• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Woblu, buď v klidu, ten můj by ho asi taky nepoznal. Jinak já měla bolavý vaječníky někdy po odebrání vajíček a taky pěkně obří, gže žádná sranda si pamatuju, ale za tyhle pocity teď na to začínám zapomínat :wink:
16. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahojda-tak Bery pořádně domlouvej :slight_smile: Gab no vidíš je to o.k. já se poprvé taky bála jestli to vůbec dělám dobře :slight_smile: Woblu paráda a folíků bude ještě víc.V kolik jdeš zítra do Sanusu?Já jdu na osmou. :wink: Luci ta skluzavka je nádherná uplnej ráj. :slight_smile:
16. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holčiny,

jdu dočíst při večeři.
Jen jsem zaregistrovala pěkný výsledek u Gabči - co já bych za to tenkrát dala, takže obě stimulantky zatím úspěšně, to je moc fajn!
A kouknu, zda se ozvala Neli, ta včerejší informace moc dobře nevypadala, ale věřím, že už je zas líp :wink:

Holčiny, prosím o názor, Anežka má už týden na obličeji vyrážku, jako krupici, po tvářičkách a na bradě, nelepší se to, pořád mažu, vším možným, řepík jsem zkusila, řeším jídlo a kde co a ono se to nelepší. Co s tím? Nesvědí ji to, nedrbe se, nikde na těle to nemá a je to znát po hmatu, ale když řve, tak to hodně vyleze a taky když jí je teplo, je to vidět víc. Nevíte, čím by to mohlo být?? K doktorce jdem ve středu, uvidím, co řekne.
16. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
dani tak my byli taky kazdou chvilku osypany,... pak jsem prestala poslouchat oblec ji, ma studene rucicky, zakry ji... a proste jsem ji min oblikala a je to lepsi, sice obcas v tom silenem vedru se jeste objevi ale uz min... proste teplotu skousej na zatylku, podle toho ji oblec vyzlec... :wink: proste my meli potnicky...
no uvidis co ti dr. rekne, kazdopadne se ji zeptej... :wink:
16. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Bery, pěkně odpočívej a hlavně mysli pozitivně! Jedno nebo dvě se určitě chytí :wink:

Gab - zahodit hlavu - dnes bych to řešila stejně. Jak mě hlava nikdy nebolí, tak dnes si to tedy užívám. Nevím proč, zkrátka mě bolí celý den, ale jak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi je to tlakem?? Třeba se z toho vyspím...
Gab, přeju, ať bráškovi operace dopadne na jedničku :wink:

Rozi, 15. tt :dizzy_face:

Agi, kolo vedlo manžela :grinning: , jsem se pobavila.

Luci, z klouzačky bych neslezla :grinning: :wink: Jé, já už můžu na klouzačku, to je fajn, to těhulky nemůžou :grinning: :wink:

Rozi, já jsem taky byla zmatená, zda to odjednat chceš nebo nechceš, tak jsem dala na svůj úsudek, že 15. tt je sice krásný, ale je brzo, a nic jsem Ti neobjednala. Však máš čas a po 20. tt začni zařizovat. Pak se třeba přidám já ke Tvé objednávce. Teď jsem si toho objednala víc pro sebe, ukážu, aspoň uvidíš, co chceš a co ne :wink:

Soni, díky moc za radu, že to má z tepla mě taky napadlo. Dík :wink:

Woblud, golf není až tak drahý a podle mě to není taková snobárna jak to vypadá. Je to fajn sport, pár dnů jsem tím strávila a opravdu to stojí za vyzkoušení :wink:
16. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Krásný večer všem.

Jen podám zprávy, jsem dost unavená.

Už nemám horečku, i krve se zlepšují. Ale mám pořád průjem a křeče ve střevech. Jím jen rohlíky. Kubík si usmyslel, že mi začne předvádět, co jsou silné pohyby a hlavně po celý den, on snad nespí. :confounded: A tak mě vytrvale kope do toho bolavého břicha.

Rozhodně nemůžu říct, že mám to těhuležení nějaké nudné. :unamused:

Jen doufám, že mladík vydrží ty nelehké podmínky a potáhneme to spolu dál. :wink:

Myslím na Vás a držím pěstičky všem. A moc děkuju za povzbuzování. :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Holky se musím smát... prej nemůžete ani šoupat nohama :grinning: :grinning: :grinning: ...

