• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Gabi, ty se na všechno vyprdni, brambory nebrambory, chcete miminko, něco vás to taky stojí, tak to musí pochopit a ty se tím netrap, musíš být v pohodě, aby se u tebe miminkům líbilo :slight_smile: :wink:

Soni, to je pech s tím očkováním, ať je vám brzy dobře a na srazík jste OK, ať vás vidíme :wink:

Holky taková technická :sweat_smile: ..................kde ten srazíku vůbec je?????
18. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Soni :frowning2: ať je prdelce brzy líp :wink:
Gab, jsem si představila, jak ve svém stavu kopu brambory :grinning: to fakt nepůjde :grinning:

UTZ mám za sebou a jsem zralá na panáka :sweat_smile: Folikulů je prosím pěkně 24 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Už mají bobky, jestli to malinko nepřeťápli - ale prý se o tom rozhoduje první 3 dny stimulace, takže s tím stejně už nic nenaděláme... Prý už to je asi nepříjemný :grinning: :grinning: :grinning: no tak jako když se nehejbu, tak dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska v devět mi švagrová píchne pregnyl (tak snad to se mnou nesekne) a začala jsem zobat Prednison. Na ten jsem se Andi ptala, a prý se pořádně neví, zda to je, nebo není třeba, nicméně že většina CARů ho dává, tak ho dávají taky, že vedlejší účinky u toho nebývají, tak pro sichr... No a OPU ve čtvrtek ráno :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
ahojky sanusky...

Já pořád pokračuju v průjmech, včera jsem byla 30x!!! Jsem unavená.

Ale ráno jsem byla na uz a Kubíček má 1750 gramů. Vody ještě přibylo, ale malej :grinning: (spíš velkej) je v pořádku. Je tak živej, je koncem pánevním, ale má ještě čas se otočit. Přibral půl kilogramu za 2 týdny.

Tak zas musím jít, mějte se moc krásně a přeju moc a moc štěstíčka všem maminkám současným i budoucím. :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Jo ty měkké dárky mě pobavily :grinning: máte recht :slight_smile:
Neli, Neli :frowning2: koukám, že všechnu energii věnuješ Kubíčkovi :slight_smile: To už je krásná váha :dizzy_face:
Ještě jsem zapomněla napsat, že mám kvůli riziku hyperstimuláku vypít 6 litrů (!!!) denně. Manžel prohlásil: ,,no co, si otevři lahváče a do večera jich 12 skousneš :sweat_smile: "
18. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Woblu, ty jsi teda nosnice :grinning: , moc ti gratuluji k takovému počtu, tvůj manža mě pobavil, ale má recht to by ti rychle utíkalo po pullitrech :grinning: , tak ale fakt pij :wink: ať se to nerozjede potvora jedna :angry:

Neli ahojjjjjj :slight_smile:
ty se teda pořád trápíš průjmama :frowning2: , to je hrozný, co bys chudáku ještě měla udělat, aby jsi měla chvíli s malým klid :unamused: , ale malej už teda velkej, ti může dělat radost, přibývá krásně, ještě pár týdnů a budete to mít za sebou, držte se s Kubíčkem :dizzy_face:
18. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
ahoj holky, poslušně hlásím, že jsem dnes zahájila stimulku na své již první zminované IVF :slight_smile: ted jen doufat, že to budu snášet aspon v rámci možností. Koukala jsem že WOBLUDKA taky právě je asi v cyklu dlouhém, jen nevím v jakém je ted stadiu, já vůbec nemám čas pročítat to zpětně.. :(
18. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj vysočanko, tak hodně štěstí :wink: ! Jaký máš protokol? Beryk už má pidižvíky u sebe, já mám dlouhý protokol a už jsem stimulovat přestala, OPU bude ve čtvrtek, Gabča má krátký a je oproti mně asi 3 dny pozadu, Andi má dlouhý a zastavovačku dostala včera, Míša čeká na MS a dožene nás :wink: takže rozhodně nebudeš sama :grinning:
18. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Tak jen v rychlosti hlásím, že jsme vpořádku, obě děvčata jsou hlavičkama dolů a ještě jdu k doktorce za 14 dní, a pak mě bude odesílat do rizikové poradny. :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Aááááhoj...

Jsme zpět, nakonec jsem jela k Dr. autem a dobře jsem udělala, bych se teprve teď táhla k domovu :wink: . Jó a očkování se nekonalo, až za měsíc :wink: ...

