• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Bery, super...držím pěsti..sněhuláčky určitě potřebovat nebudeš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: lež a nic nedělej, at te doma manža obskakuje :slight_smile:

Už to s Nelčou vidím :pensive: chjo, ta si teda "užívá" :frowning2: Tak se s Kubíkem držte
16. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Luci dík, a kdy si jedete pro Anetku?
16. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Bery, naši nám jí dopolko přivezli :slight_smile:
16. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Luci a co zuby , už jí daly pokoj?

Jdu si dát obídek, máme králíka na zelenině.
16. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Bery, no řekla bych, že je to pořád stejný :unamused: snad už brzo vylezou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrou chuť..my měli smaženou mozzarelu a hranolky :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Luci čavec, teda klouzačka s houpajdou je naprosto luxusní, by se z ní nechtělo ani mě :grinning:
A smažená mozarelka a hranolky hmmmm, panečku to zní diedtně :grinning: A smažená mozarella? Nikdy jsem neměla, není to bez chuti? Asi ne když to děláte.... :wink:

Gab no super, pěkná nosnice a vidíš, děláš vše jak máš, jen škoda, že manža nemůže s čerstvým matrošem.... kdy se vrátí??? Ale tak to nebude takvoej rozdíl asi co....?
Bráchu daj určitě dobře do kupy, držím pěst!

Bery, tak teď polehávat, ale všeho s mírou........ :wink: Takže pozítří nebo třeba i zítra bych jim už ukázala pomalinku jak vypadá vaše bydleníčko, kam se můžou těšit...... :wink: :grinning:

Venku je hnusně hicno fuj, ale odpol musíms s trhačema, tak přemejšlím, kde je nějakej lesejk nebo nějaká stínová cesta......... :confounded: :confounded:

Já si vypsala seznam co ještě pořídit, tak už budu jen přemejšlet jestli jsem něco nezapomněla, ale v těch seznamech je fakt snad všechno.......

Jdu natáhnout hrb.
16. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
hoja hoja, jsem zvědavá na Beryka. :slight_smile: :slight_smile:

Luuci- 6 hub za 3 hodiny to je lepší než mi. :grinning: :grinning:
Sanu- jojo houbová bíla a trochu nakyslá. Teď jsme jí měli k obědu a houbičky kráááááásně stačili.

Woblud- jsem na něho taky zvědavá jak to bude zvládat, ale držím mu palečky moc. Jo a pět let po svatbě to už mi fakt připadá jako věčnost.

Holky teď tu bude těhu vlna jak jak se patří. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Sanu, co prosím tě ještě nemáš? Mě přijde, že furt něco kupuješ :sweat_smile:

jj, jak píše Agi...Bery začne těhuvlnu, přidá se Gabi, Woblu, Míša,... :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
tak jsem to přelouskala
Bery- mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc držím vše co mám.
Woblud, Gab- holky to je super ,to bude vajec jak o velikonocích. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky všechny na vás myslím ať to dopadne na jedničku a pak se snad už přidám i já. :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Venku je hic a já chci jít k vodě jenže manža si včerá trochu dal a teď se mu nechce na sluníčko. No né trochu ,ale docela dost si dal. Mám pocit, že kolo které vedl spíš vedlo jeho. :confounded: :confounded: :confounded:

Dabli- tak to je dobrá cena lístku za takovouhle podívanou. Ceny některých lístků se prý pohybovaly dost vysoko až okolo 5 000kč.
16. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Zdravím Vás , už jsem zase tu a na příjmu. Peru a vařim a vytírám a . . . prostě tu mám binec. Za chvíli se jdu učit, jak vyhazovat věci, o kerých si myslím, že je někdy použiju nebo obléknu :sweat_smile: :sweat_smile: ale nějak se nám ty moje krámy už nevejdou ani do baráčku. :frowning2:
Jdu dočítat, co se tu děje a hlavně dělo, je toho určitě tolik!!! :slight_smile:
Jsem hlavně zvědavá na stimulantky a možná už i embryonosičky :wink:
Dani-přečtu si ihned mail, děkuju.
16. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Luci téééda, Anetka se má,nádhera :sunglasses: . Jo a smaženou mozzarelu to jsem nikdy neměla,musím vyzkoušet. :wink:

