• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahooj tak u mě zůstal synoveček Péta (už se mi po něm pěkně stýskalo),hrály jsme karty,kostky,lodě,ted čučíme na Šarlotinu pavučinku,jinak mi dnešek šíleně rychle utekl , s holkama jsme se pěkně nařáchaly :grinning:, líčily zážitky z dovči, sestřenky odjely dom a segra šla na pivko.

Sanu dík
22. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Já ted koukám zrovna MMB..řeším dárky Anetce k narozkám a k Vánocům :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Už vánoce :astonished: :astonished: :astonished: ... Budu muset taky začít a to soupisem komu a co :wink:
22. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Sarii, no my jsme dneska viděli takový elektrický autíčko, bylo boží, ale v obchodě dost drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: A koukám, že na netu stojí třetinu :sweat_smile: Ted spíš řeším ty narozky, jsem fakt docela bezradná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Kámoška má pro kluka elektrickou motorku, jsou mu 2 a drandí na tom a machruje před holkama :grinning: :grinning: :grinning: Bezradná jo, sim tě :astonished: :grinning: :wink: !!!
22. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Sar taky dělám tenhle postup, jak mě něco napadne, tak to napíšu, abych si pak nemusela lámat hlavu nad tím co budu kupovat.... :slight_smile: A tento rok to vidím jen na dárky přes net..... :sunglasses:

Já na MMB koukám na ta kvanta receptů :confused: :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Já si taky píšu seznamy dárků :sweat_smile: :wink:

Sanu, pár receptů z MMB jsem už vyzkoušela :dizzy_face: :dizzy_face:

Sarii, fakt bezradná :unamused: ted je takový nijaký období, s hračkama si moc nehraje :unamused: Všechny holky kupujou k 2. narozkám holčičkám kuchyňku a tp se mi moc nezdá :confounded: Anetku by asi nebavila..možná k Vánocům :wink:
22. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Luci bezradná? Teď mi to taky došlo, to já měla jako první pokaždé nakoupené pro naše dítka. :sweat_smile: Pro děti to není vůbec žádnej problém, si teda myslím já.... :wink:
Joooo takovej manža, kterej si všechno kdykoliv kdekoliv pořídí sám teď hned když potřebuje a pak všechno má, tak to je pro mě problém a po 11tejch vánocích už jsem bezradná co mu koupit.... :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Sanu, no fakt :unamused: já už se těším až budem kupovat panenky a domečky pro panenky,... to bude pohoda, ale tohle období je takový nijaký :unamused: Pro manžu se mi taky kupuje blbě, idkyž on je vděčnej za oblečení :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Hlavně máme hračkama narvanej byt, tak už jich tady moc nechci :sweat_smile: no to teda nevím, co Anetka dostane :grinning:
22. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Luci tak usínáčka :grinning:
I když je fakt, že naše dětičky si hrály se vším. Teda neteř se vším a synovec je jasnej ten jede jen v bagrech, tatrách, náklaďákách, sanitách, hasičích a policajtech...... takže no problemo.

Manža ten není vděčnej za nic, hadry si taky nakoupí kdykoliv, prostě to je děs. On mi pořád říká, že nic nemám kupovat....................... no když já to neumím nic nekoupit :sweat_smile:

Hoooooooooolky ta sladká jídla na MMB, Veryyyyyyyyyyyy ty vogane koukala jsi na to? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
holky, já včera doma taky zmínila vánoce a ségra se mi smála, že jsou daleko, ale já vím, že to uteče :wink:

Luci, kecá do toho brzy prťousek, že... :grinning:

Sanu, jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nekoukala hoď odkaz, mám hlad jako vlk, tady ukecávám manžu ať něco vymyslí, že mám chuť na slané a pak na sladké :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Sanu, co se týráš????????? :grinning: :grinning: :grinning: ještě 10tt a dáš si nějakou mňamku :wink: to budou Vánoce, co??? :wink: :grinning: :grinning: přežíračka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No něco vymyslím..mám ještě čas :wink: určitě koupíme batůžek Bořek stavitel, toho miluje :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
No nic, jdu spát :wink: Jsem zvědavá na první noc ve velký posteli :confused: :sweat_smile:

Dobrou :wink:
22. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Very jukni na to, je tam toho hafo a můžeš si to uložit k oblíbeným receptům a pak si to kdykoliv můžeš vyhledat.....

