• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sari jj :wink:

Zofi Vašíkovi gratulka ke kyčlím (k jadýrkům) :wink:

Jdu si udělat ňákou ňamku k véče
19. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Hola hola

Sis tyjo pokrok, ty už mluvíš o druhém mímu jako plánovaném, že jako bude jo :grinning: :confused:

Já jsem dneska lehce fyzicky zdemolovaná, ale jinak je mi ok, na to jakej je hicák..... No a že budou skříně na svém místě dneska jsem si opět myslela jen já :grinning: A to jsou tady na to 2-3 :grinning: :rolling_eyes: :grinning:
Nevadí, každej pokrok se počítá....

SRAZ::::::::::::

Já, Beryk, Sari, Věrka, Sis?, ............................................ tak to už jsme 4 :grinning: :sweat_smile:
19. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
Žofi, tak to je Vašík šikulka, gratulace ke kyčlím :wink: :dizzy_face:

Jo, ten NAP je dobrej, hlavně na ty kočíky a že jich bude co holky maminky??? :wink: , ještě nějaký schůdný počásko :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
jé a Věrka přijde taky, super!!!!!!!!!!!

Siss, děkujeme za zprávy o Evče, moc ji přeju, aby se to brzičko zlepšilo
19. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
Lucka nejde na sraz? :confused: Holky, já vás totiž neznám..teda ne, že bych se vás bála..ale abych vás vůbec poznala :sweat_smile: :sweat_smile: já myslela, že se přišprcnu k Lůce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas důvodů k drinku není nikdy dost :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. srp 2009 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holčiny,
vůbec jsem si dnes nesedla, dva doktoři, pokec se ségrou, pak jsem dělala tvarohové knedlíky se švestkama - kdo mi posílal recept na to skvělé těsto? Ještě jednou děkuju, moc se povedly, byly mňam :wink:

Tak, ledviny má Anežka v pořádku a na šestinedělní prohlídce taky vše dobré. 3630 g, už nemusíme na vážení, tak jsem ráda. Ta vyrážka je prý normální, kojenecká dermatitida, napsala nám Antiderman, tak uvidím, zda to bude k něčemu. I když, začala jsem mazat mateřským mlíkem (tím tučným), je to všelék, při kapání do očička rozhodně pomohlo, tak uvidím, zda na vyrážku zabere. Až pak mastičky. (zdá-li se Vám to divné, neděste se, doporučeno porodní asistentkou a prý zázračné).

Dočtu snad večer. Teď dám k Anežce chůvu a jdu k manželovi na balkon. Si chvíli sednout.

Kde je sraz? Už se to ví? Jasně, určitě, až dočtu, budu moudřejší. Přeju krásnou dobrou všem. :wink:
19. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
mě to nedalo, chvíli čtu, Wobludko, si mě pobavila, "jako by nevěděli, že tam budou lidi vozit vejce" :grinning: :grinning:
Držím palce na OPU. Bude to OK, uvidíš :wink:
19. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahojda,
tak já mám půlku koupelny vymalovanou :stuck_out_tongue_closed_eyes: rozbolela mě z toho pěkně hlava :rolling_eyes: celý odpolko jsme byly s kámoškou a její holčičkou venku..bylo to fajn :dizzy_face: :dizzy_face: A zítra jedem na celý den k našim na zahradu, co jinýho v tom pařáku dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Držím pěsti všem stimulantkám :dizzy_face: juj, holky..já už se na tu akci taky taaak těším :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Sis neboj nás poznáš,určitě nás nepřehlédneš,to je vždy babinec :wink:

Dani supr, šestidedělka OK. Kámoška co má dvojčátka,tak taky jednomu do očička kapala svoje mléko, já jsem na ni čuměla,co to dělá,jestli jí nehráblo a ona mi pak vysvětlila,že jí to poradila zdravotní sestřička a jak ty píšeš všelék.
19. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Dani, jj, říká se, že mateřský mlíko je všelék..taky jsem to už slyšela :wink: Tak at pomůže :wink:
19. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Luci zítra si to krásně užijte u vašich :wink: Luci a na kdypak ti to vychází?
19. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Bery, tak nějak za 14 dní to mám dostat, tak pak zavolám a objednám se...ale myslím, že IUI vyjde až na říjen :wink:
19. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Luci ono to rychle uteče,za chvíli konec prázdnin.........
19. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
bery, mě to s Anetkou utíká až moc rychle :frowning2:
19. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Luci jj ted je v tom supr věku,kdy je s nimi velká sranda :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jdu do pelíšku,krásnou dobrou noc :wink:
19. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Áááá... tady už se spí...

Odpoledne jsem šla z akce do akce, tak jsem nakoukla až teď.

Dani... s tím MM máš pravdu... je to všelék. Já si ho mazala i na obličej, tenkrát mi ho dodávala ségra :grinning: . Teď bych zase mohla začít, páč mám pleť jak puboš. Celý těhu paráda, zato teď... děs běs :angry:

Jdu taky zavřít oko, všichni včetně psiny spí, tak jdu posílit řady...
Dobrou chladnou noc...
19. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jé, Věrka se objevila. Věru, přijď na sraz, datum tady padlo, místo uvidíme :wink:

Gab, vejce Ti snad neutečou, uvolní se až po tom pregnylu, tak neboj.

