• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Vysočanko, i 5 stačí na otěhotnění. Vzpomínám třeba na Dagi, kdo ji pamatuje, ze 2. IVF (u Dejmka) měla tuším 3 vejce, z toho jediné embryo, no a holčičce už je přes půl roku. Tak nezoufej :wink:

Woblud, 8 stačí, to je dobré... mě tenkrát mrzelo, že nebylo na KET, u Tebe na KET zbyde, takže je to dobré, aspoň dvě šance, takže pohoda :slight_smile: A... no... "co bys chtěla" při morfologii 2%. Bohužel je to tak. Vybrat 16 zdravých spermií byl třeba problém. Manžel měl tenkrát morfologii 0%, takže byl problém vybrat 5 spermií na mých 5 vajec. Byla dvě embrya, z toho jen jedno slušné, druhé odpad... Bohužel i tohle má dvě strany, nikdo neříká, že těch odpadlých 8 vajec nebylo OK, problém byl možná jinde. A to se nemusí týkat třeba Gábi, s jejich morfologií... jen spekuluju. Rozhodně dobrý výsledek!

Gab, pěkný výsledek. Jinak já jsem po OPU krvácela asi 3 dny, jak jsem měla zakloněnou dělohu, hůř se tam dostávali, takže u mě to nebylo jen takové špinění. Ale ničemu to nevadí.

Sanusko, s epidurálem nevím. Známá je na vozíku, má srůsty v zádech, tam chápu, že epi nejde, ale kvůli cukrovce?? Sestřičky Ti řeknou :wink:

A vzpomněla jsem si, že Rozi psala, že někam jede. Tak snad je OK.

Sraz - souhlasím s Toscana, ono je to jedno, hlavně, že je kde parkovat a že se uvidíme :slight_smile:

Tak a jdu něco dělat. Přeju krásnou dobrou :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
21. srp 2009 ve 21:13 • lucy222
jen nějak nechápu proč se zde zase řeší osobní problémy mimo téma :astonished:
21. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Žofi, jj, teď si říkám, že napíšu adminovi, že tohle sem nepatří :confounded:
21. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen na skok. Mrňousek usnul, tak toho rychle využiju.
Dani - fén mu vůbec nevadí, naopak si u toho vrní. Vyfoukám ho rychle, je to jen chvilka, ppouze vlažným vzduchem. Nic horkého a nedělám to pořád. Jen teď, když je opruzený, nechci ho balit s vlhkým zaddečkem. Třeba je to blbost, ale já už nevím, co s tím, tak zkouším všechno možný. Ale uvažuju o těch látkovkách. Můžeš mi, prosím, písnout jaké používáš a kde jsi je koupila? A taky kolik jich musím mít. Děkujííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
21. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Maralko, látkování je trochu na delší vysvětlování, ale zkusím to. Používám tyto:
http://www.plienka.sk/index.php?cPath=76&osCsid=lq5a3btnd5kggsersc6jejesj1

na to přijdou vrchní kalhotky (mám barevné):
http://www.plienka.sk/index.php?cPath=79_144

Na noc dávám tyto (jsou větší, savější):
http://www.plienka.sk/index.php?cPath=89

Na větší mimi mám koupeno toto:
http://www.slune.eu/prebalovani/pleny-kalhotkove/vicevelikostni-s-m-l-../bio-bavlna/plena-imse-biofrote-nb

Taky jsou "vše v jednom", na které vrchní kalhotky být nemusí, třeba toto:
http://www.slune.eu/index.php?main_page=index&cPath=65_70_73

Celkem mám v tuhle chvíli 26 kousků, z toho 3x ty vše v jednom, 10 nočních, 10 Imse a 13 těch XS-S ze Slovenska (v různých barvách, ale na barvu to nejezdí, jak se říká o autech).

Dále do každé plínky přijde separační papír (aby mimi nebylo mokré a taky aby se ta plína nešpinila tolik). Separační papír třeba:
http://www.branakdetem.cz/separacni-pleny-viskozove-popolini.htm
to se hází do záchodu nebo pere.

Plíny se perou na 60, bez aviváže, místo aviváže jsou 2-3 lžíce octa.

No a víc info je na: www.latkovky.cz nebo v internetových obchodech (kontakty jsou zde výše).

