• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
čusík kočky, všem moc a moc děkuji za názory, jsem moc ráda , že koník existuje,můžu se tady z toho hezky vyslintat a podělit se o to s vámi,jste moje sluníčka :wink: Já jsem zatím rozhodnutá pro 3, ale .....,miláček mi řekl,že to nechá na mě a podpoří mě pro co se rozhodnu, a hned mi potom řekl at pořádně rozmyslím a nezapomenu na to co mi řekli po prvé,když by úplnou náhodou se všechny 3 zabydleli(a s našim štěstím by se vůbec nedivil),že by to moje asi tělo nezvládlo. Já bych se spíš bála finančně, přece jenom trojčátka,ale k dvojčatkům se modlím už pár let. S naší kvalitkou embroušů si myslím, že tři zavést optimální a věřit, že aspon jeden se uhnízdí :sunglasses: . Ted v zadku mám vrtuli,uklízím ,peru,vařím,abych až se od zítra budu válet doma nezahnila :grinning:

Luci s nočníkem to máte zážitky :grinning: :grinning: :grinning: Snad už je Anetce líp ,zuby děs a běs

Žofi užij te si to na chajdě :sunglasses:

Sanu náš nákupčí,at seženeš vše podle svých představ :wink:

Very snad už hlava dala pokoj a máš pohodu

Dani at se vydaří grilovačka a oslava holčiček,koukám ,že je to u vás samá ženská :wink:

Agi houbařko ahoooj ,gratulka k výročí a manžovi k přijetí. Jakou VŠ bude navštěvovat?
15. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahij holky venku krásně jdu kouknout co nového?Vidím jen, že Beryk bere rovnou tři embroušky jasně je to na tobě a hlavně je větší šance :wink: Moc moc držím pěstičky ať máš ty vysněný dvojčátka :wink: :dizzy_face: Zítra už pro ně pádíš??

Holky no a já zas ráno píchala tak nevím snad to dělám dobře en nechápu, že když nastavím 190 a vytáhnu ten vršek, proč tam mám 225 cvakne mi to teda tak 4-5 :confused: :sweat_smile: tak nevím jinak to zvládám snad dobře jen mě bolí hlava je mi na zvracení a mám mírnou motolici a cejtím břicho z obou stran, jinak OK, takže jsem už žádnou buchtu nepekla pže na to nemám energii :sweat_smile:
15. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
Sári s Márinkou co dnes provádí te? :slight_smile:

Woblu zítra ti držím pěstičky ,at folikuli mají správnou velikost a vše je v pořádku :wink:

Gab myslím na tebe , určitě už ses zajela a pícháš v poho, kdy jdeš na KO?
15. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Agi zdravím dvě hodiny a čtyři houby :confused: no aspoň byla hezká procházka po lese :wink:
Luci ty zuby teda Anetce dávaj :angry: a noc jste měli teda krušnou..

sanu a tebe už trápí porod ?Však ono to letí jak ďas viď :wink: neboj ona si malinká poradí i pomůže :wink: a jak radí Žofi nepanikařit a tlačit :wink: :grinning:
15. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Jo jo Bery píchnout mi nevadí a ani to nebolí jen to nastavování asi blbnu :sweat_smile: na ko jdu zítra tak se nechám znovu proškolit :wink:
15. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Jéééé ahoj Gab,Jo jo zítra v 8.15 jdu pro ně :wink: . Já jsem taky cejtila břicho,čím víc píchání tím víc a byla jsem jak praštěná palicí :grinning: ,hodně utahaná.Myslím, že pícháš dobře při 190 asi mi to taky minimálně 4 cvaklo a jak jsem to vytahovala viděla jsem tam i hodnotu 225. V kolik tam zítra budeš, já v 8.15h
15. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Bery v 9 hod mám zatím UZ :slight_smile: tak uvidím co mi tam narostlo :confused: budu na tebe myslet si piš, to ty už budeš mít embroušky u sebe :wink:
15. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Gab hodně štěstíčka ,at je pěkná úrodička :wink:
15. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
beryk- do mražáčku něco bude viď?????? Budu na tebe moc myslet holka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

gab- no to víš, teď nerostou, já jsem prostě chtěla jít do lesa a řekla jsem si , že prostě něco najít musím. Ta pravá sezona teprve příjde. Zase je v lese moc sucho. Až zaprší vrhnu se na ně.V září vždy vozím z Deštnýho 2 plný přepravky. :sweat_smile: :sweat_smile:

bery- manža jde na fakultu ekonomicko- správní. Obor ještě nemá rozhodnutý.
15. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
gab- ať máš hoooooooooodně vajíček. :slight_smile: :slight_smile:
15. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
Gab, Beryk čus...

