• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
čau holky

koukám, že řešíte nosítka...co vím od holek, které odnosily víc jak jedno dítě...tak klokanka je naprosto nevhodná pro dítě jakéhokoliv věku, není ergonomická, dítě v ní visí za rozkrok. :confounded:

nosit v nosítkách se může nejdříve od 3m, ale v ergonomických nosítkách, tj. manduca, becco a ergo..ale NIKDY se děti nenosí zádama k vám, od toho jsou ty nosítka ergonomická, protože podpírají zádíčka tam, kde mají a jak mají, vaše tělo jim to neposkytne :wink:

do 3m pouze šátek, doporučuju navštívit nějakej kurz vázání :wink:

doufám, že se nikdo neurazil, ale radím klokanku hodit do koše, a řekne vám to každá zkušená nosička :wink:
21. srp 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
Gab tak super,šikulka,měli jste i krásný výsledky spermia , držím pěstičky:wink: Dali ti na zavádění utroš nebo crinone?

Woblu paráda 8 nejsilnějších bojovníčků :wink: a řekli ti kdy transfér,máš ještě zítra volat?
21. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Bery, máme si zavolat zítra v deset :wink:
21. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Woblu budu držet pěstičky :wink:

Dabli co mrcha ještě nedorazila?

Andi jak ti je ,co břicho?
21. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
huráááá, já jsem se zázračně objednala na UTZ ve 20tt, ale mají samo už dost plno, takže jdu až 21tt 7.9. a 10.9. Eliáš, tak teď nevím jestli je to dobrý nápad takový 2 hlavní UTZ za sebou :unamused:
21. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Very... no vidíš, ses dovolala :dizzy_face: ... A to už se 100pro dozvíš, jestli to bude mazlik nebo mazlice :wink:
21. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Šári, no na to já už čekám jako smilování :grinning: , abych věděla po jakých barvách se mám začít poohlížet, zatím to je jen taková čumenda, ale pak už to začne :slight_smile:
21. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Very, proč myslíš, že by to nebylo dobrý? Ten UZ u Eliáše si stopro užiješjá byla takhle na UZ ve 20tt v Sanusu a za 5 dní jsem šla k Eliášovi :wink:
21. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
No vidiš Very já si myslím,že to nevadí :wink: Beryk-mám ho nafouklý jak při stimulce tak nevím jestli je to normoš.A hlavně mám nějaký žl.výtok od včera to by normálně měla být ms ale takhle nevím no až dorazí tak dorazí.A co ty břuch?
21. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Holky u nás sousedka nosí mimčo jakoby v nějakým šátku a to se vždycky bojím kdy s ním upadne.Ale mimčo už má 10měsíční no vlastně 7měs.měla ho ani né na 7měs.Když ted je tolik věciček a pomůcek na ty mimča.
21. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
andi, jj, ten šátek je OK, ale musí na to být povaha :wink: já bych ven jak indiánka nevyšla :sweat_smile:

Bery, jak se cítíš??
21. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
holky já nevím, se jen ptám? Jsem někde četla, že je to pro ty prťousky nezdravé dělat často utz, ale mě to samo nevadí, protože já bych se dívala pořád :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Luci, indiánka :grinning: no jasný jako indiánská babička :grinning: , já to nošení v šátkách obdivuji, protože já bych to asi neuvázala :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
Very, no to já taky ne :wink: na to už musí být vyšší dívčí :wink: :grinning:
21. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Luci už se těším až se ochladí :wink: .Jak si na tom se spárama,už máš všechny domalovaný?
21. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
bery, nemám :confounded: ono je to komplikovaný s Anetkou, aby na to nešlapala :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže mám kolem vany a ještě půlku koupelny :wink: zbytek dodělám zase až bude někdy spát :wink: ono se toho nedá dělat moc najednou, pž mě pak docela bolí hlava :confounded: A jak bříško? cítíš?
21. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Tak jsme zpět, venku nesnesitelně, snad takhle nebude v pondělí, jestli teda vůbec sraz dopadne.....

