• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
to už trvá tak 3 týdny andi.....no jo asi chce čumákovat Veňda jeden :grinning:
20. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
už spíte co?poraďte mi prosím s tou manducou,tam se dá dítko nosit jakoby oboustraně?myslím čelem k mamce a pak zádičkama k mamce?
20. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Žofi... dá se nosit tak i tak... Taky jsem pokukovala, po klokankách nebo nosítkách... Ale je jich tolik :confounded: , že nevím, co bych měla pořídit :wink: . Mně se ještě zamlouvala Baby Bjorn...
20. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
dík Sari, o tom přemýšlím furt....a zádičkama k mamce se může asi až dýl co?
20. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Asi... až pěkně drží hlavičku. Nejlepší by bylo nějakou vyzkoušet, aby seděla jak Vašimu, tak tobě :wink:
20. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdu na kutě... dobrou a pěkné sny :wink:
20. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
S nosítky neporadím, nosítka vzdávám. Nejspíš bych do toho zamotala sebe, ale dítě asi ne. Jsem na tu manipulaci levá... to kdybyste někdy viděly, počínaje polohama při kojení a konče vyndáváním z kýble, no děs... ještě, že to (zatím) Anežce nevadí...

Holčiny, ještě jsem nenapsala jednu věc - doktor na gyndě mě pochválil, že jsem si trvala na císařském řezu. Že díky tomu jsem porodila zdravou holčičku. Odteklá voda při KP a prvorodička je prý jednoznačně indikace k císařskému řezu, tak se divil, že to chtěli rodit spontánně (no, já už vím proč, nebyl operační den a byl problém shánět anesteziologa, tak možná i proto...). Já jsem toho ani chvíli nezalitovala, že jsem si tvrdě stála za svým a hádala se s primářem, a teď to mám potvrzené ještě od doktora, tak jsem ráda. :wink:

Atletika byla parádní, co??

Přeju krásnou dobrou :slight_smile: a ještě jednou, Gab, držím palce!
20. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahojda

Nakoukla jsem, abych to přelítla.

Luci jak sraz?????????????????????????????????????????? Kukuřici kupujem mraženou pak jen uvařím v hrnci potřu máslem osolím bodnem párátka a je to :slight_smile:

Díky za ice kafíčko, to zní taky dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V Globu jsme nakoupili, už jsem vzala něco i v lékárně většinou drobnosti, v Globu skorotaťka vybral dudýka (protože viděl, že skoromamka by u nich stála asi další půl hodinu :grinning: ).
Čuchala jsem k Weledě a teda vůbec mi nevoní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: CO teď????????????????????
Chjo.

Borová voda se používá u miminek??? Jako třeba na očička. Nebo se mi to vloudilo do hlavy omylem...?

Gab držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na Nelču myslím...

Jdu do hajan jsem ko.

Pa zítra.
20. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
Sanusko, borová voda ne. Ta je koncentrovaná (3%), ta se dávala za nás. Teď se používá Oftalmo Septonex, což je vlastně taky borová voda, ale jen v koncentraci 0,9%. Buď Ti to dají v porodce nebo koupíš pak, když bude třeba. Předem bych to nekupovala, třeba nebudete potřebovat.

Holčiny, přišly mi ty plínky vše v jednom, jsou pěkné, si myslím, vezmu s sebou na sraz ukázat. Ale něco neměli, tak jsem si jako náhradní produkt (abych se dostala do ceny, kdy se neplatí poštovné) objednala měsíčkový kojenecký krém od Weledy a separační vložky do látkovek Disana:
http://www.branakdetem.cz/mesickovy-kojenecky-krem-weleda.htm
http://www.branakdetem.cz/separacni-pleny-celulozove-disana.htm

Takže mám každé 3x :grinning: :grinning: . Kdyby někdo chtěl, odprodám (ceny 135 Kč a 189 Kč). Jasně, ono se to nezkazí, to spotřebuju, ale kdyby náhodou, napište, vezmu s sebou.

Maralko, sušit zadeček fénem?? Se mimi neleká? My sušíme plínou...

A už jdu spát :slight_smile:
20. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
Dobré ráno...

Sanu... a kolik tam měli dudlíků? Dva :grinning: :grinning: :grinning: ??? Hele, Weleda olej mi taky extra nevoní... ale to hlavní není ve vůni :wink: :wink: :wink: ... A borovka by se fakt musela ředit... lepší je Ophtalmo-Septonex, ale já ho taky nemám... koupila bych, až by byl potřeba :wink: .

