• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
sarrii: ale ten comfáč je 400g, ne 800..Tygr to měl taky tak na 3dny a to moc velkej jedlík fakt nebyl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
čus Siss, ty holčinky jsou stejně hodnější než chlapáci viď?
12. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
já pročítala diskuze o nutrilonu a ten comfort asi tolik nezasytí, že se podává častěji.....ale nedá se nic dělat...ten extra by mi ho asi zabetonoval...
12. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
zofik: no já nevim :sweat_smile: :sweat_smile: jak který :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já znám teda i příšerný holky :sweat_smile:

čekám opět na balík, jestli zas budou nějaký problémy..tak už je asi pošlu do prdele :zipper_mouth:
12. srp 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
Hezké dopoledne sanusky :slight_smile:

Bery, tobě dneska držím pěsti na bohaté Velikonoce!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mari má krásné 3 měsíce, gratulujeme :dizzy_face:, holky to tak letí.

Žofi, určitě chápu, když na srazík nedorazíte s Vašíčkem, ale jako se přiznám, že bych si po dlouhé době i klučíka pomazlila :sweat_smile: a zase by tam tomu babinci mohl velet :grinning:
12. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Děkuji vám všem za pochvalu pupíka :slight_smile:

Míšo, však ty to máš už taky za pár a až já budu pracně schazovat kila navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ty se budeš pyšnit kulaťoučkým bříškem, neboj nic :wink: :dizzy_face:
12. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
jdu přepsat ten recept a hodím do IP :wink:
12. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
jaký máš problémy s balíkama Siss?
12. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
zofik: včera mi přišel Lush, ale dali na to sice moje jméno a můj balík to byl, ale dobírka byla na nějakou babu z Prahy s jinou částkou, takže mi to samozřejmě nedali a poslali jim to zpátky :angry: a další balík zatím není k nalezení :rolling_eyes:
12. srp 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
... v RK neprší :slight_smile: zatím.

Přeju krásný den. Dočtu později :wink:
12. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
tak ztracenej balík už mám, ale ještě ten CZ Lush :unamused:
12. srp 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
Very krásně se ti kulatí bříško.
Včera nám ta spolupracovnice pouštěla DVD z třidéUZ, no nádhera a čeká dvě holčičky. Moc ji to přeju.

Jinak o mě se dva dny pokouší migréna a zatím ji zvládám bez léků. Jsem i trochu protivná tak nevím.
12. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoooj

Tak co jsem to chtěla. Jo.

Sari a prosím tě jak máš jako složitější kojení? :confused: To já nevěděla, tak to jo, ale tak nějak to zmáknííííí všechny tě určitě rády uviděj!!!!!!!!!

Dneska to ZATÍM vypadá na příjemný den i když včera to taky tak začínalo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Very siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ten recept jak máš ale ty přepočítanej joooooooooooo :wink: Jsem to zapomněla, ale to asi tak pošleš viď.

Bery už má po pomlázce třeba..... :slight_smile:

Zofi chápu.....samo by jsme tě rády viděli, ale máš pravdu, kdyby Váša neměl den.... :frowning2:

Jdu zavolat na Magistrát, pro všeobecné infošky.
12. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Very super, díky moc, ale budu si na to asi muset vyhradit tak celej den, vaření je pohoda a pečení je pro mě složitější a tohle tak vypadá i když píšeš, že není.... :slight_smile: Ale těším se, až to zvládnu.... :wink: díky
12. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
holky jsem se teďka vytočila...přišel nám dopis ohledně vítání občánků před 14 dny....tak jsem jim tam napsala, dle instrukcí a je to 14 dní a nic....tak tak už 2 dny volám a konečně teďka mi to vzaly ne a slušně se představím a řeknu co chci ne a otrávená babizna na druhým konci že ji vůbec obtěžuju,,,,,jsem se normálně tak nasrala, ale řekla jí co si myslím....popelnice posílaj, to jim jde dobře....hrůlza fakt...proč jsou všude lidi tak nasraní, já to nechápu...přitom je to taková pěkná činnost zrovna tohle ne???
12. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
zofi klid. :wink:

Jinak jsem se koukla k Wrtuli do tématu a ta už toho vystřídala, no když si někdo myslí, že změnou car si hodně pomůže.
12. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Woblud, taky jsem neměla po píchačce divno v puse, měla jsem Puregon.