Snad jsem Ti pomohla :wink: Příp. písni do IP, nechci zatěžovat tady ostatní. Zároveň, látkovacích mamin je tu víc, tak příp. Maralce poraďte :wink:
21. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ahojda, tak já zítra cinknu do Toscany a dám vědět jestli to klaplo.

Jsme po grilovačce, já nacpaná, jsem zhřešila, tak sladké bude až příští týden...... neva, zase se mám na co těšit :wink:

Tak koc koc koc ať jednu paní štípou blechy celou noc a vy ostatní spěte dobře :grinning: :wink:
21. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Tak já jen tak nakukuju a všem přeju hezkou sobotu :grinning:

CHjo mě to teplo ubije. Ale přestěhovala jsem se dolů a asi tady už zůstanu.

V podkroví se nedá přežít. Z klimošky mám akorát rýmu a bez ní to nejde, zlatej gaučík..... :pensive:

Tak si jdu dát broskev, pobrouzdám po netu, to mě unaví úplně (jsem se tím cestováním po posteli probrala) a pak snad usnu...

Tak ještě jednou dobrou
22. srp 2009 v 00:24  • Odpověz
bré ranko...

tak V HK včera spadla snad jedna kapka, ale aspoň je lepší vzduch...

Dani si stejně šikulka s těma látkovkama :wink: kam se na tebe hrabu...
22. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ráno,
Dani, uložila jsem si to do wordu, jestli budu jednou látkovat nevím, ale rozhodně mě to zajímá :slight_smile:
Manžel dospává včerejší ,,1" pivo, tak mám chvilku pro sebe a pak připravím snídaničku :slight_smile:
22. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem čekala na slibovaný ochlazení a ono nic :confounded: Ikdyž ta bouřka...to by asi nebylo o co stát :unamused:
22. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojda při sobotě :slight_smile:

tady bouřka byla, ale vzduch pořád stejný :unamused:
půjdu posnídat asi nejspíš rohlíček s medem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani, taky jsem si plínky uložila, ale až to bude aktuální budu tě bombardovat dotazama :sweat_smile: :grinning:
22. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahojky, krásnou sobotu :slight_smile:
jupí dnes noc bez migrény a venku sice je dusno,ale už tam jsem na procházce s pesanem vydržela :wink:

Gab,Woblu at vám dnes řeknou jen příjemné zprávy, holky jak vám je?
22. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj tak nevím nevím dopadlo to tak, že z 9 jsou 4 oplodněný a z toho jsou nejlepší jen 2 a na třetí se čeká do zítra... takže to vypadá na dvě emrijka no, ale aspoň že něco :sweat_smile: transfer zatím na pondělí...
22. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Tak nám se drží všech 8 a zítra ráno transfer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Gabčo, to by tak odpovídalo těm odhadům :wink: :dizzy_face: takže dobré zprávy :dizzy_face:
22. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Hoj, krásnou sobotěnku :dizzy_face: ... ovšem počáso nebude nic moc :angry:

Sanu... o.k.Toscanu beru na vědomí :wink: ... Jen myslím, že Věrka a možná Rozi počítá s NAPem :fearful:

Maralko... určitě látkovky zkus... klidně pro začátek i ty klasický čtvercovky :wink:

Gab... 2 jsou jistý :dizzy_face:
22. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Woblu to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: tak na tebe bdu myslet :wink:
Já doufala aspoň na 4 kdyby se teď nezdařilo tak , aby bylo ještě na pak... tak co teď kolik jich mám dát 2 nebo jedno??
22. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Gabčo, jestli by pro vás případná dvojčata nebyl zásadní problém, tak bych dala 2 - ono přece jenom to zamražení a rozmražení je nápor a nemusí to rozdejchat... ale jestli se na dvě necítíte, tak to přes koleno nelámej :wink:
22. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Woblu to já snad z toho nebudu ani spát, pže já bych dvě nezvládla unýst, ale zase si říkám, že některá jste taky dávala dvě a máte jedno.....holky já nevím... :pensive:
22. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Dobré pro mě ráno, jsem teď dokousala snídani a musím se trochu probrat. Stejně jsem se pořád budila nejhorší noc z celého léta zatím :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A tady asi jako v HK, spadla jedna kapka :frowning2:

Gab, víš jak to je, hlavně, aby to byla ta 2 pravá.... :wink: Držím pěsti!!!