Neli... :astonished: :astonished: :astonished: 30x :astonished: :astonished: :astonished: !!! Kubík už se blíží do kategorie těžká váha, coo? A hláška... "tak zas musím jít"... byla čistě rétorická, že :grinning: ? Neli, myslím, že už máte šťastný cíl v dohledu :wink: :wink: :wink:

Woblu... tééééda, paráda! To se nedivým, že ti je, jak ti je :wink:... To, že se musí pít vím, ale nevíte proč? Jako co tak vysoký příjem tekutin činí tak blahodárného???
18. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Sari, v laborce nám dneska říkali, že se tím tělo pročišťuje, asi to pomáhá ty hormony vyplavovat, ale to s otazníkem.
Muchli, děláte nám radost :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky,

teeeda tady se to pěkně se stimulkama rozjíždí :dizzy_face: Doufám, že to všem vyjde :dizzy_face:

V noci ta bouřka...fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ohýbalo to tady stromy, fakt jsem měla strach :stuck_out_tongue_closed_eyes: našich pes se bouřky bojí, takže tady furt kňučel a klepal se :confounded:

Veru, jak psala Sanu..žádný kočár není ideální, na každým něco najdeš..urči si priority a pak ten svůj určitě najdeš :wink:

Nelčo, teda Kubík je kus :slight_smile: a 30x na záchod :astonished: :astonished: :astonished: to je teda mazec..z čeho to může být? :confused:
18. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Mám dlouhý protokol, na dalsi kontrolu jdu v pátek, OPU prej pristí středu až pátek. jsem na to zvedavá, moje mamina slaví v pátek 50-tiny tak snad to bude driv abych byla schopna ji aspon s necim pomoci :(
18. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj tak to vypadá, že bude 9 vajíček no nevím je to málo nebo norma???Kam se na tebe Woblu hrabu?? :sweat_smile: A ve středu večer píchám pregnyl a v pátek ráno na odběr...holky ňejak mi to začíná docházet co se děje no doufám, že nezačnu stresovat jinak zatím jsem s nervama v klidu :sweat_smile: nějako to rychle utíká..
18. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahojda-Woblu to teda super. :slight_smile: Woblu taky Tě po tý injekci pobolíval podbřišek jako kdyby měla přijít ms? :wink: Teda Nel to je fakt mazec.Třeba je to tím když se pořád leží tak ty střeva tak pak fungujou takhle. :wink: Verýsek-včera jsem mluvila se sousedkou je v 31tt a kočárek kupovali jmenuje se to Vesna někde u Pardubic a dokonce si ho tam mohli nechat a popř.i vyměnit barvu páč mají červený a na stopro nevědí zda to bude holčička a ještě pak měsíc po porodu popř.reklamace.A nebo ještě říkala v Chrudimi Hella na Palackého ul.Tak kdyžtak to omrkni. :wink:
18. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Neli koukák kubík má pěknou váhu :wink: akorát to mučení co zažíváš je hrozný :frowning2: a 30* na záchod to jsou muka... hele to budeš už určitě překapaná těma lékama to si pamatuju jak já kadila po magnézku :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Gabčo, taky krásný počet, nesrovnávej s Woblu, oboum se vám tam holky musí najít aspoň to jedno pravý :wink:
Gabi, se ti ani nedivím, že ti to teď dochází, já bych jančila jako poděs, jste borky :wink: :slight_smile: a držím vám pěsti :dizzy_face:

Andi, jj u nás v Chrudimi je velký obchod to je pravda, ale ta Vesna bude asi lepší a levnější no po 20tt vyrazím směr Vesna :wink: , jinak děkuji
18. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahooooooj hoky,jsem po obídku,miláček mi udělal řízek s bramborem a okurek s kefírem,byla to mňamka

Woblu týýýýýýjo to je počet,gratulka :wink:

Vysočanko držím pěstičky,at to klapne :sunglasses:

Neli ty si holka porád užíváš :unamused: Myslím na nás, hlavně že je Kubík v pohodě a hezky roste a 30tt to je supr. :wink:

Soni at to kočku moc nebolí a horečka ustoupí

Muchli supr,že Ko je OK, kolik pak už holky vážej?

