• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Čusík,tak mám v Sanusu všechno vyjednaný.Embryjka mi převezou a v září to rozjedem.Sem se divila že si mě dr.pamatovala.bylůa jsem tam naposledy před třema rokama.
Holky ten srazík mě mrzí.24 zrovna odjíždíme.
12. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
madli přeji móře štěstíčka,ať to klapne :wink:
12. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahojky,

Bery to je krásná úrodička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Madli, super, držím pěsti, at to vyjde stejně jako ta konzultace..hned :dizzy_face:

My jsme u našich...naši nechali udělat Anetce super houpajdu, klouzajdu a prolejzajdu :dizzy_face: myslím, že zítra nebude chtít ani domů :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Luci krásně si to užij te,to se Anetka pěkně vyblbne :wink:
12. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
budu průběžně informovat.
12. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
madli, jj, informuj :wink: a užijte si dovču :slight_smile:

Very, děkuju za recepis :dizzy_face:

Já se ted přežrala, měly jsme lečo a bramborový placky :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Lečo bych si taky dala.My měli rizoto.
12. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
ahojdy, jen nakukuji jak beryk supr úroda 9 kousku :grinning: to ted musí vyjít :sweat_smile:
Dani snad se počasí umoudří a Anežka vyrazí z babičkou :slight_smile: a ty budeš mít klídek :slight_smile:
sanu usínáčcí jsou supr :slight_smile: kde pak ji je koupila v c&a ?
Evi jsi statečná holka věřím, že to zvládneš nic jiného ti ani nezbyde :dizzy_face: , vím jak mi dal zabrat synátor, při představě, že by byli dva tak jsem v Bohnicích :grinning: a to dobrovolně :sweat_smile: :sweat_smile:
woblud zítra utz tak at je tam hodně folíku :slight_smile:
jinak hlásím, že mám supr angínu a penicilín, to už jsem fakt dlouho neměla no co nadělám, ale zase je to supr dietka, protože vůbec nemůžu jíst jak to bolí :angry:
12. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Speciálně pro Rozi: udělala jsem statistickou studii, pětitýdenní dítě spotřebuje 9 látkovek za 24 hodin. Začíná být na čistotu, takže jakmile se po.. okamžitě se ozve. Tak si to vynásob dvěma... Ale zase od látkování u dvojčat rozhodně nezrazuju, kdyby se objevila Artep, zeptej se jí, ona látkuje klasickýma čtvercema, takže navíc ještě žehlí. A byla pevně rozhodnutá, tak to asi tak dělá, tuším.

Madli, užij si dovolenou. Srazy ještě budou... A je fajn, že dopadla konzultace dle plánu. Ať to jde takto i dál :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
hopiku přeji brzké uzdravení :wink:
12. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Kdepak máme Věrku?
12. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
Hoj tak jsem dočetla.

Bery tak super, na sobotu 3x tfuj!!! :wink: A břicho tě bude třeba víc bolet, protože se museli dostat na ten schovanej vaječník......

Luci tyjo to máte super babi s dědou, to se Anetka pěkně vyřádí. A teda závidím ty placky :dizzy_face:

Dančo, taky ukázková bábinka, jen počasí aby spolupracovalo. I když mě je dneska fantasticky :slight_smile:

Nelčo tyjo ty seznamy to je děs běs, ale super, mám z toho sice hlavu jak pátrací balon, ale určitě to budou super "taháky" co ještě koupit..... :wink:

Maju ráda bych tě podpořila, ale jak, přála bych ti, aby ti narostly třeba ještě dvě ruce nebo tak něco..... :sweat_smile: Co by ti pomohlo v "krocení divé zvěře", ale snad holky budou spolupracovat......držte se!

Věru, odufám, že dorazíš taky na sraza!!!!!

Nevíte někdo něco o Imče?????????????????????????????
12. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Hopi usínáčky mám z CAčka, ale jak jsme s Luckou usoudily a zjistily, taky velice nedostatkové zboží. Jsem na ně padla spíš velkou náhodou.....
A ať ti je brzo líp! Já mám po každejch ATB záněty.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
Sanu... si dneska lebedíš, co? Počasí akorát pro tebe. A jak jídlo, žádné orgie :sunglasses: ??? Hele, tak to už je druhá díra tady na trhu. Těhu věci a usínáčci...
12. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
No a číslo na Imču má snad Věrka... taky by mě zajímalo, jak se má...
12. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
Sari nee orgie se nekonaj, zítra jdu do dia poradny, tak musím sekat latinu :grinning: K o jsem teda měla chlupaté knedlíky, uzené a kyselé zelí, bylo to výborné, ale bylo toho málo :sweat_smile:
Jsem zvědavá na zítra co mi řeknou jak se držím.....
Jinak si fakt lebedím, dneska je úplně ideálně. Kéž by tak bylo třeba tejden. Ale to se nehodí zas vám kočárkovkám co...., ale zase neprší, tak to taky jde.....ne?

Dneska jsem se rozhodla, že večer objednám ty těhu ryfle, snad budou ok..... no při nejhorším je zase střelím dál, když mi nebudou sedět.
Ty co mám, pořád honím pod kolenama :rolling_eyes: Ale jsou netěhu no.....