Woblu a v kolik tam máš být??

Sari Věrce to někdo bude psát, teď nevím přesně kdo na ni má mobil??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! Beryk možná?

A teda Rozi no to nevím, někdo na ni kontakt nemáte?????????????????????????????????????? :sweat_smile:

Marušce to napíšu já.

Dneska snad bude lepší počasí, tak budem dělat skříně (zase opět) já budu třídit naše věci a vyhazovat a dávat do skříní....

Ale nic se mi necce, nejsem fit :unamused: Ale to rozhejbu, tak s chutí do toho a půl je hotovo :wink:
22. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Gab buď v klidu já dávala během těch 5ti pokusů pokaždé 2 embroušky a nikdy nic a při pátém se chytlo jen jedno :wink:
Aleeeee ty už máš dítko............................................. no víš jak to tady je........ :wink: :grinning: Nevadí, ty zvládneš šeckooooo :wink:
22. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
SRAZ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::.

PIZZERIA TOSCANA, Pardubice, ve 12 hodin.

Kdo neví hlaste se. :wink:

Ještě jednou odkaz je tam i mapička.... a fotky.
http://www.pizzeria-toscana.cz/

Hlásila jsem, že budeme mít sebou i kočárky, tak snad udělaj dostatečně místa, nebo třeba bude ok počasí, tak ¨to daj ven.....

Toť vše. Jo a zamluvila jsem 8 míst. Samo půjde přidat když tak.......

....................................................................................................................................................

A už fakt jdu pracovati.
22. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
nakukuji co Gabča s Woblu a už tu jsou infošky :wink:

Gabi, nevěš hlavu, třeba zítra bude to ještě jedno taky ok, akdyž né, tak ty dva jsou bojovníčci :wink: , Gabčo, no já nevím, ale asi bych zavedla dvě, ale je to jen můj názor, a třeba ti poradí v sanusu :wink:

Woblu, ty už zítra, to tu bude silná vlna :wink:

Začne Beryk testovat, pak ty Woblu a hned v těsném závěsu Gabča :slight_smile:
22. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
holky..v kolik teda budete na tom srazu? Jestli půjdeme ven, tak bych se tam teda na otočku ukázala :wink:
22. srp 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz
Woblu parada, tak zítra,držím pěstičky :wink:

Gab mě z devíti oplodněných vydrželi jenom 3,ale věřím, že jsou to ti pravý bojovníčci, to samé i u tebe :wink: ,to rozmýšlení je těžké, mě pak pomohli, když mi řekli,že to 3 je o něco horší a asi by rozmražení nepřežil

Sanu šikulka,hezky to zařídila.Já písnu Věrce :wink:
22. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Sis na 12h :wink: .
22. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
beryk: tak to je docela blbá hodina :unamused: to Tygr spí :confused:
22. srp 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holčiny,

Sanusko, otvírat diskusi půl hodiny po půlnoci, kdo to kdy viděl :grinning: :grinning: a přeju dobré ráno (pokud se probíráš hodinu, jako třeba můj manžílek, tak máš stále ještě ráno :grinning: :grinning:).
Na srazík se těším, díky za zajištění místa.

Woblud, 1 pivo :grinning: :grinning: to znám :wink: máme to doma podobně :wink: A gratuluju k osmičce!!

Gab, škoda... Ale co, jde o kvalitu. Pokud vydrží 3, dala bych jedno a ty 2 zmrazit. Pokud vydrží 2, šla bych do dvou. Ta pravděpodobnost dvojčat není až tak velká.

Bery, hurá, bez migrény...

Tady nekáplo a bouřka byla slyšet z dálky. Vzduch je jak včera, nic moc... Odpol vyřídíme návštěvy, aby nám zbyl zítřek na výlet. Přeju krásnou sobotu :wink:
22. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Sis mi tam ňákou tu hodku vydržíme :wink: minule jsme to rozpouštěly asi kolem 15.30h, no uvidíš :wink:

Jéé Danča zas zítra budou výletovat :sunglasses: ,kam to máte na plánováno?
22. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
beryk: no to určitě nestihneme..spí tak do 15-15:30..jak kdy, no to neva :wink: určitě to beze mě přežijete :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. srp 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.