• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tak jsme doma. Kočárků bylo pět a dospělých skoro patnáct. Příjemná akce. Krmila jsem v terénu (tedy v autě) no a malá doteď nespí... si za to můžu sama. Agi, byla si v pivovaru v Šenku? Je to tam fakt moc fajn :wink:

Very, Implast se houpat dá podle toho, jak povolíš péra, je to nastavovací. No a vyzkoušet si ho můžeš v prodejně v Kolíně, to pro Tebe není tak daleko, a taky v John Nell v HK, tam jsem ho kupovala :wink:

Žofi, to je normální, když Ti někdo pomůže, to se vždycky hodí :wink:

Very, jen ať přijede manžel na sraz. Kočárek je opravdu na chlubení, fakt jsme s ním moc spokojení :slight_smile:

Dočtu zítra. Jdu ještě krmit a zkuším Anežku uspat. Přeju všem krásnou dobrou :wink:
18. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
to byl brutus Luci...fuj tajblík.....
18. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
hojík holčiny,

tak jak si tu žijete????? m iminka rostou co? c o další těh ulky??? prosím prosím napišete mi někdo???

jestli chcete tak jukněte.. byli jsme na srazíku.. s holkama a miminkama a tatínkama :grinning:

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/

nám u ž je 9 měsíců, už máme jen nohy, stoj íme pořád u něčeho, za c hvilku si myslím že budem běhat už sami... :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Sluni, čáááu. Máš kvanta fotek, ani to nejde projít. ... Letí to neskutečně, nám zítra končí šestinedělí :dizzy_face:
Co nového? Dvojčata od Evči Majerky a Artep jsou na světě, ale holčiny se neozývají, snad jsou OK. Muchli je ve 31. tt, čeká dvě holky, Soníkovi Karlička pěkně roste, z těch starších, Sanuska je ve 30. tt (přibližně), koho si dál poznala... psala jsem si s Dagi a s Kačkou, obě jsou v pohodě a holky jim dělají radost. Lucce Anetka roste, Žofiíkovi Vašík taky.
Asi tak.
Opatruj se a koukni zas.
A těm současným jen napíšu, že Sluni má Žanetku od Šárinky, když ještě dělala v HK, Sluni tu byla od první Sanusové diskuse.

Tak, nakrmeno, jen jsem musela ještě něco dodělat na PC, tak jsem koukla. Dobrou :slight_smile:
18. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
Bré ráno spavé sanusandy :slight_smile:

Tak já mám připravenou sekanou, jen ji šoupnu do trouby, pofackuju kuchyň, oloupu brambory a budu čekat na pomocníky.
Dneska chcem všechno koupené v IKEA sešroubovat a postavit na své místo....

V 10 nehtíky :dizzy_face:

A pak přežití dalšího parného dne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Doufám, že jste měly poklidnou noc, dneska bych chládek, tak se spalo pěkně......snad i stimulantkám i mimískům i mamkám.....

Jdu na to během dne juknu. Pa
19. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Hezký den

Sanu... fakt se spalo na jedničku :wink: :wink: :wink:

Sluni... prolítla jsem fotky, moc Vám to sluší... A Daginu jsem tam zahlédla :wink: ... Byli jste na Pernštejně, my o dovolený taky a vytlačit kočárek přes ty šutry nahoru, byla dřina :dizzy_face:

Já jdu snídat a pak uvidím co dnes :wink:
19. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Dobré ránko,

my se taky krásně vyspali :dizzy_face:

Já mám od včerejška hotovo :dizzy_face: takže za chvíli jdem nakoupit a odpolko ven :dizzy_face: přes oběd budu zase kreslit spáry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Od rána si už zas Anetka přezula asi čtvery boty :sweat_smile: to je modedáma :grinning:
19. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahooooj ,všem krásný a úspěšný den :sunglasses:
Včera večer se mi krásně usínalo,ale ve 2h.probuzení a migréna hnus hnus hnus :unamused: do toho pobolíval podbříšek ,no do 4h jsem si užívala.

Dani jak jste včera dopadly na kyčlích?

Dabli at ta mrcha dnes přijde :wink: , je to hrozný, když ji nechceš tak se pravidelně dostaví a když na ní čekáš dělá drahoty.

Luci at kreslení spár jde od ruky :wink:

Sanu parádnice ,včera novou bundu,dnes nechtíky, já už se mooooooc těším až vyrazím do města a udělám si taky radost, asi v pátek pokud nebude šílený vedro.

