• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojkyholky krásnou dobrou :wink:
12. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jo, ještě něco, na www.branakdetem.cz si budu něco objednávat (dávám odkazy), ale zatím toho není tolik, abych nemusela platit poštovné. Konkrétně mi chybí 1666 Kč. Nechce někdo něco objednat - myslím někdo, kdo jde na sraz, že bychom si to tam předaly?? :wink: A už jdu.

http://www.branakdetem.cz/plena-2v1-imse-zoo.htm
http://www.branakdetem.cz/bitti-d-lish-all-in-one.htm
12. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jdu taky do hajan.Dobrou :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Holky všem moc moc díky za rady a povzbuzení :wink: Sem to do teď študovala a zjistila, že jsem měla před ms jít na kontrolní UZ tak ten jsem prošvihla páč jsem to dostala nečekaně, tak co teď a hlavně nevím kdy začít brát ten Prednison :confused: ?????
12. srp 2009 ve 23:51  • Odpověz
Achoooj,
Sanu, tak se poslušně hlásím, bo jak vidím, tak Neluška tam ten vzkaz nepřipíchla. Na srazík se mnou můžete počítat. Jen až se tam zjevím, tak ne, že mě všichni propíchnete pohledem :frowning2: Já se totiž stydím :grinning:
A když už jsem se sem dostala, tak něco o mě. Z imunologie mi vyšly zvýšené autoprotilátky proti spermiím v séru. Včera jsem byla v Sanusu a dnes začínám brát Prednison na dva měsíce, pak kontrolní imunologické vyšetření, v prosinci sepíšeme žádost na IVF a v lednu šestá IUI, při neúspěchu hned v únoru IVF, protože mám zákaz snažilkování až do Nového roku kvůli té toxoplasmose :wink: Hezkej plán, co? No a aby mi to čekání nebylo tak dlouhý, tak jsem se rozhodla se Šárinky zeptat na lázně a představte si, vůbec nebyla proti. Takže si to domluvím v práci a půjdu do toho. Aspoň vypnu a zrelaxuju tělo. Potřebuju to jako sůl.
Takže závěr. Dne 24.8.2009 ve tři se budu hlásit v hospě, nevím jaké jméno, ale vím, kde ji najdu:slight_smile: Snad mi do toho v práci něco nevleze.
A heslo: V Novém roce vzhůru do boje:slight_smile: Ledňáčci jsou nejlepčíííííííí
Papapapapapapa
13. srp 2009 ve 02:55  • Odpověz
bré ranko.....teda u nás v HK je úplně černo :astonished:

Dani mně VAšk taky usíná až tak kolem 10 hodiny večerní a jakékoliv snahy o dřívější uspání jsou zbytečné.....

SAri jak si tady psala, jak dlouho vydrží spát Mari, to jen po MM?
13. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
ahojda,

Sanu já ych na srazík moc ráda, ale den předtím se vrátím z dovči a nevím jak bych to udělala, no asi by to šlo, seberu notas a jedu, ale uvidím
jo jo souhlasím, ráda si o drahého odpočinu, leze mi krkem jeho pesimismus, normálně se modlím at to vyjde protože jinak s ním bude k nevydržení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ahojko no právě, že stánkaři si ceny nezvednou páč by jim to pak nikdo nekoupil, loni bys tady stánky spočítala na prstech jedné ruky, ne až tak doslova, ale proti tomu co tu bývalo, tu nebyla ani třetina a lidi to samé

jdu na depilaci
13. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko, holky tak jsem to píchla no nevím jestli jsem to udělala správně :confused: dělala jsem to podle toho videa :sweat_smile: Tak teď nevím nastavila jsem jsem těch 225 otočením pera a pak jsem ho ještě vytáhla z hora na 225 je to správně ?????????, nebo jsem to už nahoře neměla vysouvat??? Díky
13. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Helou

se hlásím jen mezi výsledkem. Jsem jela dom, než budou....

Oči mi jdou lehce šejdrem, jsem lehce ospalá.......