Sari, odstříkávání?? Obdivuju. Zkoušela jsem to, ale nezvládám, neumím. Když by se u nás stalo, že nebude pít, tak končím s kojením, protože odstříkávat zkrátka nezvládnu. To Tě obdivuju, že to takhle statečně zvládáš!!

Marince gratulace ke čtvrt roku :wink:
12. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Marinka všem moc děkuje a na to si připije :dizzy_face:

Dani, dělám co můžu, ještě to nechci vzdát... Homeopatika snad trochu pomohla a teď piju special čaj od fytoterapeutky na kojení... uvidím.

Žofi... klííííd, však oni se ozvou a Vášu přivítají :wink:
12. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahooooooojda holky,hurá mám to za sebou,to je úleva,jsem doma :wink: S doktorem jsem nemluvila,houknul na m ě máte devět vajíček a zmizel. Tentokrát mě pěkně bolí břicho,teda spíš pipka a vaječníky :unamused: ,ale jsem šťastná že se blíží naděje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Neschopenku jsem si zatím nevzala,chtěla bych ještě čtvrtek, pátek do práce,tak snad mi bude líp. Embryolog potěšil zprávou,že máme lepší sperma 11%,zítra si po 13h mám volat jak to s vajcema vypadá, říkal, že transfér vypadá asi na sobotu nebo neděli. :wink:

Sáry to tak neuvěřitelně letí Márince 3 měsíce,gratulka :slight_smile:

Woblu kdy jdeš na KO?

Very prosím písni mi taky recept
12. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
zdravím
márince jsou už 3 měsíce to to letí, šári taky tě obdivuji s ím odstříkáváním, moje švagrová to taky tak měla a byla dost vyčerpaná, tak to vzdala a navíc musela mít zase léky na migrény s hormony :-
(

zdravím žofíka my měli tak ten nutrilon ha na 3 dny za 250, ted už je to lepší ten obyčejný máme na týden za 339 a je to taky 800g a začínáme od příštího úterý kdy nám bude 5 měsíců s píkrmy tak jsem zvědavá..

:slight_smile:
12. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Bery... paráda!!! Už se ti to blíží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jóó a taky zdravím Evíka a kočulky... když prý čte :wink: !
12. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
jinak naše slečna ted rád spí na boku, ten monitor dechu už za chvilku nebudeme potřebovat jak se v té postýlce kroutí,ale bojím se bez něj no musím si pomalinku odvykat no.. :unamused: :unamused:
12. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
berýku super držím pěstičky at vše dopadne na 1 :slight_smile:
12. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
beryku 9 je pěkný počet, super :slight_smile:

holky Evík pořád bojuje s holčinkama, tak kdo chcete podpořte ji :slight_smile: Evíku, neboj, bude líp-----

Jaji, jenže Verunka neměla problémy s bříškem, já musím do půlroku vydržet.....myslím s tím nutrilonem...
12. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Jaji... ty to taky s fotkama flákáš!!! Učiň nápravu :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ten monitor, jsem ho párkrát zapomněla zapnout a jak se mi spalo :wink: :wink: :wink:
12. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Sari ty jsi bojovnice, s tím mlíčkem, tak držím pěsti :wink:
12. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Žofi... to je jasný, pro svá zlatíčka uděláme cokoli :wink: :wink: :wink: ... A ty máš nějaký zprávy o Evče?????????????
12. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Žofi, taky si kolikrát říkám, že ji dám na lahvičku a BASTA, ale nedá mi to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
včera mi psala sms, já nevím jestli můžu veřejně :astonished:
12. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
jo máš pravdu šári musím tam něco přidat,ale manža mě musí naučit zmenšovat fotky to neumím :frowning2:
žofi já vím
Jo jinak už máme 3 zoubky..
12. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.