• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
soni: toho medvídka nevim, jestli mají v lékárnách..já se na to nikdy neptala :wink:
15. srp 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz
Sar, ono není proč, páč to břicho fakt trochu povyroste tak po těch 3 tejdnech :wink:

A už se těším, až začne pondělí nový týden, od dneška od oběda mám nějak zvláštně rozpoložené hormony a zítra to určo bude pokračovat, protože budu od odpol do večera doma a má bejt teplo...... :rolling_eyes: Kdybych aspoň mohla nějak dávat dokupy pokojíček nebo prát na špuntovou, ale nic není hotové......
Chjo to zase bude den.
Uuuuuuž ať je pondělí :dizzy_face:

A Nelča má zase čípek kratší, včera měla horečku i krevní testy má nějaké horší, zítra jí zase budou sosat krev..... no nic méně, asi bude ležet a ležet :confounded: Tak na ni myslete holky
15. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Soni vypadá to vynikajícně, tak až budu moct hooodně sladkého, tak zkusím :sunglasses:
15. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
sanu snadne, docela rychle a fakt uzasne takove lehoucke nadychane... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
siss no ja se prave ptala tady a ani vyrobce neznaji... :sweat_smile: ale uz jsem poprosila dancu... :sweat_smile:
15. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
soni: no tyhle věci ještě moc nejsou k sehnání, jenom na netu :angry:
15. srp 2009 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz
no jo no, co se da delat... :sweat_smile: jenom otravovat v lekarnach, ptat se a oni to treba casem objednaj... ale tady je ze i kdyz nemaj tak ti radi vse co chces objednaj, ale tohle neznaj ani tu firmu... :unamused:

maminy co rikate na tohle do sportaku? bude mi chybet ze tam nejsou dirky na popruhy? :sweat_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25099091
15. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
soni: to bude, páč jinak ten fusak klouže jako prase :wink:
15. srp 2009 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz
siss prave toho se bojim, ale vypada ze tenhle material neni zas az tak klouzavej... :sweat_smile:
ale jinak se mi hrozne libi... :dizzy_face:
15. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Tak se tady něco málo probralo a už jste mimo pc.

Tak vám přeju brou klidnou noc a zítra pa.

Já jdu studovat dál.
15. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj holčiny,
tak jsem se nějak zasekla na té bráně k dětem a objednala věci asi za dva a půl tisíce... Čtyři plínky a nějaké drobnosti k tomu. Už se moc těším, až to dorazí. Jenže jak tu zkoumám internetový obchod, nestihla jsem dočíst koníka. Zkusím to. Čekám, až se malá vzbudí, nakrmíme a jdem spát. (hezký plán, jen abych nečekala do jedné :grinning: :grinning: )
15. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
rychnov: osobně ty IB nedoporučuju, hodně protýkaj..ale zas někdo je spokojenej, tak to je třeba vyzkoušet..kdyžtak je prodáš hned :wink:
15. srp 2009 ve 22:57  •  2 děti  • Odpověz
Tak zítra je velký den pro Bery - držím MOC palce!!

Gab, Woblud, přeju jen ten nej výsledek kontroly!

Agi, jasně, ozvi se. A gratuluju k výročí.

S co čte, objednáno. :wink:

Sanusko, grilovačka byla moc fajn, užili jsme si, nakrmily jsme a došlo i na víno :wink: A dokonce i na koupání v bazénu (ještě do středy beze mě, ale do té ledárny by mě stejně nikdo nedostal :wink: ).

Sis, jaké myslíš IB??

A to už si přečtu zítra. Přeju krásnou dobrou :slight_smile:
15. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
rychnov: itti d-lish snap in one..psala jsi, že sis je objednala ne? :confused: Doufám, žes to byla ty :wink: plínka je sice krásná, fakt štíhlá...ale kdo má víc čůrající dítě, tak je věčně durch :unamused:
15. srp 2009 ve 23:10  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno, kde jste kdo :sweat_smile:
KO dopadla dobře, máme 8-10 ukázkových folikulů (největší 14 mm), pak nějaký mrňata... Takže jsme byli ujištěni, že stačit to určitě bude :slight_smile: Dneska jsem zase píchla 225j a zítra ráno mě zase chtějí vidět, předpokládaný odběr čt-pá. Už se mi nechce ani sedět, obdivuju všechny, co si na stimulaci neberou neschopenku :sweat_smile:
16. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Woblu pánečku, tak super, a to tam většinou je ještě nějakej folík schovanej.... :dizzy_face: Tak super!!!! To víš, máš tam víc matroše teď, tak to bude tlačit, ale vydrž holka vydrž. UTZ ještě nebyl nepříjemnej????
Mě se teď už taky blbě sedí delší dobu na židli :grinning: Takže ono to je z jednoho do druhého :wink:

Ještě Gab infošky a Bery už leží s piškoťákama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já se teď probrala, tak jdu poslat něco do žaludku.

Bude dneska hic, tak si ho všechny užívejte, všem vyhovuje, teda krom mě a Danči :grinning: :sweat_smile:

Nějak juknu co budou psát holky....
16. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Dančo no tak to jste zvládli na jedničku, dětičky spolupracovali, vínečko bylo, no co přát si víc :dizzy_face:
16. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Dobré ráno,
Sanusko, máme stejný čas vstávání, nějak jsme dnes opět vydržely skoro do tři čtvrtě na deset, já v klidu, malá prděla už od čtyř, ale jak, tak jsem častěji vstávala vracela dudlík, ale šlo to... kojící kamarádka hostitelka to přehnala s kořením na steakách, tak se není co divit těm prdům... hlavně, že blbla se včerejším pečivem a co všechno nesmíme, aby to nenadýmalo, a steaka cítím ještě teď :grinning: :grinning: nejen já.

