• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu, jj u Šillerové a zatím pokaždé co jsem šla na kontrolu, tenkrát i fotečky na cd mi vypálila, dělala mi vnitřní i přes břicho a teď už jen přes břicho :wink:
20. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
já si to právě Šári myslím taky :frowning2: , ale to neva, protože jsem ho prťouska viděla minulý týden v nemocnici, pak ho uvidím u Peršína a ještě u Eliáše a velké plus je, že každý večer cítím, jak se tam pěkně mele :dizzy_face:
20. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
i když já bych se mohla dívat obden :grinning: , jsem cáklá já vím :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Very tak když cítíš pohyby, tak je to v poho, to už mě pak i UTZ přestal ležet v hlavě :grinning: :wink: Počkej se to začne krásně stupňovat.

Mě se dneska špuntová protahuje ve všech ještě volnejch místech, který v břiše mám :dizzy_face: :sweat_smile:
20. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
Sanu, když já to cítím nejvíc večer, když si v klidu lehnu, přiložím ruce na břicho a už to jede, někdy moc a jindy pohodička jazz :wink: , ale je to trochu lepší, ale přece jen pořádný kopanec na ten je ještě brzy
20. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj holky,
v rychlosti dočítám, co je tu nového. Všem snažilkám přeji hoooooooooooooooodně štěstíčka.
Jinak ten náš malý křiklounek pořád brečí. Každý den nám brečí 15 až 20 minut, my na něj s taťkou koukáme, nevíme co s ním, bojíme se a já to i kolikrát obrečím. Doufám, že toto období rychle přejde.
20. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
Ještě menší dotaz, co používáte na zadeček proti opruzeninám? Už v porodnici jsem používala Bepanthen, ale udělala se mu menší opruzenina na zadečku. Doma mi MUDr. říkala, že je lepší Rybilka a napsala nám Imazol, ten je super, po něm to rychle zmizelo. Začala jsem používat Rybilku, ale i s ní se mu opět udělala opruzenina. Používáme plenky Pampers a přebaluju už 12 až 15 za den. A vlhčené ubrousky už jsem úplně odložila. Jen omyju vodou, osuším fénem, ale pořád se toho nemůžeme zbavit. Díky za radu.
20. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Zatím se loučím. Navečer juknu.

Maral ahojda, 15-20 min si myslím, že by Evča nebo Zofik někdy braly :sweat_smile: Ale určitě i ta čtvrthodinka denně věřím, že dokáže potrápit jak vás, tak mímo..... :pensive:

Tak zatím paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
20. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Sanu - on se tak uřve, že pak spí třeba 4 hodiny v kuse, ale my máme strašný strach, aby se mu něco nestalo, on vždycky tak strašně zrudne a je úplně spocený. Asi jsem praštěná, ale mám prostě strach.
20. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
ahoj holky včera jsem nějak nestihla nakouknout.

Dani děkuji za pochvalu, i když Max se zase předvedl. No jo ale já ho stejně miluju.

Jinak moje MS stále nikde. Počkám do konce týdne a pak poklušu asi k doktorovi.
20. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
Maralko... každýmu na opruzení pomůže něco, to nejde říct, co je to pravý... S tím přebalováním to děláš dobře :wink: . Kupříkladu moje ségra byla s malým až v nemocnici, protože se mu udělal bolák, který krvácel... A mohla se stavět na hlavu... dělala možný i nemožný, prostě se to udělalo. No a co je za pláčem, kdo ví??? Bříško, kolika, hlad... :fearful:
20. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
sanu- ale já jsem v práci.
Ted jsem spala jak medvěd snad 3 hodiny.
20. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
ahoj dabli- já můžu teda říct, že mi ms chodí zase ten 3až 4 den. A minule přišla už dokonce druhý. Je to opravdu tím, že člověk není nadupaný nějakýma těma práškama ,protože co já jsem po těch opakovaných ketech zkoušela to bylo hrozný. Bylo mi děsně zle , myslela jsem ,že budu každou chvíli zvracet, závratě, motanice.
20. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
Tak myslím na Neli...

Rozi je taky nezvěstná, snad jsou všichni tři v pořádku :wink:

Jo, Bepanten je na bradavky - a mimčo ho může ocucávat - se dává ve slabé vrstvě, se to vsřebá a mimčo toho moc nepobere. Aspoň takto to říkali v porodce. Já mažu stále a dobrý :wink:

Woblud, 24, šikula!! Držím palce, ať jsou embrouši krásní, zdraví a ať je jich dost :wink:

Gab, OPU zvládneš, zvládly jsme to my, přežiješ to taky. Budu na Tebe zítra myslet :wink:

Sanu, Ice cofee neumím, latéčko 3-4 barevné doma v presovači vykouzlím, ale studený kafe nepiju.

Sari, my máme televizi v obýváku a tam chodím jen krmit (to je malá bokem) a žehlit, jinak tam nechodíme. Takže Anežka nevidí, většinou jsme v pokojíčku (ona v postýlce, já u PC) nebo v kuchyni. To vím, že děti nesmí koukat na TV, i když zdůvodnění mě překvapilo... že prý nevidí celistvě, vidí shluky barev a bodů a děsí je to, navíc když se budou takto "trápit", nikdy se na to nenaučí pořádně koukat a vidět to jako celek. Zajímavé. Řílali Ti totéž jako důvod??
20. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
Sanu, z tý panenky jde hrůza :confused:

Agi, 110 km na kole??? To si bouchač! To bych nezvládla... možná jednou, ale opakovaně ne... (naštěstí nemusím :grinning: :grinning: )