Sári, jak to vidíme po snídani?
19. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:

já jsem poštípaná od komárů :angry: , noc nic moc, málo spánku, jsem to musela dohnat ted dopoledne :wink:

Sanu, užij si nehtíky :wink:

Luci a Žofi, vám snad dnes dorazí balíčky, tak si užijte oblečeníčka pro ratolesti :dizzy_face:

Dančo, to je super, že je kočík na chlubení, určo ho očíhneme :wink: :grinning: a věřím, že to bude o něčem jiným :wink:

Jinak holky víte někdo kde bude ten srazík??? nejlepší by bylo venku v té zahradě, aby jste se tam krásně mohly pohybovat s kočíkama, ale jak bude netuším :unamused:
19. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Dani, jo jak dopadla kontrola s Anežkou?

Beryku a jak tobě je? dneska máš poslední den velkého odpočívání a pak už se můžeš trochu pohybovat ne?
19. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Very ahoooj ,já jsem dnes jak praštěná palicí , po tý noci. Zítra už se moc těším na procházku s pejskem a v pátek bych chtěla juknout do města.Very kdy jdeš na KO a necháte si říct co to bude?
19. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Dabli, to je zákon schválnosti - hlavně se nenech zdeptat! Však jsme si včera s manželem po kontrole říkali, že za 10 let tu všechny budeme řešit antikoncepci :grinning:
Very, já jsem taky samej štípanec, na mě děsně lezou, ani ty hormony jim nevadí :angry:
Gabčo, mně tedá dělá problém sedět :wink: když si najdu nějakou polohu, tak pak dobrý, ale nesnáším otřesy, třeba nechápu, kterej blb udělal ty retardéry, když se jede v HK do Sanusu. Jakoby nevěděli, že tam budou lidi vozit vejce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A tak celkově už toho mám plný zuby :wink: To už vydržíme :slight_smile:

Holky, jak probíhá OPU ve smyslu, co si mám vzít s sebou? Košili mi dají? Nějakou intimku, nebo nebude třeba? Uspí mě až na sále? Do žíly, nebo mi dají něco dejchnout :confused:
19. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Woblu košili mi tam dali,pak až u trasféru,chtěli abych měla svoji.Uspí tě až na sále,píchnou do žíly a za chvíli nic nevíš.Po 15 minutách mě už probrali,byla jsem už na pokoji a pak tam za mnou mohl přijít manža a po hodině a půl jsme mohli dom.
19. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holčiny,
včera jsem nenapsala - kyčle v pořádku - a dnešní UTZ ledvin taky v pořádku, to se nedělá normálně, to jen když je něco v rodině, jako třeba u nás dědeček obden na dialýze.
Tak mám radost, že je Anežka OK.

Dočtu později, máme to dnes nabité, za chvíli jdem za synovcema, pak přiveze PPL ten balíček (plínky aj.) a potom na šestinedělní prohlídku. Užijte si den :wink: a všem držím palce!!
19. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Díky bery :slight_smile: Manžel mě tam odveze a odevzdá breberky, pak musí nutně do práce, ale vyzvedne si mě mamka. Si to vlastně vyměníme, já pro ni takhle jezdila, když byla na onkologii a taťka nemohl :slight_smile: Kdy se pozná, jestli se vajíčka oplodnila - hned po vpichu, večer nebo až druhý den? S tím, že samozřejmě budou odpadat... Spermiogram a počet vajíček nám prý řeknou při odchodu.
19. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Woblu spermiogram a počet vajíček mi hned řekli po probuzení a domluvili jsme se,že další den v 13h. mám volat do laboratoře,jak to vypadá a kdy bude transfér.
19. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Dani at šestinedělní prohlídka Anežce dopadne OK :wink:
19. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Dani, paráda, dobré zprávy :slight_smile: Tak utíkej a pak nám přines další :slight_smile:
Díky bery za vyčerpávající info :dizzy_face:
19. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
já jsem přijela z banky, tam je pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bery, no necháme si to říct, ale ono se škrvně určitě otočí tak, že nebude nic vidět :grinning: , protože já jsem zvědavka zvědavá :wink: , straším manžu, že mu to neřeknu, ale já to nevydržím :slight_smile:
jinak Beryku, zítra bude extra pařák, takže na procházce opatrně :wink:

Woblu, těm mrchám komárskejm nevadí snad už nic :angry: , asi poznaj královskou krev :grinning:

Dani, tak bezva, že jste v pořádku, ať i dnes máš z poradny dobré zprávy :wink: :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Wolbu, Bery ti podala vyčerpávající info :wink: V HK se ještě po OPU posílá do androl. laboratoře a tam ti řeknou jak vajíčka tak spermio :wink: Jinak košily i pantoflíky dostaneš..chvilinku počkáš v posteli a pak šupky na sál :slight_smile: a probudíš se zase v postýlce a chvíli si pospíš

Bery, pobolívání podbřišku vypadá nadějně :dizzy_face:

Dani, dobrý pořízení na 6ti nedělní prohlídce :dizzy_face:

Já bych si u druhýho prcka už pohlaví říct nenechala :dizzy_face: ale je možný, že mě manža ukecá :sweat_smile: on je děsnej zvědavec :grinning:
19. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
kuk kočky....

se dělá zase hic a my v tom hicu máme jet na kyčle,,,,,,to mám radost :wink:

jo jo kočky jsem zvědavá kdo nastartuje novou tehu vlnu :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Všechny vás moc zdravím a doufám,že se máte hezky!

Dnes jsem byla na KO-všechno je v pořádku,malá už je hlavičkou dolů (šikulka :dizzy_face: ),přibrala jsem 8,5 kg.
Za 14 dní jdu zase na KO a už mi vystaví mateřskou.To to ale letí..... :fearful: :slight_smile:

PS: Jen malá otázečka.... Neplánuje se tu nějaký srazík??? :wink:
19. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Zofi at se neupečete a KO kyčlí dopadne dobře :wink:

Věru super,že jste obě v pořádku :sunglasses: ,32tt to to teda letí :wink: . Srazík je plánovaný 24.8. ve 12h., ale ještě se neví kde, asi pak jaký bude počasko. :sunglasses:
19. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
zdravím všechny

žofíku dobré pořízení na kyčlích

my včera měli první příkrm mrkev a Verunka smědla celou skleničku tu hami první lžička 125g :grinning:
už máme od včera tu jídelní židličku fábulu pro sisstin je fakt super Verunka je v ní spokojena :slight_smile:
dneska jsme snědli opět celou skleničku brokolice, je fakt šikula mám z toho radost :slight_smile:
zítra bude květáček tak uvidíme
jinak copak je tu nového?? Koukám na vm jak ti ty týdny naskakují to snad není možný :slight_smile:
a nám už bylo 5 měsíců :wink:
tak přeji všem hezké odpolko čekám na tchýni jde jezdít s malou a já budu mít chvilku pro sebe pa pa..
19. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj Věru, super, že se máte dobře :slight_smile: Terezce už končí prázdniny, vid :unamused:

Jaji, tééda, to je Verunka pěknej jedlík :wink: Bud ráda, my máme od mala s jídlem problém..do ted sní Anetka k obědu maximálně 100g :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahojky luci tak díky, jsem sama ráda že to takhle jde ..
a co anetka vše v pohodě?
19. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
luci asi ji už budu muset dát v září do sedačky už je skoro přes celou korbu :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
jj, Anetka je v pohodě :wink: Před obědem přišla s tím, že si chce lehnout do velký postele, tak jsem byla překvapená, že by se sama naučila :sweat_smile: no a samozřejmě, že ne..chvíli tam ležela a za chvíli ťap ťap a byla venku :grinning: Takže šla spát zase do malý postýlky :wink: Ale už nás to učení na velkou postel brzy čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Woblu jsem se zasmála, prej komárům ani hormony nevaděj. Jsem si představila komářice jak ti cucaj krev a pak budou lítat s nabobtnanejma vaječníkama po ložnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Obídek byl vynikající, se mi to povedlo ňam. Nehtíky jsem přežila, mě tam natejkaly nohy jak jsem dlouho seděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

SRAZ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Byla bych asi teda pro ten NAP ne? Nebo teda Restaurace v zahradě, jak byl naposledy. Snad bude rozumné počasí.........................
Kolik teda míst?????????????????????????????????????????????????????????????????????
Já, Very, Věrka?, Danča, Sari?, Luca?, Beryk?, Dablik?, Míša?, Gab?, Maruška?, Tesinka?, Lady?, ..............

Koho jsem zapomněla????????????????????? se když tak omlouvám.

Jdu se natáhnout. Pak juknu.
19. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.