• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
no nerikala jsem to :confounded: uz je prodanej :angry: ale nechapu proc ta teda ten inzerat vysi dal... :angry: :angry: :angry:
jinak bre ranko :grinning:
17. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
Dobré, je založeno na kráááásný den, paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Soni, fusaky ještě budou :wink: ...
17. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno,

my spaly až do 7:30 :dizzy_face: a venku už je pařák, tak za chvíli vyrazíme k našim :wink:

Soni, ty nejlepší fusaky schovávaj těsně před sezonu :wink:

Holky, s tím oblečením je to boj pořád :sweat_smile: už teda mín, ale někdy porstě taky nevím, jak jí oblíct nebo jí moc nabalím :sweat_smile: ale řídím se heslem, že by měla mít o jednu vrstvu víc než já :wink: samozřejmě ne, když je pařák :wink:
17. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ránko,

tak mám od 8 taky vyspáno, půjdu si nachystat na oběd a v 1 mám nehty, konečně :wink:

Rozi, může ti tvrdnout břicho, já kvůli tomu byla minulý týden na pohotovosti a ptala jsem se na to magnesko a dr. mi na pohotovosti řekl, že magnésko má cenu až tak od 20tt a dýl, tak nevím :unamused: , zeptám se na to svojí doktorky příští týden

Šári, co se týká bytečku, uvidíme tento týden, moc bych chtěla aby to vyšlo, ale jelikož můj bývalý je fakt střelec, tak nevím nevím :frowning2: a co se týká snídaně v trávě a bazénku, no trochu by nám to chybělo, ale vzhledem k tomu, že by jsme to k našim měli 4 km :grinning:, tak je ti jasný kde by jsme byli nalezlý :wink: :grinning:

všem hezký den, kdo může užijte si koupání
17. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
sarii ja vim ze jeste budou, ale tenhle mel barvicku, i kozisek... a cena byla fakt supr... :confounded: no ale mohla by teda zrusit ten inzerat kdyz uz ho prodala... :angry:
no jo no budu cekat a hledat dal... :sweat_smile:
my dnes razime na ockovani a uz bojim bojim... :frowning2:
17. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Soni, držím vám pěstičky, hlavně Karličce ať nemá žádnou blbou reakci :unamused: , ale ať je to v pohodě :wink: :slight_smile:

Luci, to je hezký že těšíš na podzim :dizzy_face:
17. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Soni, at nemá Karlička reakci :wink: My jdem v září na přeočkování MMR a taky se dost děsím rekace :pensive:

Very, užij si nehtíky :wink: co tě ten tvůj bývalý furt tak trápí? :angry:
17. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Luci, řeknu na srazíku :wink: a ta prolejzka je fakt moc hezká a zdá se že je na zakázku, protože jsem takhle pěknou prolejzačku nikde neviděla, tak proto jsem se ptala :wink:
17. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojha holky,všem krásné pondělí :sunglasses: .Šíleně moc se nudím a :wink: to se válím teprve pvní den, ještě dva dny vydržet,no v paneláku je to síla ,tyhle vedra.Včera večer ani nešell net.

Soni at holčičku včelička moc nebolí a jak píše Lůca nemá reakci :wink:

Woblu at UTZ dopadne na jedničku :wink:

Andi at te píchanec nebolí :wink:

Rozi at u dr. jen a jen dobré zprávy :wink:

Very a jak je tobě? At ti udělaj nádherný nechtíčky.
17. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Dobré ráno,
UTZ už máme za sebou, počty nevím, ale dostali jsme ujištění, že je vše tak, jak má být :dizzy_face: vzali mi krev, píchli jsme dalších 225 j a zítra mě chtějí zase vidět a rozhodnou se, zda už dáme pregnyl, nebo jestli ještě den počkáme :slight_smile:
17. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Woblu, tak super, gratulka, holky já vám tak moc přeju všem ať se to povede, ať je tu zase vzrůšo s testíkama :wink: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Woblu paráda,všechno jak m á být,už se to blíží :wink:
17. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojda-tak Woblu už se to blíží. :slight_smile: Woblu a myslím že jsem Tě u dr.zbystřila jestli jsi měla oranž.mikinu. :wink: Beryk-píchanec nebolel jenom to bylo nepříjemný a hlavně jsem byla připravená že je to do zadku a sestřička říká že je to do břicha.Tak do břicha. :wink: Jinak mám přijít až dostanu ms/jestli dostanu/a to mezi 3-7dnem.Nechápu.A pak UZ a pak stimulka jinak výsledky z imuna a hematologie mi řekl,že jsou nepodstatný ale že Anopyrin mi samozřejmě napíše.Taky nechápu.Ale hlavně kázání nepít moc kafe a nekouřit což já už přes rok nekouřím jenom manža jo.Jinak UZ v pořádku. :slight_smile: Jo a jak dr.tak pospíchal tak jsem pak i já pospíchala,že jsem normoš odešla bez injekce tak mi to až venku tuklo. :grinning:
17. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
... to mi neříkejte, že budu v 10 otvírat???

Tak tedy: kastelán Danča otvírá diskusi, kde jste kdo??? :grinning: :grinning: Výsledky kontrol, jak se cítí stimulantky??

My jdem ven.
Musím se pochlubit, podařilo se mi poslat fotky a (snad) mi přijde domů fotoalbum. Tak se těším. A zabralo to jen půl hodinky, stránky příjemně překvapily. A už jdu. :wink:
17. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
hmmmm.... se mi nenačetla stránka. Viděla jsem tam svůj příspěvek z večera jako poslední. Tak jsem za debílka po ránu :grinning: :grinning: :confused:
17. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Woblud, bezva výsledek :slight_smile:
Andi, dobrý, tak už se to rozjíždí, to je fajn :wink:
Bery, hajat, nebo spíš odpočívat. A přeju, ať Ti to utíká :wink:
17. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
kuk kočky..jdu vás pozdravit..včera jsme jezdili s Vašíkem po příbuznejch, no to jsme si vyrali den :grinning: ale zvládli jsme to....

též jsem za o malinké ochlazení, pač s prckem je to jen o potničky....no jdu vás dočíst,,,,,,
17. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Helou jen se hlásím že jsem se navrátila.

U mamky ok, grilováníčko taky.....

Mám tu neteř, tak budu tak trošku pommálu, ale snad to stihnu všechno dočíst..... Večer určo juknu.

Zatím pa a užívejte hicy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
17. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
A jdu dočíst... Byly jsme na zahradě :dizzy_face:
17. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Tak koukám, že tady se začalo vesele stimulovat a transferovat. Tak všem držím moc palce, aby to mělo zdárny konec. :wink:
Jinak těhulím to taky letí šíleným tempem, to je fakt rychlost.
A maminky s jedním prckem jsou akční jako vždy a ty se dvěma, ty asi teda moc času nemají, no není divu, asi mě to taky čeká.

JO, holky, chtěla bych se zeptat, kdy jste si kupovali kojící podprdu?
A kde v Pardubicích bych si ji mohla kouit za nějakou rozumnou cenu?
17. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Dani :grinning: :grinning: :grinning: ... jsi musela mít radost v 10 otvírat...

Very... to je pravda, je too kousek. Hmmm, a bejvalej by ti mohl dát pokoj, však už jste každý úplně jinde...

Beryk... užívej si váleníčka :wink:

Muchli... kojo podprdy mají všude, kde mají spodní prádlo. A jak sedí a tak, zjistíš až při kojení. Já jsem měla 3 a pak jsem si od tý nejlepší dokoupila ještě rovnou 2.

Sanu.. Kolik je neteřince?
17. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Jóóóó, abych nezapomněla... vše nejlepší Artepce k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Bože, já to snovám po kouskách, si vždycky na něco vzpomenu...

