• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
holky opatrně s těma dvojčátkama :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face:
18. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
No holky :astonished: !!! Vás tu nechat samotný :astonished: !!!

Žofi... neočkovali nás, protože Mari má po očkování TBC ještě vřídek... tak až za měsíc. A váha: 4 370g.
18. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
Žofi... tak Evíkovi napiš... že na ně všichni myslíme :wink:
18. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
tak jsme z města doma :wink:

Dančo až tu budeš, musím ti něco písnout, to se pobavíš :grinning: :grinning: :grinning: chlapi jsou šoumeni a technici co se týče kočárků :wink:
18. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
Very, jste to vzali hopem...
18. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
aha Sari, Vašík má ještě taky jakoby puntík po TBC...no já tipuju že my máme kolem 6 kg...soudě váhy, když se zvážím s a bez Vašíka
:grinning:
18. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
Šari, jj, tam mají jen v-cross a samý takový bléé, a dokonce podle mě to není ani v-cross, ale jen cross takže nějaká napodobenina ahrachovina, hanil mi můj implast prodavač :angry: a manža když viděl tu hrachovinu konstrukci tak řekl, že ani omylem né 3kolku, tak jsem mu vysvětlovala že implast je jiný a blááábláá... :grinning: , nechtěl věřit, ale doma pozorně prohlídl obrázek a řekl, že ještě přijede na sraz omrknout Danči kočík, tak mě fakt pobavil, vysvětlovala jsem mu, že Danča je akční, že pořád někde drandí, tak snad uvěří až uvidí :wink: :grinning:

jinak holky, dětičky vám rostou jako z vody, váhy hezký :wink:
18. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
Coo??? 6 kil? To je teda ouborek :dizzy_face: ...

Jo, někdo se tu ptal na srazík... kde teda bude??? Žofi a ty to zvaž, všichni Vás rádi uvidíme :wink: :wink: :wink:
18. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
Very... coo :astonished: :astonished: :astonished: ??? Manža přijede na sraz :astonished: :astonished: :astonished: ??? A kde jste byli?
18. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
v chrudimi v Nec a Hellu jsem sjela na netu a tam ty naše kočíky vůbec nemají :frowning2:
no Šári jen se podívat na Danči kočík a zase alou do práce, vzal by to místo oběda, takovou rychlovku, to víš chlap, musí všechno vidět v praxi :grinning:

já se ptala kde bude???? páč nevím, kde se srazit :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
No, tak už se ptáme dvě :grinning: ... Sanu???????????????

Tý joo, manža se nebude bát vlízt do babince??? V Nec jsem taky byla a jak píšeš, zdálo se mi to takové pofiderní :wink: ...
18. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
tak my jsme se nadlábli, manža udělala mleté maso s paprikou a rajčaty a špagety, sypané sýrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a za chvíli bude krupičná kaše na tu se taky moc těším, ale tu pro změnu budu vařit já :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
Very kaše bude i dnes u nás, na nic víc se nezmůžu :sweat_smile: :pensive: nevím teda jestli jsem stimulantka nebo simulantka, ale nevím jak s těma vaječníkama vydržím do pátku :sweat_smile: no nic každopádně se těším až budou zas stejný jak dřív páč už ani sedět nemůžu :frowning2:
Woblu co ty taky tě tak bolej?????
18. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
Žofi Vašíček teda roste jako z vody :wink:
18. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahojda,

jsem si na sebe ušila pěknej bič :sweat_smile: vymyslela jsem si, že znova natřu spáry mezi dlaždicema v koupelně, tak jsem odpoledne začla a za půl hodiny jsem měla hotovou vanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: je sice jako nová, ale je to mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mám ještě na dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Manža odešel na pivo, tak až dám Anetku spít, tak vytřu a vyžehlím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je plán :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Very, přímo v pridejně maj mnohem víc kočárků než na netu :wink:

Jo, Anetka má novou zábavz...celý dny visí na lednici a lomcuje s ní a pak si tam všechno prohlíží :sweat_smile: u našich se naučila jíst nanuk, tak pořád lomcovala s mrazákem :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
žofi, bud v klidu...Anetka měla 6,40 na 3 měsících a ted je jak žížalka :wink: včera mi volala kamarádka, že její holčička má v 9ti měsících 6,40 :astonished: :astonished: :astonished:
18. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Týjo Luci to byla Anetka cvalík :wink: :slight_smile: a na 9ti m 9 kg to je zas dost málo :confused: koukám, že je s ní čím dál větší sranda :grinning: a ty spáry Lúco to seš dobrá to je teda piplačka :sweat_smile: já je čistím kartáčkem na zuby a fixinelou, ale z toho jsem pak jak feťák.. je to pěkně pracný co no ale pak ten pocic, když se na to koukáš jak je to čisťounký :dizzy_face:
18. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
Gabi, ta holčička má na 9ti měsících 6kg :confounded: od narození přibírání řešej, ale prostě přibírá jak vrabec :stuck_out_tongue_closed_eyes: na ty spáry my něco dala mamka..dělám to štětečkem, celkem to jde, ale je to prostě piplajda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jak píšeš, jak se na to pak podívám, tak mám dobrej pocit :dizzy_face:
18. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Luci některý děti prostě nekynou to je pak na prd... no nic pro dnešek se loučím jdu zalehnout... kaši máme hotovou, ještě vytáhnu kluka z vany a je pohoda :slight_smile: i to nádobí jsem dala :sweat_smile: tak dobrou Všem :wink:
18. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
My máme taky po kaši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a protože by si bříško něco dalo, tak rychle mizím radši :grinning: , ikdyž něco stejně skousnu.

taky všem hezký večer :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Já volám na shledanou, na shledanou... jdu zalehnout.
Všem přeji klidnou dobrou...
18. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky tak už dva dny zase pořádně nespím. Čekám na MS jsem 30Dc a ona nikde, čekám ji do pátku ach jo já vám tak závidím, že stimulujete a ležíte. To nic nedělání mě ubíjí :frowning2:
18. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
neboj Luci, Váší určo váhu 3 měsíční Anetky dožene, ještě má čas....
18. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
žofi, určitě dožene..je to pořádnej chlap a to je dobře :wink: Jen at má pořádný zásoby...pak jak když to najde..první nemoc, zoubky,...
18. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
jo jo Luci, souhlas...

už máš Nextík? mně by měl dorazit zítra...
18. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
žofi, nemám :frowning2: ale myslím, že zítra nebo pozítří by měl dorazit :dizzy_face: se těším, jak na Ježíška :dizzy_face: Moc pozdravuj Evču :slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
mi je úplně blbý psát ....si myslím, že se asi koliky holčinkám nelepší :confused: ale třebas jen nemá čas...
18. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
No, člověk ví, jak je to náročný s takhle malým miminkem, kor, když je to 2x :frowning2: Holčinky jí to určitě, až budou starší, vynahradí :dizzy_face:

žofi, jak jste zvládli s Vašíkem cestování o víkendu?
18. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
no jela se mnou mamka, tak Vašíka opečovávala ve smyslu že ho prostě ochraňovala před klimatizací, která klimovala o sto šest..... :grinning: odkrejt, přikrejt, ubrat, přidat :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
žofi, tak to je super, žes měla s sebou pomocnici :slight_smile: Jste si zrovna vybrali pěkný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.