• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
no luci snad mas pravdu... :sweat_smile: hlavne at to hezky zvladnou a vasik je brzo s nama... :dizzy_face:
ja mela tri hodky po minutce... nez mi pichli oxitocit na uvolneni hrdla, pak to bylo za 20minut :grinning:
hlavne at vola na manzela aby to stihl,
1. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Tyjo jak zmizel ten airbus na Atlantikem :confounded:
1. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jo a dneska mi přišla Betynka a docela dobrý počtení, halvně tam něco píšou o porodu jako že vnímat tu bolest pozitivně, to je něco pro mě, tak si to večer prostuduju :grinning: A další a další články, tak si aspoň před spaním počtu....
1. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Tak žofi píše, že si dala vanu a má to po 6-8 minutách...když to bude pokračovat ještě hodinu, tak pojede
1. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
Nám přijdou večer známý, tak jsme skočila pro vínko a udělám jednohubky :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
jee tak ja to budu mit dnes z te druhe strany, ne jako kdyz jsem vam psala ja... :grinning:
1. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
holky tak nevím , jak mám poznat zda to jsou poslíčky či kontrakce, jako tlačí mě to na konečník, někdy po 6 , někdy až po 8 minutách....
Luci jednohubky ňaaam a jaký????????

Takže vana jí to trochu oddálila? Ale stejně to má vlastně asi pravidelný že jo... ty jo ta se má, že to bude mít z krku :grinning: To bude do večera Váša tady uvidíte, jak se mu nechtělo, tak to teď pojede....
co Soni?
1. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Zofi čéče to nevím, manža je už na cestě? Až bude doma, tak bych asi pípla do špitálu a podle nich bych se zařídila....
1. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
Tyjo tady takové drama v přímém přenosu a matky roditelky nikde jo!!!!!!!!!!!!!!!!! Holkyyyyyyyyyyyyyyyy já tady Zofku sama nezvládnu odrodit pomooooc :grinning: :sweat_smile:
Zofi hlavně dejchat a tlačit a nepanikařit... :sweat_smile:
1. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Žofi- no, ten hlavní rozdíl mezi kontrakcema a poslíčky by měli zjistit vyšetřením- kontrakce , ty pravé- otevírají děložní hrdlo- zatímco poslové jen "trénují" dělohu..Proto si myslím, že bys měla vyrazit, když si nejseš jistá..Práh bolesti máme každá jinde a abys holka nepředvedla manžovi porod doma :grinning: :wink: ..Ale tak horkéto snad nebude..Ve fakultce si kdyžtak cobydup, viď? :wink:
1. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
no zofi porod z druhe strany, tak jak jsem vam psala ja jak na tom jsem tak koukej taky psat... :grinning:
zofi takovyhle jsem to mela od pulnoci do rana a pak uz docela fofr... :wink:
1. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
no, já bych ti sanu ráda pomohla, ale mě to taky teprv čeká :sweat_smile:
Žofi, se sanuskou souhlaím, ale já bych teda ještě netlačila :sweat_smile: , jinak bych radila stejně dejchat a nepanikařit :wink:
1. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
no teď zas nic....skoro 10 minut a nic....
1. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
já si taky myslím, že je brzičko.....
1. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Tesi hoj jak je????????????? :slight_smile:

Zofi no tak se to asi teprv chystá bo co...? Ale to neznamená, že se to nemůže za hodinu zase rozjet pravidelně ne....
1. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
našla jsem holky toto, a to zatím nemám....

jestliže mám pravidelné stahy, které zesilují a které mě nutí měnit rytmus dýchání a polohy těla. Intervaly mezi jednotlivými kontrakcemi by měly být asi 5minut a nelze od nich odpoutat pozornost a musím se plně každé kontrakci věnovat. Prvorodička by měla pociťovat tyto stahy zesilující alespoň 2 hodiny a z toho by nějakou dobu měla vyzkoušet koupel v příjemně teplé vodě asi 37 - 38°C. Musím cítit pohyby a nesmím krvácet. Jestliže mi ve vodě odteče plodová voda, nic se nestane, po koupeli zjistím, že teče a odjíždím do porodnice. Plodová voda teče až do porodu miminka, tudíž nelze přehlédnout.
1. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahoj Sanu, dobrý, Kubík OK, je to malej folbalista, nejvíc je čilej, když já chci spát :grinning: a v pondělí jdeme na glykemii, tak uvidíme. Chodím sem šmírovat a koukala jsem, že to bude u tebe holčička, obrovská gratulace :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
no Evíku však jsem byla před 10 na monitoru....a nic .....
1. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Žofi seš dobrá, ale je to dráááámo, držím pěsti, myslím že to bude ještě dneska :grinning:
1. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
No- Žofi- zatím se to asi chystá, každopáďo nic nemusí být podle šablony a s odjezdem do porodky bych neváhala....
1. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
Žofi-Ale před tou desátou jsi na sobě nic "necítila", je to tak?
1. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
zofi kdyz jsou nepravidelne tak mas cas, ale nam v porodce rikali pravidelne po 5min. cca pul hodky vyrazte, pul hodky podle toho jak daleko to mate do porodky... :wink: ale ja je takhle mela nepravidelny cca od pulnoci do rana a od poslicku se dali rozhodne rozeznat... :wink:
takze zatim poho rada zni lehni si a odpocin, pak uz na to nebudes mit cas ani chut... :wink: at mas silu az to vypukne... :wink:
1. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
Tak tak souhlasím s Maju nic nemusí být dle příruček, takže to neznamená, že za hodinu nemusím mít pravidelné kontrakce po 3 min a za 2 hodiny po minutě.......

Tes to jsem si zatím diagnostikovala holčičku sama, protože dr nespolupracoval :angry: a já tam nic plavat neviděla, tak jsem to rozhodla předem :grinning: Ale v pondělí jdeme k Eliášovi, tak snad se nám tam ten náš poklad odhalí a bude vše ok.... :wink:
1. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
no si připadám jak trubka, že nevím....
1. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
jen jako když to mám dostat Evíku.....
1. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Já bych to zase tak lážo plážo nebrala.... Ségra byla taky prvorodička, vzbudili ji trochu bolesti, tak stejně jeli o půlnoci vzbudila šváru a ve 2:15 byl švára zpátky doma, že maj holku...... Jedna cesta tak 15 min........
1. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
zofi v tech deset si nemusela nic citit, ale "hrabal" se ti tam mudrc. a to obcas hodne pomuze... :wink: me to taky podrazdil v patek kolem obeda a od pulnoci se blondynka hlasila na svet... :wink:
a trubka rozhodne nejsi... i kdyby si rodila druhe tak si nemusis byt jista a vedet,protoze to muze byt uplne jine... :wink:
1. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Žofi, drž se :wink:

Sanu, tak to jo, ale kdyby tam pinďa byl, určitě bys ho nepřehlídla, u nás jsem ho viděla i já a to normálně jsem slepoň :grinning: Eliáš je v nemocnici, ne? Já jdu v pondělí na gyndu do nemocnice na glykemii.
1. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.