Dani... ty ses hádala s primařem :grinning: :grinning: :grinning: ??? A popisovanou manipulaci s Anežkou nevěřím :wink: ... jestli máš přečtenou a skouknutou tu Něžnou náruč... tak jsi proškolena až až...

Gabi... tak pravou, Gabinko, pravou...
21. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
ahojky
teda dani tobe uz ta objednavka prisla??? :confused: :confused: :confused:
ja objednavala pred tebou, driv nez jsi rekla, a jeste ji nemam... :confused: :confused: :confused: uz jsem tam i psala... :angry: :angry: :angry:
jinak kdo je zvedavej na klokanku tak karli predvede... :grinning: my v ni chodime do mesta a spatky uz spime... :grinning: je to zvedava opice, proste se potrebuje koukat kolem sebe... :grinning:
21. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
Soni... já jsem zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... Jakou máš???
21. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
sarii :sweat_smile: ja nevim... :sweat_smile: ne musela bych se podivat... :sweat_smile:
vzdyt uvidis... :grinning: o duvod vic dorazit... :grinning: :grinning: :grinning:
ja se musim pochlubit... konecne jsme se od pondeli vyspinkali... :dizzy_face: celou noc... od deviti do sedmi... :dizzy_face: ja uz to potrebovala jako prase drbanicko... :dizzy_face: po trech probdelich nocich..., uz se desim az polezou zoubky... :sweat_smile:
21. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Jj, takže vystupuješ z klubu sov pálených? :grinning: :grinning: :grinning: O.k., nechám se překvapit :wink:
21. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
doufam, doufam ze to nebyla jenom vyjimka a ja mam spatky toho andilka co krasne spinka... :dizzy_face:
ja vam donesu mozna jeste i par jinych vecicek, treba se vam bude neco hodit... :grinning:
21. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ráno,

v Manduce se dá nosit jen zádíčkama ven, prostě obličejíčkem k mamince :wink: Obráceně to není dobrý pro zádíčka a to v jakýmkoliv nosítku :wink: Ale Manuducu z vlastní zkušenosti doporučuju :dizzy_face:

Sanu, se srazem dám ještě vědět :wink:

Jsem zvědavá jak Gabča
21. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ranko

Sari já ti dám dva, dokonce bych si jich vybrala i víc, to se mi zatím nikde nepovedlo, měli výběr fakt fajnovej :wink:
Já vím, že to o vůni není, ale já jsem snila pokaždé o tom jak budu mít to voňavé miminko jak voněj tím krémičkem miminkovským.... :sweat_smile: Já vím já vím. No třeba se mi změní čuchometr až porodím a bude mi to krásně vonět...... :wink: Třeba bude špuntové vyhovovat Aviril a bude to ok..... :slight_smile:

Dani dobrá, tak na borovku házím boba, těší mě, že jsem nebyla tak mimo, že se to někdy používá i když jinej preparát....

Tak já dneska zamluvím ta místa, vemu jich 8 a uvidíme. Když tak budeme improvizovat když nás dorazí víc... místa tam bylo dost..... :wink:

Gabča už třeba leží v komoře s nožkama nahoře :dizzy_face:

Dneska má bejt zase hicák sakryš, ale snad dorazí nějaké to pršení se studenou frontou. I grilování bych oželela, na které jsme dneska pozvaní.... :pensive:

Teď mizím, pak juknu.
21. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
http://www.kocarky-vydeko.cz/img/galerie/cs7.jpg
hele holky co tak neco za padesat litru? :grinning:
no nic, jdem se obliknout a vyrazime na prochazku
21. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Soni... proč ne :wink: , ale u nás by byl asi na balkóně :grinning: :grinning: :grinning: ... K nám, jakošto, sportovně raženým by nešel :wink: .
21. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno, Gabče moc držím palce!!!
Chtěla jsem reagovat na strašně moc věcí, ale mám dojem, že mi včera při narkóze odumřela půlka mozkových buněk :sweat_smile:
Dani, jj, atletiku teď sleduju se zájmem :slight_smile:
Musíme jít uklízet, pozvali jsme tetičku na návštěvu... a ve 12:30 máme volat, jak se daří těm našim prďolům :slight_smile:
21. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Hezké dopoledne,

Gabi, dneska je tvůj velký den, tak ti držím pěstičky ať je všechno v pořádku :wink: :dizzy_face:

já se opět v noci moc nevyspala, doháním to takto dopoledne, ale až bude mimi tak asi nic nedoženu :grinning:

Woblu, jsem zvědavá na 12:30, podej info :wink:

Beryku, jak je tobě????

užijte si procházky :dizzy_face:
21. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
bré ranko...