My nic moc neprovádíme, na pohodu. Ráno prochajda do obchodu, vaření, zase prochajda a teď jsme venku na zahradě... ve stínu je úžasně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Bery... už zítra :dizzy_face:.
15. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
Agi, přesně, dle houbařské předpovědi, budou reje v září :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mimochodem, manža je dobrej, že se dostal :wink: . Počkej, to teď bude samý šprtání a študýrování :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahojda, tak jsme nechali dcérečku u našich a chystáme se na večer :wink: At si jí užijou, dneska je teda děsná :rolling_eyes: asi jí fakt trápěj ty zubiska :angry:

Agi, týjo manža je dobrej se školou..i že se dostal, ale hlavně, že se na to vůbec dal :wink: já už jsem se úplně zapomněla učit :rolling_eyes:

Bery, tak zítra je velký den :slight_smile: držím pěsti :slight_smile:

Gabi, držím taky pěsti na UZ :slight_smile:

To je super, že se tady začíná zase něco dít :slight_smile:

Na houby už se taky těším :dizzy_face: před 3 týdny jsme nšli 6 hub za 3 hodiny :sweat_smile:
15. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
ahojdy tak bery at je zítra transfér v pohodě :slight_smile: a dvojčátka jsou jasný :grinning: cejtím to v kostech :dizzy_face: , a co zbydou určitě i do mrazáčku né :slight_smile: kdyby náhodou
ahoj agi tak co omajda už je hotová :slight_smile: z těch poctivě nasbíraných houbiček :slight_smile:
gab tak at je na utz hodně folíků :slight_smile:
sari klídek a pohoda, to je supr :slight_smile:
luci to je trápení s těma zubama, ale ono to přejde :wink:
15. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahoj všem,
kdepak holky, těhuvlnu začne beryk :wink: a my se pak přidáme,to bude mazec :wink: a stejně je fajn, že se to tak hezky rozjelo :wink: držím palce :slight_smile:
Gab, já se cítila ok, břicho bylo citlivější den ode dne. Dnes mám poprvé břuch pěkně vyvalený :sweat_smile: ale jsem ráda, že tam něco roste :slight_smile: Na zvracení mi není, ale teď jsem poprvé odmítla vstávat z pozice v leže :grinning: Tak na zítra samé dobré zprávy, jasný :wink:
Agi, ty jo, 5 let, to je paráda, gratulace :slight_smile: a manželovi na vš pevné nervy!
Maminy užívejte pěkného počasí :slight_smile:
15. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:

Nákupy jsme denska vynechali, jsme se zasekli u mamky, jsem šla s ní a trhačema na prochajdu do lesa (je tam asfaltka), tak jsme se krásně prošli.
Manžu mezi tím potrápilo auto a když pro mě přijel, tak utekly 3 hodiny a na nákupy jsme se vyprdli.
Tak jsme v Globu dali obědo véču a já koupila aspoň froté prostěradla do postýlky (zelené a béžové).

Večer budu sama, tak kdyby jste tady někdo byl.... :wink:

Luci dneska užijte pařbu :sunglasses:

Gab zítra teda KO, jsme moc zvědavá a držím pěsti!!!

Bery pro piškoťáky, taky moooc držím pěsti!!!!!

Woblu a kdy jdeš ty na KO?????

Agi bílá omajda ňaaaaam, taková trošku nakyslál????? Je to ona? Ňam!

Dančo co grilovačka, daly jste si s mamkama vínečko, nebo jste zůstaly u rychlejch špuntů???? :grinning:

Já na zítra udělám Gabči piškoty se zakysanou smetanou se těšííííííííííííííííííííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
Jak já to dělám, že mám pokaždé takovej obr příspěvek :rolling_eyes: :sweat_smile:
15. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
Sanu, zítra ráno na osmou, ale s Gabčou ani berykem se neuvidím - jdu do HK :wink: prý se na mě jukne Šilhán ,jen co skončí s vizitou :slight_smile:
15. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Jo jo jo Woblu, dík za upřesnění, to víš, jsem vypadla ze cviku, tak dlouho tu nikdo nepíchal, netestoval...... A teď jste 3 najednou :dizzy_face: :grinning:

Jdu dělat ten studenej dlabanec sladkej.

Pak zase budu.
15. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahojda-tak Beryk na zítra držím pěsti :slight_smile: Woblu a Gab Vám též :slight_smile: Já jdu až v pondělí na osmou si nechat píchnout to nějaký pigáro.Woblu a nebolí to že ne. :wink:
15. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
Tak já mám dobrotu na zítra připravenou, jsem zvědavá jak jsem to uvařila. :slight_smile: To bude mít zítra cukr radost :grinning: :grinning:

Všechny užíváte teplého večera?
15. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Andi, nebolí, neboj - je to jako Pregnyl, píchnou Ti to do zadku :wink: Já dostala Decapeptyl, předpokládám, že ho budeš mít taky :slight_smile: po něm mi vůbec nic nebylo, jen se mi spozdila ta ms...
Sanu, no jasný :sunglasses:
15. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Hmmm... kde je vás víc??? Se holky ulejvaj, nee???
15. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
No já nevím, asi holky užívaj dokud to jde :wink:

Já okoukávám Weledu, přebalovací podložky, tyčky do uší................. na neetu..
15. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Aaaaaaaaaa k tomu ucucávám meltičku :wink:
15. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Sanu... zítra fotíš, nee???
15. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
Sar nene až příští týden. Fotím po 3 týdnech :wink:
15. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Sanu... už bys to mohla zkracovat :wink: :wink: :wink: !!!!!!!!!!!
15. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Siss tu taky dlouho nebyla, asi má doma P :wink:
15. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
15. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.