• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Helou jdu dočíst.
13. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
A začínám koncem, noooojooooo už je to tady, první odříkačka :frowning2: Luciiiii tak to zkus přehodit neeeeee....
Luci ňam jak jsi to napsala, tak bych si to mlíko úplně dala :grinning:
A Anet ať to má co nejdřív z krku :unamused:

KO dopadla ok, stále se držím tak na stejných hodnotách, jen dr chce KO od Dobrka po 3 týdnech, tak tu další zářijovou už dáme po 3.
Váha se drží, jídlo můžu normoš přidat, když nebude stačit, abych nehladovala... aaaaa to je asi všechno základní.

Gab no jasan, přece tam máš víc jehel na píchačku, tak vytáhnolut dát třeba do nějaké uzavíratelné sklenice a v Sanusu ty jehly zneškodněj :wink: Nikde nic nevyteče neboj. Do břicha to nateklo, bublinku neřeš, taky jsem ji tam kolikrát poslala a pak se bála, abych neumřela, že jsem do sebe bodla vzduch :grinning: (no zase to tak horký nebylo....)

Dneska jsem koupila takovej kabátko mikču v Tescu a teda zjišťuju, že jsem ujetá na medvídky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No jo, to se časem zpraví že jo :grinning:

Jsem ko, jdu něco dělat, abych to rozchodila.
13. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
Sanu, máme v tom termínu mít sraz ze střední :wink: ještě není jistý termín, řešíme jich víc..tak uvidím :wink:

Super, že kontrola dopadla dobře :dizzy_face: a s těma medvídkama věř, že se to nezlepší..spíš zhorší :grinning:
13. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
hoj,

Sari promin, dneska mám dlouhé vedení, na Krk, naši tam byi i loni, mě se líbilo v Drašnici :slight_smile:

woblu oni to doženou, počkej, pak budou velikonoce :wink:
13. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
kuk, to je pravda, dneska jsme viděli tetu Lucku :wink:
13. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
Sarii, to víš, musel, jinak by se mnou nevydržel :grinning:
Myslíte, že si můžu vzít půlku ibuprofenu - strašně mě bolí hlava od krční páteře... :frowning2:
Žofi, Luci, takže pidisrazík :grinning: však nám taky pískalo v uších :grinning: (kecám :wink: )
13. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
podle mě můžeš Woblu :slight_smile:
13. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
Woblu... nevím, asi bych ho loupla, ikdyž je to s.instvo :fearful: Nevydržel :grinning:, to znám :grinning:...

Luuc... sraz ze školy určo nebudete mít v pondělí :wink:
13. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
Luci hele a to by jste měli jako sraza ze střední v pondělí ve 12 joooo????? :confused: :wink:

Woblu já to zkoušela vydržet, ale jestli je to hooodně otravný ta bolest, tak si ho dej nebo zkus jen paralena to třeba není takové zlo....

Zofi a mini Vášovi se líbilo na mini srazu? :grinning:

Nevíte kde by se daly sehnat hezké dupačky????????????????????????????????????????????????????????????

Sari to můžeš připsat na seznam dalšího nedostatkového zboží k těhu věcem a usínáčkům :grinning:

Všude kde se ptám, tak mi říkaj, že samostatně dupačky nedostávaj a když maj, tak to je vzor jak před 30 lety možná ještě horší :angry: :angry: :angry:
13. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
A ještě dotaz pro dnešek:
Kde jste kupovali vaničku a máte do ní to hadrové lehátko nebo ty plastové "medvídky"?
A co myslíte na kosmetiku Seba med?????????????????????
13. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
Sanu, mamka mi říkala, že mají dupajdy na J. Palacha v galanterii vedle cukrárny na zastávce trolejbusu. Je to na Skřivánku. Jedny tam Kubíčkovi koupila.
13. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
Nelu ahojda :slight_smile: To je zase teplo co :angry: Jinak doufám, že vše v cajku...
A teda momentálně mi to místo nic neřííká, to je jak se jede na Chrudim?
13. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
ahooooooooj,odpolko jsem volala do laboratoře,tak všechny vajíčka -devět se oplodnili, zítra si mám zas cinknout,že mi poví jestli se vyvíjej a domluvíme transfér,minule z deseti vydrželo pět.

Woblu do transferu můžeš, po transferu jen pak paralen,to mi řekli v sanusu. V neděli neboj, to už hezky povyrostou :wink:

Gab super,zvládla jsi to, já prednison beru od začátku stimulky,ráno celý,večer půl.

