• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani, ať dopadne dobře kontrola kyčlí :wink:
18. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
holky furt myslím na toho Evíka, že se vůbec neozývá...ani nechci na to radši ani pomyslet....
18. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Very tak si zajeď do HK do Nella, maj tam hodně kočárků naživo :dizzy_face:
18. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Žofi, no a??? tak ti mamka pomůže, to je normální, určitě nejsi jediná, neboj myslím, že to funguje všude stejně, kdo může tak pomůže :wink:

taky jsem na holky dvojčatovky myslela, Evča se snad brzy ozve, kéž by se situace trochu urovnala a Evča nabrala síly
18. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Žofi, když já nevím, kde ten Nell v Hradci je :sweat_smile: :pensive:
18. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
zkusím to najít na netu, už jsem to myslím jednou našla
18. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
už jsem to našla, tak to je good :wink:
18. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
holky, celý den jen piju a čůrám :wink:
Gabčo, já myslím, že 9 je akorát :slight_smile: mně řekli v neděli 8-10, dneska je úterý a je jich 24, takže určitě ještě nějaký přibude :wink: Napsala jsi to naprosto výstižně - jako kachna :slight_smile: u nás se říká slušně řečeno kachna, která měla nedávno pohlavní styk :stuck_out_tongue_closed_eyes: který už manželovi ode dneška zakázali, což ho upřímě pobavilo, protože se mnou teď nic podobného nehrozí :grinning:
No jo, co ty naše mamky dvojčatovky...
18. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Very nemusíš tam kupovat ale jde o to očíhnout a jsou tam ochotné dámy, ukážou , složí a rozloží a ty si zkusíš projet :dizzy_face:
18. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Žofi, díkes, očuhuju už mapku, kudy tam vede cestička :grinning: , ale počkám do toho velkýho UTZ a vyrazím, dnes očíhnu tady obchodu, manža přijede dříve z práce, tak hodíme čučku :wink:
18. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:
Woblud- teda páááááááááááááááááááňi tolik foliků :confused: :confused: :confused: To budeš jak nosnice. Já měla při 1.IVF 24 vajíček. :sweat_smile:

Gab- to je super, neboj nezáleží tolik na počtu ,ale na kvalitě.

Gab- držím palečky na dvojčátka. :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky a co je s Evčou , že vůbec nepíše??????????????????????
18. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
Holky, nechali Vás doma z práce - na neschopence od OPU či od tranferu emryí? a jaké jste měli v případě neschopenky vycházky? v nějakých CARECH jsou prý neomezené.. je to možné? :rolling_eyes:
18. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
Soni dvanáctečata tak to je teda něco :fearful: koukám, že brousíš na slovenskejch satránkách :sweat_smile: pro mě je teda umění zo překládat :sweat_smile: no ten recept než jsem pochpila :sweat_smile:

Very neboj pokukovat můžeš v klidu, i když nic nekoupíš :wink: to je normoš :wink:
holky tak jste mě uklidnily no mě zatím těch 9 stačí :sweat_smile:

Žofi tak jsi aspoň nabrala energii to je dobře :wink:
18. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
čusííík Agi?
jak ty se máš?

vysočanko, s tím já neporadím :frowning2: , to musí zasloužilé maminky :wink:
18. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahoj Agi :slight_smile: dvojčátka jo????? neblázni mě bude stačit jedno :sweat_smile: :wink: hlavně abych se vyhla nemocnici.... to mě to teprv bude hlodat kolik ji zavést??
18. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Gabčo, můžou být i jen 3, hlavně ať je tam to pravý ořechový :wink: , ale vy budete mít ještě na výběr s Woblu.
Gabi a na kdy připadá transfer?? na víkend nebo po neděli?
18. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Gabčo, já myslím, že se zavádějí většinou dvě ne?, ale nevím to určitě
18. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Very v pátek jdu na odsátí a do čtvrtý den transfer.. no sraz asi nedám ... no uvidím jak to bude..
18. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
ahoj Vysočanko- tak jsi šla přece jen do IVF?????????????? To je dobře. :wink: Když chceš neschopenku Ti v každým případě dají.

Very- tobě to čísilko taky pěkně letí .

Sanu- tak černou bundu jo!!!!! Hmhmhm a já si zas objednala dámský a velice decentní triko s DM. nejsou tam žádný veliký nápisy nebo něco takovýho ,ale je to ok. :sunglasses: :sunglasses:
18. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
jojo AGI nic jinýho nezbylo :slight_smile: a jak ty dlouho ses neozvala.. jak se cítíš a co dovča, byli jste někde?
18. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
Gabčo, teď o tom právě přemyšlím, že asi sraz nedáš :frowning2: , ale chápu samo, mimísek je přednější a pak se budeme scházet několik let :grinning:
18. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
Agi, ty jsi správná fanynka :sunglasses: :slight_smile: , ale radost si člověk musí udělat, to je jasný
18. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
jj very máš to zmapovaný dobře :wink:
autor
Gab- jááááááááá to popletla, to patřilo Berykovi. :grinning: :grinning:

takže Bery- ať dopadnou ty dvojčátka!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Very- mám se dobře ,ale mohlo by to být lepší.Však víš jak. :slight_smile: :slight_smile:
Agísku, já vím :wink: , ale teď jste měli přece dobré spermio, přímo dost luxusní, takže by se mohlo zadařit, jste odpočinutý, načerpaní energie :wink:
18. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
taky tu nebyla Míša, kdepak ta je?????
18. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
vysočanko- dovča byla a ještě bude. Jedeme do Maďarská do lázní v září. Jinak se mám dobře tak nějak se pořád zaměstnávám a děláme okolo domu. A co ty a manža????
18. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
Very- IP

a není náhodou Miša na dovče?????????????
18. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
já právě nevím, jsem asi něco prodrbala :sweat_smile: :grinning:

nic, jdu se chystat do města, manža už jede, tak ať na mě nemusí čekat, kouknu večer

zatím páááá :slight_smile:
18. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Very- dík :slight_smile: :slight_smile: a už jste přemýšleli o jménech????
18. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.