• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
zdravím vás v nové diskuzi .. .
jen nakukuji za chvilku jdeme jíst a pak hurá ven, snad nebude pršet . ..
29. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
...ještě dlužím jednu informaci Sari - zapnuté sucháče mají být u praní svrchňáčků, u normálních plín to nepíšou. Tak abych nemátla :wink:
29. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahojda tak jsem se dnes nějak pozdě vyhrabala z pelíšku.

Agi ať ti tato diskuse už konečně přinese ty dvě čárky.
Žofi kdepak jsi?
Gab doufám, že mršule nepříjde.

Jinak já jdu odpoledne do práce na loučení se svobodou pro tu těhotnou kolegyni. moc se těším až uvidím ženský
29. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
ahojík, hlásím se....

jsem v kupě....stále.....
29. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Žofi ty máš výdrž :grinning: , ale dneska prší, je chladněji, tak snad ti bude líp :wink:

Gabi,tobě jsem psala do IP, ale i veřejně, tfuj,tfuj,tfuj ať se mrcha nedostaví a my těhulíme spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
žofí tady jsi, už tu je po tobě schánka... :grinning:
29. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Zofi já myslela, že už jsi na porodnici
29. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Dančo, postýlka hezká a rozdíl v ceně dost vysoký, to je strašný na čem všem chtějí vydělávat :confounded:
když vám stačí 65m2 tak nám těch 82m2 musí bohatě :grinning: , se budeme muset s tátou asi trochu smrsknout :grinning:

Ďabli, užij si loučení :slight_smile:

Jáji, vy si s Verunkou užijte prochajdu, ikdyž tady je počasí na draka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdu s Maxíkem ven a pak se osprchnout juknu odpoledne :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
no jo děvčata u nás probíhá malé zvířecí drama:když to zkrátím

tchán chová koně a jeden je zraněn na noze a včera bylo potřeba mu udělat převaz, jenže je to divoch tak tahal 2 dospěláky skoro 3 hodiny po ohradě, prostě pořádný drama, kopal a stál na zadnícch...no tak pak byl přivolán pan veterinář a kůň dostal takovou pastu, aby ho to trochu omámilo , no tak pak se asi po 4 hodinách boje zadařilo a nožka převázána....no jenže naše psisko pravděpodobně na nějakém upadlém kousku chleba olízlo trošku té pasty, která mu byla podávána, takže ráno prostě se motala, dejchala a slinila jak když každou chvíli zdechne...tak manža v 5 ráno tahal dr. Ekra z postele(ještě že je tak hodný) ,tak dostala antibiotika a něco proti infekci, tak teď ji furt sleduju a ležíme spolu na gauči v obýváku.....no ale snad dobrý...prostě dobrej blázinec....

no ale vidíte, ani z toho už já ani neporodím...prostě VAšíkovi se u mě fakt, fakt líbí.....
29. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Dani... v návodu jsem ty zapnutý sucháče četla... aby se do nich nedostaly nečistoty, ale asi u všech pleneček... nevím :unamused:

Very... jasný, samostané bydlení jedině schvaluji... Já mám rodiče ráda, ale nebydlela bych s nima :wink:
29. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Žofíku, tak ty máš doma takový dramata a s Vášou to ani nehne, to bude pohodář :wink: :slight_smile:
to je pan dr. hodný, hlavně ať se pejskovi uleví :wink:
29. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Šári, výstižně řečeno :wink:
29. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
jo jo samostatný bydlení je fakt základ....
29. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Žofi... :grinning: to je story :grinning: Psina je zajištěná, tak snad to bude o.k.
29. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
ahojik,

Žofi souhlasím, samostatný bydlení je samostatný bydlení, taky jsme přebývali střídavě u našich a tchýně než se barák postavil, páč jsem svůj byt prodala, kdyby byly náhodou potřeba ještě peníze a bylo to na budku :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Míšo mi bydleli 5 let s tchýní a prababi 92 let a manžovou sestrou a jejím přítelem sice v 5+ 1, ale taky to byl dobrej očistec....čekali jsme až dáme dokupy starej baráček...ale co, zvládli jsme to a o tom to je :dizzy_face: ono jít taky dneska do nějakejch velkejch dluhů nic moc....
29. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky je to tak, jak psala Šári, rodiče mám ráda, ale někdy...každý to vidíme jinak a každý jsme zvyklý dělat věci jinak, takže je na čase, u našich to bylo stejně přechodný, už jsme si to zkusili být jen dva a byla to pohoda, s přestěhováním k našim začal úplně jiný systém a těžko se zvykalo na společné soužití, ale museli jsme všichni vydržet :grinning: tak teď po právu zase nastane v každé domácnosti vlastní řád :slight_smile: a u nás ho asi nastaví prcek :grinning: :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Žofi, tak to máš můj obdiv, 5let s tchýní :confused: :confused: to by bylo na rozvod :grinning:
29. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Žofi teeeda 5 let, no to smekám, my takhle bydleli 2 roky a už to bylo na hraně, ale s dluhama souhlasím, nemám ráda půjčky a různé takové, takže jsme to lepili všechno ze svého co bylo naškudleno :wink:
29. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
holky já vám řeknu něco pro zasmání

drahý koupil novou double čočku na satelit aby jsme mohli přijímat Astru 1 i 3 a hned to šel montovat, to nic všechno fungovalo, jen do chvíle než začal foukat vítr, tak kostičky a nic, tak včera v tom největším dešti lezl po střeše já visela v okně jak opice a hulákala na něj jakej je signál, si museli sousedi myslet, že jsme se zbláznili

no a aby toho nebylo málo, tak už to zase nefunguje páč fouká vítr, se asi picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
máme na odpoledne o zábavu postaráno, to bude komedie
29. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Žofi, 40. tt a stále v celku..... myslím na Tebe.
S koněm a psem si mě pobavila... ono to není pro zasmání, ale máte zkrátka veselo - podobně jako Míša s anténou... ale přeci jen, sousedy musíme občas pobavit, jinak by to byla nuda... že jo? :wink:

Jééé, Agi, nepopřála jsem, ať už to tahle diskuse jen pojistí - myslím, že už je zaděláno :wink:
29. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
joooo a se psem taky byla zábava, pravděpodobně někde něco sežral a ve tři v noci srágora jak blázen a v pět znovu a ještě bluval no noc úplně luxusní

jo a samo, že ho vždycky musím osprchovat, teda tlapky, páč je jak vepř nebot nemáme prozatím na zahradě trávu, ale jen hlínu, takže žůůůžo :angry:
29. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
ahoj no teda jsem nějak zaspala,a nemohla jsem Vás najít :confused: :confused: nová diskuze a já to prošvihla :sweat_smile:
jdu Vás dočíst.
29. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
šári koukala jsem na Márinku je teda nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a baculatá :dizzy_face:
agi tak přeji hodně štěstí a miminko k tomu :wink: :wink: :wink:
29. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
holky to počasí mě teda se.e :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a koukám, že tu nikdo néééní.. :unamused:
29. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Gabiiii, jáááá joooo
29. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
zrovna jse načouhla, jinak žehlím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak musím do města to se mi už vůbec nechce :confounded:
29. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Míšo,taky dobrá story s manželem na střeše :grinning:

Gabi a co mršule???nikde viď???? :wink: :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.