Soni jaký máš nosítko?, já na sraz nedorazím...dík

Luci já to večer nastudovala, našla jsem manuál a skutečně v tý Manduce se nedá nosit hlavičkou k mamce...jen obličejíčkem...a to docela čumím :astonished:

jinak všem tfuj, tfuj, tfuj....

dneska mi dorazil fusak od Emitexu, zimní....holky tam můžu normálně vystřihnout ty dírky nůžkama???

jo borovka ne, taky jsem ji chtěla dát Vašíkovi na zánět a se nesmí,,,,kápnout mu mateřský mlýko a bylo to....
21. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Dobré ráno.
Anežka ještě spinká (nebo už zas), baštila ve 2, v 5 a v 8. Tak mám chvíli.

Sari, Něžná náruč - jedna věc je teorie, druhá věc je to do těch rukou dostat. A na to jsem levá. Třeba když vzpomenu na své taneční, aerobic apod... vše po hlavě a vše blbě. Tohle je stejná kategorie. Však uvidíš :grinning:

Soni, já jsem tam napsala, že to chci rychle a vše najednou, že kdyžtak vyberu náhradní řešení. Takže paní volala, že tohle a tamhleto nemá, tak jsem to upravila a druhý den to přišlo. Stěžovala si, že mají dodavatelé volno, že dost věcí nemá na skladě. Tak asi proto čekáš.

...ten kočárek by se hodil k mé tchyňce, v Nell ho moc dlouho zkoumala... ale jen žertem, my bychom to mít nemohli, by se nám celej Rychnov vysmál :grinning:

Woblud, přeju, ať jsou jen ty NEJ zprávy.

Gab už je asi "vysátá" :wink:

Tak, nakrmit, vyrazit. Odpol. kouknu :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
žofi, to ale není jenom v Manduce :wink: prostě nošení v jakýmkoliv nostíku zády k mamince, není dobrý na záda prcka :wink: Já bych to teda neriskla :wink:

jj, dírky vystřihni :wink:
21. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Tak jsem zase zpět.

Další nějaké věci pokoupené.

A dotaz:
Kolik je potřeba těch drahejch jednorázovejch bomb?????????
A kolik těch vložek do podprdy a kolik vložek do porodnice????????????????????????????????

Dík :wink:
21. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Krásný den a jen samou pohodu :sunglasses: ,
v noci zas žádná nuda,tentokrát jsem se vzbudila ve 3h. s bolestí hlavy, naštěstí to nepřešlo do migrény, akorát to pak nešlo usnout, tak jsem zkoukla DO-RE-MI a pak si do 6h. četla.

Gab myslím na tebe,držím pěstičky :wink:

Woblu hodně štěstí ,at ti řeknou dobré zprávy :wink:
21. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
holky prosim o radu, dneska jsem byla v Sanusu 4. den stimuluji Menopurem - ráno tedy pouze 3 dny píchala jsem si až po utz. Mám jen 5 folikulů a jsou velky 5-8 mm. to asi není nic moc co? navíc mi vyhrozovali, že mi ty 3 krabicky co proplaci VZP nebude stacit. nemate doma nekdo nejaky kdyby mi to nahodou nestacilo? odkoupila bych je.. nevim zda to bude nutne ale radeji se dopredu ptam. a co si myslite o tom skromném počtu? :fearful:
21. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Vysočanko, zůstaň v klidu - mně bylo 4.den stimulace řečeno, že nic moc :wink: při dalším UTZ už jich bylo 8-10 a nakonec bylo vajíček 24. A vůbec, na kvantitu se ani tolik nehraje, důležitá je kvalita! S Menopurem neporadím, my jsme si připlatili za Gonal...
Beryk, jak ty se cítíš? Kdy máš jít na krev? Testovat budeš?
Gab, myslíme na Tebe :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Vysočanko bohužel neporadím, ale tak možné je, že to nebude stačit.... tak přidaj a folíky budou.....

Jsem četla jednu věc a leží mi to v hlavě. Psali, že Králová teď jak porodila, tak že měla těhu cukrovku a kvůli tomu jí nemohli dát epidurál to je kravina neeeeeeeeeeeeeee?????????????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :confused:

No to byl dneska už poslední dotaz :wink:
21. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Woblu a jak dlouho jsi stimulovala? kolikaty den bylo OPU? :grinning:
21. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.