Gab no to ti měli teda nahlásit, aby jsi nastoupila na UTZ před mrchou..... tak to teď nech asi bejt..... já prednison brala mysllím nějak třeba 2 dny před transferem. Ale klidně si do Sanusu cinkni oni ti řeknou přesně :wink:

Lady no tak super, že dorazíš!!!!! Neboj nikdo tě propichovat nebude, pro každodu to bylo jednou poprvé.... :grinning:
Místo se určo upřesní, ale podle mě to stejně padne na Nap... ale dám vědět....

Míšo tak uvidíš, třeba to někjak zvládneš..... :slight_smile:

Kdepak jste všechny?

Dneska je krásně, snad tak bude dál :slight_smile: :grinning:

Jdu se lehce natáhnout a zase frčím. Zatím pa
13. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Teď se mi zas to pero nevejde do víčka mám zas tu jehu z něj vyndat??A hlavně nevím jestli mi do toho břicha něco nateklo :sweat_smile:
13. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky

Míšo neboj s manžou to mám to samé. Pořád naštvanej. Včera jsem dostala krásnou velkou panenku porcelánovou tak jsem si ji prohlížela a on na mě že to je jen panenka. Jen jsem přemýšlela kam si ji dám.

Jinak já na sraz nedorazím. 24.8 nastupuji po 4,5 měsících do práce.

Jinak ozvu se až zítra, před polednem vyrážíme na Madonu :grinning:
13. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj kočky...
odpolko jsem tu měla mamuš, ségru a synovečka.
Venku je hnus fialovej... asi budu uklízet :wink:

Žofi, holky, mně taky usíná až kolem 21.-22. hod. Včera byla Mari jen na MM... a spala zase celou noc. Vstávaly jsme v 7:30.

Dani... já bych si něco objednala. Ty Bitti d´lish all in one vypadají solidně... Siss, co ty na ně???

Míšo... si užij dovču. A kam tam razíte? Já bych jela HNED :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gab... tak jsem na tebe zvědavá :wink: !!! Si přesně pamatuju, jak Danča píchala live :dizzy_face:.
13. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Gab jehlu sundej, a když pícháš tak větší dávka myslím cakne třikrát a menší dvakrát, jestli si to dobře pamatuju :confused:
13. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
cvakne
13. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Dabli... tý joo, se máte... tak ať si Madonnu užijete :dizzy_face:
13. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
zofi hodná díky, takže sundat no cvakalo to, ale kolikrát netuším a hlavně jsem tu bublinu nevypustila...
prostě to vytáhnu rovně a zadělám to víčkem od pera tam byla taková šedá guma takže to nevyteče??
13. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Hojky zdravím, jen v letu, páč zas jedu na 4 dny pryč. Vůbec nevím, kdy budu dočítat. Pepa je do neděle na Vltavě, tak já šupajdim na chalupu za maminkou a babičkou. To je sranda-budem tam 4 generace celkem, i když ta 4.je ještě v bříšku. :grinning:
Dani, před chvílí jsem ti psala na maila, že budu objednávat až v říjnu, ale za těch 1700,- mi klíďo objednej nějaké ty plínky-ty nejmenší eSka asi,viď? Já ti to na srazu dám, ju? :slight_smile:
Jinak platí stále sraz na 24.8. ve 12.00?
Maminky užívejte si, těhulky opatrujte se a stimulantky nebojte se a píchejte o 106 :wink:
A v neděli snad dočtu.
13. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Gabi, udělala jsi to správně :wink: nastavíš, to bílé vytáhneš a ujistíš se, že je tam fakt těch 225 a bodneš :slight_smile: jsi stejně šikovná, že jsi to zvládla sama :wink:
Já už mám po kontrole a prej nic moc :frowning2: založených je jich prý hodně, tak musíme doufat, že to doženou - dávky mi nechal na 225 a v neděli si mě prohlídne Šilhán
13. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
ty Woblu měla jsi mi to takhle říct hned já to študovala do 01.30.hod a stejně jsem ráno plašila :sweat_smile:
Neboj Woblu dohnat to prostě musí :wink: budu na tebe moc myslet a držet vše co mám :wink:
13. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Hezký den,
gaban to zvládneš.Když jsem to kdysi zvládla já,tak to zvládne každej.Poslední dávku mi dokonce píchal manžel ze stříkačky na inzulin.Došli mi náplně do pera tak mi ségra sehnala injekce s jehlama ze špitálu.Taky mi poradila abych si píchala pokaždý jinam.dělala jsem takový kolečko.Levá půlka břicha-pravá půlka břicha-pravý stehno-levý stehno a tak fůrt dokola.
13. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Woblu... jak nic moc... do neděle ještě povyrostou :wink:
13. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
Holky,ségra se ptá jak dlouho po inseminaci může mít sexík.Já už si to moc nepamatuju.Je to už tři roky.
13. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
No snad jo :sweat_smile: Madli, já myslím, že hned - mně o tom nikdo nic neříkal, ale obvykle se to doma ,,pojišťuje"
13. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Tak teď jsem zase plašila já - mám pero 900 jednotek, píchala jsem 4x225 a 75 jednotek tam zbylo :sweat_smile: tak jsem donutila manžela zavolat do Sanusu, jestli to mám dopíchnout, a prý tam výrobce dává vždy 30-150 jednotek navíc, takže fakt nejsem blázen a pícháme dobře :grinning:
13. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
zdravím
rychnov včera jsi mi to napsala moc hezky, taky si vzpomínám jak jsem plašila, brečela atd a dnes už se tomu jen směji,ale člověk si tím musí projít to tu asi zná i více holek že? a ted mám Verunku za kterou jsou nesmírně ráda :slight_smile: :slight_smile:

mě verunka chodí spinkat v 20 hodin a bud se mi tak v 6:30 hod ale my už jsme větší než marinka a vašík :slight_smile:)
13. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holčiny... jsem si to včera nalinkovala a malá to splnila, vstávaly jsme v 1, v 5 a v 8. Takže pohoda.

Lady, pěkné shrnutí :wink: Na srazíku se budem těšit :wink:

Týjo, takže to tam musíme vydržet od 12 do tří? Hmmm... se chci vidět, krmit v terénu a a by byla Anežka hodná, nooo, kdyžtak vyrazím s kočárkem po Pardubkách, to ji spolehlivě uklidní :wink:

Gabi, to víš, že Ti to dobřicha nateklo :wink: No a tu jehlu vyndat a vyhodit přeci, co s ní jinýho :grinning:

Woblud, však to doženou, hlavně, že jsou založené, teď už budou pěkně růst :slight_smile:

Objednávka - Rozi, psala jsem Ti mail. Na Sanusku a Sari s objednávkou počkám, asi to o víkendu pošlu.

Madli, pojistit - třeba hned :wink:

Odpoledne trávíme u našich, manžílek bude v práci, tak jedem pryč. Kouknu večer :wink:
13. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
hojda,

Sari já jedu do Chorvatska a drahý do Itálie s klukama na pánskou jízdu, díkybohu :grinning:

Sanu no třeba to zvládnu dojet :grinning:
13. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tak ahojdy, psala jsem imče, je v pořádku a dle jejích slov si užívá svobodného života :slight_smile: , mám Vás od ní moc pozdravovat.
jinak dnes dorazila mršule :angry: , dělá si co chce měla dorazit až v neděli no tak zase to bude dřív za mnou :slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Míšo, ale kam tam...??? Chorvatsko mám proježděné, je to moje láska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dani, tož když budeš objednávat Rozi, tak já se toho zříkám... bys to měla komplikation... Alespoň mi poreferuješ, jaký jsou :wink: :wink: :wink:

Woblu... manža volal do Sanusu :grinning: ???

Joo, Lady, já se holek taky bála :grinning: , jsem to tenkrát chtěla na poslední chvíli otočit :sunglasses:...
13. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahojda kočky,

my byly na obídku se Žofi a Vašíkem :slight_smile: Vašík je krásnej klučina :dizzy_face: a Žofi to taky moc sluší :dizzy_face: Všechno jsme probraly :grinning:

Jinak má Anetka teplotu, asi od zubů, pže jí jinak nic není, jen v noci ani ráno nechtěla mlíko, což je u ní divný, pže to by mohla lemtat pořád

jo a s tím srazíkem dám ještě vědět, začíná se mi do toho montovat ještě jedna akce, tak uvidím :wink:
13. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.