• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jé Sanusko ty meďánci jsou nádherný :dizzy_face: si je určitě malá špuntová zamiluje :wink:
12. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
Gabi, moc děkuju, ale zítra mám profil, takže neexistuje žádné mlsání, bylo by to pro mě utrpení. Moc děkuju.

Hopi, ahojky, dneska to docela jde, sem tam kontrakce, takže relativně dobrý den :slight_smile: .

Přeju všem hezký večer.
12. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Gab tak super, že je to den ode dne lepší :slight_smile:
A nech toho s těma chutěma. Na tuhle dobrotu se asi chystám na víkend.

Soni já rychlo zavinky budu mít pujčené od kámošky, spíš budu potřebovat koupit tu fleesovou dečku... :wink: ale dík.

No a milá Sanuska usnula na vavřínech a těhu rifle co jsem chtěla v čísle 40 nejsou ani jedny :rolling_eyes: :frowning2: :rolling_eyes:
12. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
holky tak já to teď dostala :astonished: tak co teď???????????????????? zítra píchám???? :confused:
12. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
gab já jsem nějak mísu proč je bráška ve špitále :confused:
12. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
woblud máš to video???jak se to píchá???
12. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Gab jsi to dostala dřív boco??? No jo je to tak, od druhého dne by jsi měla začít???!! Mi to nějak vypadlo, ale jesslti to máš a bylo ti řečeno 2DC začít píchat, tak joooooooooooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A zítra asi volat do Sanusu a obědnat se na UTZ :wink:
12. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Sanu zase přišla dřív čekala jsem ji až v neděli :confused: asi těma nervama no co teď je mám ještě větší :sweat_smile:
No tak to máme dnes večer program jasnej budem študovat ten protokol :wink: A to jsem manželovi slibovala žhavou noc páč jsem potřebovala od něj jistou prácičku tak zas chudák utřel nos :sweat_smile: :grinning:
12. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
gab tak držím na zítra palce bude první dobání :rolling_eyes: , to zvládneš
12. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Gab supeeer další bojovnice,myslím na tebe , držím pěsti a zítra hezky ďob :wink: .Máš i naordinovanej prednison?
12. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
... uspávám od 18,45... ještě nespí. Tak tam běhám vracet jí ztraceného dudlíka. Ale snad zvládnu dočíst.

Sanu, pesanovi brzké uzdravení! Koukám, že Vy ty pejsky máte fakt jak děti :wink:

Jo, počasí mě vyhovuje, když neprší, je mi teplota dost jedno, tohle je pro mě docela ideální a na kočárkování taky fajn, si myslím :wink:

... plymo nemáme, tchyňka šila polštářek a dečku. Je to tomu plymu podobné, na srazu uvidíte :wink:

Sanu, Weledu mají třeba na tom www.branakdetem.cz, vlevo do vyhledáváče zadáš weleda, mě to hodilo 106 produktů. Mám měsíčkový kojenecký krém, dále kojenecký olej a potom krémovou koupel. A tady jsem od nich měla těhotenský vápník ranní a večerní (tedy, já nevěděla, že je od weledy, to vím až teď podle netu).
12. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Dani at se zadaří uspat,Anežka asi po mamce ,plno energie :grinning:
12. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
hooooj,

Gabi tak hurá do boje, myslím na tebe, vlastně na vás všechny

woblu zítra at KO dopadne doře a je hodně folíků

já bych to teoreticky měla dostat až příští neděli, ale mám nafouklej pupkins, tak si myslím, že to taky přijde dřív, tak si beru na dovolenou už prášky abych něco neprošvihla :grinning:
12. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj Míšo,kdy a kam na dovču?
12. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Sanusko, čtu dál, přidávám se, plymo je spíš ozdoba, na zimu rozhodně není nutné, nezahřeje :grinning:

... mít dvě takové, tak už jsem v Bohnicích... :pensive: :grinning: :grinning: Už není v kolíbce, už je tu se mnou. Zkusíme přebalit a nakrmit, uvidíme... chjo, to je vřísko, že mě bolí ucho :frowning2:
12. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Gabi tadýýý http://www.youtube.com/watch?v=fADyj_nLKqs
ty máš krátký protokol :confused: ? Nebo jaký? Od zítřka pícháš, nebo jdeš na KO? Míšo, ty začínáš od 1DC KEŤácký cyklus, viď
12. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
bery v neděli ráno s našima do Chorvatska, původně jsem měla být doma achodit do práce, ale naskytla se možnost, tak jedu, pak už se asi nikam nedostanu

a drahý jede s klukama do Itálie na pánskou jízdu, tak budu mít aspon klid a nebude mi viset za zadkem

