• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
vysočanko bud v poho,velikostně na 4 den si myslím, že je to OK a jak píše Woblu počet nerozhoduje,hlavně kvalita a máš jich pětto je dobré, kámoška měla jen 2.Bohužel Menopur,neznám,nemám.Já při 2IVF jsem si taky musela dokupovat Gonal a i Cetro....
Drím ti pěstičky. :wink:

Woblu ted zrovna mi je hej, nic nebolí :wink: Na krev jdu 31.8. a testovat budu asi 12 den. :sunglasses: Jak je tobě?
21. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
SRAZ:

NAP se ruší, maj zavřenou hospodu!!!

Tak v Napu maj restauračku zavřenou. Tak teď babo raď...............???????????????????????????????!!!!!!!!

Záleží jestli půjde Lůca s Anetkou, jinak by to šlo v Afi v té pizerce..........?????? Tam se dá sedět i venku i uvnitř.
Pardubandy ještě nějakej tip?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

........................................................................................................................................................
21. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
teda Sanu, tak ty nám udělali čáru přes rozpočet :angry: :frowning2: , to mě docela štve, protože tam to bylo fakt super, trochu příroda, pod plachtou stín a klid.

k Afi se mi moc nechci, naproti vidět z oken práce a každý tam šmatlá na oběd :confounded:
21. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
http://www.aukro.cz/item719789689_klokanka_baby_neo_zelena.html
zofi neco jako tohle, da se tam nosit jak k telu tak od tela... ja bych se nejak zas netrapila s tim nosenim od tela, kdyz uz drzi hlavicku a ma spevnene zadicka... nas v tom dr. videla a naopak chvalila ze je karli sikula... :wink:

sanu no teda :confused: :confused: :confused: to je blby, tak se supr parkuje a je tam mista a oni mrchy to zrovna zavrou??? :angry: :angry: :angry:
21. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Tak holky klidně hoďte tip do placu.

Krásně se zaparkuje i v Afi a může se někde kolem i dojít, ale kam.......??? :unamused:
21. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
No Sanu :angry: :angry: :angry: ... To je fakt blbý... s tím NAPem...

Luuc... ta Manduca je věda... teď jsem koukala na You Tube :confused:
21. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Sanu to je zrada,jak to ,že si zavřou,když tam chcene jít :unamused: .
Jinak zahrátky Velvet,U dvou kohoutků, Myslivna,Toscana,Šedivec, ,Bierdi,Rybárna,Bazalka,Zelená Žába
21. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Bery to jsou některý docela dorbý tipy, ale já nevím jak holky co to tady neznaj :frowning2:

Sakra se to zkomplikovalo :unamused:
21. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
ještě jsem si vzpoměla na restauraci U Lva
21. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
kuk jsem byla u kámošky, mi přivezla dvoje probio kapičky z SK za 520 Kč...

Sanu no asi to s tím epidurálem tak bude no....

díky Soni....

díky Luci...

díky všem :grinning:
21. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Zofi a netušíš proč???????????????????????????????????????????? Já myslela, že je to zase nějaká kachna.....

Pořád přemítám kde nějaké dobré místo, aby to všichni v klidu našli a dobře zaparkovali a nic mě nenapadá :frowning2:

Jedem na o, pak juknu.
21. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
dani tak ted mi odepsala po tom co jsem ji podruhe poslala maila s urgenci a pry jim nedorazili penize... :angry: :angry: :angry: a pritom jsem ji to posilala uz 12.teho, pry ji mam poslat potvrzeni ze jsem je poslala... :angry: :angry: :angry: si dela prdel, ja to posilala pres internet banking, tak nevim jak bych to udelala... :angry: :angry: :angry:
zofi neni zac, jen pozor, je to kolem krku, pro tezsi deti nedoporucuju, je lepsi na ramena... prtka ma jenom 5,3 a uz mi to zacina vadit, kor kdyz se v ni vic mele a hazi nozickama, tak to neni nej :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
no vždyt minule říkala Luci myslím, že ten epi není žádná sranda...tak asi proto...ale to je spíš otázka na anasteziologa...a nebo dokyho....
21. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Vys., já jsem začala stimulovat 3 DC, stimulovala jsem 8x, tj. do 10 DC včetně, 11 DC jsem dostala Pregnyl a 13 DC bylo OPU. Ale u každého je to trochu jinak, myslím, že by ještě 1 den klidně i počkali, ale už jsem měla hodně vysoko nějaký ten hormon a báli se OHSS - píchala jsem totiž pořád vysoké dávky, kvůli tomu, že ze začátku jich bylo málo.
Tak kdepak máme Gabču :confused:
bery, tak to tady pak bude napínavé :sunglasses: no mě trochu bolí jeden vaječník, ale mnohem míň, než když byl nastimulovaný. Jsem trochu porejpaná zřejmě od nástrojů, nic hrozného, jen nejsem nadšená z toho, že si tam musím zavádět ten Utrogestan :rolling_eyes: Vodu zatím nezadržuju, čůrám jak divá :grinning: tak snad to bude ok...
21. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Sanu... nešil... se zeptáš Nelči, až za ní půjdeš... nebo ti to zjistí :wink:

Žofi... kapičky máš do zásoby... jsi mně tím připomněla, že je teď zapomínám dávat. Já nevím, ale mají se uchovávat v chladnu... a než to ze Slovenska doputuje, kór teď v létě, nezničí se všechen účinek???
21. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj tak jdu podat info, holky teda smé srandičky Sanusko v komoře s nožkama na hoře :sweat_smile: :grinning: jo tak to jsem teda byla :sweat_smile: :wink:
Jinak jsem to zmákla je 9 vajíček budou oplodněny ISCI , zítra mám volat jak pokračuje vývoj.No všichni tam byli moc hodný byla to rychlovka ani nevím, kdy jsem uchrápla :sweat_smile: asi hned, vzbudila jsem se až na pokoji a nic mě nebylo.Spíš mě teď pobolívá podbřišek, ale jen vlevo jinak vše OK.Holky a jak dlouho jte po OPU krvácely???