A dneska je úplně den, pěkně bejt doma a udělat dukátové buchtičky a pak se nima u tv cpát :dizzy_face: No tak nic....

Jo a byla jsem s trhačem na veterině, broučínek má průjem a zvracel trochu krve, tak jsme uháněla a má snad zánět žaludku a střev, tak dostal pigára a antibiotika..... snad mu to píchne..... :unamused: Tady u mě leží zabalenej v dece, no jak děťátko no.

Mám asi nevyprázdněnou slovní zásobu :grinning:
12. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
Jů, chuděra trhač... tak ať je o.k.... Sanu a jak se jmenujou trhači???
12. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
Sanu at je pesan co nejdříve fit,u nás pejsek je taky člen rodiny a jak mu něco je tak to všichni prožíváme....
12. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
Jo jo holky jsou to moje sluníčka a tenhle je úplně duše věrná, mě chtěl bránit jak mě pokousal ten pes, okamžitě jak byl pes v čudu, tak byl u mě (tím z toho odvozuju, že byl celou dobu na blízku), ten druhej chudák z toho šoku vzal paly. Na štígro ho ale lidi odchytili....
A od té doby jak někdo udělá u mě nějakej pohyb kterej se mu nezdá, tak hned je u mě a na dotyčného vrčí a má jako tendenci po něm jít :grinning: :sweat_smile: :pensive:

Jdu procházet seznamy od Nelči, co vše mít pro mímo, do porodnice, pro sebe.......
12. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
Holky co máte tu Weledu, co od ní máte?????? A existuje nějakej sprcháč taky třeba do Weledy bez parfumace pro mě?

Nebo jakou kosmetiku doporučujete????
12. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
Co je plymo?????????????????

Kde vás mám? :frowning2:
12. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Nelušáčku ahooooj,

Ty už máš třicítkuuuuuuuuuuuu, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo tak to je plymo ahaaaaa, a to musí být, když mám fusak do kočárku??? Kdo to ví, kdo to ví, ať mi rychle odpoví :grinning: Nestačí třeba jen fleesová deka? Bo jak to je když je zima, ach joooooooooooo já jsem tak bezradná :sweat_smile:

Nelčo jak je, doufám, že vše ok, tak zase pěkně na zádíčka, ať Kubikulu nemačkáš :wink:
12. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
Zrovna jsem o plymu přemýšlela, dnes konečně mám fotku kočárku, tak jsem nadšená. A řeším doplňky. Ale tohle plymo je krásný, jen na tu zimumi to nepřijde úplně nutné. Ale uvidím, třeba top nakonec pořídím, ještě nevím.
12. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
Nelu no práááávě, sstejně bude špuntě zakuklený v kočíku a přes to ten jakoby kočárkovej "kryt", tak to vůbec nebude vidět......
Asi to pro zatím zavrhuju, zase o starost míň :grinning: Aaaaa proto teda asi juknu po fleesové dece, nebo jestli to nebude málo, ach jo :grinning: Mě z toho šíbne.
12. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Sanu, zrovna jsme se usnesli, že na zimu není nutné. :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
A s kýmpak se usnášíte? :grinning: Nebo že by Nelča o sobě začala mluvit ve třetí osobě, z toho dlooouhatánského ležení? :grinning: :grinning: :wink:

A co se teda dává, kombinézka, fusak a na to stačí ta fleesovka a ten "kočárkovej kryt"?
12. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
:grinning: Mluvila jsem o tom s mamkou a tady s holkama. Ale hlavní porada byla s Kubelajzem. :grinning:

A stačí to asi přesně tak, jak jsi napsala.
12. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj všem tak jsem teď dovařila řízečky v těstíšku a brambory..
Neli já plymo měla, ale je spíš na jaro léto, páč by pak v zimě bylo schovaný pod tím deklikem a na jaře ho už bude vykopávat ven z kočáru :wink: :grinning: si pamatuju jak jsem ho pak honila po zemi :sweat_smile:

Jinak holky máme hotovou zahradu a taky nasetou trávu komlet hotovo, ale jen na severo východní straně :sweat_smile: ale jinak jsem strašně ráda, že je to hotový..
Jinak bráška je zas o trochu lepší a z toho mám radost největší...zítra ho jdem poveselit s Dušánkem jako minule Nelču :wink: Jinak Neli mám zas v lednici kompot a smetanu tak jestli chceš jen ti ho tam hodím a poběžím za bráchou :wink:

Bery ty jsi to nějak rychle rozjela ty už máš 9 vajíček :wink: to je super :wink: a Woblu už taky napícháno a zítra držím pěst ať je jich co nejvíc a hezky zrajou :wink: no a já už cejtím mrchu je blízko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
děkuji za povzbuzení snad bude líp, a sanu díky snad zánět žádný nebude tohle mi fakt stačí :angry:
jo čísílko na imču mám zkusím ji písnout třeba bude to číslo ještě platit pokud už nemá jiné :wink:
jé Nely ahoj , tak jak se dneska daří :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.