Gab gratulka k devíti je to hezký počet :wink:
18. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Beryk moc děkuji taky ti přeju, aby ti to dobře dopadlo .. :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face:
wobludce, vysočance a gabikovi, držím všechny palčky co mam :dizzy_face: :dizzy_face:
těhulkam přeju krasny těhulení :dizzy_face:
a maminkam, at jim jejich drobečci dělaj jen samou radost :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Woblu si teda nedokážu představit mít v břiše 24 vajec páč já s těma devíti chodím jak kachna :sweat_smile: jak mě vaječníky píchaj ze všech stran :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
http://www.aktuality.sk/clanok/143290/tunisanka-ma-porodit-dvanastorcata :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
gab a co teprve tohle v brisku :fearful: ??????
to je silenost... :confused:
18. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Soni to si vůbec nedokážu představit, to musí bejt pěknej mazec
18. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahoooooj

Takže

Gab dobrej počet, zase když je víc folíů, může vzniknout HSS....... takže vše má svooje pro a proti, takže 9 je ok třeba jsou ještě 3-4 někde schovaní za jinejma... :wink:

Nelušáčko no prosíííííííííííííííím tě, to snad není ani možné :astonished: :confounded: :astonished: :confounded: To je děs, mi neříkej, že je to virové nebo ještě reakce na ATB když ti je už vysadili!!!!!!!! Nereaguješ tak na ty kapačky co dostáváš na to tvrdnutí??? Nebo to je blbost?

Včera večer to byl hůůůůčák, ale aspoň to zalilo.

Dneska jsem si koupila v New Yorker černou bundu na zimu, moooc se mi líbí. Se mi bude hodit ke kočíku :dizzy_face:
Zajedem asi pro tu vaničku, tak zase snad bude další věc doma....

Neteřinka odfrčí zítra, tak se nahlásím.

Mějte se zatím a držte se!!!!
18. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
... jsem uvízla za pusu :slight_smile:

Woblud, pije se přesně proto, aby se vyplavovaly hormony :wink: A počet folíků je super :dizzy_face:

Gab, devět je pěkné číslo, podle mě průměr. Je nás tu tak pět, možná víc, co umíme "vyplodit" 2-5 vajíček a víc ani ťuk, takže si na tom dobře :wink:

Neli, drž se! Kubík bude pěkný macek, Anežka měla ve 30. tt 1303 gramů...

Soni, ať je malé líp!

Very, Vesna - to je prodejna kočárků V-cross, má je polovina Rychnova a všechny mamky si je chválí. S Implastem je srovnatelný, ale mému manželovi se nelíbil konstrukčně (naopak někdo tu psal, že se zas nelíbil konstrukčně Implast). Je to individuální, ale proti V-crossu asi nelze moc protestovat :wink:

Holky, máme kolotoč nad postýlkou. Žirafa už není nejlepší kamarádka naší Anežky :grinning: :grinning:

Jedeme na kontrolu kyčlí a pak na zahrádku, sraz od obchodky (sraz 4 kočárků a spol.). Večer kouknu. Užijte si odpol. :wink:
18. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
ahoj holky, zdraví vás matka dvojka :slight_smile:

dneska mi přijela mamča a uklidila a vyžehlila přivezla oběd a pohlídala Vašíka a já si zatím sjela do Tesca pro pleny a mám jich zásobu....

holky stimulantky nesmutnětě, počet vajuch není důležitý, záleží jaká bude jejich kvalita....Woblu a ty fakt hodně pi......jsem zas chytrá co??? soráč :grinning:

Soni, takže máte reakci?

Sari a pročpak máte odloženo očkování?

jo Luci, krásná věcička pro Anetku.... :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
Dančo, já se právě rozhoduju už od začátku mezi těma dvouma a co mi vadí nejvíc je, že ten v-cross má každý, jenže implast není snad nikde k ošahání v žádné prodejně :frowning2: , ale prostě pořád ten implast jaksi je tam někde v srdíčku :sweat_smile: :slight_smile:
18. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
a taky jsem trochu zděšená z těch cen postýlek, holky maminy jak jste zvládly nakoupit tyhle technický věci??? :confused: :grinning:

jo Dani a dá se implast houpat????
18. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
jo a ještě jsem si i dáchla :grinning:
18. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Žofi, to je mamka zlatíčko, moje mamka všechno udělá, ale žehlení úplně nesnáší :grinning:

myslím, že se očkování odkládá kvůli váze ne?, když je drobek, ale nejsem si tím jistá :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
holky aspoň vidíte jaká jsem schopná matka :grinning: někdy úplně kaput :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.