Luci no je to hrůůůůůůůůůůůůůůůůza, něco bych si dala, ale když nemůžu, tak to aspoň ráda čtu..... :wink:

Tak jestli má ráda Bořka, tak nějakou knížku nebo nějaké figurky Bořka.....
22. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
22. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahojda kočky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Luci brouu noc

Sanu, už tam čučím a spíš jsem naštvaná :grinning: , bych si od každého ukrojila :stuck_out_tongue_closed_eyes: , co já si jenom dám???
něco musím vymyslet.

Přeji všem taky dobrou noc, protože já se jdu cpát, dokud můžu :wink:
22. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
šmankote Arti................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
ahojda kočko, písni jak se máte a hoď fotečky mimísků :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Arti ahoooooooooooooooooooj

Jak se máty vaše trojka??? :dizzy_face:

Very tak pa noooo :wink:
22. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Very já bych si dala žemlovku.

TO my ještě spát nejdem, žížala se mi tam vlní..........

Asi by si taky dala něco dobrého.
22. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Čus holčinky,
omlouvám se, ale nějak fakt není čas ... jsem rád když raubíři chvilku spí a pak doháním co jsem nestihla.
Máme se prima, Amálka je zlatá, Mikulda trošku zlobí, ale myslím že na dvojky je to docela dobrý.
Tento týden jsem začala dokrmovat, páč jim to žroutům nestačí, hlavně chlapákovi ne, jak jinak že jo :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj holčiny, jdu dočíst. Jen jsem si všimla příspěvku Bery - kam máme naplánovaný výlet - nevíme... nemáte někdo tip, kde by bylo hezky? A ne moc lidí... a aby tam dělali dobré kafe a aby se tam dalo chodit s kočárkem??? Jsem náročná, co? :grinning:
22. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Trošku jsem pokoukala albíčka ... holky dětičky moc moc krásný a těhulky ... vám se to taky pěkně blíží :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Sanu, šetři místečko na srazík, ať si můžeš něco dát :wink: , je to těžký viď :frowning2: - se toho bojím jako čert kříže, já takový mlsoun, to by byl očistec :pensive:

a teď fakt jdu, juknu po véče, jestli tu najdu něco nového.

Woblu, tobě na zítra tfuj,tfuj,tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jéééé, Péťo, ahoj! To jsou fajn zprávy, že jste v pořádku, že se Vám daří. Jen tak dál! Máš fotečky? Jdu to zkouknout :wink:
Holky srazík, jo??
Jejda vy se máte, sama se ještě s dvojkama bojím někde jezdit, ale já se otrkám a příště třeba taky dorazíme, ale bude to mazec :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
To by byla bomba, kdyby ses objevila! Moc rády bychom viděly dvojčata i Tebe. Ale je jasný, že to musí být záhul, takže chápem, že to ještě nejde. Ale kdyby... Sraz je v pondělí 24/8 ve 12 v pizzerii Toscana v Pardubkách :wink:
22. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Arti tak to je fajn, že to zvládáte a dětičkám chutná :slight_smile: Hodíš nějak fotečky???????????????????????????

Dančo přemejšlím, určo něco takového bude, ale nevím teď kde :sweat_smile: Tak si dejte nejdřív prochajdu v klidu a pak káávičku někde kde je rušnějc. Já ráda u toho koukám po lidech :slight_smile:

Tyjo malá celej den chrněla a teď to dohání :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Dančo ty se budeš chytat jako myslím, kde je ta Toscana.....???

Mě došlo, že tam možná dorazím trošku dýl, protože v 11:15 mám být na KO, tak když se u dr zdržím.....
22. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.