• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
No jinak jsem si vzpomněla jak asi Míša v Chorvatsku, bych za ní hned vyrazila.

A dlooooooooouho tady nebyla Troolice.

Tak zatím, jdu fackovat a pak vymejšlet dál co dál.

Nějak juknu.
20. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
holky, tak já se tam asi ukážu...ale radši bych byla, kdyby šla i Luca :confused:
20. srp 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
ahojky všem :dizzy_face:

tak jsme se na srazík zase rozrostly, to je moc dobře :wink: , se těším na ty malý princezny :dizzy_face:

dnes to asi nebude venku žádný úžas, ale se když tak schladíme :wink:

Luci, fůůůůj takový sny taky nesnáším :frowning2: , ale byl to jen sen, naštěstí :slight_smile:

Sanu, ty už rodíš :confused: :astonished: , ještě chvíli počkej :grinning: , ale blíží se to, to je pravda.

Žofi, děkujeme za zprávičky od Evíka :wink:

Siss, neboj se nás, tam zapadneš ani nebudeš vědět jak :wink:
20. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Gabče je dnes myslím v sanusu, tak tfuj,tfuj,tfuj.................myslím na tebe :wink: :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojky všem:slight_smile:Dlouho jsem se neozvala,tak jen hlasím,že u mě vše o.k a na porod to podle dr. zatím nevypadá:slight_smile:Sice čípek už není,ae hrdlo je zavřená,já tomu stejně nerozumím,takže kontrola za týden ve středu:slight_smile:Tak jsme se s manžou rozhodli a jedem do neděle na chatu:slight_smile: Za chvíli vyjíždíme:slight_smile:
Jinak jsem ráda,že se konečně rozjela snažilkám stimulka a všem přeju,aby chytly těhu vlnu a začaly mít krásné starosti:slight_smile:
P.S: se srazíkem počítám:slight_smile:Pa M.
20. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
akorát holky, o Sanusu atd, já moc nepokecám :sweat_smile:
20. srp 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
Siss, buď v klidu, tam se semela věcí, holky pamatuje posledně v NAPU ty témata :grinning: , chudáci tenisti :grinning:

Maruško, ty jsi borka, ale když je ti dobře, tak proč ne, další akční těhulka, taková byla i Danča do poslední chvíle dala snad každou návštěvu, srazík prostě jste dobrý :wink:
20. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Dobré ráno. Tak jsem dosnídala :grinning: V noci mě napadlo, že ty noky, co měly být se špenátem a s kuřecím, si dám ke snídani a k nim švestková povidla, co jsem náhodou koupila. Takže povidla do smetany, je z toho omáčka a bylo to mňam :wink: :wink: ... jsem od rána nestihla nic pojíst, tak mám za sebou snídaňo-oběd a kafíčko :dizzy_face:

Sari, Anežka se začla přesouvat po postýlce v 4 týdnech, jsem se divila. No a teď už je to standard, leze dolů a do stran, teď zrovna je napříč. A taky umí ze zad na bok, ale to mi přijde spíš náhodou, když honí dudlík, ne, že by se o to snažila. Prý to má po tatínkovi, ten je pohybově nadaný od malička :wink:

Jdu dát dceři sváču a jdem ven. Kouknu později :wink:

Myslím na Woblud, dnes má Velikonoce :wink:
20. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Jukám jestli se tu neobjevila woblu
20. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Tak já taky jukám.

Woblu tak jsem zvědavá :slight_smile: a na Gab téééž :slight_smile:

Very bazén závidím, je to poprvé co lituju (zase pro změnu), že jsme ho neudělali :sweat_smile: Bych v něm byla od rána do večera :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Zprávy od Nelči:
Je to bída, průjmy mám pořád, k tomu bolesti v břiše. Taky teploty. Dnes mi bude ARO napichovat centrální žílu, tak mě odvezou za chvíli na JIP. Drž mi prosím palečky.

Holky tak držte palce, pěsti, prostě co můžete, má to těžký :unamused:
20. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Bré poledne...
Já poobědvala palačinky, jsem je dlóóóuho neměla...

Maru... jako vždy... objevit, napsat, zmizet :grinning:

Taky Rozi se tu neukázala, ne? Měla jít na KO kvůli tomu tvrdnutí...