Manža mi sehnal DVD Něžná náruč rodičů... jak s dítětem manipulovat, chovat, nosit... holky,včera jsme na to chvilku koukali... to normálně děláme blbě :astonished: :astonished: :astonished:
17. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj Andi, no jó, to jsem byla já! To jsi na mě měla houknout! Já Tě vůbec nezaregistrovala... no jo, byl tam šrumec :slight_smile: Co Ti to píchla?
Dani :grinning: :grinning: :grinning:
Neli, 30tt už vypadá hezky :wink: jsi hrdinka, určitě to spolu doklepete do zdárného konce :slight_smile:
17. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Holky a kde v Pardubicích se nejlépe kupují podprdy? Já se musím přiznat, že jsem ještě nikdy v Pardubicích žádnou nekoupila, takže nemám ani o tom představu, kde jsou takové obchůdky za rozumné ceny.
17. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj Woblu já si nebyla na stopro jistá jestli jsi to ty. :wink: Co mi píchla?By mě taky zajímalo na protokolu/ale dívala se do něj/mám nějaký Depracitine nebo co to nejde rozluštit a sestra napsala Zoladex.A na ko jdu mezi 3až 7dnem ms.Jsem si myslela že jsou všechny dl.protokoly stejný.Ale začiná mě nějak pobolívat podbruch .By měli spát ted ty vaječníky ne ?
17. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahá, kde jsi seděla? Měla jsem tam i manžela, ten se tam tak začetl do ženského časopisu, že jsem ho pak přistihla, že mě drbe na hlavě jako našeho psa :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No já myslím, že všechny stejné nejsou, ale jaký je v tom rozdíl nevím. Ono totiž někdo si něco píchá už od 22DC každý den, nebo se používají stejné preparáty... já mám třeba na stimulaci Gonal a Gabča ho má taky, přestože má krátký protokol. Už se v tom začínám ztrácet - někdy neplatím nic a dneska jsem za krev vyplázla stovku :sweat_smile: Myslím, že jakákoliv reakce je teď normální :wink:

Sarii :grinning: hele všude kromě západní Evropy a Severní Ameriky s dětma dělají kaskadérský kousky a rozhodně nevypadají, že by je to nějak poznamenalo na vývoji :wink:
17. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj Muchli, tyjo, 31 tt! Dobrý :wink:
Podprdu na kojení fakt až po porodu! Já koupila jednu před porodem, to do porodky stačilo, a pak jsem dokoupila dvě stejné, protože byla fajn. Ale odhaduje se to těžko, měla jsem spíš kliku.

Sari, Něžná náruč rodičů je dobrá, mám knížku i DVD, některé mé kámošky říkají, že jim to naprosto změnilo (zklidnilo) dítě, ale jiné názory jsou zas takové, že se to nesmí brát tak vážně. Ono z klubíčka do zajíčka a si z toho za chvíli na palici... :grinning: Já to mám naštudované, ale nepraktikuju to prostě proto, že jsem levá, beru Anežku tak, jak umím, no....
17. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Woblu -já jsem Tě v čekárně taky nezbystřila ale až ve vnitř když jste vycházeli na tu chodbu tak jsem tam seděla a říkala jsem si že to budeš určo ty.Jinak v čekárně jsem neseděla stála jsem až v zadu skoro na tý chodbě jak se chodí ven páč manža si nechtěl jít sednout.Tak na zítra at je to o.k. a ono bude. :slight_smile: Nel držte se ještě s Kubíčkem :wink: Jo a Artep taky Vše nej k svátku at dětičky jsou hodný :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Dani... jo, jo :wink: . Už jsem si říkala, co to jsem za matku :astonished: .

Woblu... máš recht, nic se nemá přehánět :wink: A co ségra, se jí to taky blíží, coo?
17. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.