Sanu hezky si dáchni,já jdu taky lehnout :slight_smile:

Agi nojo po opici na sluníčku nic moc,natlemilajsem se kolo vedlo jeho :grinning:
16. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
A ještě Andi :grinning: Krásné zprávy :dizzy_face: Hlavně se holky opatrujte, Šilhán mi dnes 3x zopakoval, že nesmíme nastydnout nebo chytit nějaký bacil :pensive:
16. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
rozi ahoj,jak bylo na chajdě? Jo s oblečením to z nám,vždy začnu u chlapa třídit, to je rychlovka,ale jak přijde na moje věci je to záhul se s tím rozloučit ...... :grinning:
16. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Woblu chytnem jen těhotenský bacil :wink:
16. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Bodejť, nejsme přece žádní chcípáci :grinning: No ale ty hormony, řeknu vám, dobře blbnu - tak třeba půlku oběda jsem si postupně vykydala na triko :zipper_mouth: :sweat_smile: No alespoň že to mám na co svést :grinning:
16. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
holky tady to teď teda jede to bude fakt vlna :wink: Holky bolej Vás některou ty vaječníky jak mě já teda nemůžu ani nohama šoupat :sweat_smile:
Bery tak teď už jen polehávat a čekat na štěstí a ono přijde uvidíš :wink: :wink:

holky tak zvládáme to na jedničku :wink:
16. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Luci téééda koukám Anetka má krásnou klouzajdu s houpajou to si tam libuje :slight_smile: A jak se tam vyblne viď :wink:
16. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Rozi to jsi jak já s tím tříděním pětkrát triko otočím než ho vyřadím, víš jak co kdybych ho ještě někdy potřebovala :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahojky Beryku! Tak ať se pořádně zakousnou!!!!! Brouku fakt jen polehávej a maximálně posedávej3-5 dní. Já ležela fakt ty 3dny furt a pak jsem zas jen seděla a učila se na ZK. Nic nedělej a nech se obskakovat-fakt! Držim všechny palečky co mám!!!
Woblu-krásný!!!!!! :dizzy_face:
Gabi-vidíš, jak jsi píchala dobře :grinning: a to ses bála. Škoda, že ten manža jede zas fuč. :unamused:
Holky-já měla víkend, včera jsem si vytáhla klíště z nohy :frowning2: a dnes mi mamka vyřízla na ksichtíku takovej nárusteček, tak mám flastr na obličeji :grinning: a za chvíli mi přijede Pepíček z vody a bude se mi určo chechtat. Připravuju mu řízečky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: vepřové i cuketové
Jinak do lesa nedoporučuju teď fakt chodit nikomu, jsou to mrchy agresivní!!! :rolling_eyes:
Tak jdu zas něco dělat a budu průběžně nakukovat. :wink:
16. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jsem tu,
jdu dočíst... večer jsem to zabalila brzo a rano jsme hned po snídani jeli na Hrádek. No a teď prochajda lesem... tak už jdu číst, ať vím, jak Beryk, Woblu a Gab pochodily :wink:
16. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Tak jen nakukuju.

Luci já spíš o tom pořád jen melu než nakupuju :sweat_smile: No a hadříky teda bych řekla, že mám, ale tím to končí. Co se drogerie týče a zařízení pokojíku a všeho kolem míma potřebného mám defacto velký kulový, je toho na A4 když jsem to sepsala dohromady z těch seznamů co mi poslala Nelča.... :sweat_smile: :confused:

Dneska nebudu, manža jede na otočku pryč, tak nás vyklopí u mamky a vyzvedne nás až někdy v noci... bo možná ráno....
Tak si s mamkou ogrilnu maťo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: A večer s trhačema, aby se vyvětrali.