Rozi užij si to na chalupě

Dabli ty na Madoně,to bude mazec,pak dej info,jaký to bylo :sunglasses:
13. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
Sanu, ahoooj. Jo, je to tam, jak se jede na Chrudim. Teď jsem fotila, musím fotit v posteli, tak se omlouvám, za ten podklad. Kromě dupaček jsem tam dala i kočárek pro Kubíčka. :slight_smile:
13. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
ahoj Neli, pěkná výbavička :slight_smile:
13. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
Bery, gratuluju, máte šikovná embryjka, tak držím pěstičky, ať hezky všechna pokračují.
13. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahoj Žofi, Neli

Nel nádherný věcičky :wink:
13. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahoj Žofi, děkuju za pochvalu, Bery tobě taky. Je to škoda, že si nemůžu nic osahat a koupit sama. Tak mi to alespoň mamka poslala sem, abych se mohla kochat.

Před tímhle těhu jsem se těmhle věcem obloukem vyhýbala (drásalo mi to srdce), pak jsem si řekla, že začnu až po 20. týdnu. No ale od 14. týdne jsem tady, tak mám smůlu. Budu nakupovat až s Kubíčkem, my to doženeme. :slight_smile:
13. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Holky, my máme ve hře víc termínů..to není vyloženě sraz, ale takovej minisraz mamin na MD :wink: už to domlouváme snad rok, tak uvidíme kdy bude :wink:

Neli, krásný věcičky :dizzy_face:

Sanu, vabničku jsem kupovala v Baby centru a měla jsme plastovoý lehátko, ale jak jsme psala..použili jsme ho 2x a pak koupali na ruce..je to lepší :dizzy_face: Po Sebamedu měla Anetka alergii :wink: nejlepší je pro tyhle malý mimi Weleda :wink:
13. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
sanu:já zas nedám na Sebamed dopustit,používám jenom ten,Weleda je strašně navonena,po ty se Tygr osypal,takže to je fakt individuální,každýmu mimi sedne něco jinýho...
13. srp 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
holky čus celej den mám plnou hlavu toho jak to zase budu zítra štelovat tak snad už to zvládnu lépe :wink:
Luci tak Anetce rostou stoličky viď to teplota někdy bejvá. Chuděra tak ať je jí líp..
Neli věcičky moc hezký :slight_smile:
13. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
Sanu v porodce nám doporučili Weledu měsíčkovou na koupání a moje doktroka zas Weledu nemusí, je to fakt názor od názoru....
13. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
jo holky Vašík na minisrazu spal asi 15 minut :grinning:
13. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Sanu Sebamen u nás nevyhrál.U nás to byla Nivea byl na ní méďa a infadolan.. a ve vaničce jsem měla tu látkovou podložku a pak už jen plínku i
13. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
Jé tak Luci už viděla Vašíka :wink: no jo 15min to poteboval okouknout tetu a Anetku :wink:
13. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
Nelčo no super, vidíš už se ti to začíná hromadit :grinning: :wink: Tak se tam stavím hodi očko až se budu nějak pohybovat ve městě, ale asi to v nejbližší době nebude, protože má být teplo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Holky díky za názory. Jsem si teď vzpomněla na olejíček Aviryl (?) ten krásně voněl že jo...

A já mám dneska trochu cukání, že si udělám trochu krupicové kaše............... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gab neboj, normálnlě to odpočítej, bodni jehlu hluboko co to půjde, zmáčkni, chvilinku podrž uvnitř a vytáhni a je to. Zvládáš to zatím dobře :wink:
13. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
Neli... první vlašťovky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sanu... píšu si, další nedostatkové zboží :angry:

Žofi... Váša už nebude jenom spát :wink:
13. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
no Sari, tak si představ kdybych přijela do těch Pardubek na sraz :grinning:
13. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
Nelčoo jsi tu ještě??????

Sar ty máš dupačky??????????????????? Jsem říkala, že se naprdnu a objednám ještě ty polodupajdy. Ale je na prd, že nemaj rozepínání mezi nožkama, no ne na prd, ale asi je jednodušší rozepnout patenty.........
13. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
Žofi... a co dělal po patnáctiminutovce?????????????????

Sanu... Aviril moc nedoporučujou... že vysušuje a alergizuje... já mám taky Weledu :wink: A dupky mám... na doma. Ty polodupky jsou v poho...
13. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.