• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahá, tak to jsem Tě vůbec nevšimla :frowning2: :slight_smile:
Sarii, ségra má první termín myslím 23.9., takže se jí to už krátí. Je problémama zcela nepoznamenaná, takže nic neřeší a je v pohodě :slight_smile: Vídáme se tak obden, ale radši s ní řeším kocoura apod. :slight_smile:
Péťo, všechno nejlepší :slight_smile:
Dani, mně když si rodiče, tehdy dvacetiletí defacto puboši, jako první dítě přinesli z porodnice, tak mě položili na postel, rozbalili (oba mi do té doby viděli jen hlavu) a pak do mě všelijak šťouchali a sledovali, co budu dělat :grinning: O tom, jak mě nosili, si vůbec nedělám iluze :grinning:
17. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
ahoj :wink:

tak raní píchání jsem už v klídku zvládla :sunglasses: i tu obr injekci :sunglasses: zítra jdu na kontrolní UZ a už máme v mrazáku nachystaný spermoně :wink: Manžílek se polepšil morfologie 24 tak jsem zvědavá co moje vajíčka :confused:

Koukám už začíná i Andi tak hurá do boje :wink:
A ty Woblu kdy jdeš na odběr?? Holky a kolikátý den se tak chodí po odběru vajíček na transfar ????/ doufám , že to píšu dobře?/

Dani přihoď nové fota s Anežkou :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Woblu u našich to prý bylo podobně :grinning: rozbalili mě a prohlíželi a hodnotili rozdíl s mojí sestrou páč jsem byla druhá a uplně jiná :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Gabčo, šikula :dizzy_face: no paráda, manžel má fajn výsledek :wink: Na odběr jdu ve čtvrtek nebo v pátek, rozhodne se podle zítřejšího utz a výsledku z krve a podle toho buď dostanu nebo nedostanu pregnyl. Ve čtvrtek má manžel v práci audit, ale říkal, že tohle je prostě přednější, nicméně domluvili jsme se, že mě kdyžtak domů odveze mamka. Každopádně na pátek si vzal dovču, aby byl s náma :dizzy_face: Na transfer myslím za 3-5 dní, taky záleží, jestli má člověk nějakou tu prodlouženou kultivaci, ale to nechám na doktorech, zatím se tváří, že tomu rozumí :grinning:
17. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Gab... no dobrý!!! Máte pěkně nakročeno :wink: :wink: :wink:
17. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Artep, přeju vše NEJ :slight_smile:

Woblud :grinning: :grinning: asi jsme na tom tenkrát byly všechny děti stejně. Sedm dní v porodnici, dítě maminy neviděly, pak to přivezly domů a nevěděly nic. To musela být hrůza. Teď je zlatě :wink:
A doktoři se tváří, že tomu rozumí, to si mě pobavila :grinning: :grinning:

Gab, skvěle! :slight_smile:
17. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
hezké odpolko,
jsem doma z nehtíků, venku pařák, ale fouká docela :unamused:

Gabčo, superrrrr morfologie!!!!! tak to by bylo, aby nebylo, holky musí vám to klapnout :wink:

Woblu, to mě teda pobavilo s těma rodičema :wink: :grinning:
17. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
holky, tak teď projíždím diskusi o kočárkách a musím říct, že mi spadla brada, žádný není dost kvalitní :frowning2: , takže jestli dopadne dobře UTZ ve 20tt tak se začnu tvrdě zajímat a objíždět obchody, protože tohle je síla co o tom ty holky píšou a pak si vyberte, drahý to je a ještě nekvalitní :angry: :frowning2:
17. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
Very... tobě se líbil Implast Bolder, nee? Myslím, že zrovna ten je good. Ono se to nesmí tolik řešit :wink:
17. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
cusik holky ,válim se válim,nejhorší je ,že mám pořád hlad a něco bych zobala,musím se krotit, protože když se nehejbu,to by kila ....... Z laboratoře nevolali,tak do mrazáku nic není, ale já věřím a hladím si bříško a říkám jim at se hezky zahnízdí. :sunglasses:

Atrep všechno nej nej nej k svátku

Muchli pěkně to letí 31tt :slight_smile: ,s kojící podprdou nemůžu poradit,zatím žádná zkušenost

Gab morfologie nádhera!!!! Já jsem šla na odsátí ve středu a v neděli byl transfér

Nel s Kubíčkem myslím na vás držte se :wink:
17. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Šári, měla, ale po tom všem negativním co jsem si přečetla, nevím nevím :unamused: , jsem docela zklamaná, kritiritizují kde co, kdyby to byla jen jedna věc tak ještě, ale takhle...fakt netuším, byla jsem rozhodnutá pro implast, jenže s tím co vím??? jenže zase do + je to, že má velkou korbičku a my na zimu s fusakem to uvítáme :wink:

Beryku, hezky odpočívej a klidně si dopřej něco dobrého, musíš si ty prcky trochu rozmazlit :slight_smile:
17. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
Co je s váma??? Jste zkoprnělí teplem???
17. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
Sanusky no jo kde jste????Jo to je samá grilovačka, chatičky, koupání a kočárkování :wink:
Holky á překonala sama sebe oběhla jsem všechny pochůzky, poštu, spořku, knihovnu, cukrárnu, hračkárnu, pizzeri i ochoďák v jednom odpoledni :sunglasses: Abych měla všechno z krku a nemusela na to myslet až budu ležet :wink: Tak konečně hodím nohy hore a dám si 20. :wink:
17. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
čoveče Woblu to nám vychází nastejno :wink: hele a máš taky výtok :sweat_smile: na mě přišel od včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
Very, Implast Bolder 3 (model 2008) je naprosto skvělý. Jezdili jsme už i terény a nemůžu si ho vynachválit! Fakt. Na srazíku Ti ho půjčím na ozkoušení :wink: to mi řekni, na co si holky stěžují. Já jsem mluvila s jednou maminou (než jsem ho koupila) a byla taky nadšená. Jasně, mám doma montéra, takže jen co to vrzlo, promazal to, a fakt je to naprosto v pořádku :slight_smile:

Kdybych už nekoukla, tak sedím na balkoně a cucám vínko. Ale teď koupat, krmit, uspat, žehlit.

Přeju všem krásnou dobrou :wink:
17. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
všem stimulantkám držím pěstičky a všem potenciálním těhulkám též....já si ucucávám burčák, manža mi dovezl z Moravy-----a nám maminkám samozřejmě pevné nervičky a hodné dětičky....

cože se nám vůbec nehlásí Evík a Artep......
17. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
jů burčák, chuť by byla :dizzy_face:
my byli popřát ségře - Petře - k svátku :wink: což se u nás obvykle oslavuje obžerstvím :sweat_smile:
Gabi, docela jo, někdy mi zatrne, jestli jsem si necvrkla :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to nic, to bude plodný hlen :wink: jenom je ho trošku víc než normálně :grinning:
Veru, na kočárky jsem ještě ani neměla odvahu pořádně mrknout, takže neporadím :frowning2:
17. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Dani, Žofi... nebudou vám spát děti :wink: ...

Gabi... ty jsi normální nezmar. Umíš se válet?
17. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Sarri už to mám všechno z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zrovna vybíráme brambory tak vypadám jak největší nemakačenko v rodině, páč makaj jen staroušci. :sweat_smile: Je mi trapně no, ale co prdím na brambory chci dítě tak ať mi daj všichni klid...

Woblu tak to mi padl kámen ze srdce, že to nemám sama páč mě to taky děsí sem se taky lekla jestli nemám v gatích :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdu do hajan... dobrovolně a ráda :wink:
17. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Dobrou noc ,jdu zkusit usnout,pěně mě bolí podříšek.

maminy dnes ucucávaj ,cucaj vínko,to se bude spinkat :slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
bery to je dobře že bolí podbřišek.

