• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sarii fákt, no vidíš, se ještě něco přiučím... a próč :confused: já ho půlím defacto pořád :sweat_smile: nejen půlím, dokonce si ho rozdrtím na lžičku a on zabere mnohem rychleji :zipper_mouth: :sweat_smile:
14. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Sar a proč se nesmí půlit????????????? Já teda když už došlo k nejhoršímu a vzala jsem si ho, tak jsem ho stejně nepůlila, ale zajímá mě to.

Já frčím zase něco koupit, tentokrát drogistického :wink:
14. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Sanu... pozdravuj Nelču!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Very... IP :wink:

Woblu... drtit :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ... Je to děsně agresivní na žaludek!!! Proto má potahovou "úpravu"
14. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
:confused: já myslela, že to je jen barva, oni totiž prodávají brufen už nadrcený v takových pytlíčkách, akorát to stojí majlant... :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
kuk tak si představte jakej je problém zakoupit paralen plus...obejdu 3 hradecký lékárny a prej jedině na recept :confused: , jsem koukala jak lázen :astonished: :astonished: :astonished: protože nejsou připoje ni na nějakej centrální systém do Prahy a nemůžou tam teda zadat data atd....tak jsem uspěla až na ve 4. lékárně na občanku....
14. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
oprava-blázen
14. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
Čavec

jdu dočíst.

Very máš to vše přeposlané :wink:
14. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
Ok to bylo rychlé :grinning:

Sari ona si to Nelča přečte, že jsem ji měla pozdravovat. Už jsem si to od tebe nestihla přečíst :grinning:

Nelča chudák zápasí se střevním neduhem, jak je chudák přepráškovaná, tak asi na ATB tělo zareagovalo střevní potíží :unamused: Bylo to na ní vidět, že jí není vůbec dobře......Ale snad se to už bude lepšit....

Sar já myslela, že se to stejně v tom žaludku rozpustí neeee :confused: :confused:

A dneska jsem pořídila přebalovací podložky (Fixies tak 140,- :astonished: 10 kusů), daj se sehnat i levnějc někde? Aviril olejíček (tu vůni jsem si pamatovala správně :dizzy_face: ) a na prdítko Aviril proti opruzeninám.
Jsou to malá balení, tak když nebudou špuntové vyhovovat, tak to vyplácám na sebe :wink:
Vlhčené ubrousky Pampers sensitive (měli to už v té umělé krabici za 79,- tak jsem to vzala).
A jedný žůžovo bílé dupajdy od Nelči :dizzy_face:

Tak jsem se vypsala, a jdu pověsit prádlo a dát píct králičí stehna (ani nebudu psát kolik stály!!! :astonished: )

Budu jukat.
14. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
Sanu, ty jsi teda nákupčí :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
Zofi to víš, když je člověk doma a je přijatelné počasí, tak see to nakupuje. Ne jako vy když jste chodily do práce.. to bych neměla nakoupeno ještě ve 37tt, bych byla totál bez energie. :confused:
Takže takhle pomaloučku polehoučku je to pohoda :wink:
14. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoooooj, tady bylo mrtvoučko... stejně bych delší dočítání nezvládla...
Anežka v noci mizerně spala, zato teď to dohání přes den, jsem zvědavá, jak to bude dál. A při tom jejím spaní jsem se vrzhla na uklízení, vaření a pečení - šneky z listového, zítra máme akci. A taky tu mám žehlení, nestihačka... ale co už :slight_smile: Jdu dočíst :wink:
14. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahojda holky,volala jsem do sanusu,jak se vyvíjí,tak mi řekli že to je na známku dvojku,předešlí IVF jsme měli jedničky.Je mi do breku a to jsme měli za tu dobu nejlepší sperma,tak to nechápu.Při odsátí jsem se ptala ,jestli by mě kdybych chtěla zavedli pro jistotu tři embryjka,páč už nejsem nejmladsí přece jenom bude mi 35 let a třetí IVF,to mi řekl,že to probíral i s doktorem a že nejsou pro,že jsem drobná a co kdyby náhodou ... a dnes mi řekl, že možná tři zavíst by nebylo od věci at s manžou zapřemýšlíme.Jo a ještě mi říkal at nejsem smutná,že je to jak ve škole známkování a dvojka ,že jde.Holky podařilo se někomu se známkou embryj dva otěhotnět?????? Moc vás prosím napište mi váš názor, jestli by jste šly do zavedení 3embryj. Transfér mám naplánovaný na neděli v 8.30h.
Všem přeji nádherný večer, mi ted jedem za známejma na kolaudačku baráku,těším se ,aspon přijdu na jiné myšlenky
14. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
Dabli, Madona má svaly? To mě překvapilo, já tohle moc nesleduju, ale zrovna ke jménu Madona mi svaly nejdou :grinning: :grinning: A taky nemůžu pochopit, jak si to na megakoncertě viděla, dalekohledem??