Woblud, krásný výsledek!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Siss, jo, jednu tu plínku jsem si objednala, velikost S, to máme ještě na pár měsíců (do 7,5 kg), uvidím, kdyžtak bude na druhé anebo ji založím a nebudu používat.

Přeju krásnou neděli, my utečem před sluníčkem do hor, tam snad bude snesitelně :wink:
16. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Dobré ránko,

my taky před chvílí vstávali :sweat_smile: Domů jsme přišli po 2. hodině a bylo to super...DJ nám zahrál český hity, tak jsme si zapařili :dizzy_face:

Woblu, super počet folíků :slight_smile:

Jak asi Bery? snad se ozve :slight_smile:

A co Gabi?
16. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
ahojky
koukam vsichni si vcera uzivali... :grinning: my taky... :grinning:
luci jukni na ten fusak, prosim, nevim se rozhodnout, moc se mi ale libi... :sweat_smile:
16. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj Soni, já bych ho bez těch děr na popruhy nekoupila :unamused: a nedaj se tam třeba nějak udělat, když se ti tak líbí?
16. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
no nad tim jsem uz uvazovala, to vis ze by to slo prosit a proriznout, ale je otazka kde bych si to mohla nechat udelat, na to chce lepsi sici stroj, je to dost silne... :sweat_smile:
ono pani psala ze ho mela ve sportaku a neujizdel ji, ze je vetsi a naducanejsi... ma tam i fotku s malou jak je v nem... :sweat_smile: a myslis ze by se neco podobneho jeste objevilo? ja mimac jenom objevuju, vy ho uz mate zmakli... :sweat_smile: a co cena? jde, nebo mam fakt jeste pockat... :sweat_smile:
kombinezky jsem objednala uz dve, jednu cervenou a jednu sedivou, a tohle no proste je tak hezky... :sweat_smile: :dizzy_face:
16. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Soni, mě by ani nešlo o to, že ten fusak sjíždí, ale ve sportáku jsem měla Anetku vždycky přidělanou..bych měla strach, že mi třeba přepadne,... :confused: určitě tam něco takovýho ještě bude, až půjde Anetka spát, zkusím tam mrknout :wink: cena je pěkná :slight_smile:
16. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
no jo luci to mas pravdu... ona karli je uz ted sidlo a opice zvedava... :sweat_smile:
ja chtela puvodne pravou ovecku, ale to je ted pro me silene drahe, ty emitexove se mi nelibi a tohle bylo hodne podobne ovecce... :sweat_smile:
no uvidime, skusim jeste taky poskoumat... :sweat_smile:
16. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahojda tak beryk už má asi po transferu co?

Agi fakt je madona dost vymakaná. Dani my byli od ní asi 50m a hned u nás byla plošná obrazovka. Měli jsme lístky za 1500Kč.

Jinak já jsem včera vyrazila s kámoškou po víc jak půl roce ven a není mi zrovna nejlépe. A to jdu na cvičák, tak na mě myslete.
16. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj Soni, ráda Tě tu vidím :dizzy_face:
Nakukuju, co Gab a Beryk :confused:
16. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
... taky nakukuju a ono nic :confused:
Tak my jedem :wink:
16. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj zdarvím :wink: tak jsem po kontrole a vypadá to tak, že v pravo mám cca5 foliklů a v levo 7 na kontrolu a na krev jdu v úterý zatím prý reaguju dobře tak uvidím jak to půjde dál :confused: na odběr asi tak čtvrtek pátek se zozhodne v úterý a píchala jsem prý správně jen to asi moc řeším :sweat_smile: Zvládnout to budu muset sama páč manžel zítra odjíždí a bude to opět ze zamraženejch.. tak uvidíme...

Jinak na tebe Bery myslím :wink:

Holky já jsem z toho nějaká mimo a brutálně utahaná a ta hlava je teda příšerná normálně ji někde zahodit a jít :sweat_smile: Prý to bude asi nervama a brašule jde na operaci s nosem a dutinama :frowning2:
16. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Holky co ta Neli nás zase děsí :confused: Neli prosím tě držte se s Kubíkem po kupě co to jde moc moc na Vás myslím ať vše zvládnete :wink: :wink:
16. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Gabi, super výsledek :dizzy_face: jen tak dál :wink: co je s Nelčou? jsem nic nenašla :confused:
16. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahooooooj holky,jsem doma,ležím nohy hore a ukecávám embrouše,at se hezky zabydlí a zůstanou :sunglasses: . Embryolog mi řekl,2enbrya jsou na známku se zavřeným okem na jedna mínus,třetí na dvojku a zbytek špatný trojka,čtyrky, s doktorem se domlouvali a jsou pro zavedení 3.Tak mám tři :sunglasses: . Dalších 6 embroušů, bohužel nejspíš zanikne,ani jednoho nechtěli zmrazit, s tím, že jim nechají ještě jeden den a kdyby se náký zlepšil, tak mi zítra zavolají a zamrazil by se a zaplatila bych to až pak. Věřím, že už zmrzlinky nemudu potřebovat, no prostě ted to musí dopadnout :wink:

Woblu supeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gratulka ke krásným folikulům

Gab taky nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!At ti je líp,bráškovi držím pěstičky ,at mu vše dobře dopadne :wink:

Neli držte se,myslím na vás
16. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.