• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ano, jsem tu Sanu. :slight_smile:
13. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
Taaaakže.

Ti nappíšu dnešní výsledek v poradně.

Glykemie nalačno: 3.98 po snídani: 6,45
glyk Hb: 3,1% z 30.7.

A dneska mi napsala KO po 3 týdnech a UTZ chce taky po 3, tak se 24. musím domluvit u Dobrka.
13. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Sar ach joooooooooooooooooooooooo, já se na něj začala těšit.... :frowning2: Já si asi pamatuju tu vůni a vím, že jsem to milovala.
A nás tím určo taky patlali a jsme ok :sweat_smile:
No tak ho při nejhorším vyzkouším a třeba nám bude vyhovovat.....

A voní ta Weleda?
13. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdu si udlat něco sladkého. Asi tu kaši
13. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Sanu, zcela vzorné výsledky. Máš velkou pochvalu, dej si kašičku, můžeš v pohodě. :wink:
13. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
holky nemáte některá osvědčenej a rychlej recept na buchtu s tvarohem.Vařím už na zítra zas nepůjde celej den proud :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
No Nelu tak proč mě tam chtěěěěěj??? Mám cukrovku vůbec??? :grinning: :confused:

Krupicová kaše byla sen, trochu cukru jen do mlíka posypat skořicí a polít máslem, no byla to lahoda :dizzy_face:
13. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Gab s tvarohem neeee, jinak bych měla.
13. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
Sanu... glykémie máš pěkný :wink: ... Hele, já se Avirilem patlala celý těhu... A olejíčky mám asi 3 a krémy na opruzeniny taky střídám...
13. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Sar a voní ta veleda?
13. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
sanu tak mi něco hoď snad to snihnu zamíchat než dopeču kuře a večer mě čeká žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Gab, tak to máš v IP :wink:
13. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
Sanu... jemně voní...

Gab... ty dnes vydudáš snad všechnu elektriku :grinning: :grinning: :grinning: ...
13. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Gab jsi měla nakoupit housky a udělat svédské stoly a bylo by to :wink:
13. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Gab, tak snad bude buchta chutnat. Ale nedá se na ni nic zkazit, je lehoučká....

Nikdo nikde.

Sar dík za info.

Dneska se loučím, jsem ko, musíme ještě s trhačema a pak do hajan.

Zítra budu tak paaaaaaaaaaaaaa
13. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Sanu díky moc :wink: :slight_smile: jsi hodná a rychlá , buchta celkem jednoduchá jak je to na hrnky tak to beru díky :wink:

No zítra bude studený kuře a chleba :wink:
No a já zase dumám zítra píchám 190 a to je ta čárka mezi 225 a 150 a tam píšou cca 175 takže nastavím tuto míru :confused: je to tak????? pže mi to sestřička pořád opakovala tak nevím :confused: :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Tak jsme doma, vykoupáno, nakrmeno, uspáno, bez řevu!! Nechápu. V devět vytuhla (no jasně, zkoušet ji uspávat o 2 hodiny dříve proti jejímu rytmu je asi kravina, takže teď to budu nadále směřovat na devátou :wink: )

Sari, nezříkej se toho! Rozi to mailem zrušila, že ještě počká - s tím souhlasím, má čas - takže za 1666 Kč je stále volný prostor k nákupu :wink: Připomínám, kdo jde na sraz a chtěl by něco z: www.branakdetem.cz :wink:
13. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Sanu, medvídci jsou přece hezký, ne? :wink: My máme s medvídkama i čepičku :grinning: :grinning:
Vanička máme po manželovi, nekupovali jsme, kyblík máme nový a Anežka si ho už oblíbila, takže vanička se vrací tchyňce do sklepa. A měli jsme látkovou podložku, dále se doporučuje plastová, ale není dobrý ten molitan, špatně se udržuje (prý) a hlavně se v něm drží mikroby (říkali v porodce). Seba Med neznám, já nedám dopustit na tu Weledu :wink: A ještě Klorane z lékárny se mi zamlouvá :wink:

Bery, dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jen tak dál, devět zní dobře :wink:

Woblud, při stimulce se snad může, po transferu prý asi ne... ale, kolik je těhotných, co nevěděly, že v sobě nosí embrya a popíjely, braly léky, posilovaly, lítaly v letadle, jezdily autem a k moři apod. :wink:

Neli, pěkný začátek. To víš, že to doženeš, to pak bude radost nakupovat!! :wink:

Sanu, rozepínání mezi nožkama je základ! Žádný sundávání, žádný patenty na zádech, hele, fakt, neblbni... Ta manipulace s tím uzlíčkem není sranda... aspoň pro mě ne :wink: Anebo jsem tele, možná, ale co nemá mezi nohama rozepínání (nebo řadu patentů vpředu) to vyřazuju... :wink:
13. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
... kaši bych si dala hned, Sanusko, nedělej chutě... jaksi mi není dopřáno... začala řvací perioda... jsem to zakřikla. Už jsem tam byla čtyřikrát zastrčit dudlík, asi končím.