Very, hlavně, že si v pořádku!! Opdočívej, stojí to za to :wink:

Žofi, to už jsem slyšela, paralen bez receptu, ale paralen plus jen na recept. Přijde mi to absurdní, ale je to tak.

Sari, to s tím brufenem je zajímavé, já ho nepožívám, ani doma nemám, ale taky bych spíš tipla, že je to barva, než že by se to nemělo drtit a půlit kvůli žaludku :confused:

Sanusko, weleda voní tak, jako my jsme voněly, když jsme se jako děti opalovaly a mamky nás mazaly. Fakt, ten měsíčkový krém konkrétně. Vzpomeneš si na mě, si myslím, že si tu vůni pamatuju :slight_smile:

Bery, opět kámoška z Nymburka - z embryí kvality 1* a 2 má dvojčata. Tak netruchli, bude to dobré! A rozhodně ať Ti zavedou tři, riskla bych to :wink:

No a já jdu na ty šneky. Večer kouknu. Užijte si pátek :slight_smile:
14. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
beryku, já bych tě podpořila, moje embryjka byla pěkná, mi bylo řečeno, žádné vynikající atd,a výsledek :dizzy_face: takže hlavu vzhůru....
14. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
Bery já bych do třech piškoťáků šla. Měla jsem to tak v plánu, kdyby se nevydařil ani 5. KET.... :wink:
Takže ode mne, máš určo podporu a prst nahoru :slight_smile: A přeju moc štěstíčka, jo a kvalitama jedna nebo dvě se nezabejvej, zjistila jsem, že v některých centrech vůbec nevědí (pacienti) že nějaká jednička nebo dvojka existuje..... :wink:

Zofi jak ty ve městě?? Pokoupila jsi něco?

Dančo copak máte za akcičku, že děláš šnečky, jestli můžu být tak zvědavá :sunglasses:

Já peču králičí stehna k tomu brambor a kyselé zelí a už to tady voníííí :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
jo jo Sanu,vzala jsem útokem lékárnu a 1 bodyčko v Tescu a hamáníčko....a teď řeším zimní fusak, pač všude píšou že pak výrobce nestíhá, tak ho asi koupím teďka už...
14. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
kočky kdepak jste? jsem tu sama samotinká :frowning2:
14. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
pěkný podvečer kočky :slight_smile:

my byli na nákupu v Globu, no co tam se dělo, je tam někdy klid???? :grinning:

Sanu, ty jsi nákupčí, ale ono to chce skládat kupičku ke kupičce, protože je toho požehnaně.

Nelča chudák střevní potíže :confounded:, drž se holka, ať tě to brzy opustí a jste s Kubíčkem v pořádku :wink:

Sari a Sanu - děkuji za seznámky, jsem se u něčeho i pobavila :grinning: , ale doufám, že až otevřeme s mamkou postel, tak tam najdu spousta věcí, tak se zaměřím víc na tu technickou část a drogerii :wink:

Beryku, netruchli, my měli nejhorší sperma za celou dobu snažení a otěhotněla jsem :wink: , někdy horší - a mnohem kvalitnější, budu ti držet pěstičky a zkus 3, nemáš už co ztratit ne :wink: :dizzy_face:
14. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
Žofi, takový problémy kvůli paralenu plus??? si snad radši půjdu taky koupit do zásoby

jdu hodit spršku a pak mám celý večer televizní program, nožky nahoře a Angeliku a pak Aféru Thomasa Crowna :grinning:

všem hezký večer, kdybych už nenačíhla

a zdravím Evču, kdyby nakoukla a přeju hodně sil a trpělivosti
14. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
Žofi, nejsi tu sama, já jsem (občas) taky tu :wink: Právě baštím smaženici :dizzy_face: Tchyňka přinesla houby, mňam :wink:

Sanu, akcička, grilovačka na zahradě - jsme 4 kámošky ze střední, ty tří úspěšnější už "jedou v dětech druhé kolo", takže mají sedmiměsíčního kluka a dvou a tříměsíční holku, pak naše Anežka, všichni manželé, bude nás celkem... 8 dospělých a 7 dětí, z toho 4 kojenci a 3 starší raubíři. To bude mazec. Takže po obědě u tchyňky (poslední víkend šestinedělka, poslední víkend jsme se nechali pozvat) jdeme na zahrádku a budem pařit :dizzy_face: nealko :grinning: :grinning:

Neli, přeju brzké uzdravení.

