :grinning:

No když jsem doma, tak bych buchtičky mohla zkusit.......už jen to, že jsem to zvládla sama, ta hrdost :grinning:
11. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
beryk hojnou úrodu :wink:
11. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Sanusko, usínáčky jsou k sežrání!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Very, bříško pěkné - mám pocit, že tohle nikdo nepozná, že by Tě vyhodit nemuseli... :wink:

Gab, doraz... A IVF neodkládej, jak se tu psalo, myslíš na něco jiného - klapne to :wink: Dobře, že je bráchovi líp :wink:

Very, ona naše holčička prdí tak, že by se za to nemusel stydět starej chlap... no fakt. Takže je to slyšet po celém bytě. Pravda, většinou ne přes zavřené dveře a tentokrát to nebyla ona, ale někdo dole. Asi... protože plína zřízená byla, tedy po... :grinning: :grinning:

Bery, přeju, ať je to jak o Velikonocích :wink:

Žofi, když se probírá nebo nespí tvrdě, dýchá častěji, takže kontrolka víc bliká. Ale když spí tvrdě a nic ji nevzbudí, dýchá méně často a kontrolka bliká míň. Takže v noci, když se jen tak proberu, kouknu, a když bliká málo, tak zas spím a když bliká hodně, tak je mi jasné, že vstáváme a jdeme krmit :wink:
11. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Bery no samo na zítra tfuj tfuj tfuj!!! :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Dančo to je super s tím blikáním!!!!!
11. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Sari, ani neříkej, že bys na sraz nedorazila! Fakt bych ráda maloui viděla a Tebe taky! :wink:

Tak. Jdu cvičit a spát. Včera jsem se flákala u PC a na cvičení zapomněla. Pak jsem v noci cítila záda... jsem se nepochlubila, jak mi v těhotenství brněla ruka, tak teď ji občas vůbec necítím, je tupá, jako by nebyla moje... a nejhůř v autě, ji neudžím na volantu. No, mám to od zad. Špatná poloha při kojení... Ve čtvrtek jdu na masáž a nějak to musím vymyslet, odstranit příčinu (tedy, ne kojení, ale tu špatnou polohu :grinning: ).

Tak dobrou, holčiny... jsem se tu vykecala. Tak dík, že jste poslouchaly, jsem to potřebovala, manžel má noční...
Už jdu :wink:
holky díky

Dani máš to pěkně zmáklý :wink:
Jdu zkusit usnout. Dobrou
11. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
Tak jsem si musela dát broskvovej jogurt, prostě tělo si o to říkalo, nedalo se jinak. A už zase budu od zítra hodná!!!!!!

Jdu taky, už nemůžu ani v tý podprdě dejchat fuj.

Tak brou kočandy, zítra :slight_smile:
11. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
Dobré ráno chrupky :grinning:
beryk má dnes velký den, tfuj tfuj tfuj posílám flusaneček
Gabi, doktoři jsou šikovní :slight_smile: bráška bude určitě v pořádku a smůlu si už vybral :wink: a léky určitě vydrží :wink: ivf bych asi taky neodkládala - mám tu knížku o neplodnosti a psycholožka tam píše, že vliv stresu se někdy přeceňuje. Každopádně já myslím, že nejhorší je ten první šok a prvních pár dní, teď už bude líp a líp :wink:
Very, to je krása :dizzy_face:
Holky, taky jste měly bezprostředně po píchnutí injekce tak hnusně v puse blééé ?
12. srp 2009 v 06:50  • Odpověz
Ahóóój... My spaly od 21:30- 7:30 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:... Já teda s přestávkou na odstříkávání a jogurt...

Woblu... statečně pícháš sama???

Beryk... ať je to pěkná snůška :wink:

Dani... noo, snad se tam otočím, já se nikde moc nezdržuju, když to mám s tím kojením tak komplikovaný... To jediný mi vadí, jinak by bylo zlatě...
12. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
bré ranko všem,

Very náááádherný pupíček, jsem utřela slzu :wink:

Sanu usínáčci jsou kouzelní :grinning:

Gabi taky bych IVF neodkládala :wink:

Bery tfuj tfuj tfuj at je vajuch jak na velikonoce :grinning:

Woblu neměla, ale já píchala Puregon :grinning:

Ahojko neviděla bych to s návštěvností tak zle páč náš pan starosta je idiot a nasadil stánkařům luxusní pronájmy tudíž to asi dopadne jak loni, přijde sotva třetina lidí co sem kdysi jezdila, takže v pohodě
12. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
bré ranko všem, v HK je pěkně zataženo.........
12. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno,

my za chvíli jedem k našim, tak dneska moc nebudu :wink:

Užijte si hezký den :slight_smile:
12. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
Sarii kdepáááák :sweat_smile: to bych nedala... ale je to psychický - pud sebezáchovy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kdyby manžel nebyl doma, tak bych prostě musela... dneska mi to taky píchnul o hoďku dřív a mazal do práce :wink:
Holky, nějak jsem nezaregistrovala - ten srazík je v HK nebo Pardubkách :confused: ?
12. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Woblu... tak to je manža dobrej :wink: ... A sraz je v Pardubicích... Ještě se neví kde...

Žofi a jak vidíš sraz ty? Bych s tebou potřebovala dát řeč, jak krmíš venku. Respektive jak připravuješ mlíčko a tak...
12. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
no Sari, upřímně bez výmluv se mi do Pardubic moc nechce...ale né kvůli srazíku, ale kvůli Vašimu...cesta tam, pak bloudění po Pardubbkách než to najdu, nevím jak bude Vašík naladěněj a představa že bych jela za 30 minut zpátky pokud nebude mít svůj den....trošku mě to děsí....

no krmení Sari, asi mě ukamenuješ, já přihřejvám v mikrovlnce....
12. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Žofi, chápu... to by byl celodenní výlet... Noo, asi ukamenuju :wink: :wink: :wink: , nee, to je každýho volba... A venku? To nosíš vodu v termosce a "vyrábíš" na místě???
12. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
když je to na delší dobu, do termosky a míchám na místě, přesně tak....

ještě že je ten nutrilon comfort, sice ho má Vašík jen tak na 3 dny, ale myslím že trávení se mu fakt zlepšilo :dizzy_face:
12. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
dneska má Mari 3 měsíce jo? páni...teda :slight_smile: a jak ti pěkně spinká v kuse, závidím :sweat_smile:
12. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Butelku na 3 dny :astonished: :astonished: :astonished:
Hmmm... má tříměsíčniny :dizzy_face: ... letí to. Jo, já ji v noci na krmení nebudím... V noci o ní nevím, přes den to jde a přijde 17.-18. hodina a do 20.-21. krmím, nosím... dokolečka dokola. Jdem ven, je tam příjemně.
12. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
jo jo na 3 dny a stojí 250 kč a maj ho v lékárnách.......v HK prší...
12. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.