Tak se zatím mějte, zítra nějak juknu pa :wink:
16. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Beryk, tak přeci jen máš 3... Paráda :wink: :slight_smile: :dizzy_face: !!!

Gab, Woblu... to máte nastejno :wink:

Luuc... tý joo, to je super mega Anetčina prolejzka :wink:
16. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
Pěkné nedělní odpoledne :slight_smile:
nakukuji co holky a jsou tu dobré zprávy :wink:

Beryku, tak tfuj,tfuj,tfuj ať se emboušci pořádně zavrtají. Pozitivní myšlení je část úspěchu, mrazáčky nebudou potřeba :wink: :dizzy_face:

Gabi a Woblu, holky a vy taky super, to je úrodička :slight_smile:

Neli, tobě držím pěstičky, vás teda s Kubíčkem pořád něco trápí, tak se držte :wink:
16. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Luci, si děláš legraci s tou prolejzačkou :confused: , ta je božííííííííí, bych se taky sklouzla :grinning: , je fakt moc hezká, kde ji vaši koupili ???jestli to nen tajný, je bombastická :slight_smile:
16. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
holky já teda nevím jak se pak po tom transferu mám chova???Jako já jsem fakt akční v 9h vstanu a sednu si až ve 22h a to jsem teda teď měla honičku s tou zahradou...
To mi pak dají v sanusu instrukce ne???
16. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
Gab... první dny na polovičku polevíš, noo :wink: .
16. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Very a co byteček? Přeci jen... snídaně v trávě, zahrádka, bazének...
16. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
Jo Bery- zapomněla jsem ti schválit 3 embryjka, taky bych šla do nich, my o nich taky uvažovali, jen sice lehce, že bychom hned na poprvé zkusili 3, ale pak se vylíhly jen 2, tak to za nás tak nějak rozhodly samy a vidíš, taky zatim nejsou sněhuláčci potřeba. A jak říká Sarii, pozitivně. :wink:
Gabi-ty seš taky číslo, pak se budeš válet a žádný tvoje neustálý uklízení, vy tam už musíte mít sterilno, ne? To tvé bláznivé uklízení :grinning:
Jo, Dani, teď jsem z toho mailu zmatená, takže si je mám objednat až tedy v září a teď jsi mi do těch 1700,- nic neobjednávala? Já tomu nerozumím :cry:
Holky, prosím Vás, jak poznám, že mi tvrdne břicho? Má to bolet? Nebo si jen nahmatám tvrdo?
Neliku- holka jedna, ty se drž a Kubíčku, ty zůstaň jak přikovanej! Tfuj tfuj tfuj!!!
16. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
Gab, mě vaječníky zase až tak nebolely, jen večer před usnutím, ale zato poslední 3 dny cítím každý folík - včera jsem se ještě šourala, ale dnes vstávám akorát na záchod. Ne že by to bolelo, ale každý otřes je děsně nepříjemný - cestou domů jsem v autě proklínala každý kanál. Tak jsem se v obýváku obložila puzzle, křížovkama, notebookem a sem tam koukám na atletiku :grinning: S tím transferem nevím - asi dám na vnitřní hlas :slight_smile: jelikož do OPU se mi určitě vstávat chtít nebude, tak budu mít nejspíš ležení plný zuby, nicméně nic si neplánuju, budu se asi jen tak šourat po bytě a sem tam něco pošolíchám. Jak se říká, dítě si nevyležíš, ale člověk si chce být jistý, že pro to udělal maximum :unamused:
Rozi, já ráno při ďobání říkám manželovi, jestli na břiše nemám klíště a on, že to je rozdrbanej štípanec... no nebyl, klíšťák to byl, se divím, že mu chutnám.
Sarii, na Hrádku to je fajn :slight_smile: škoda že je golf tak zbytečně drahý a luxusní, docela bych si zahrála.
16. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.