Rozi... hele, my ti plínky odzkoušíme a pak podáme reference, že jo Dani, Siss, Soni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Soni... co fusak???
16. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Dani-taky to někdy bývá z prášku na praní-vím,že používáš nějaký speciální, ale nejlépe bude, když se na to podívá odborník. Fakt. Kdyby mamka neměla dovču, tak tě na to pondělí - srazu objednám k ní. Držte se a radši bych to už ničim nemazala, ale na mě nedávej- nejsem DR. :unamused: Jinak-OK-počkám co vytáhneš na srazu a pak to po tom 20tt objednám a ty se přidáš, ju?
16. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Dani hele to je taková dětská vyrážka řekni doktorce ona určo něco napíše :wink: takový krupičky viď , to nic není to se vyloupe..
16. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
sarii ja leda tak na ctvercovky... :grinning: ale ja jsem s nimi fakt moc moc spokojena... :dizzy_face: i to zehleni prezi :dizzy_face: ju... :dizzy_face: hlavne ze je mlada spokojena... :wink:
fusak no vybiram vybiram, mam ted dalsi na obzoru, ale uz se nekdo zajimal, tak cekam jestli se ozve holka a napise mi jak je velky a jestli je volny... :sweat_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25066422 tenhle... :sweat_smile:
rozi mamka je dr.?
16. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
holky vypadá to , že se zahradou končím sotva ty nohy tahám a dejchat ani nemůžu, woblud to lehnu jak ty :wink: Ještěže mám už kluka velkýho a pomůže mi a na nákup dojede :sweat_smile: :wink:
16. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Soni... ten vypadá solidně a za dobrej peníz :wink:

Gab... a ty si nařiď odpočinek!!! Takhle by to nešlo!!!
16. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
sarii no jo, ale s mym stestim uz nebude volnej... nebo bude malej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Hojky, co se má cítit, když Vám tvrdne břicho? Poznám to? :frowning2:
16. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Soni, tenhle vypadá ještě líp :wink:

Rozi, já to poznala..prostě mi jakoby ztuhlo břicho..nebolelo to, ale cítila jsem takový ztuhnutí :wink:

Woblu, ten golf samotný opravdu není tak drahý..co se týče vybavení :wink: le pak musíš být někde členem a to už drahý většinou je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani, ta vyrážka může být opravdu z tepla, ale může to být taky kojenecký ekzém a nejlíp uděláš, když to ničím mazat nebudeš..maximálně doporučuju na jakýkoliv kožní problém miminek modrou indulonu :wink:

Nelčo, držte se :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Very, kde naši koupili tu prolejzku, nevím :unamused: ale jestl ito chceš zjistit, tak se zeptám :wink:
16. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Rozi... jak píše Luuc... cítíš břicho jako kámen, takové pnutí...
16. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
JO a připojuju se k těm, co jim začíná vadit vedro :confounded: už by mohl být klidně podzim :sweat_smile: ale z víc důvodů než jen, že bude přijemnějc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Roz, mě začlo tvrdnout břicho taky kolem toho 16.tt :wink: určitě to řekni dr :wink: napíše ti Magnézko
16. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Sarii, neslibovala jsi náááhodou nějaký fotky z dovči?? :wink: bych se kochla :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
luci ty se nakonec na to i tesis, co? :dizzy_face:
no skoda ze u toho nejsou ty diry, jinak se mi libil vic, ale tenhle je taky moc hezky... uvidime jak to dopadne... :sweat_smile:
ja teda klido jeste chvilku leto vydrzim... nebo teply podzim... ale teply... :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Soni, těším :dizzy_face:

Loučím se, jdu mrkat na sprint :wink:
16. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Luuc... jo, slibovala, ale taky jsem připojovala "strpeníčko"... Kovářova kobyla, víš... Fotky má v režii manža... snad někdy budou...

Já vám dám, že chcete podzim :angry: :angry: :angry: , vždyť za chvilku už tu bude :frowning2: !!!
16. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Děkuju mooooc, já jen že něco cítím, ale nechci dělat hypochondra :sweat_smile: zítra se stavim uDR. a uvidíme. Papa a dobrou děvenky.
16. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
sarii ja rikam teplej... takovy na tricko a sukynky... :sweat_smile:
luci aby se ti to nakonec nezalibilo a nesla i do tretiho... :grinning:
16. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Taky jdu zalehnout...
Dobrou všem.

Neli, myslím na tebe :wink: ...
16. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Soni, Luuc má v plánu 3, myslím, že to onehdá psala :wink:
16. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
no jo tak to je nejvyssi cas pokracovat... :grinning:
ja jdu do hajan, pa
16. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
Rozi, buď mi břicho vůbec netvrdlo nebo jsem to nikdy nepoznala (a to ani při porodu), ale já jsem trochu exot :grinning: :grinning:
Tvoje mami je kožařka? Hm... budu si pamatovat. Ale doufám, že to nebude třeba :wink:

Holčiny, všem díky za rady. Mazat nebudu, ve středu se zeptám dr. a budu ji míň strojit. Včera jsem slyšela dobrou poučku: když má mamka krátký rukáv, nepotřebuje miminko čepici. Jenže moje mamča to doplnila, prý nesmí foukat. Takže pěkná jednoduchá poučka je zas v háji :grinning: :grinning: Proč se děti nerodí s návodem k použití??

Přeju všem krásnou dobrou :wink:
16. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
dani klid to zvladnete a vychytate... :wink: ja cepicku davam ted jenom kdyz fakt hodne fouka, ale u tech prcku do 6tydnu to chce nejakou lehouckou mit... :wink:
a mas oblikat o vrstvu navic co mas ty... teda obrazne... :wink:
16. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.