Přeju krásnou dobrou :wink: Jo, zítra máme setkání maminek, tak uvidím, zda se před tím ohlásím, nebo až odpol. :wink:

Gabi, nešpekuluj, píchej, to zvládneš :wink: nastav něco mezi :wink:

Sanusko, prosím recept, hrnový buchty miluju :wink: Už jdu :wink:
13. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahojda, vyzerá to na krásný den :wink: :wink: :wink:

Zdravím Evíka a Artep... :wink: :wink: :wink:

Dani... ohledně objednávky... napíšu ti večer, musím to prokonzultovat s manžou... možná bych vzala tu Manducu, v září jedeme do Kérkonoš, tak by se šikla... Určo se ozvu :wink:
14. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
dobré ranko..

razíme s Vašíkem do města a péšo, protože maminka potřebuje schodit madla lásky :grinning: no možná se trochu popovezeme MHD..

Sari no pak už jsem musela drncat kočárkem :dizzy_face:
14. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Bré ranko :slight_smile:

Dneska jsem pěkně vyspalá, komáři se záhadným způsobem z ložnice ztratili, hic nebyl, tak se mi spalo jedna báseň :sunglasses:

Jdu dočíst.
14. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Tak dočteno,

Dančo, tak si musí Anežka procvičit hlasivky a zrovna jí to vychází na večer asi :sweat_smile: Já vím, mi to pak připomeneš viď........... :grinning:

Gab jak píše Danča, moc nešpekuluj, nastav to mezi a bodej. Kor když to nemaj takhle vymyšlený, na to je asi teda Puregon lepší, tam je to na tom peru jasný.
Pak písni jak buchta dopadla, až ji budeš dělat. Teda jestli splnila očekávání :wink:

Sar hezkej den jo, zase bude odpoledne teplo :angry: No aspoň mi bude schnout prádlo. Manža přijede až večer, tak mám klídek na fackování, tak chci všechny přebraný hadry vyprat a něco uvařit.

Zofi, tak hezký procházení po HK :slight_smile: Bude to spojené i s nákupy? :sunglasses:

Ty podložky jak jsou pod miminka když je přebalujete, normoš koupím v drogerce???????????????????

Dančo jdu poslat recepis na tu hrníčkovku :wink:
14. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojda tak jsem se probrala. Madona byla super, ale organizace stála úplně za h..... Do metra jsme se dostali v pohodě. Dorazili jsme ke vchodu a tam to začalo. Organizátoři nic nevěděli, nic jsme neviděli kde ta brána je přes ty lidi. Pouštěli skupiny po 10, takže jsme tam stáli asi 3,5h než jsme se dostali dovnitř. Pak to organizátoři totiž vzdali, protože viděli, že to jinak nestihnou do začátku. Aparatura perfektní. Hrála dvě hodiny a fakt se mi to moc líbilo. Ale má neskutečný svaly. Nohy jako kulturista, ruce taky a břicho má samé buchtičky. No mazec. Někdo chodí do práce a ona do posilovny

tak to je tak vše :grinning:
14. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Přeju krásný páteční den :slight_smile:
omlouvám se, že jsem se nenahlásila, ale ve středu večer pohotovost né z mého rozmaru, nýbrž super jobová zvěst od bývalého :angry: :frowning2: , takže s bolestma tvrdnutím do špitálu :unamused: , tam okamžitý příjem, který jsem po vyšetření odmítla :pensive: , pan dr. nás sice trochu prvně děsil, ale po všech prohlídkách řekl, že nález je zcela normální, dal prášek na uklidnění a nařídil odpočívání.

Sanu, jsem si vzpomněla na tebe, že když jsi chtěla špuntovou vidět, tak se ti pak něco přihodilo a taky jsi musela jet do špitálu. Tak já už teď budu sekat latinu a nic nepřivolávat, pěkně poslušně si počkám až do kontroly :sweat_smile: :wink:

Dabli, jéé na Madonnu bych jela hned, ale ten šrumec kolem mi stačil jen ve zprávách, ale závidím :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Sanu nebo Šári, hodíte mi prosím pro zajímavost do IP ten váš seznámek s věcma
14. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Jsem zpět z pávení...

Very... zrovna jsem na tebe myslela, že jsi tu dlouho nebyla... no sim tě :astonished: :astonished: :astonished: !!! Hlavně, že jste o.k.!!!
14. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Very proboha :astonished: :astonished: :astonished: bývalý má pořád vztek? Hlavně odpočívej :wink: bude zase dobře :slight_smile:
Dabli, sice to není můj hudební žánr, ale jsem ráda, že se Ti líbila :slight_smile:
Holky, děkuji za rady, slupla jsem takovou menší půlku, no možná skoro třetinu, jak se mi to podařilo uloupnout, nahřála si to, schrupla a bylo dobře - paralen doma mám, ale to by mě vůbec nenapadlo, doma jsme si vždycky brali paralen na teplotu a brufen na bolest :sweat_smile:
14. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Very no sim tě!!!!!!!!!!! Tak hlavně, že je špuntě v pořádku!!! Jo jo lepší se na KO nesoustředit, ono to docela uteče........

Já za chvilku vyrazím, pak se stavím za Neluš a pak budu lebedit doma.

Very do IP mi napiš maila, pošlu ti seznámky, že ti z toho budou oči přecházet :grinning:
Ale až odpol jo.
14. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Woblu... Paralenem se zásob :wink: :wink: :wink: .. to je jediný, co v těhu budeš moct... :wink: :wink: :wink: (Mimo to, Brufen se nemá půlit :wink: )
14. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.