• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
luci nás to taky čeká, ale anetce to určitě brzičko půjde:slight_smile:

je to šikulka .. .

Verunka se mě v postýlce děsně přetáčí je to hruza furt jí chodím do postýlky kontrolovat i ze spánku se mě přetočí na bříško :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
jaji, vždyt to nevadí, když se v noci přetočí na bříško :wink: Anetka mi na bříšku mnohem líp spala
19. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
to sice ano ale učím se pomalu být bez toho monitoru a mám strach v noci s tou polohou na bříško :unamused:
19. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
jaji, Verunka je už velká..neboj :wink:
19. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
jaji: ta poloha na bříšku je v pohodě..ono se to přisuzovala SIDS proto, že dřív byly děti jen na bříšku, a proto, když už se to stalo..tak se to stalo na břichu...ale souvislost to nemá :wink: monitor dechu jsme nikdy neměli ani ho na další neplánuju, pokud to nebude nějaký rizikový mimčo :confused:
19. srp 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
My ho taky neměli a ani ho příště neplánujem :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
na břichu akorát mnohem víc tvrději spí, takže když Tygr usne na břichu..tak fakt spí dlouho bez probuzení...se vždycky modlim, aby se nepřetočil na bok nebo na záda :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
Monitor bych si koupila, jen kdyby bylo mimi předčasně narozený nebo nějaký problém :wink:
19. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
luuci: jsem čuměla, že některý holky ho používaj i rok a víc :astonished: :confused: mně to přijde jak blbost, teda pro ty rizikový mimča je to dobrý, ale pro normoš? By mě to akorát stresovalo :confused: a ještě to furt falešně pípá :rolling_eyes:
19. srp 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
siss, no já ho taky nepotřebovala, ale tak někdo je s monitorem klidnější :wink: já pak slyšela to její dýchání, kňourání,.. tak jsme monitor nepotřebovala :sweat_smile: A používat ho roka je na nic :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky koukám Věrka je tu a zachvíli bude rodit to to teda uteklo :wink:
a co ty Beryku ležíš ležíš moc na tebe myslím a dnes i na Wobludku páč na tom budu v pátek stejně :wink:
Hokly zas jedna hloupá otázka nemůžou mi ty foliky prasknout dřív než mají nebo mi nějak zmizet????? :sweat_smile: počkají tam do toho pátku??
19. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Gabi, to víš, že tam počkají :wink: dr to hlídají, neboj :wink:
19. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
jo, a Evik mi psala na facebook, že masakr noc...takže si asi užívaj furt :confounded:
19. srp 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
Luci si říkám aby poslouchali jak mají :sweat_smile: Protože mě bolí hlava jak při ovulaci a ten hlen pořád ze mě jde tak mě napadlo jestli už nejdou vejce.Sestřička mě vyděsila , že ten prgnyl nesmím píchat ani o kapku dřív aby mi vejce neutekli :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Gabi, ten hlen může být i hormonama :wink: Neboj, dr ví, co dělají..většinou :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Gab bud v pohodě,neutečou,ze mě to taky teklo :wink: Na píchanec pojedeš na pohotovost?
19. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jsem tu, jdu dočíst...
Kámoška mě vytáhla ven... Prošmejdily jsme město a daly oběd v Toscaně. Zkusila jsem si kojit venku... a dobrý. Tak snad to na srazíku taky dám :wink: :wink: :wink:
19. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Sanu se srazem se mnou počítej :wink: a s Věrkou vm72 jsem domluvená,že ji písnu až budem přesně vědět kam, asi by dorazila,ale nebude na netu.

Sári jste šikulky :wink: ,na srazíku se na vás moc těším :sunglasses:
19. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Sanu :grinning: :grinning: :grinning: komářice s nateklejma vaječníkama :grinning:
Gabi, ten hlen mám taky, nic se neděs :wink: a pochybuju, že by vejce někam utekly :wink: hele na příznaky kašli, já si jak dneska vzpomínám na len od nás z nadvěcovek, co je zkušená měřitelka BT a ta jí ukázala, že ovulace byla den před odběrem :sweat_smile: málem měla infarkt, ale při OPU tam normálně byly :wink:
Věrku zdravím :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Tak hotovo, dočitáno...

Beryk... jdeš na srazík? Hele a kdy plánuješ testování???

Věru... tý joo... 32.tt, fakt to letí... A co u vás novýho? Vymalováno, všechno připraveno?

Jaji... Verunka je šikulka :wink: ... A to už ti v židličce sedí? Nebo je to lehátko-sedátko polohovatelný??? A si užij chvilky pro sebe :wink:

Siss... naše Evča ti psala???

Holky stimulující... už se vám to blíží :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Sári na srazík dorazím,testovat budu asi 12 den :wink:
19. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
sarii: jj, ale jen jednu větu :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz
Beryk... takže příští pátek :wink: ???
19. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
Siss... aha. A jak ty? Půjdete se s Tygrem taky srazit???
19. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
sarii: já nějak nevim, kdy to je :confused: a kde? Kdyby to bylo v Pce, a v nějakou rozumnou dobu, tak klidně i jo :wink:
19. srp 2009 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz
kuk jsme zpět s kyčlí....už tam nemusíme , máme oě jadýrka či co, jupííííí :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
oprava -obě a z kyčlí :unamused:
19. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
zofik: to je Vašík borec..Tygr je neměl ani v roce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. srp 2009 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz
holky jsem to plašan :sweat_smile: :grinning: jo věřím, že to bude OK
19. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
sis to bude tou prodlouženou kultivací v laborce asi :grinning:
19. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.