Nevím jakou hospodu, aby holky úplně mimo Pardubický to našly...... :unamused:

Jdu se natáhnout, kapku mi natekla má ctěná kopýtka :angry:
21. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
Luci podbříšek chvilkama pobolívá.
21. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Hezký den všem a že je teda hezký... :slight_smile:
Koukám,tady je to jako o velikonocích,woblu i gaban držím pěstičky at vydrží co nejvíc vajíček.
Beryk si určitě ty své tři opatruje,to by bylo bezva už tu měl někdo trojčátka?
Maralka já bych se bála používat ne dětskou kůžičku fén,dyť je taková jemnoučká.
Vysočanko,ke komu chodíš?
Míše se to už krátí,ale mi tu máme vedro skoro jak v chorvatsku jen to moře nikde.
Neli snad už je líp,každý den je dobrý a Kubíček vám to jednou vynahradí jen mi tě je líto takhle dlouho ležet a teď v tom parnu. :wink:
21. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
Holky dá se to moje bolaví břicho dokupy do pondělka?? :frowning2: nejlépe kdyby už do zítra :sweat_smile: a to mi nic nebylo když jsem šla ze Sanusu...

Holky a já srazík asi fakt nedám :frowning2: vychází mi to na pondělí nebo útreý ach jo.......
Luci koukám, že jen Anetka zalehne vrhneš se na práci a makáš..
A tu kloanku jsem taky chtěla, ale kdž píšete, že nic moc tak já nevím.....
21. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahojkyholky ahooooj,už se nemůžu dočkat až se malinko ochladí.

Gab neboj, bříško se pomalu bude uklidnovat :wink: .Mě po zákroku dali injekci proti bolesti a řekli,že když to pak bude bolet mám si vzít prášek na bolest, že do transféru můžu.
21. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
Gab zítra už bude líp.Hele já byla druhý den po opu v práci už mi bylo fain .Tobě bude taky. :slight_smile: To jo to vedro je děsný. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
SRAZ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Helou, mě by byla docela sympatická ta Toscana, dalo by se zaparkovat v Afi a pak přejít na Třídu míru do Toscany.
Holky co by třeba nebyly pardubický, tak bych na ně mohla počkat někde v Afi a šli by jsme do Toscany společně.... Co?

Tady dávám odkaz.

http://www.pizzeria-toscana.cz/
21. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
Sanu já jsem pro :sunglasses:
21. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
holky díky za názory na nosítko, já právě chtěla nosit Vašíka zádama ke mně, aby mohl čumákovat, ale když říkáte že to není vhodné....tak teď nevím....
21. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
Holky díky moc už jsem nachystaná do postele, dneska se teda fákt moc těším :sweat_smile: :wink: ještě teda lousku Mauglího na dobrou noc a vytuhnu.
Tak se zatím mějte a zítra písnu co a jak??
21. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
hello kde jste kdo?
21. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
hezký večer, jen nakukuji co srazík

Sanu, tam by to šlo, myslím, že se to dá najít i pro mimo Pardubické :wink: , popř.můžeme dát hromadný srazík v Afi, stejně tam já, Danča, Soník a nevím kdo ještě dorazí vozem budeme parkovat
21. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Dobrý večer. Tady hodinu nikdo nebyl?? :confused:

Anežka dnes pěkně usnula, tak jdu dočíst a něco dodělat na počítači, tlačím to před sebou... ale znáte to, nejdřív to, co je vidět (vyndat myčku, naložit maso, uklidit) a pak teprv takové ty radosti jako cvičení nebo fránina. No a pak se to kupí.
Ale teď jdu chvíli odpočívat u dočítání :slight_smile: Zajímá mě, jak Gab a co Wobludčini embrouši :wink:
21. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Gabi, já dostala taky injekci proti bolesti a když mi ,,dojela", tak už to bylo ok, ani jsem si ibuprofen brát nemusela. Dneska taky ok, jen jeden vaječník je citlivější a sedám si opatrněji, ale ve srovnání s tím před OPU je to mnohem lepší, funguju vcelku normálně :slight_smile:
bery, ty už jsi zkušená, těžko říct, ale asi je to normální :slight_smile:
Very, už se těším, až tu rozjedeš nákupy :slight_smile:
Všem maminám přeju klidnou noc :wink:
21. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.