K tomu monitoru, my jsme s ním klidnější. Jen nám Anežka cestuje už teď, v kolíbce z něj neuteče, ale pak v postýlce to asi bude falešně řvát, se bojím. Ale uvidíme. Anebo se na monitor vykašlem, ona mě stejně vzbudí, když se praští hlavou o tyčku a začne brečet. :confused: Cestovatelka (prý po mě).

Sari, kojení venku není sranda, viď, taky s tím bojuju... navíc z pravého mám jinou polohu než z levého, kroutím se u toho různě, no, občas to jsou boje, občas pohoda.... snad to na srazu zvládnem obě (tedy, všechny čtyři) :wink:

Dvojčatovky na srazu - Evík a Artep, to by bylo fajn! Aspoň na chvíli... to je prosba, výzva, tak to myslím... :wink:

Žofi, gratuluju ke kyčlím (Vašíkovi) :wink:

Bery, když cítíš podbřišek, mohlo by to být ono :wink:

Sanusko, piš si mě na sraz, si mě zapomněla v tom druhém seznamu...

Přeju krásnou dobrou :slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
Dobré ránko,

otvírááááááááááááááám :wink:

Já měla dneska hnusnej sen, takovej živej..určitě to znáte, že se probudíte a nevíte, jestli je to pravda nebo ne :astonished: no a v tom snu nás opustil manža :angry: Našel si mladší, hezčí,..... :angry: Byl na nás v tom snu pěkně hnusnej :angry: No fuj, ještě, že to byl jen sen :dizzy_face:

My tak za hodinku vyrazíme k našim :dizzy_face: Přijede tam i 4letej bratránek, tak bude mít Anetka parťáka :dizzy_face:
20. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
Krásné dobré ráno a pěkný den...

Já už mám zalitou květenu i zeleninu, snídám a čekám až se probudí Marinka... Pak přijedou naši a pak ještě nevím :wink: ...

Dani... co? Anežka už cestuje po postýlce?

Tak dneska Woblud :dizzy_face: ?
20. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Woblu jde dneska do akce?? tak držím pěsti :dizzy_face:

Sarii, vy bydlíte v baráčku?
20. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Krásný den,doufám ,že se neuškvaříme :wink: mohlo by se zas malinko ochladit :wink: Já noc šílenou , ta hnusná migréna zas dorazila ve 2h.Jo a Luci já ted 2 noci taky katastrofický sny, že chtějí synovce zabít,že hrozně krvácím.....

Woblu myslím na tebe, držím pěstičky!!!!!!! :wink:

Sári hned po ráno makačenko :wink:

Luci užijte si to s Anetkou a s bráchancem :sunglasses:

Dani jste holky šikovný,za chvilku kojení venku budete zvládat levou zadní :wink:
20. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
bré ranko...

další pařáček nás asi dneska čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci jsem na tebe zvědavá s tím IUI.... :sweat_smile:

holky psal mi Evík, že Vám všem drží pěstičky .......jako Sanuskám
20. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Bery, neboj, na víkend se má ochladit..tak ti bude líp :wink: Ty migrény jsou hrůza..já jí měla jen ejdnou v životě, ale zas 3 dny a byl to mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ati ti je brzy líp :wink:

žofi, no taky jsem zvědavá :wink: kéž by nám zas vyšla 1. :dizzy_face: ale tolik štěstí zase asi nemáme :pensive:
20. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Luuc... jo v baráčku. Sen byl fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... raději ani nemyslet... Užijte si bazénu a klouzajdy :wink: ...
20. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Zofi ahooj,pozdravuj od nás Evíka a kočky,že na ně myslíme :wink:
20. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Sarii, to tě obdivuju starat se o mimi a ještě dům a zahradu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Holky, ten nočník to je síla...Anetka za mnou pořád lítá, že chce čůrat, ale nic neudělá :rolling_eyes: to je boj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Luuc... budeš muset názorně předvést :grinning:
20. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Tak my jedem :wink:

Sarii, asi jo :sweat_smile: když to pomůže, tak klidně :grinning:

Přeju hezký den :dizzy_face:
20. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
AHooooj :slight_smile:

Bery u mě noc taky na prdlačku, jsem se pořád mlela :unamused:

Sny: No zdál se mi první porodní někdy předevčírem, že tlačím tlačím (jsem si viděla do obličeje při tom, výraz jsem měla strašnej :grinning: ) a prostě to nešlo ven a já nevěděla, jak moc mám tlačit, že jestli netlačím málo, když to nejde.
Jsem se pak vzbudila a byla jsem celá vyčerpaná :grinning: :grinning:

Luci jak ten sraz kdy budeš vědět????? Zítra asi zavolám do Napu a zamluvím třeba 8 míst a pak se uvidí. Židle se můžou přidat vždycky..................

.............................................................................................................................................

Já, Danča, Sari, Maruška, Bery, Verča, Věrka, Rozinka???, Lady

Holky klidně tuhle řadu zkopírujte, kdo tam nejste připište se tam když tak a zase ji vložte, abych viděla kolik toho zamluvit na to pondělí. Zítra tam zavolám.

.............................................................................................................................................
20. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.