• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Žofi... očkování v úterý :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Bojim, bojim reakce...

Tak si tak říkám, že už se tu dlouho netestovalo, neobjevovaly // a nerodilo... :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
aha, a cos jí dala paralen čípek nebo panadol baby?
14. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Soni??? Nespletla ses??? Tys pila, nee???
14. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
cože, nechápu?
14. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
sarii proc myslis? :grinning: ale dala bych si... :grinning: ze jsem tady? neboj jenom na skok... :wink:
zofi poradila mi dr. koupit paralen cipky, a nurofen, ty dva se muzou kombinovat totiz, kdyz vycerpas denni davku z jednoho tak muzes dat druhy v ten stejny den... :sweat_smile: no dala jsem nurofen... horecka polevila ale stejne topila, a blila, no... a to jsme meli o mesic posunute prvni ockovani... si neumim predstavit tu reakci pred tim, to byla jeste vetsi drobek... :frowning2:
14. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
sarii už se zase začne:ted jsou prázdniny. :slight_smile: Tak já se taky loučím nebo bych tu koupelku fakt nevyklidila.Krásnou dobrou noc Všem :slight_smile:
14. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Hmm... už jsem vybavená... Panadol baby , Paralenový a Nurofenový čípky... pri sichr
14. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
aha, už chápu....

jo já mám takovej papír a tam je že od 3 měsíce se může paralen čípek a nebo panadol baby sirup....a nurofen až od 6. měsíce....a dole stojí že se navzájem mohou kombonovat...to jsme dostali v porodnici....
14. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jóóó, že jsi tady :sunglasses:
14. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Žofi... ty čípky se musej půlit nebo čtvrtit... podélně!!!
14. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
a proč Sari?
14. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
ja mam nurofen sirupik... jahudkovy, je to hnus preslazeny... :stuck_out_tongue_closed_eyes: zofi nurofen se muze od 4 kilo... :wink:
14. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
taky ho mám Soni...ale nechutnala jsem....
14. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
holky asi půjdu hajat,,,,,,Vašík spinká a on dlouho nevydrží, hladovec :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
zofi ochutnas neboj... :grinning:
ja jdu taky, papa
14. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Holky, jdu se stahnout... za chvíli je ráno, tak ať se vyspím...

Dobrou a klidnou noc
14. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
Hola, hola, sluníčko volá, vyskočte na pedálky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Koukám, že už tu zase kastelánuju :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahoj holky,

já včera nestíhala..byly jsme do odpoledne u našich..zůstaly jsme tam o den dýl, pže Anetka měla teplotu a nevypadala dobře, tak jsme s ní nechtěla někde jezdit :wink: ale včera už byla OK :wink: Jen má srajdu, takže zuby furt řáděj :rolling_eyes: už jí lezou měsíc a nikde ani nejsou vidět :angry:

Paralen a Nurofen se může kombinovat :wink: Když Anetka měla reakci na očkování v roce a půl, tak jsem jí dala Panadol a za 4 hodiny Nurofen na takhle pořád dokola :wink: V září jdem na přeočkování, taks e tý reakce zas děsím, pže byla 4 dny úplně KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bery, embryjka budou určitě ta pravá :dizzy_face: 2 je krásná známka :dizzy_face:

My jedem dopolko k našim na bazén :wink: vyfotím konečně tu houpajdu, je boží :dizzy_face: Anetku u nich necháme do zítra a my jdem večer pařit :wink:

Jo a zkoušíme zase nočník, sedí na něm, tlačí a nic a pak se vedle vyčůrá :sweat_smile:
15. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
bré ranko, á Luci se našla....aha tak Anetka pořád stůně, to mě mrzí...

jinak Sari vysvětli mi to s tím půlením, jak to myslíš?podle mě když je váha jak píšou, půlit už nemusíš ne?
15. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
no já Vašíka jsem uvozila na zahradě v kočárku, jsem zvědavá na jak dlouho a pak se asi pojedem podívat na chatu....
15. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
žofi, no nestůně..lezou jí zuby a vypadá, že ještě chvíli polezou :unamused: ty zuby jsou fakt děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas už jsou poslední, tak pak bude klid :dizzy_face:
15. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
AHoj :slight_smile:

Luci žije tak je to dobrý :wink: A ty zuby Anetce teda dávaj :unamused: Snad už to bude finišovat, když už vás to tak dlouho trápí.......!!!

