• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dančo máš když tak na nějakou pardubandu tel?
22. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Dani do HK ještě možná, ale do Pardubek asi fakt ne, jsem posera a nevidím na ně dozadu ... takže pokud bude něco ještě v dohledné době v HK, tak možná možná možná bych si dala říct :wink:
Hodila jsem 2 fotečky, zbytek mám na druhém foťáku a ten má manža někde zahrabošený v dílně :confounded:
Ale už se usmívají, sice mi to dá strašnou práci je překecat, ale někdy se uvolí a na maminku se usmějí ... to bych si pak fakt cvrkla.
A Dani jak ty?? Jak Anežka?? a Sanu co malá prdelka?? už se nemůžeš dočkat, viď?? :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
jsem sekla u těch receptů :sweat_smile: .............Sanu, to jsem ani neměla objevit :grinning: , prohlížím dorty

Arti, super, že se máte dobře a neva, že začal příkrm, musí to být záhul dvojčátka, stejně jsi dobrá a dala by jsi i srazík :confused: :astonished: , tak to klobouk dolů - rádi vás uvidíme i třeba příště :wink: :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
JO holky a jak Evik?? Jak se má?? Už jsou holčinky hodnější??
22. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
kuk kočky...byli jsme na chatě---ahoj Arti...

normálně tchyně je cvaklá, furt rve Vašíka do kočárku aby jako spal, přitom on nechce, a nedá si říct nedá :astonished:
22. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Very oni jsou fakt žrouti, Miki jí klidně co 2 hodiny a to se fakt nedá, vytáhl by pak jídlo i Amy, takže kojím co to jde a příkrm dávám před spaním a kolem oběda, jinak se fakt snažím ale holt to fakt nedávám.
Nevíte něco na podporu mléka??
22. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
Arti, to jsou muchlínci, mazlíčci :dizzy_face: -krásný

Dančo, by jsme se mohly sejít v Afi, beztak tam budete s Anežkou parkovat, akorát v garážích není signál, takže nejlépe se slíst někde hore :wink:
Ahojda Žofi, Váša je štramák :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Very to jsi zařídila ty s tou láznovou ženskou?
Very a ty tvááááááááááááááááře :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
bláznivou ženskou....
Arti, to je dobře, že papkají a Miki je správný chlap, pořád chce jídlo :grinning: , ale stejně je to bomba 2měsíce kojit dvojčátka :wink:
Arti no pomalu se to blíží, to víš, že se těším, ale sem tam se zarazím u porodu, ale to těšení většinou je silnější :grinning: :wink:

Dneska jsme dali do kupy postýlku a skříň :dizzy_face: A musíme vyměnit v Ikea matraci je moc velká :sweat_smile: A pak to ještšě tady všeechno přebrat a vyčistit a vyrovnat.... :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veery to je strašný coooooooooooooooooooooo
Chůva na srazík, to je nápad :dizzy_face:

Very, 4 kopance, dobrýýýýý :slight_smile:

Vánoce??? No jo, ... od září to uteče a září je za rohem. Pro sebe už vím - mobil. A pro Anežku taky - nechám jí udělat horoskop... jí to nepotěší, ale mě jo :grinning: :grinning:

Sanu, jasně, že ta káva nebude za chůze :grinning: Ale někde, kde se dá projít v přírodě a pak sednout na kafe (v Pekle u Nováče a na Vochtánce u Potštejna jsme byli, tak kam jinam??).

Arti, na podporu mléka homeopatika - ta mě pomohla, abych měla po císaři brzy mlíko. Jdu pro brožuru, hned jsem tu.

Very, jo, srazík v Afi, souhlas, dohodnem SMS.
22. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Arti máš je krásný...a koliky nemáte? Evík maj koliky....
22. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
Žofíku, myslíš s tou "lucy222" jj, písla jsem večer adminkám, že řeší soukromé věci, kde nemá :wink:
jinak tchýňka by ráda klííídek ne??? :grinning:
Very myslela jsem že zvládnu plně kojit víc, ještě to nevzdávám, ale holt jim to prostě nestačí.
Sanu neboj, ty 2 porody jsou pořád 2 nejkrásnější dny v mém životě, daly mi krásné 3 zdravé dětičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dani tak zkusíme, uvidíme :wink:
ŽOfi ne na to fakt netrpíme ... a Evik kojí??
22. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
Arti, co blázníš i tak je to super :wink: a s kojením zatím fakt neporadím, ale olky tady psaly o nějakých čajích
22. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
já za to nemůžu prostě Váša není typ dítětě že leží jak placka a po nakrmení dříme, prostě čumákuje a čumákuje.....
22. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
Dani, tak jo písneme sms :wink:
Very chápu :slight_smile: zkusím se zeptat doktorky, kdybych aspoň věděla kolik toho ode mě vypijí :confused: ale zdá se mi, že mlíka mám dost, ale prostě jim to asi nestačí, nebo ho nemám tak výživné ... fakt nevím :confounded:
kojí ale taky přikrmuje....to máš velký štěstí Arti, myslím, že nemáte boleníčko :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
žofi ale hlavně že nebrečí, ne?? Však nebudou pořád spát, Miki taky čumákuje, Amy je větší Růža :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
VErysku si udělala dobře, ta ženská je fakt nějaká máklá :grinning:
Žofi taky jsem ráda ... v noci Mikiho krmím třeba 3/4 hodiny aby se pořádně najedl a kdyby ještě plakala bolestí ... to už by mě fakt cvaklo :frowning2: to jí holku lituju :pensive:
22. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jo jo Sari pije ještě nějakej čajík....na kojo.

Arti no snad to tak bude i v mém případě :grinning: A teda ti to straaašně sluší :dizzy_face:

A co ta Maju nevíte někdo?????????????????????????????????????????????????????????????????
22. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
Artep - z lékárny bez předpisu: Ricinus Communis 5 CH. Cituji: při nedostatečné tvorbě mateřského mléka kdykoli během období kojení užívejte 5 granulí léku třikrát denně a nezapomínejte na pitný režim.
Použití homeopatik asi znáš - mezi jídly (min. půl hodiny po nebo před), otočit tubou, napadají kuličky, z víčka tuby přímo do pusy pod jazyk, nechat rozpustit. Nebrat kuličky do ruky.

díky tomuto léku jsem měla mlíko tak brzy, jako po normálním porodu :wink:

Ptala ses, jak u nás - vše dobré, malá je zlatá, pěkně spí, pěkně baští, užíváme si :wink: no a podor - KP, odteklá voda, zkalená, takže jsem trvala na císaři (a hádala se, primář to chtěl rodit). Spinální analgezie, naprostá pohoda :slight_smile:

Tak a jdu spát. Mějte se. Péťo, ráda jsem Tě viděla (tedy, si s Tebou psala). A když bude sraz v HK, dáme vědět!
22. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
no Sanu, Evík prostě má holčinky zlobilky, je hodně vyčerpaná, bohužel :frowning2:
22. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
Sanu určitě jo ... :wink: uvidíš že bude, pro mě teda určitě jo :slight_smile:
a díky za kompliment :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.