Jdu si lehnout a večer až kluk padne tak Vás dočtu :wink:
A strašně moc díky za podporu a pěsti :wink: :wink: :slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Sari,holčinka to vezla v chladícím boxu či co, ona to vozí vícero lidem...jinak tam stojej jedny 10 euro...tady u nás 630 Kč....
21. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Sar nešílím, jen by mě to štvalo :unamused:

Gab super, trošku jsem špinila ještě v Sanusu, pak už ne.

Jedem, zatím pa
21. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Gabi, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já ještě trochu špinila ráno, ale nevím, jestli to není ten Utrogestan...

Tak z 24 vajíček bylo 16 zralých a 8 se chytlo. Takže úbytek veliký, ale i tak je jich snad dost.
21. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Žofi... tak to je super dodávka!!! Páč posílat poštou, to je na nic...

Gabi... paráda :dizzy_face: ... taky to odhadli na chlup přesně, těch 9 :wink: .

Woblu... taky good :dizzy_face: A na věc se půjde v neděli???
21. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Holky, s tou klokankou záleží na každým, ale podívejte se do duskuze "nošení dětí" :wink: já bych do toho nešla, je to na ty záda dost blbý :wink: To vám řekne každej dr a dost se teda divím, že za to Soňu pochválila, kor když je Karlička tak malá...v klokance ještě jakž takž s prckem, co sedí...t.j tak od 8 měsíců :wink: Ale i tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na sraz se mnou moc nepočítejte..takže klíďo můžete do Afi :wink:

Sanu, proč je ta zahrádka zavřená? :confused:
21. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Gabi, super výsledek.. těch 9 je tak akorát :slight_smile:

Woblu, zas to budou ty nejlepší z nejlepších :wink:
21. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
luci no je to na kazdem, ale my jsme v tom krasne zapadly, zadicka ma oprene o me, a ja teda rozdil v tom jestli k sobe a oprena o tu klokanku, nebo od sebe a oprena o me moc nevidim... :sweat_smile:
nevim, ale ja mam dost pokrokovou dr. a fakt se na ni smala a chvalila ji ze je to sikula... :slight_smile: kamaratka s co ma hocilku tak taky ji nosila v klokance od sebe a dobry...
ale ja jsem i z tech co se tesi na choditko, ja v nem taky litala,
ale ono je to u kazdeho prcka indi vindi... co sedne jednomu nemusi druhemu... :wink:
21. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
jo a jenom vseho s mirou, ja ji v ni mam tak max. 20 minutek denne... :wink:
21. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
holky tak teď kolik se jich povede oplodnit :confused:
Woblu super 8 je jistejch tak to je hezký :wink: koukám na ten úbytek no doufám, že u mě nebude tak velkej páč by mi pak nic nezbylo :sweat_smile: ale to bude asi tím počtem viď :wink: A na neděli držím pěsti :wink: :slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahojda-Gabi,Woblu super :slight_smile: Vysočanka-já měla Menopur a ted ho budu mít taky páč jsem na něj prý dobře reagovala.Měla jsem 10DC OPU a 13DC ET ale u každého to je jiný a ted to můžu mít taky jinak.Měla jsem 10 folíků a nakonec 13 vajuch.Ale Menopur mi nezbyl jenom dvě ampulky.A neboj folíků bude určo víc. :wink:
21. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Soni, hmm tak to s tím chodítkem svědčí o všem..sorry, ale... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ono jde o to, že v tý klokance ty prcci visí jen za pánev..záda určitě nemá opřená o tebe, to by musela být jak prkno :confused: když je bříškem k tobě, tak je opřená o tu látku, který je třeba u Manducy vypolstrovaná :wink: ale je to tvoje věc
21. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Gabčo, tak paráda, že jsi fit, vidíš dala jsi to bez problémů :wink: ,jste holky frajerky :sunglasses:

Woblu, super, úbytek byl a při takovým počtu se to dalo čekat, zvítězily ty nejsilnější :wink: :slight_smile:

Sanu, já to tam v PCE moc neznám, dejte návrh a já juknu na net kde to je :wink:
21. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Woblud to je normální takový úbytek. Teď vybrali určitě ty nejlepší.

Gabi neboj já měla jen 4 vajíčka a dvě byla dobrá a jedno se chytlo.

Držím pěstičky
21. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Tak to je fajn, tajně jsem doufala ve 12, ale i tak asi dobrý :slight_smile: chcípáky neberem :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidíme, jak se jim bude dařit dál... Gabčo, když holky píšou, že je to normál, tak si myslím, že 2-4 pěkný drobečky mít budete :wink:
21. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.