Beryk... tak co dneska kuchtí manža?
20. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
A jéé, jee... Neluš už je bez žil... To jsou peripetie, myslím na ni.
20. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
holky stimulky ještě nikde :confused:

Nelča, chudák, ta holčina má teda těhotenství a prý nejhezčí období ženy :frowning2: , držíme s prckem co můžeme :wink:

Šari, palačinky bych si taky dala, udělala jsi mi chutě, ale ty bych musela dělat já :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak zkusím mamku ukecat na lívance, ty zase dělá ona :sweat_smile: s jahodovou pěnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sanu, my máme u našich takovou tu klasiku, myslím, že ho má i Věrka u rodičů, ale na smočení to stačí :wink: , už si nahřívám v lehátku vodu, aby to se mnou neseklo, jsem zvědavá jestli tam vlezu :sweat_smile: :pensive:

Rozinka se od té doby neozvala, to je fakt :confused:
20. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Very já bych brala i ten bazének dětskej, bych si ho dala na terasu a seděla bych v něm :dizzy_face: Máme doma takové jakoby větší umyvadlo, ale z toho už bych pravděpodobně nevstala :grinning:
Neva si dám odopol úžasnou vlahou vanu :dizzy_face: :wink:

Sar palačinkýýýýýýý ňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ty ti od srdce závidím!!!!!!!!!!
Jdu si nalejt vodu :grinning: :rolling_eyes:
20. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Sanu, zajeď si do globu, mají tam slevy na tady ty nafukovací věci :grinning: , kup si bazének, si tam se špuntovou sedneš a budete se na terásce chladit a příští rok ho taky užijete :wink: :slight_smile:

já jdu na kuře na paprice a na odpolko budu škemrat u mamky na ty lívance :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Sanu... bazének bude, příští rok určitě :wink: .
20. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Very při mém štěstí by jsme ho koupili a bude do listopadu pršet :grinning: Ale dík za tip, dneska jedem na nákup zase. Asi by jsme měli začít nakupovat hory jídla jako to dělaj všichni. Ne udělat nákup na 3 dny :sweat_smile:

Sari to jo, to bude špuntice už půl roční, to se nám to bude žbráchat.
Ovšem jestli bude po mě, tak se jí ve vodě moc líbit nebude, max opravdu jen sedět a hlavně necáááááákat!!!!! :grinning: :sweat_smile: :grinning:

Very kuře na paprice ňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam. Mám hlad.
20. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj, tak to mám za sebou, bylo 24 vajíček a morfologie 2%, což je náš nejlepší výsledek. Trochu jsem měla problém po narkóze, 2x jsem se složila a zvracela jsem, ale teď už jsem doma, tak to snad bude dobrý... Gabčo, ty se neboj, já tam byla největší potížistka
20. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
hezký den :slight_smile: venku je teda nádherně....koukám byla tu Maruška no jo, ale jen na rychlovku.
very horko je děsný viď, já taky padám a Dušánek si libuje :wink: :grinning:

Neli stešně moc na tebe myslím a držím vše co mám jenom ať jste s Kubíčkem v pořádku a je u tebe v bříšku co to jde :wink: Takovej boj co jsi zvládla v těhotenství zasluhuje metál.... :wink: Pozdravuje tě i Dušánek... se ptá co teta a kdy za tebou zase půjdem..
Jinak já vezu rodiče na vlak odjíždí na dovolenou a zítra si jedem pro brášku tak se na něj těšíme.. no já zítra na ten odběr, večer jsem píchla tak jsem zvědavá jak to všechno dopadne.
Woblu co ty jak je??? jak jsi to zvládla ??myslím na tebe :wink:
Šári bazének bodne viď a kor s dětma, Důša se letos naučil plavat tak jsem ráda :wink: za rok chcem taky začít bazén , manžel si troufá, že ho udělá sám betonovej tak jsem zvědavá :confused:
20. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jsme zase něco malinko uklidily,ale přiznám se,že se to nedá všechno nejdenou,protože mě to docela zmáhá. :sweat_smile: Nemůžu dýchat,jak se mi tam v tom pupku všechno tísní a mimuška se roztahuje. :sweat_smile:
Ale už je za náma nějaká ta činnost vidět.Už se to tu pomaličku rýsuje,tak jsem ráda.Nejvíc mě toho stejně čeká až se zase natrvalo vrátíme domů,Terku doprovodím do školy a vlítnu hlavně na prádýlko a takový ty dodělávačky.