Moc na vás myslím a držím všem pestičky aby se vám embryjka hezky vyvýjela a zakousla.
17. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
... balkon byl, ale bez vínka, já ho radši k jídlu, takže třeba zítra k obědu (po kojení) :grinning:
A jde sem bouřka, jdu to zaspat. Dobrou :wink:
17. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
ahojda, jsem opět gumička, ale zkusím dočíst, abych byla v obraze.
17. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Tak jsem dočetla,

CHtěla jsem na něco reagovat, hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Muchli podprdy nevím, netuším, možná to dětské centrum nad Jamalem, možná bude větší výběr....

Rozi břicho se mi "scvrkne" jak kdybych tam měla balon, je tuhý a jako by to táhne. Nic extra příjemnýho, ale bolestivé to není...

Very kliiiiiiiiiiiiiid, nic není nikdy 100% U všeho pokaždé něco najdeš, nebo někdo ti řekne že vše ok a někdo to totoálně zkritizuje.....
Takže dát na vlastní hlavu, zkusit nějká pozitiva a negativa třeba vypsat a co bude přo tebe nejdůležitější, tak dle toho pak zůžit výběr..... Já chtěla, aby se dal natáčet jak proti tak po směru například...... a plusy u toho byly, že v té ceně bylo už vše, že jsem nemusela hledat další věci k němu.... :wink: například.....
Já jdu na nehtíky ve středu :dizzy_face:

Sar neteři bylo v červenci 11, už je to slečna, nosí moje hadry co vyřazuju, má radost z dárků "měkoušů" což byl pro nás největší zlom, že se z ní prostě stává slečna noooo :sweat_smile:

Holky stimulantky jen tak dál, Gab ty se nehoň.

Bery strašně držím pěst!!!!!!!!!!!!!!!!!!

My dneska grilovali tu fetu, tak jsme si straaašně pošmáklil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a už mi jdou oči šejdrem, tak jdu hajat.

Mějte se, přeju klidnou noc a zítra zase nějak juknu.

Brou :slight_smile:
17. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz
A u nás hlásím fičák a kolem bouřku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
Dani... otvírám :wink: :wink: :wink:
Fičák byk pořádnej, jsem šla zavírat okna a honem to zaspat...

Jo a měkkoty znám, jakmile je zlom v tomhle, nastává puberta... :wink: :wink: :wink:

My dneska máme očkování... mě tak napadlo, se včera neozvala Soňa... :confused:
18. srp 2009 v 06:42  • Odpověz
Sari, koukám :wink: :grinning: :grinning:

Přeju dobré ráno a jak říká moje mamka "zas táhnem do hospody". Tedy, na zahrádku, s Anežkou, pokecat si trochu francouzsky, ať se holka učí :slight_smile:
Užijte si den, dnes bude slušně (snad).
18. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
sarii neslo to ... :unamused:
jenom v rychlosti hlaseni, zase horecka, zatim ale neblijem, ptala jsem se na to :unamused: pry to nebyla normalni reakce, ze blit by po tom ockovani nemela... :frowning2: no tak nevim... :frowning2: jinak celou noc jsme broukali, byly kazdou chvilku vzhuru, proste se hlasim zas do klubu sovy palene... :frowning2: no nic, zatim,
sarii at vam to dopadne lip... :wink:
18. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Brééé poledne,

tak nám včera nešel net a o nic jsem nepřišla, bylo tu mrtvoučko.

holky mi grilovali a opíkali 3 dny po sobě a dnes už se těším až bude k véče krupičná kaše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Dančo, tak jo, já ho otestuju :wink: , oni chválily manipulaci a jízdu v terénu, ale že se za čas vyklondá kolečko, že se trhá nějaká látka, někde že zatekla voda atd., ale protože je pořád největší uvnitř asi stejně vyhraje :pensive:

jsem rozhodnutá, že po velkém UTZ vyrazím na čumendy, to už se snad může né na obhlížku :sweat_smile:
18. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.