• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Žofi- to si vůbec nepřipadej- i ženské "od fochu"- porodní asošky bývají u svého vlastního prvního porodu značně nejisté.. :wink: :slight_smile: ..Je to dáno i tím- jak moc jsou tyhle pocity individuální a tak se to shrnulo dopár obecných pravidel...- po tobě nikdo nechce ani neočekává, že budeš "v obraze"...Vzpomínám si, jak jsem zavřená na nemocničním pokoji ve sprše přemýšlela o tom, že mám ledvinovou koliku :grinning: :grinning: (to jak mi to vystřelovalo ze zad)- takže klídek- máš na tenhle "stav" plnej nárok :wink: :sunglasses:
1. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
To je ono- Žofi- takhle se to obvykle hlásí- ty první kontrakce bývají dost podobné těm bolestem na mrchu...
1. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
holky tak tam asi zavolám a se zeptám...a ještě ke všemu špiním, ale hnědě, ale mimíse cejtím...ale doky mi říkal, že budu, jak píše Soník, jak do mě hrábnul-----
1. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Tes ne ne v Pardubkách jezdí na genetiku k Bělobrádkové. V HK je možná ve špitále....
Je mi to jasný, protože holky co maj potvrzený kluky, tak už to vědí dávno.... většinou holky se "odhalej" dýl....
A hned jsem to hlásila manžovi, aby až nám to Eliiáš v po potvrdí, tak aby z toho neměl takovej šok :grinning:

Zofi počkej jak tady budu pak polemizovat já..... žádná trubka sim tě, nikdo učenej z nebe nespad a u každýho to je jinak.......
1. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Zavolej- Žofi- přinejmenším se tam nachystají na tvůj velklepý příjezd :grinning: :sunglasses: ..Tím to samo nezlehčuju... :wink: :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Zofi jo jo taky bych tam pípla, za to nic nedáš. Pak podej info co ti řekli.

A co ten manža??????????????????????????????
1. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
žofi, když tě to nepřešlo po vaně, tak to jsou kontrakce :wink: já byc radši jela nebo aspon zavolej
1. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
zofi jj, to jsou ty bolesti a bude se to postupne stupnovat, jako hodne silna mrcha... :sweat_smile:
proste tam zavolej a uvidis, oni jsou zvykli a ty budes vedet co a jak... :wink:
ale ja bych ti radila volej manzela at to stihne... :wink:
jak pise luci, kdyz to vana nezastavila tak je vasik na ceste... :wink:
1. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
No, je to drama.... na cvičení říkaly porodní asistentky, že teplá vana zastavuje poslíčky. Pokud nezastaví, tak to jsou kontrakce... podle mě to dnes bude... Žofi, tyjo, volej a drž se! :wink:
1. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
holky tak jsem tam volala, a prej mám se přijet ukázat.....no to jsem zvědavá, jestli si nebudou klepat na čelo....
1. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
žofi, šup, šup..jed!!! moc na tebe všechny myslíme
1. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
Žofi- I kdyby si klepali- kašli na to....
1. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
zofi neboj nebudou, takovych tam uz meli..... :grinning:
tak tfuj tfuj tfuj :wink:
1. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
Ty vogo, to jsou nervy :astonished:

sanu, koupila jsem nějaký pomazánky...pochoutkovou a česnekovou sýrovou :wink:
1. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
A tak už má asi manžu doma ne....

Aby si ji tam rovnou nenechali... :wink:

Já budu muset popojet jinam, ale hned se vracím, tak jsem zvědavá jeslti budou už nějaké zprávy.... :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
sanu, myslím, že si ta, žofi už teda nechaj :wink:
1. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
Teda Žofi to je drama a Vašík je kus chlapa. Držím palečky
1. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
čekám sms,že se narodil Vašík,Luci...Tygr cuci,tak snad uz neusne,domů je to uz kousek...
1. čer 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz
siss, ty stíháš všechno :sweat_smile: myslíš, že už Tygr neusne?
1. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
Luci,domů je to max.10minut,to uz vydrží,cuci po autech...
1. čer 2009 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz
siss, to bude doma ještě dlooouhý než půjde spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
S napětím sleduju :wink: ...
Á jééé... Siss byla u Luuc na mochitku, ne?
1. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
luuci: tak jsme doma..ale už vypadá v poho, se nějak probral po tý cestě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sarii: jj..mojitko a ted si jdu dát stříček z výborného vína od pána přes ulici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz
siss, asi čerstvej vzduch :sweat_smile:

sarii, jj, siss měla nejdřív mojitko a pak si dala vínko s colou :grinning:

Já jsem nějaká KO, jdu si udělat kávu :dizzy_face:
1. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
tak už mám nalito..a Tygr oxiduje v kuchyni..uf..konečně klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, ale ze začátku byl teda drsnej, jsem úplně čuměla :sweat_smile:
1. čer 2009 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz
siss, tojo, se pěkně rozjel...kdyby byl vyspalej, tak je podle mě v poho celou dobu :wink: už se tady asi okoukal...to vypadalo, že vleze k Anetce do postýlky :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
luuci: no ted už je zas v poho a nekvičí, to je děs ten kvíkot :stuck_out_tongue_closed_eyes: já furt vidim Anetku, jak dělá opici :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. čer 2009 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz
... nakukuju, je to tedy drámo.... Si myslím, že si tam Žofíka nechají a dnes to bude...

Koupila jsem podprsenku na kojení a žínky, seznámek co chybí se zkracuje...
To na mě nějak začíná doléhat. V každý partě, kde jsme byly těhule, už jsem na řadě.... ještě tady mám Žofíka a Majerku, ale jinak všude už to je na mě... děs :confused: :unamused: :wink:
1. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
siss, huhuhu :grinning: :grinning: jéžiš už tady zase jede prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani, to víš, na každýho jednou dojde :wink: :sweat_smile: ale ty máš ještě přece jen chvilku čas :wink:
1. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
já rodit nechtěla..a stejně mě to dostihlo...sakra :sweat_smile:
1. čer 2009 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.