Se srazíkem počítám.Ještě mi potvrďte,že je to toho 24.8.,nejsem si jistá... :confused: A čas mi napíše Bery do mobilu.
20. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Woblu to víš, že se bojím už teď zas kadím jako Alík :sweat_smile: to je teda úroda :wink: seš dobrá ,ale zvládla jsi to a to je hlavní.Počkej, já jsem zase plašn :sweat_smile: no hlavně když u toho budu spát :sweat_smile:

Jdu ještě trochu poklízet abych tu na to nemusela koukat až budu léééžet... :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Woblu, tak už to máš za sebou, jsi šikulka a teď už jen držet pěstičky na embroušky :wink: :dizzy_face:
to zvracení, je asi poměrně častý, už jsem to četla vícekrát, někdo ty narkozy špatně snáší, už to máš za sebou a to je hlavní :wink:

Věrko, 24.8: ve 12hod bývalý NAP, restaurace v zahradě dnes :wink: , pošlu ti to ještě do IP
Věru, to je chystáního viď, ale zase to budete mít krásný, nový, čistý :slight_smile:

Gabčo, tak ty jdeš zítra :confused: , já myslela, že máš dneska ještě kontrolu, tak jsem to nějak popletla, takže na zítra pěstičky nachystáme a kdo tě Gabčo vyzvedne a poveze domů?
20. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
jinak po obídku břicho nacpaný k prasknutí, zvládli jsme s prckem 3knedlíky a 2talíře omáčky :grinning: , jsem zvědavá až hupnu na váhu u dr. jestli uvidím nějaký pokrok
20. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Very pokrok jo, no u tebe to budou deka. Seš pořád nudle.

Gab neboooooooooooj si dáchneš a bude ti hej :wink:

Woblu, tak hlavně, že je ti líp a teď tfuj tfuj tfuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Věru super, žee se srazem počítáš :dizzy_face:

Bepanten je na bradavky???? A to je to jak to může "ocucávat" i mimčo?????????????????????????????
Dneska chci zase něco vzít v lékárně.....
A teploměr do vody je důležitej????????????????????????????????????????????????
20. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Holčičky moje,jasně že se srazem počítám. :dizzy_face:

Přes celý prázdniny jsem vás zanedbávala a vlastně ani pořádně nevím,co všechno se tu událo,tak si to alespoň budeme moct říct ústně. :wink:

Zase mizím a uvidíme se na srazíku.Pá! :wink:
20. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Sanu... Bepanthen je na bradavky, ale i na zadeček... Jasně, že to před kojením setřeš- omyješ. Já si to na sebe mazala jen párkrát. A teploměr si určo kup... podlle ruky to nepoznáš!!!Já ho používám :wink:
20. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Neli myslím na tebe a držím pěstičky!!!! :wink:

Woblu nádhera,ses holka šikovná,velikánská gratulka,at ti je líp :wink: ,já jsem zvracela minule po narkóze.Zítra máš zavolat do laborky a řekli ti na kdy přibližně transfér?

Sári palačinky ,miluji,mňam :slight_smile: ,my dnes měli brambor a zapečenou brokolici se sýrem a šunkou .

Very lívance s jahodovou pěnou,zas u počítače slintám

Gab zítra budu na tebe myslet, v kolik hodin tam máš být?

Věru s tímm úklidem to nepřeháněj,koukej se šetřit, v tomhle vedru nejlíp ve vodě nebo v lese.

Sanu zas nákupy obdivuji,já jsem dnes na chvilku vylezla ven a pařák a ňáko se mi motá hlava, jak jsem se porád válela,tak jsem po pár minutách pádila dom hupsla do postýlky.
20. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Woblu... máš to za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže 24 byl dobrý odhad dle UZ :dizzy_face:

Gab... a ty nešil, to dáš :dizzy_face:

Věrka už je zase v trapu... příště hoď nový fotky :wink:

Sanu... ti ve výčtu jmen chybí ještě někdo, ne :wink: ?
20. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Sar, tak něco existuje, že si to můžeš namatlat na bradavky a mímu to nevadí nevíš???????????????????????? Jsem zapomněla název :angry:

Bery buď v klidu, ty moje nákupy to je hr sem hr tam. A to ještě tak, že všechno tahá manžel a já tam poletuju mezi regálama.
A musí to být v jedné budově. Přecházet v tomhle počasí po venku, by mě kleplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jedeme až navečer.

A doporučuju New Yorker, maj tam klimošku, tak to je pohodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:

A dneska jsem slyšela reklamu na Tesco CHerokee, že maj slevy, tak asi bude nová kolekce na podzim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Sanu... PureLan od Medely :wink:
20. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.