• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Žofi... :dizzy_face: ... a co manža? Je nablízku, kdyby už???
1. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
zofi bez se natahnout, potrebujes nabrat sily :wink: ja verim, ze to das, nejsi zadne tintitko. Tak drzim palce rodinko.

Miso ahoj! Nee, ja jsem teprve 7DPO :wink: Ja mam dokonale 28 dnove cykly, tak uvidim kolem toho nebo podle BT :slight_smile:
A kam do Kanady, je tam neco zajimaveho? Mne by lakaly hory :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
manža je hoďku od HK momentálně....
1. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
tak jsem spatky, byly jsme se podivat na kamosku, vcera ji pustili ze sanusu, soupali ji vajecnik, protoze ho mela uplne vzadu schovanej tak kvuli stimulaci aby mela vic vajuch ji ho soupal miroslav dopredejc...
zofiku tak uz, jo? :dizzy_face: ty jsi ale holka sikovna a zvladnes to levou zadni... :wink:
to bude dnes napinavej den... :sweat_smile:
miso a kde jste koupili ty letenky? ja koukala na letenky a malem me umyli kdyz mi to vyhodilo cenu a to jsem koukala na tu kretu... :confounded:
1. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
jo a very je dnes prvni den v praci, na ultrazvuk ma jit az kolem 3-4teho, ale maji tam vstupku, tak nevi co budou vse kontrolovat... :sweat_smile:
jinak sanus ofiko v pardubkach pro pacientky az od zitra... :wink:
1. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Žofi, mo moc držím pěsti a myslím na tebe...jdeme s Anetkou ven, tak kdyby si náhodou jela, přeju radši už ted..seš statečná holčina a zvládneš to :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Zdarec sanusky,
po delší době jsem přišla na vás zase hodit oko a koukám, že je tu tak dlouho očekáváná chvilka :wink:
Žofi, tfuj, tfuj, tfuj, držíme s Kubíkem palce, ať to jde jako po másle a Vašík se konečně koukne na svět :wink:
1. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Woblu do Toronta, manžel tam má příbuzné, chceme projet okolí a když bude time, tak třeba do New Yorku nebo Washingtonu, uvidíme

Soni, letenky nám to našlo na Student Agency, mají nejvíce letišť, Praha, Vídeň, Mnichov

Z Prahy let sice přímej, stál 18 500tis a z Mnichova necelých 13tis, rozdíl jak blázen
1. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
mě ted vytočila baba vyblblá, slepice, že jsem jí na ten mail vůbec odpovídala, kuna jedna zděšená :angry:
1. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
miso tak tam jsem taky koukala a nejniz jsem se dostala na nejakych deset a pul, coz mi prijde prilis... nebo mam divne predstavy?
1. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Soni jen za letenku?? to je hodně
1. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
jj, zadala jsem tam sebe a malou a i za tu mi vyhazovalo poplatky i kdyz vsude pisou ze do dovu let zdarma... :confused: proste konecna cena se vysplhala na deset a pul... :confounded: to radsi pudu pesky... :angry: :grinning:
1. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
no ona Kréta je normálně drahá, ale za jednu letenku mi to přijde dost

jsme před pár lety letěli do Londýna platili jsme za oba 10tis a to byly letenky dražší
1. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
tak jsem asi divna a neumim hledat... :confounded: asi to necham na nekoho kdo tomu rozumi... :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
a kdy tam chceš letět ono záleží jestli je to v sazoně nebo mimo
1. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Soni já našla za necelých 9tis, zadala jsem datum začatek července
1. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
miso az v zari, driv nez bude blondynce pul roku bych to neriskla... :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Předávám info od Žofíka:

"Mám poslíčky cca po 5ti minutách, měřím si to. Tak jsem si na chvíli lehla..Infošky budu podávat takto..."

No, mě se to na poslíčky zdálo dost pravidelné a vkrátkých intervalech, tak jsem Žofi písla, ať raději cinkne do porodky, případně, ať se hned vypraví- stejně by měla zítra ráno nástup...
1. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Tak a já skočím do obchodu a pro Kubajze do školy...Kdyby něco nového, písnu to sem :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahoj holky, jé koukám, že Vašík už se chystá a jeto pořádnej chlap :wink: .Žofíku neboj moje mamka to taky dala, rodila bráchu 4,5kg a dala to v ve 35 letech.
moc moc držím pěsti ať vše prbíhá tak jak má :wink: :wink:

Evi a co tvoje holky???Se tam už taky na sebe tlačej, ještě tak týden a budou ok a můžou se taky klubat viď.
1. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
týýýjo, tak Žofi držíme pěst a maju díky na infošky :grinning:
1. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
žofíku tak tfu,tfuj, tfuj :wink: :wink: :wink:

holky já bach taky tak nejradši někam jela :sweat_smile:
Manžu chytli poldové kousek od baráku, se to na nás všechno nějak lepí :stuck_out_tongue_closed_eyes: 2 body v čudu a 1000,-
1. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Hoj, jdu dočíst :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Soni tam je stejná cena, je to od Smart Wings na Student agency
Tak jsem tu.
Žofi, mooooc držím pěsti!!!

Holčiny, volala mi kámoška, před hodinou porodila holčičku, koncem pánevním, v Ústí nad Orlicí. Je to její druhé mimi, takže věděla, do čeho jde, prý to bylo naprosto v pohodě, dokonce lepší, než první porod hlavičkou (před dvěma lety). Žofi, přeju, ať to zvládneš taky takhle v pohodě!
tak koukam vse je na dobre ceste, zofi si plete poslycky a kontrakce :grinning: tak si myslim ze za chvilku tady mame sanusaka :grinning: :grinning: :grinning:
miso juknu tak, ale asi to necham az dorazi sestrenka :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
žofík myslím na tebe neboj vše zvládneš jsi silná holčina.. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
... si taky myslím, že po 5 minutách to nejsou poslíčci... Tyjo, tak Vašík bude třeba ještě dnes! To by byla bomba!!!! :wink:

No, jdu něco dělat, chtěla jsem jet ještě k babičce do domova důchodců, ale už asi dnes nikam, budu čekat na Žofi a v Borohrádku se stavím zítra.... ráno zítra jedu za kámoškou (má ročního chlapečka), měly jsme tam jet s tou, co dnes porodila... tak jedu sama a jsem tomu ráda... horší je, že už jsem v té partě na řadě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale stejně, je to bomba, tak jen ať ty dobré zprávy pokračují... :wink: :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
žofikovi jsem psala, at jede do porodky, pokud to má pravidelný :wink: tak uvidíme...po 5 mniutách to už bude rychle
1. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ty vogane, Zofka tfuj tfuj tfuj, ale teda poslíčci po 5 minutách budou asi tak zvané kontrakce :grinning: A z 5 to může taky rychle skočit na 2 a tak...., tak snad je manža na blízku.... :wink:

Rozi se neukázala....

Agouš taky ne...

Very taky ne...

Já to mám pro dnešek skoro oběhané, tak jsem hodila nohy chvilku hore, zase se mi roztahuje břicho, tak ať má na to klid...

Počasí ok, tak by mohlo být až do podzima :grinning: Není hic není zima... vyhovuje mi to...

Jdu si pro nějaké krmení.
1. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.