Ale jinak už sportovat můžu. Kontrola po šestinedělí v pořádku, tedy, nic příjemného. Kojící hormon prolaktin způsobuje vyschnutí pochvy, takže si to dovedete představit... napsal mi Gynoflor, to je na změkčení, prý kombinovat s Rosalginem. Že prý jinak bych manžela nepřipustila, dokud nepřestanu kojit. Noooo, kdyby to mělo být jak to vyšetření, tak má asi pravdu :grinning: :grinning: Takže zítra do lékárny, dám si piluli a hurá na to :grinning: :grinning: Prášky jsem nechtěla, tak je nemám :wink:

Jdu dělat večeři, langoše, nestihla jsem dočíst. Asi později :wink:
20. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
Dani na gyndě KO v poho? A jak mamka zvládá hlídání Anežky?
20. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
Dani byla jsi rychlejší,zítra hutá na to :grinning: :grinning: :grinning: ,to se máš :wink:
20. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Bery, babička (tedy manželova maminka) si hlídání Anežky užívá. Ona je dětská sestra, takže je tam malá jednak pod dohledem odborným, ale hlavně pod dohledem s láskou. Takže pohoda.

Maralko - podle příznaků je to kolika, ptala jsem se nedávno na to samé. Naprosto totéž, tak neboj, je to všude stejné. A neboj se o něj, v nejhorším si vyřve kýlu, ale nic horšího se mu nestane (asi). Nahřát plínu (žehličkou), položit ji na bříško, masírovat po směru hodinových ručiček (to bříško). Občas stačí jen rozbalit a uleví se.
Na zadeček - Sudocrem z lékárny, vysušuje, mohlo by to pomoci. Ale je podobný Rybilce - oba obsahují oxid zinečnatý, který vysušuje. Já používám od Weledy Měsíčkový dětský krém a malá nemá jediný problém pod plínkou. Ale je to velmi individuální. Nebo se vykašli na jednorázovky a zkus látkovky, je v nich nižší teplota (prý), tak uvidíš. Držím palce, ať je líp :wink:
20. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahojky,

tak jsme doma a Anetka večeří :wink:

Woblu, gratulka k vajíčkům :dizzy_face: ted jen, aby krásně rostly :dizzy_face: držím pěsti :dizzy_face:

Sanu, Tesco mi ani nepřipomínej..včera jsme tam byly s kamarádkou na slevy na prcky a oni maj opravdovou cenu přelepenou vyšší a z toho udělanou slevu :rolling_eyes: takže sleva veškerá žádná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak ledový kafe dělám tak, že 2 lžičky kafe rozmixuju ručním mixerém v trošce vody..udělá se pěna :wink: do sklenice dám led, tu pěnu tam naleju, doliju mlíkem a přidám nějaký sirup..třeba karamelový nebo salko nebo vaječnák :wink: je to mňamka :dizzy_face:

My si užily krásný den u našich :dizzy_face: Byl tam 4 letý bratránek, tak měla Anetka parťáka :dizzy_face: a ted vařím kukuřici, co manža utrhl po cestě z práce :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
Dani... jj, s tou TV... tenkrát nám to na předporodním kurzu vysvětlovala děsně složitě, ale se závěrem, jak píšeš ty. My trávíme většinu času v obýváko-jídelno-kuchyni... v ložnici jen spíme a přebalujeme.

Luuc... pakdej vědět, jak kukuřice :wink: ...
20. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahojda Tak Woblu super už to máš za sebou.Jo někdy se udělá blbě po OPU.Já se poprvé taky děsně bála kvůli tý mý trombofilii jak zvládnu narkozu.A bylo to o.k. :wink: Gab ty to zítra taky zmákneš :slight_smile: A Nel už aby to měla taky vše za sebou :wink: Jinak já teda nevím co to bylo za zastavovačku břicho mám nafouklý pořád bych jen spala . :wink:
20. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Dani- né na kole ,ale autem :confused: :confused: :confused: , to bych nedala.

Luuci- tak manža to ledový kafe dělá asi úplně stejně jako ty. Já to moc nepiju takže nevím.
20. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
ahoj Andi- už čekám každým dnem ty výsledky trombofolií tak uvidíme . :slight_smile: Ty teď taky stimuleješ????????????
20. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
Sarii, tak kukuřka už byla malinko tvrdší :stuck_out_tongue_closed_eyes: už je asi přezrálá :unamused:

Agi, držím pěsti, aby byly výsledky OK a už se na vás to štěstíčko taky usmálo :slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
holky jen nakukuju jdu už spát jsem ňáká znavená.Zítra tam fičím sama a pak mě vyzvedne segra...S sebou mi říkali nic nebrt jen protokol, tak nic neberu :confused: a jasně, že to zvládnu :wink: levou zadní :grinning:

Tak Všem dobrou noc a užijte si zítřejší den
20. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Gabi, zítra se drž a tfuj tfuj na krásný vajíčka :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj Agi-jo už jo ale mám dl.protokol takže ted po tý zastavovačce by někdy měla přijít ms a pak na KO a pak normoš stimulka.No vidíš Agi já měla výsledky z hematologie hraniční a z imuna o.k. a dr.mi řekl že je to nepodstatný ale že lék po ET mi teda nasadí.Tak jsem z toho byla taková nesvá. :wink: A ty jsi byla už na imunu? :wink:
20. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tak Gabča už asi chrupe... zítra držím pěsti :wink:

Luuc... já tuhle kukuřici "z pole" taky neumím udělat :unamused:
20. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
kuk kočky....

holky Vašík tak málo přes den spí....myslíte je to normální, třebas jen 4 krát po 15 minutách denně a pak jen čumákuje a vyžaduje nošení....ale aspoň se malinko už začíná nahlas smát....
20. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
zofik třeba je to tím vedrem a nebo už je malinko zas větší tak už tolik nechce spinkat a chce pozorovat. :wink:
20. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.