člověk by tomu nevěřil, ale ten muj potrat zvládá dost špatně, pořád je naštvanej na celej svět, že to nejde normálně a že všichni známí jsou těhotní, jen my ne :unamused:
12. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
týjo tak jsem koukla na to píchání no nevím jestli to dokážu :confused:
12. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Míšo užij si dovču,odpočin si, hlavně si člověk vyčistí hlavu,to samí manža :wink: a pak hurá do ketu a potom úspěšný těhulkování :wink:
12. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Woblu asi krátký :confused: a píchat mám 2DC
12. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Gab neboj, jde o to poprvé,pak už to je v poho, přinejhorším by jsi zajela do sanusu a zkusila by jsi to před nimi :wink:
12. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
bery děkuju, v to doufám, že se tam uklidní a pak už to půjde ráz naráz :grinning:

Gabi to nic není, tak jehla je je hrozně tenočká, ani to neucítíš, taky jsem se bála a zjistila že je to v klidu :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Tak jsem to tu pofackovala, připravila na ráno (budíček v 5.30), ještě si připravím snídani a svačinu a natáhnu kostřičku.

Dančo děkuju za info, a Anežce ať už se hlásek unaví a usne....

Míšo tak to si užij!!!!! Na sraza teda nedorazíš????????????????????????? Ono to někdy udělá dobře, odpočinout si od sebe :wink:

Gabčo dokážeš to levou zadní, jde jen o první bodnutí fakt věř mi. Taky jsem z toho měla vítr :wink:

Dneska se loučím, zítra nějak nakouknu, ale nevím jak, mám ještě spicha s mamkou.....

Tak zatím pa a brou :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
no já se bojím hlavně abych to dobře nastavila a zase zadělala no budu to študovat a vzpomínat jak mi to sestřička před více než měsícem vysvětlovala :sweat_smile: jsem si ji měla natočit :sweat_smile: a píchnout to mám někdy zrána kolem 8,9h?????
12. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Sanu dobrou,at ti zítra dobře dopadne dia poradna :wink:

Gab já jsem si to píchala taky mezi 8-9h. i v tenhle čas mě pak zvali ma KO :wink:
12. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
a ještě takovej blbej dotaz??Jak rychle to tam strčit a jak hluboko hoolky to bude u nás ráno drama :sweat_smile: tak na mě ráno myslete dám si na to budík páč mi spíme jak dudci...

Bery týjo už máš tu píchačku za sebou :wink:
12. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Zdravím,tak beryk to má za sebou v poho,teď už jen čekat jak se budou mít k světu.
Míšo,ono je to všude stejné,každý se snaží vydělat a bohužel váš starosta neni vyjímkou,oni si zas stánkaři zvednou ceny,takže kdo to odnese? :frowning2: Jinak si užij dovču.
Jé,to je to pero,no tak to je mazec,tam je myslím i možnost,že mi to může někdo píchat nebo ne,daj ti vybrat?Pošlete mi taky prosím recepis na ty buchtičky.Děkuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holčiny at vás dítka nezlobí,brou noc.
12. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Gab já jsem si na břichu chytla špeka ,zápíchla tu jehličku celou,ono to tam krásně v jelo. :wink: Neboj , zvládneš to
12. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Gabi, držím palce na píchačku. To zvládneš. Fakt! Víš co? Udělej to zítra v přímmém přenosu, jako tenkrát já, psala jsem holkám: už jdu. A pak jsem psala, že už jsem zpět :grinning: :grinning: ... a taky jsem kolegyni v práci řekla, že jdu na WC píchat, že když do 10 min. nepřijdu, ať mě jde zachránit :grinning: :grinning: nebylo třeba. :grinning:
A zapíchne se to tam celé a doporučuju průměrnou rychlostí. Ale je to jedno, stejně to neucítíš, ať rychle nebo pomalu :slight_smile:

Woblud, už jsem to psala, ať je kontrola s tím NEJ výsledkem :wink:

Míšo, užij si dovču!! Manžel... no, chlapi, to je skoro standard, že se trápí a nesou to hůř než my...

Tak Anežka usnula ve 21,20 - po dalším krmení. Hmmmm, je jedno, kdy ji dám spát, stejně usíná před půl desátou. Vzdávám. Zítra ji dám spát v 9 a budu mít klid... tedy, jestli bude hodinu vřískat, jako dnes, tak klid mít nebudu... no co už :wink:

Cvičit, spát, počítám kolem jedné budíček, pak před pátou, ráno v 8 (asi) no a v 10 masáž, se těším. Písnu snad odpol. Mějte se :wink:
12. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.