Tak prášečky a sirupky pro míma to je ještě pro mě daleká budoucnost, tak tomu se zatím vyhnu, mám zatím co dělat s výbavičkou :sweat_smile:
Večer jsem vypisovala z těch seznamu tak nějak seznam co koupit, aby to mělo hlavu a patu, no je to ho ještě dost, ale nejvíc toho je z drogerky a zdravotních potřeb......

Dneska možná zajedem nějak hodit oko na tu vaničku. A něco k tomu ještě zase přikoupím..... ať to mám co nejdřív z krku.

Jdu umejt hlávku a nějak navečer juknu.

Užijte si asi zase slunečnou sobotu :wink:
15. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
chápu Luci....zuby mizerný :angry: ale zas jsou potřeba,,,,to nás taky čeká....
15. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Zdravím při sluníčkové sobotě :slight_smile:

my dnes měli zase krásnou "snídani v trávě" jsem přecpaná až do odpoledne, ale bylo to super :wink:
jinak je asi divný tlak, protože už od rána mě bolí hlava :unamused:

Luci, snad se brzy dočkáte a zuby dají pokoj, se nedivím, že se vám nechtělo cestovat, když Anetce nebylo dobře.Užijte dnes bazének, když se odvážím, tak možná taky využiji :grinning:

Sanu, tobě dobré pořízení při nákupech :wink:

A všem hezký den :dizzy_face:
15. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Gabi, kde jsi???? jak ti jde "píchání"? snad dobře kočko :wink:
15. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Žofi... s tím půlením čípků... to jen když ještě mimčo nemá určená kila :wink:

Artep... Amálce a Mikuldovi... vše nej k dvouměsíčninám...
15. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahooooj holčiny,

taky tak nějak nestihám. Šneky jsou upečené, ale ještě se mi vrtí jedna pračka prádla a pak teprv můžem vyrazit. Oběd u tchyňky a pak grilovačka. Se těším. Beru flašku vína, uvidím, jsme tam tři kojící maminy, tak když nám s tím chlapi pomůžou, tak bychom ji třeba načnout mohli, si říkám :wink: Musíme ty naše kočky (Barunku, Madlenku a Anežku) taky zapít, to přece není výsada chlap, si říkám.

Zkusím dočíst :wink:
15. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Houby moc nerostou, ale tchyňka má kolegyni, co bydlí dost na horách, a má tam svoje místečka, takže já mám už pár let přísun hub bez práce :wink:

Sanu, Weleda třeba v Rosmanu nebo na netu. Lékárny (aspoň u nás) ji mají draho :wink:

Žofi, taky už vyřazuju velikost 56, Anežka roste jak z vody :wink: ale já to nechávám na druhé... a ještě něco mám rozmyšlené, pokud budu podruhé rodit a mimi bude normálně hlavou, tak si dám epidurál. Není důvod se nechat trápit. A ona ta noc před porodem nebyla nic moc a to jsem se do rána otevřela jen na 3 prsty, epidurál se prý dává při pěti prstech, takže i s ním si ten porod člověk užije až až, si říkám...

Jo a dnes jsme spali do 9,30, huráááá, no, poslední krmení v 11 večer, pak ve 4 a v 7, ale pořád je to pohoda :wink:
15. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile:
tak jsem právě přijela z lesa a po 2 hodinách sbírání mám 4 houby. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No nevadí ,ale na bílou omáčku to bude. Já vím , že ted moc nerostou ,ale přesto mě to do lesa tak táhlo, že jsme s kámoškou vyrazily jen tak na čumendu. Doma se mi samozřejmě smály. :grinning: :grinning:

Dabli- Madonna musela být opravdu dobrá slyšela jsem na to samou chválu. Je fakt, že je jak proutek ,ale na mně až moc vymakaná.Dře opravdu jako kůň na té své fyzičce. Kam jste měli prosm tě lístký??????????????????

Dani- já dám vědět až budu mít přesný čas volna , teď zas nějak nestíhám. :wink:

Bery- já bych si dala určo zavést 3 embrya myslím ,že se tím nedá nic zkazit. Přeju ti moc štěstíčka.
15. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Luuci- veselá příhoda s tím nočníkem ,se musím smát jak Anetak sedí a pak se vyčůrá vedle. :sweat_smile: :sweat_smile:

Weledu jsem dlouho používala jako kosmetiku a byla jsem z ní naprosto unešená. Hlavně denní krém z pravých květů růže je opravdu něco bombastickýho.

Jo mám holky děsnou radost ,že manžu vzali na VŠ do těch Pardubek, tak jsme to řádně spolu oslavili. :sweat_smile: Včerá jsem měli zrovna 5 let výročí svatby tak se to akorát hodilo.
15. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.