Věrko, pěkný televizní večer :wink:
14. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Já jsem si vychutnávala to králičí stehýnko k večeři :slight_smile:
A jako dezert jsem si dala broskev, podlehla jsem.

Fusak jsem vzala u toho Emitexu, je ok :wink:
S paralenem je to teda mazec, to je takovej chaos ve všech lékárnách?

Very jo jo já radši postupně, kor když ten den funguju, tak toho musím využít, protože jak nejsem fit, tak mi to většinou ani nepřemejšlí a to je docela potřeba, když nakupuješ na špuntě... :sweat_smile:

Dani smaženici týýýjo, já bych si dala asi bramborovou polívku s houbama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Počkeeeeeej oni rostou houby???????????????????????????????????????????????????????????????????????????!!!
A akcička zní naprosto úžasně, to si určo moc užijete. To s maminama aspoň všechno pěkně probereš.... :slight_smile:
14. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jsem tu...

Sanu... myslím, že s houbama to žádná sláva nebude...

Žofi... a jakej fusak budeš pořizovat? A jak má Vašík místa v korbičce?

Beryk... nesmutni :wink: vidíš, co ti holky vyjmenovaly případů...
14. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky,jé Beryk tak to jsme stejně mladé :slight_smile: ,držím pěstičky i dvojka se dá opravit tak třeba zítra za jedna,já osobně bych se bála do třech jít,ale je to jen tim,že mám bohužel sama zdravotní problémy,takže pokud se na to cítíš tak proč ne,odvážným štěstí přeje. :sweat_smile:
My budem zítra taky slavit,grilujeme prasátko,společnost tak 25 lidí tak doufám,že se to vydaří.Jinak musím říct,že jsem se v práci ptala zda vědí co to jsou madla lásky a řeknu vám,že jsme se u toho řádně nasmáli. :grinning:
Neli,přeji ti lepší zítřek :wink:
Sanu ty jsi teda nákupčí,štěstí přeje připraveným,že.
14. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
tak třídím velikost 56 a zkusím to prodat, jestli něco někdo koupí....že já tupka toho tolik nakoupila :astonished:

Sari Emitex combi, modrej, za 1099 Kč ho maj na MMB

jo paralen plus, feťáci ho asi houfně zkupovali a takhle to dopadlo
:confused:
14. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
a vás zdravím všechny...

no Sari Vašík podle mě na zimu se už tam nevejde, bohužel :astonished:
14. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
kdepak je Luci, já mám pocit, že není doma, ale nic neříkala :confounded:
14. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Sari viiiď, pořád je spíš sucho..... :unamused: A já se tak těšila, že vyrazím na houbičky.
14. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Evíku a Artep, dvojčatovky, napiště nám tady něco....Evíku až tohle budeš číst, tak písni ju?
14. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Sanu... noo, vyrazit můžeš, ale BACHA na klíšťata...

Žofi... taky si myslím, že na zimu půjdeme do sporťáku... Modrej ti nebude ladit s kočíkem, nee?

Luuc je asi u rodičů, však říkala, že Anetku asi neoderve od klouzajdy...
14. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahojda-jen nakukuju perný týden v práci a dotoho ještě malujem postupně celej byt. :wink: Beryk já vůbec nevím že jsou nějaká embrya 1 a 2 atd přesně jak psala Sanuska nikdo to ani neví.S tím si vůbec nelámej hlavu ono někdy horší je lepší.Já měla vyloženě prý ukázková a kvalitní a nic no.Jinak jestli si necháš tři zavést tak hlavně aby to mělo nějaký učel než třeba dvě.Mě třeba skoro ani dvě nechtěli zavést nebo už mám děti/to aby nás pak asi nebylo doma hodně/.Woblu tak držím pěsti myslím že jdeš v neděli na KO vid.Já jdu v pondělí si nechat píchnout ten sajrajt nevím ani jak se to jmenuje. :wink: A Gab už začla tak at to jde a ono jde. :wink: Jinak zdravím všechny a jdu pofackovat chodbu.
14. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.