• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luci, hnusnej sen. Naštěstí jen sen...

Bery, migrénu nezávidím... ale v těhotenství bude líp, to prý je bez migrén, psaly holky.

Potkala jsem Dabli, slušelo jí to jako obvykle :slight_smile: A Max už je "kus psa", žádné štěňátko. :slight_smile:

Sari, koukám v baráku to je dřina, u našich máme barák. Ale má to řadu pozitiv, proti paneláku.... teď to vidím, dát malou na zahrádku...

Maruš, tak na Tebe se na srazu zvlášť těším, dlouho jsme se neviděly... 38. tt? Žádný čípek? Hm... já měla čípek 2 cm ještě 10 hodin před tím, než se Anežka narodila :grinning: Ale chatu přežiješ v celku, si myslím. A sraz snad taky :wink:

Bych mohla sedět pořád u televize. Atletika, to je moje. Hlavně ty technické disciplíny, tyč, oštěp... Jdu krmit, pak dám Anežku babičce a běžím na gyndu, snad to bude OK, pak možná bazén u našich. A večer budu :wink:
20. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Sari tak to jsem na mysli neměla, ale teda dorbý dík za tipa :grinning: :wink:
20. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
No, už mají podzimní a zimní zboží... kombošky, bundičky a tak...v CA i Tecso
20. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
No Tesco moc ještě neeeee, jsem tam byla kdy..... předevčírem?

Holky kdo děláte čupr ledovou kávu, tak prosím o recept, ano čtete dobře, o recept!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile:
Prostě to nikdy nemám tak dobré jako ostatní............................... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Dani... já jak zapnu TV tak musím dát Mari z dosahu a dohledu, protože už jsem ji několikrát načapala, že se na ní dívá :astonished: :astonished: :astonished:

Kdepak máme Žofíka?
20. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
kuk jsem byla ve městě,,,,vedro, ale což aspoň mi Vašík usnul v kočárku, pěkně zabral...ale už se moc těším, až tyhle vedra nebudou....
20. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Žofi... lítáš po městě a na srazík přijet nechceš, jo!!! Hele, Very manža by měl další kočárek na vyzkoušení :wink:
20. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
SAri tak přijeďte do HK.... :wink:
20. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Žofi... já vím :wink: :wink: :wink:
20. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Zofi neeee, HK by mě zabil :confounded: I když bych Vášu viděla ráda na vlastní oko :wink: :dizzy_face: Teda tebe samo téééž.

To Ice kafee nikdo nic??????????????????????? :frowning2:
20. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Sanu bohužel ho nedělám, já si ho kupuji
20. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile:
je tam hic ,že by jeden pad. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Woblud- teda to je vajíček jedna báseň.

holky ty čísilka vám tak děsně rychle skáčou to je mazec. :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
bery- jak je???????

já se chystám v sobotu do tesca a tak po nákupech a tak se docela těším, když píšete, že už mají podzimní kolekci. Já teda potřebuju něco na svatbu, protože se žení švagr přesně na mé narozeniny v září.
20. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
Agi čavec, chudáku ty chodíš venku viď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
agi ahoooooooj,tak to bude dvojitá oslava svatba narozky,to bude velký :sunglasses: Jak to vidíš se srazem 24.8. 12h. v Pce v NAPU?
Já dnes ještě polehávám, venku mi nebylo moc dobře, zmáhaj mě noční migrény ,sem tam mě pobolívá podbříšek,jinak věřím a doufám........ :wink:
20. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
Sanu-ledovy kafe delam tak,ze uvarim kafe s mlekem a cukrem a dam vychladit do lednice (do studne,za lod do vody-podle toho kdy a kde) :slight_smile: prip tim zalevam zmrzku a zdobim slehajdou,primicham vajecnak a tak. Tak nevim,jestli je to to cos potrebovala,ale chutna to stejne jak to v krabici.
20. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
sanu- jsem na horách takže je to o chlup lepší. Ale než denně těch 110 km najezdíme tak jsem uvařená. :slight_smile: :slight_smile: Ale jinak dobrý no.
20. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
holky, tak já už mlsám lívanečky s pěnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ty jsou božííííí a v bazenku půjdu asi ke dnu :grinning:

jinak jsem se chtěla objednat na UTZ ve 20tt, měli 14dovču a dnes se tam dovolat nemožné :confounded: , sídlí v té budově jako Sanus, tak to zkusím ještě zítra a snad nějak dobře pochodím :unamused:
20. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
bery- já jsem v práci ,ale moc ráda bych vás viděla. Kdybych měla dovču nebo volno to by šlo,ale takhle se neutrhnu. Moc držím pěstičky vám všem stimulkám. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Je to pro mě takový hancí motor. Teď počkám jaký bude spermio manži a pak se už zas do něčeho vrhnem taky.
20. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Agi ajooo ty vlastně nejsi v práci :slight_smile:

Very to je strašný, jak ty si dlabeš!!!!!!!!!!!!! Jsi horší jak jáááááááááááááááá :grinning: :grinning: Teda než jsem to měla zatrhnutý...... :unamused:

A to chceš k tomu Eliášovi??????????????????????????????
20. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Agi přeji móře štěstíčka :wink:

Very takhle dělat chutě,já zas musím juknout do ledničky
20. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
Takhle mi nějak lezli oči z důlku když jsem v tom snu rodila. Z tý panenky jde spíš hrůza :grinning:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18274400&tab=0
20. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
Děkuju za podporu :dizzy_face: byla jsem hrozně nervózní, na sále jsem si pořád říkala, ať už mě konečně uspí, protože to prostředí a lidi, navíc jsem byla v narkóze a vlastně i v nemocnici poprvé, takže pro mě všechno nové... ale pak už jsem se vzbudila na dospávačce :slight_smile: vaječníky bolely, ale dali mi injekci na bolest, přestože už to je dost hodin, tak je to pořád fajn :wink: už už mě chtěli pustit, na záchod jsem si došla naprosto v pohodě, i mi dali napít, ale pak se mi udělalo špatně a při druhém pokusu to zase skončilo vyzvracením čaje, takže jsem si tam pobyla dlouho. Přišla tam nějaká holčina, říkala sestře, že se bojí, načež jsem začala zvracet :zipper_mouth: :sweat_smile: chudák, kéž bych se jí mohla omluvit, jsem ji mohla dobře vypsychnout :pensive: Teď mě už konečně žádné šutříky netlačí :slight_smile:
20. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
Udála jsem si vitakávu a v ledničce jsem našla tiramisu,jdu žroutíkovat.

Sanu :grinning:

Woblu už bude líp :wink:
20. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Sanu, k Eliášovi už jsme objednaný, tady to mám předepsaný od své doktorky, že se mám objdnat k nějakým dr. na velký UTZ ve 20tt, budeme prcka aspoň vidět 2x krátce po sobě :wink:
20. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Very ahaaa, já myslela, že ten velkej je u Eliáše :confused: A kdy k Eliášovi jdete?????
20. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
Sanu 10.září k Eliášovi a předpokládám, že t toku dr. Peršínovi by to mohlo být tak o týden dřív :wink: a kdyby byla moje doktorka hodná a udělala nám příští čtvrtek utz, tak bych ho mohla vidět každý týden aspoň jednou :slight_smile:
20. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
mělo tam být - k tomu dr. :sweat_smile:
20. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
A jsi teda u Šilerky??? A kolikrát ti teda dělala UTZ??
20. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Bery... bych taky chtěla najít něco dobrýho na zub :grinning:

Very... si myslím, že ti ho tvoje Dr. dělat nebude
20. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.